Příručka pro Pěstování Konopí od Royal Queen Seeds

7 Jednoduchych Krokù Pèstování Konopí

Legální konopí se stává normální věcí ve Spojených Státech Amerických a také v dalších zemích po celém světě. Hurááá! I když to není oficiální, tak v Evropě to je zdánlivě legální a když ne legální tak alespoň tolerované.

Takže, rozhodli jste se, že byste si vypěstovali vlastní konopí. Dobrá práce! Brzy budete součástí neustále rostoucí kultury. Doma vypěstované konopí je celosvětovým fenoménem.

Pěstování svého konopí je zábavná a levná cesta jak dostat vysoce kvalitní palice do své sklenice! Marihuana je odolná rostlina, která zvládne růst v různých klimatech, skleníkách či po celý rok v indoor pěstírně.

Video id: 484519466


Konopí Je Tvůj Kamarád

Jako všechny práce na zahradě i pěstování konopí je dovednost, která se postupem času zlepšuje. Není nijak těžké se to naučit, ale bude to trvat celý šťastně prohulený život abyste to ovládli. Opravdu se nemusíte bát pěstovat vlastní konopí. Není to vůbec složité a může být levný či drahý koníček podle vašeho uvážení.

Dobrý začátkem vašeho marihuanového dobrodružství je porozumění základů pěstování konopí. Dělání promyšlených rozhodnutí znásobí vaše výnosy. Těchto sedm základních kroků vám dá výborný informační základ a postupem času se můžete stát mistrovským pěstitelem konopí.

How to Grow Weed in 7 Easy Steps

Krok 1: Výběr Vašich Konopných Semínek

Cannabis Seeds

Výběr je obrovský. Sativa, Indika, Ruderalis, velké množství hybridů a všechny dostupné jedním kliknutím. Sami nejlépe víte co si užíváte z vlastních zkušeností. Které modely vám dali nejlepší stavy? Které modely byly tou ideální medicinou pro léčbu vašich nemocí? Tyto zkušenosti jsou nejlepším zdrojem informací pro výběr semínek.

S vybranou chutí je nyní na čase promyslet jak a kde budete pěstovat. Pěstujete v malém příborníku kde se bude nejlépe dařit malým, rychle dospívajícím rostlinám jako jsou samonakvétací odrůdy nebo indiky co ušetří vaše místo? Nebo máte krásný, velký dvorek kde můžete vypěstovat více oblud rovnou v zemi nebo ve velkých květináčích?

Krok 2: Konopné Základy

Cannabis Fundamentals

Abyste vypěstovali ty nejlepší a úžasný palice co máte taky rádi, musíte vědět několik základních věcí o konopí.

☀️ SVĚTLO 

Pro zdravý růst, marihuana potřebuje více než dvanáct hodin světla během dvaceti-čtyř hodinového cyklu. Při pěstování indoor se o tento problém starají časové spínače. Při pěstování outdoor musíte naplánovat klíčení do doby, kdy rostliny budou moci obdržet více než dvanáct hodin denního světla a obdrží alespoň osm hodin přímého slunečního světla.

🌱 PĚSTEBNÍ MÉDIUM 

Organičtí pěstitelé používají různé druhy půdy ať pěstují venku či vevnitř. Nicméně, zemina není jedinou volbou. Neutrální substráty, které jsou zcela závislé na dodání výživy jsou: kokosové vlákno, perlit, vermikulit či kamenná vlna. Aeroponie, hydroponie nebo pěstování v hluboké vodě nevyžaduje vůbec žádný substrát. Kořeny dostávají výživu přímo z namíchaného roztoku.

💨 VZDUCH

Pro silný růst a správnou výměnu plynů je potřeba zařídit aby konopí mělo přístup k čerstvému vzduchu. Pokud pěstujete outdoor tak vaše rostliny jsou vystaveny vánku i větříčku takže vy máte o problém méně. Pěstitelé v indoor budou potřebovat pořádný sací větrák, větrák pro vypuštění vzduchu a také pár větráčků, které zařídí cirkulaci. Prostředí, které jsou bez cirkulace vzduchu podporují růst plísně či zabydlení jiných škůdců a také pozastaví růst rostliny.

💧 VODA

Jako všechny živé věci i konopí potřebuje pro svůj růst vodu. Dodáním vody bude vaše konopí prospívat a plnit všechny své biologické funkce. Pokud žijete někde kde pravidelně sprchne tak si nemusíte lámat hlavu. Vaše rostlinka dostane vše co potřebujete od přírody. Pokud pěstujete obří kytky tak nezapomeňte zalévat mezi dešti. Velké konopné rostliny jsou velice žíznivé.

Při indoor pěstování je voda i médiem, které obsahuje rozpuštěné živiny. Regulérní, čistá voda se používá k propláchnutí hydroponických a bezpůdních systémů. Důležitou hodnotou vaší vody je pH. Zkušený pěstitel konopí má ve svém pěstitelském vybavení i dobrý pH metr.

🌡️ TEPLOTA

Konopí je velice odolná rostlina, která přežívá v zimě i teple. Stejně jako ty nebo já i konopí podléhá stresu a nebude moc dobře fungovat v extrémních podmínkách. Konopí může umrznou či se uvařit k smrti. Může také přestat růst a začít hibernovat pokud jsou teploty příliš teplé či studené po delší dobu. Přesně dvacet sedm stupňů Celsia je nejideálnější teplota pro agresivní růst konopí. Při pěstování indoor je tato teplota velice snadno dosažitelná pomocí větráků, klimatizace a izolace. Osvětlení generuje hodně tepla, které musí být odvětráváno.

Při pěstování venku si musíte vybrat správné načasování. Poznejte své klima a naučte se jej využívat. Stáhněte si aplikaci se slunečním cyklem a naplánujte si svůj čas. Pokud je vysadíte moc brzy, vaše rostliny začnou okamžitě kvést a až se přísun denního světla prodlouží a den se oteplí, vaše rostliny se vrátí do stádia vegetativního růstu. Tohle rozhodně nechcete. Vaše kytky se po takovéto zkušenosti nezformují správně. Pokud vysadíte příliš pozdě, vaše rostliny budou malé a mít málo palic.

✨ VÝŽIVA

Jako všechny živé věci i konopí potřebuje nějaké to palivo k růstu. Dobrá, provzdušněná zemina s dostatkem kompostu, žijících organismů, vitaminů a minerálů může uživit vaše rostliny po celý životní cyklus.

Zalévání kompostovými čaji a dalšími organickými mixy jako je například melasa nebo slepičincem, může zlepšit kvalitu půdy a podpořit zdravý růst konopí. Pokud pěstujete hydroponicky nebo na neutrálním médiu budete muset dodat veškeré nutné živiny a látky pomocí předpřipravených výživových mixů. Tyto mixy jsou často vyrobeny přímo pro marihuanu. Vyrábí se také speciální směsi, které jsou určené pro jakékoliv pěstebné médium.

🌫️ VLHKOST

Jestliže pěstujete venku, nemáte nad tímto faktorem žádnou kontrolu a jste odkázáni na milost a nemilost vašeho podnebí. Na druhou stranu, odchylky ve vlhkosti způsobí biologickou odezvu a vaše rostliny se lépe přizpůsobí prostředí, což vede k velice odolným rostlinám.

Při pěstování indoor je kontrola vlhkosti velice důležitým prvkem již od klíčení. Mezi denní funkce listů patří absorpce atmosférické vlhkosti. Správně vyrovnaná vlhkost vytvoří zdravé a nezamořené prostředí.

Příborník, grow box nebo pěstírna. Rovnou ze země či venkovní květináče. I v zahradě plné rostlinných společníků bude vaše marihuana potřebovat pomoci uspokojit všechny tyto potřeby aby vyrostla zdravá a obklopená vysoce kvalitními palicemi naplněné pryskyřicí.

Krok 3: Osvětlení Pro Indoor Pěstování Konopí

Cannabis Lighting

S legalizací v plném proudu proběhla v obchodech absolutní exploze nabídek a výběru osvětlení a grow boxů pro pěstování konopí indoor. Jediným rozhodujícím faktorem je váš rozpočet.

GROW SKŘÍNĚ 

Plně přizpůsobené pro pěstování konopí. Sofistikované grow skříně jsou vyrobeny lidmi, kteří mají desítky let zkušeností s pěstováním. Pokud máte několik desítek tisíc navíc můžete si pořídit tuhle nádheru, která obsahuje všechno potřebné včetně osvětlení, větráků, oddělené místnosti pro klon, rostliny ve vegetativním stádiu a pro rostliny v květu, časovače, uhlíkové filtry a tak dále. Stačí jen zapojit a můžete si hrát.

OSVĚTLENÍ PRO KAŽDÝ ROZPOČET

Výběr osvětlení je velký a záleží jen na vás, které si vyberete. Základním, ale velice účinnou volbou je osvětlení CFL (Compact Fluorescent Light) nebo malý LED panel (Light Emitting Diode). Ceny těchto osvětlení se pohybují kolem sedmi tisíc korun a jsou výbornou volbou pokud pěstujete v malé skříňce. Další kompaktní fluorescenční osvětlení jsou T5 latě, které se prodávají v mnoha podobách pro vegetativní růst i pro kvetení.

HPS (High-Pressure Sodium) a MH (Metal Halide) lampy jsou tradiční volbou osvětlení. HPS výbojka o výkonu 1000W s reflektory může účinně osvětlit prostor o velikosti 1.5 x 1.5 metru. Podobně je na tom MH lampa o výkonu 600W, která zvládne osvětlit stejně velký prostor a díky tomu budete mít prvotřídní rostliny na konci růstu.

Musíte počítat s teplem, které tyto druhy osvětlení vyprodukují. Pokud jej nebudete ventilovat, bude ve vašem boxu příliš horko pro růst konopí.

Krok 4: Klíčení A Konopné Sazeničky

Cannabis Seedlings

Vaše konopné dobrodružství začíná právě s klíčením vašich semínek. Každá životaschopné semínko obsahuje všechny potřebné informace, aby vyrostlo v rostlinu vybrané odrůdy. Vše co potřebují jsou správné podmínky a životní cyklus začne. Semínka nezačnou klíčit pokud nejsou splněny tyto tři podmínky. Voda, správná teplota (teplo) a dobré místo.

Pěstování konopí je organický proces bez stanovených pravidel. Není to lineární systém, který se můžete naučit, ale umění, které musíte zvládnout. Je zde několik spolehlivých a efektivních metod pro vyklíčení konopí. Postupem času naleznete tu svoji, která vám nejvíce vyhovuje.

1. ROVNOU DO PĚSTEBNÍHO MÉDIA 

Zasaďte semínka rovnou do vašeho média, touto cestou se můžete vyhnout různým chybám. Často je nejjednodušší nechat semínko vyklíčit v malém květináči a poté jej přesadit do země v zahradě nebo do většího květináče.

2. PAPÍROVÁ UTĚRKA

Semínka jsou umístěna na zvlhčenou papírovou utěrku, která je na talíři a ten je umístěný na temném a teplém místě. Často je dobré semínka něčím zakrýt, aby jste zadrželi vlhkost. Po pár dnech až týdnu jsou vaše semínka naklíčena.

3. JIFFIES, ZÁTKY A STARTÉRY Z ROCK VLNY

Pokud pěstujete na kamenné vlně tak je tohle ta snadná část. Můžete klíčit až padesát semínek najednou ve velmi malém místě. Jakmile jsou semínka naklíčena, můžete je dát do jejich finální podoby bez poničení kořínku.

4. VE VODĚ

Jednoduše ponořte semínka do vody obohacené o růstové enzymy. Jakmile uvidíte, že je semínko naklíčené, prostě jej vložte do vašeho média. Semenáček si prorazí cestu velice rychle a to již za necelý týden.

5. KLÍČÍCÍ STANICE

Nabízí obrovskou kontrolu nad celým prostředí během klíčení. Klíčící stanice nabízí kontrolu nad vlhkostí, teplotou a může tak urychlit čas klíčení.

Jakmile vaše rostlinky prorazili zemi a děložní lístky shodili skořápku ze semínka a otevřel se první set nových lístků tak začala i fotosyntéza. Nyní máte už opravdický marihuanový semenáček. Z tohoto semenáčku se postupem času stane pryskyřicí obsypaná indoorový keřík a nebo obrovský outdoorový strom.

Krok 5: Vegetativní Fáze Konopí

Vegetative Cannabis Growth

Jakmile dopadnou první paprsky světla na zelené lístečky začala fotosyntéza. Vaše rostliny začnou metabolizovat a začínají tak svou vegetativní fázi.

INDOORS 

Osvětlení je nastaveno na cyklus osmnácti hodinový den, šestihodinová noc. Toto nastavené je nezávislé na skutečném rozložení světla, takže můžete nastavit časovač na dobu, která se vám hodí. Pokud budete mít elektrické spotřebiče zapojené v noci, můžete na nočním proudu ušetřit spousty peněz.

Vaše rostlinky se mají skvěle v organické půdě, nebo jsou krmeny živinami vyrobené speciálně pro vegetativní fázi. Větráním můžete sem tam srazit teplotu a utužit tak vaše rostlinky. Můžete také zkusit použít některé exotické metody jako je například přídáním oxidu uhličitého do prostředí. Low-stress training a scrogging může být použit k zlepšení rychlosti růstu a celkového potenciálu rostliny.

OUTDOORS 

Konopí začne růst velice rychle jakmile se během jara a léta prodlouží den. Neomezené místo pro růst kořenů a dobrá genetika může dopomoci rostlině aby vyrostla ve tří i klidně čtyř metrového obra, během vegetativní fáze.

Většina moderních rostlin by se měla pravidelně zastřihávat během celé fáze vegetativního růstu. Zastřihávání podporuje růst symetrické koruny, která se homogenně zaplní palicemi během fáze květu. Konopí zůstává ve vegetativní fázi dokud obdrží alespoň dvanáct hodin světla. Čím dál jste od rovníku, tím kratší dobu bude trvat vegetativní fáze a tím dřív začne vaše rostlina kvést.

❔ Jak dlouho bude rostlina ve vegetativní fázi?

Vegetativní fáze může trvat tak dlouho jak jen chcete.Záleží na tom jestli chcete hromadu malých rostlinek, které zabírají vaše místo jako je to například při použití metody Sea Of Green. A nebo jestli chcete mít pár velkých rostlin, které budou uzpůsobeny k produkci velkých palic.

Krok 6: Fáze Květu Zdravé Marihuany

Vegetative Cannabis Growth

Kvetení, fáze květu, zrání. Všechny tyto termíny znamenají to samé - vaše rostlina začala kvést. Několik dalších měsíců bude zajímavých, protože se začnou rozvíjet všechna ta aromata. Také se začnou objevovat zajímavé rozvržení květů, které jsou s každou odrůdou jiné. Fáze květu se dělí na několik kapitol, které má všechno konopí světa společné a začínají hned jak je vegetativní fáze u konce.

Pokud pěstujete outdoor, můžete si první fáze kvetení všimnout jakmile se o slovo přihlásí podzim. Při pěstování indoor určujete vy, kdy začne kvetení, změnou světelného cyklu na dvanáct hodin světla a dvanáct hodin tmy. Dle druhu, konopí může začít kvést jako odpověď na tři možné rysy.

Dle druhu, konopí reaguje na hormonální změny, které nutí konopí pokračovat ve vegetativní fázi či jej nutí začít kvést. Typicky máme dva druhy konopí Fotoperiodní a Samonakvétací:

  1. Fotoperiodní (APD=Absolute Photo Determinate) rostliny se chovají dle hormonu, který je senzitivní na světlo a to nutí konopí dál růst. Jakmile je tento hormon aktivní, zabraňuje rostlině přejít do fáze kvetení. Tento hormon se deaktivuje jakmile jsou noci delší a přes den je méně světla. Dvanácti hodinová noc a nebo delší deaktivuje tento hormon a rostlina začne kvést.
  2. U samonakvétacích rostlin je tento hormon ovlivněn věkem rostliny. Rostlina přestane růst jakmile dosáhne určitého věku a začne kvést nezávisle na délce dne. Věk potřebný ke kvetení může být i pouze dva týdny po vyklíčení.

Odlišné Stádia Fáze Květu

ODLIŠENÍ 

Na samém počátku kvetení si můžete všimnout změny ve vzoru růstu. Namísto aby rostlina usilovala o symetrii, větve začnou růst cik-cak a zmenší vzdálenost mezi jednotlivými kolínky. Odlišení je velice zřejmé.

KVETENÍ 

Kvetení probíhá stejně ve všech druzích, ale liší se dobou. Indika roste rychle a bude zastřihnutá, sklizená a ve vašem bongu týdny předtím než dokvete sativa.

Brzy po odlišení se začnou objevovat první skutečné květy. Z pod větví a kolínek se začnou formovat kalichy a z nich se začnou formovat pestíky. Pryskyřice se již začala tvořit v mladých trichomech na pestících, kalichách i na povrchu listů.

Okrajové lístečky na kalichách se začnou natahovat dle vlastní osy. Toto utvoří místo pro specifické fluorescenční shluky a palicové lístky. Na rozdíl od normálních listů, tyto lístky jsou tlustší, menší, často hodně zvrásněné a porostlé trichomy. Eventuálně jsou z části ponořeny do oteklých rostlinných shluků.

V průběhu týdnů se tyto rostlinné shluky znásobí a utvoří obrovské shluky palic slepené pryskyřicí z oteklých trichomů. Pokud je necháte zrát ještě déle, kalich a trichomy otečou ohromným množstvím pryskyřice. Úplná dospělost vaší rostliny se blíží.

Krok 7: Sklizeň, Sušení & Fermentování Pro Co Nejlepší Palice

Curing Cannabis

Během posledních pár týdnů, ignorujte hnojení a zalévejte pouze čistou vodou. Uděláte tak zvaný flushing. Flushing zaručí čistou chuť bez chuti hnojiv a chemie.

❔ Kdy Je Mé Konopí Zralé?

Nyní je vaše konopí porostlé trichomy, pestíky se zakrucují a mění barvu. Dle odrůdy mohou být tmavě oranžové, hnědé, nafialovělé či purpurové. Oteklé pryskyřicové sáčky také mění barvu po celé rostlině. Nejdříve jsou průhledné, pak mléčně bílé a z mléčně bílé jsou jantarové. Rostlinné shluky jsou tak nateklé, že vypadají jako kdyby byli vnitřkem ven.

Všechny tyto změny znamenají, že je čas sklízet plody vaší tvrdé práce.

Pro vyšší obsah THC, sklízejte vaše konopí jakmile jsou trichomy z 20-30% jantarové Pro širší spektrum obsažených kanabinoidů sklízejte jakmile jsou trichomy z 60-80% jantarové. Dávejte si pozor, protože za dvacet čtyři hodin může být rostlina celá hnědá.

Sklízení různých odrůd

Není zde žádný daný způsob jak sklízet. Buďte zhýralí a naučte se to děláním. Někdo nejdříve rostlinu zastřihne a odstraní všechny její listy zatímco ještě stojí a poté zpracuje rostlinu. Sušit můžete rostlinu pověšenou vzhůru nohama a nebo sušit pouze palice na sítu. Někdo pouze odstraní velké listy, usuší celou rostlinu a až poté začne sklízet.

Nejsou žádná pravidla buďte pouze opatrní. Nechcete přeci aby vám všechny ty trichomy opadaly.

Dry Cure Buds

Sušení A Fermentování Konopí

Sušte své palice na suchém a temném místě s minimální vlhkostí. Tento proces je velice pomalý a měl by zabrat alespoň dva týdny.

Často kontrolujte své konopí aby jste jej nepřesušili či aby se nezačala tvořit plíseň.

Jakmile je konopí suché, tenké větvičky se snadno zlomí. Tlusté větve jsou lehce flexibilní.

V této fázi je chlorofyl již degradovaný a zelená, která nás provázela celým růstem je nahrazena barvou typickou pro danou odrůdu. Žlutohnědá, bronzová, bledě zelená nebo dokonce temně modrá se může objevit na palicích.

Skladování Fermentovaných Palic

V tomto bodě volně naplňte a pevně uzavřete sklenici s vaším pokladem. Otevřete víko sklenice alespoň jednou denně během prvních dvou týdnů. Tímto uvolníte nastřádanou vlhkost, která může způsobit plesnivění vašich palic. Jakmile jsou palice suché, stačí sklenici otevírat pouze jednou týdně. Nechcete si přeci zkazit týdny práce takovouhle prkotinou.

❔ Jak Dlouho Trvá Fermentace Konopí?

Můžete fermentovat jak dlouho chcete. Pamatujte, že psychotropní látky ztrácejí molekulu vody jakmile jsou správně fermentovány což je dělá ještě více psychoaktivní. Tento proces trvá alespoň šest týdnů v ideálních podmínkách. Čím déle budete fermentovat tím lepší je požitek. Skladujte sklenice na chladném a suchém místě. THC se vlivem světla časem rozkládá na jiné kanabinoidy.

Pokud si nejste jistí jestli jsou vaše palice správně suché tak se nebojte je ubalit a zkusit jak hoří. Suché konopí není na dotek úplně suché kvůli pryskyřici. Postupem času se to naučíte poznat.

Užívat si plody vašeho vypěstovaného konopí je snadné. Trocha pozornosti a trpělivosti může přinést páchnoucí růže i z těch nejmenších ploch.

Šťastné pěstování přátelé!

How to Grow Weed in 7 Easy Steps

Nyní Víte Jak Jednoduše Se Dá Konopí Vypěstovat. Vyberte Si Odrůdu

Výběr odrůdy k pěstování je ten nejdůležitější okamžik před samotným pěstováním. Existují stovky známých odrůd, které jsou k dispozici na trhu a další stovky, které na trhu ani nejsou. Výběr odrůdy se může zdát jako komplikovaný úkol. Z toho důvodu jsme sepsali top 10 odrůd, ze kterých si vybere každý pěstitel.

Náš seznam top 10 samonakvétacích konopných odrůd obsahuje odrůdy jako je Royal Gorilla Automatic, Royal Cookies Automatic a Northern Light Automatic. Samonakvétací odrůdy jsou ideální pro začátečníky a stejně tak i pro zkušené pěstitele, kteří chtějí mít rychlou sklizeň. Samonakvétací odrůdy začnou kvést asi 8 týdnů od vyklíčení, vyrostou do normálních výšek a nepřilákají tolik nechtěné pozornosti.

Pěstitelé, kteří chtějí mít velké výnosy, by se měli podívat na náš seznam 10 nejlepších feminizovaných odrůd. V tomto seznamu naleznete prémiové odrůdy jako Power Flower, Amnesia Haze a White Widow. Pohleďte na obrovský výběr různých genetik. Naleznete zde silné indiky a energetické sativy. Tyto odrůdy ke kvetení vyžadují změnu ve svém světelném cyklu, ale obecně platí, že mají vyšší obsah kanabinoidů a také větší výnosy než samonakvétací odrůdy.

Kouření konopí není dobré pouze k nastolení zhuleného stavu. Různý obsah aromatických terpenů v každé odrůdě nabízí pokaždé jiný senzorický zážitek. V seznamu našich 10 nejchutnějších konopných odrůd naleznete opravdové zázraky jako jsou například odrůdy Fruit Spirit, Fat Banana a Haze Berry. Tyto odrůdy vám nabídnou úchvatnou chuť s každým potáhnutím. Využijte je k výrobě extraktů či jídla a obohaťte své výtvory o jedinečný zážitek.

Genetika odrůd Kush je jednou z nejžádanějších genetik v celém konopném světě. Tyto odrůdy pocházejí z původních odrůd, které rostly v pohoří Hindúkuš. Tyto odrůdy nabízejí opravdu silné účinky. Naši šlechtitelé získali tuto genetiku a využili ji k vyšlechtění silných hybridů jako jsou odrůdy Candy Kush, Bubble Kush a Pineapple Kush. Podívejte se na všechny tyto odrůdy v našem seznamu 10 nejlepších odrůd Kush.

6 Nejvhodnějších Konopných Odrůd Pro Začátečníky

Green Crack Punch: Rychle Rostoucí Sativa Vhodná Pro Začátečníky

Většina sativ je složitá na pěstování, jelikož vyžadují mnoho času a zkušeností. Kuřáci se však nemohou nabažit toho energického "stavu" a úžasné chuti, kterou sativy nabízejí. Pokud se toho tedy nebojíte a chcete začít rovnou se sativou, pak je odrůda Green Crack Punch skvělou volbou.

Tento kříženec odrůd Purple Punch a Green Crack zvládne všechny chyby a nesnáze. Nezajímá ho, jestli ho přeléváte vodou či naopak zaléváte příliš málo. Odpustí vám i pokud špatně namícháte hnojiva, malý rozdíl pH i pokud vám na chvíli vypadne jedno světlo. I tak bude mít dobré výnosy! Po 55-60 dnech kvetení vás Green Crack Punch odmění sklizní, která bude dosahovat až 500 g/m². Budou to krásné palice, které budou hrát všemi barvami, budou husté a plné pryskyřice.

Účinky odrůdy Green Crack Punch však nejsou příliš vhodné pro začátečníky. Obsah THC může dosáhnout 20% a její síla je opravdu znát. Po svém rodiči, odrůdě Green Crack, převzala energickou a soustředivou složku "zhulenosti", která se po pár hodinách uklidní a celý zážitek zakončí osvobozující tělesná zhulenost. Toto klidné zakončení má zase na svědomí odrůda Purple Punch a její indikové kořeny. Kouř je jemný, hedvábný a plný náznaků kyselých citrusů, zralých borůvek a sladkých hroznů.

Green Crack Punch
Green Crack Punch
Green Crack x Purple Punch
450 - 500 gr/m2
90 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 60% Indica 40%
550 - 600 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Euforické, Uklidňující

Koupit Green Crack Punch

Easy Bud: Rovnou K Věci

Samonakvétací hybridé jsou populární, protože rychle rostou a také se jednoduše pěstují. Odrůda Easy Bud není žádnou výjimkou. Jde rovnou k věci se svou krátkou dobou kvetení, malým vzrůstem a odpouštějící povahou. Pokud hledáte nějaká konopná semínka, ze kterých vám zaručeně něco vyroste i přesto, že vůbec nevíte jak pěstovat, pak je Easy Bud přesně pro vás.

Je ideální do malých prostor. V indooru vyroste max. do 60 cm, ale bude tlustá a podsaditá. Větve budou dostatečně silné k unesení 275-325 g/m², takže nebude potřebovat žádný podpůrný systém. Její indikové dědictví se ukáže na zelených palicích, které budou zářit pryskyřicí. Tato krása bude usazená na zdravých, tmavě zelených listech.

Pokud nejste zkušeným kuřákem a nebo potřebujete trochu více materiálu na wake-and-bake, pak je Easy Bud přesně pro vás. Obsah THC se pohybuje v průměrných hodnotách kolem 12%. Zhulenost je příjemná k chillování, ale není dostatečně silná k tomu, aby vás "sundala" i s nulovou tolerancí. I ti nejzkušenější huliči by měli mít trochu palic z odrůdy Easy Bud pro případ, že se ukáže jejich paranoidní kamarád a bude si chtít dát jointa.

Easy Bud
Easy Bud
White Indica x Ruderalis
275 - 325 gr/m2
50 - 60 cm
5 - 7 týdny
THC: 12%
Sativa 15% Indica 55% Ruderalis 30%
30 - 80 gr/plant
60 - 110 cm
9-10 týdnů po vyrašení
Tělesná uvolněnost

Koupit Easy Bud

Critical: Super Jednoduchý Vítěz Soutěží

Jednoduchý k pěstování a vítěz Cannabis Cupu? To je přesně to, co dostanete, pokud si koupíte odrůdu Critical. I když se jednoduše pěstuje a je tak vhodná pro úplné začátečníky, její silné účinky jistě přitáhnou i profesionální pěstitele. Ať už jste v pěstování noví či razíte heslo "pracuj chytřeji, nikoliv více", tento kříženec odrůd Afghani a Skunk, který vykvete za 7 týdnů, je přesně pro vás.

Při pěstování indoor se s odrůdou Critical pracuje velice snadno, protože nikdy nevyroste výš než 140 cm. Pokud chcete menší rostliny, použijte stresové metody. Zbarvení je převážně zelené s mírným náznakem podzimu v posledním týdnu. Po rychlé době kvetení mohou i začátečníci vypěstovat až 600g/m².

Critical je ze 60% indika a z 40% sativa. Tento hybrid má vcelku vyvážené účinky, které ovlivňují mysl i tělo. Je velice jemná a nedodá vám nával energie či úzkosti. Jste trochu paranoidní, když vykouříte silnou odrůdu? S Critical se vám to nestane, a to i když obsahuje až 18% THC. Tato odrůda je prostě na pohodu. Chuť je klasická: zatuchle sladká se zemitými tóny.

Critical

Critical
Afghani x Skunk
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 týdny
THC: 18%
Sativa 40% Indica 60%
600 - 650 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné

Koupit Critical

White Widow: Krystalická Dokonalost

Je také známá jako matka rodiny "White". Odrůda White Widow dala život několika hybridům, ale originál pochází ze zkřížení odrůd Brazilian Sativa a Indian Indica a je stále tou nejlepší a nejlépe rostoucí odrůdou. Vyhrála několik soutěží a omámila generace pěstitelů. Žádný hulič nikdy neodolá jejím bílým palicím a euforické zhulenosti. V porovnání s dalšími odrůdami je White Widow opravdová královna.

White Widow je klasická, nizozemská odrůda, která by nevznikla, pokud by nemohla vyrůst venku v chladnějším podnebí. Aby vynesla opravdu hodně, tak potřebuje velké množství světla, proto je nejlepší pěstovat tohoto hybrida uvnitř. Kromě toho je to bezproblémová odrůda. Nevyžaduje žádnou speciální péči. Stačí mít kvalitní půdu či jiné pěstební médium a nenechat vaše rostliny uschnout. Používejte hnojiva určená pro pěstování konopí a po 9 týdnech kvetení budete mít spektakulární sklizeň.

I když je White Widow pouze z 50% sativa, její kouř je jako čistý Haze a totálně zasáhne vaši přemýšlivou stránku. Zhulenost začne jako lehké svědění na obličeji a exploduje v obrovskou euforii. Je trochu více psychedelická, takže pokud nejste zvyklí na tento typ odrůd, tak si dávejte pozor. Chuť je ostrá a osvěžující s nezaměnitelnou borovicovou chutí, kterou doprovází čisté tóny kyselého citrusu.

White Widow
White Widow
White Widow S1
450 - 500 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 10 týdnů
THC: 19%
Sativa 50% Indica 50%
550 - 600 gr/plant
150 - 190 cm
Začátek října
Silné, Vyklidněné

Koupit White Widow

Royal Jack Auto: Nese Dál Poselství Jacka Herera

Kratší vzrůst a rychlejší doba kvetení. Royal Jack Auto umožňuje nováčkům vypěstovat klasickou odrůdu Jack Herer. Tato verze zůstává věrná originální odrůdě. Můžete se tedy těšit na pořádně přemýšlivou zhulenost a specifické pikantní aroma. Vypěstujte tuto odrůdu společně s White Widow a vaše první sklizeň bude zcela holandská a těžko ji něco překoná.

Royal Jack Auto je plně samonakvétací odrůda. To znamená, že již po dvou týdnech od vyklíčení uvidíte známky kvetení nehledě na nastavení vašich světel. Květy jsou obvykle dospělé kolem 10 týdne růstu. Proč nevypěstovat pár samonakvétacích odrůd společně s klasickými, světločivnými odrůdami? Než vám vyrostou světločivky, budete mít již usušenou a "ready to smoke" odrůdu Royal Jack Auto.

Royal Jack Auto má decentní sílu s obsahem 16% THC a je vhodný pro lékařské užívání či pro lehkou rekreaci. Je vhodný i jako odrůda pro "wake-and-bake" pro ty z vás, kteří mají vysokou toleranci. Zhulenost začíná návalem kreativity a motivace a poté se pomalu přesune do chillu a příjemně uklidňujícího konce. Chuť je skoro stejná jako originální odrůda Jack Herer: čerstvá chuť po bylinkách.

Royal Jack Auto

Royal Jack Auto
Jack Herer x Ruderalis
350 - 400 gr/m2
40 - 80 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
70 - 120 gr/plant
60 - 80 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Kreativní, Motivující

Koupit Royal Jack Auto

Special Queen 1: Nejlepší Kvalita Za Nejlepší Cenu

Jen málo začátečníků zvládne vypěstovat první sklizeň bez toho, aniž by se jim podařilo zabít semínko či rostlinu. Odrůda Special Queen 1 je klasický Skunk mix, který je za dobrou cenu, takže můžete sklidit několik skvělých rostlin bez větší zátěže na váš rozpočet. Ušetřené peníze použijte na dražší odrůdy poté, co si všechno osvojíte.

I když je relativně levná, není to žádný flákač. Po 8 týdnech kvetení, někdy i 7, bude tato rostlina pokrytá sativa-dominantními palicemi, které budou vydávat silné aroma. Tato odrůda vyroste prakticky kdekoliv, ať už v půdě či v hydroponii, venku či vevnitř a nebo s použitím několika pěstebních metod. Výnosy jsou velice štědré, v indooru kolem 550g/m² a venku kolem 550g/rostlinu. Special Queen 1 je tak vhodná pro začátečníky i profesionální pěstitele.

Special Queen 1 posouvá sílu odrůdy Skunk dál s jejím 18% obsahem THC. I když je její účinek silnější a dlouho vydrží, stále se jedná o klasickou zhulenost, která vás povznese na těle i mysli. Pouze pár potáhnutí a vaše oči se začnou lesknout, váš úsměv se rozšíří a vaše mysl vejde do jiné dimenze. Special Queen 1 má sladkou, ovocnou chuť s pikantním zakončením.

Special Queen 1

Special Queen 1
Power Bud x Skunk
500 - 550 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 50% Indica 50%
500 - 550 gr/plant
200 - 270 cm
Konec září
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Special Queen 1

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Grow Guide Topic Finder

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzí