Konopné Odrůdy Gorilla

Vítejte ve světě odrůd Gorilla. Tato genetika vznikla v USA v posledním desetiletí a stala se synonymem pro silné účinky a obrovské výnosy. Díky tomu se také tato původní odrůda stala rodičem mnoha nových hybridů.

6  Produkty
  • Royal Gorilla
  • Royal Gorilla Auto
  • Mother Gorilla (Původně Royal Madre)
  • Shogun
  • Triple G
  • Triple G Auto

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Odrůdy Gorilla mají své kořeny v Gorilla Glue, což je velice silná odrůda, kterou vytvořil šlechtitel Joesy Whales v Kalifornii kolem roku 2010. Od té doby šlechtitelé po celém světě využívají tuto bestii jako genetický základ pro vytvoření mnoha silných a chutných odrůd.

Jak jsme vytvořili naše odrůdy Gorilla

Naše odrůdy Gorilla se mohou pochlubit těmi nejlepšími vlastnostmi, které původní odrůda nabízí, a ještě něco navíc! Naši řadu jsme vytvořili s použitím elitních rodičovských odrůd, jako jsou Gorilla Glue #4, Chocolate Diesel, Chem's Sis, Sour Dubb, Cookies a Gelato 33.

Výhody pěstování odrůd Gorilla

Tyto rodičovské odrůdy si společně předaly sladké a delikátní terpeny, obrovské množství THC a produktivní genetiku, která pokaždé zaručí masivní sklizeň. Tyto rostliny jsou poměrně kompaktní, ale jsou schopné produkovat velké palice plné pryskyřice i v těch nejtěsnějších prostorách.