• Pink Gorilla

Pink Gorilla

Gorilla Glue #4 x Pink 2.0

Sháníte monstrózní odrůdu s vysokým výnosem, kterou byste mohli přidat do své zahrady? Považujte svůj lov za ukončený, protože jste právě spatřili královnu konopné džungle. Naše feminizovaná semena Pink Gorilla vycházejí z mocné odrůdy GG4 a mohou se pochlubit ostrým aroma, výjimečnou silou a vysokými výnosy, kterými je řada Gorilla proslulá. Objednejte si semena zde a připravte se na sklizeň!
Počet semen:
1x
€ 12.50
3x
€ 30.50
5x
€ 46.50
10x
€ 85.00
Výprodej!
Sleva!
€ 30.50

€ 30.50 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Pink Gorilla: Nejnovější a nejlepší z genetické rodiny Gorilla

Stejně jako odrůdy Haze, Kush a Skunk i odrůdy Gorilla navždy změnily způsob, jakým si konopí užíváme. Original Glue (známý také jako GG4) je moderní klasikou, která stála u zrodu rodiny Gorilla kolem roku 2010 a ukázala milovníkům konopí dříve nevídané vůně, chutě a úrovně síly. Proto pro naše šlechtitele nebylo žádnou překážkou pokračovat ve vývoji všemocné řady Gorilla s kmeny, které nabízejí nové chutě a vůně a zároveň zachovávají klasické vlastnosti Gorilla, které známe a milujeme. Představujeme Pink Gorilla - náš nejnovější výtvor, který jistě pozvedne každou zahradu.

Konopná semínka Pink Gorilla: Směs GG4 a Pink 2.0

Někdy je třeba přemýšlet jinak, abyste našli skryté poklady. A přesně to naši šlechtitelé udělali, když zkřížili GG4, matku všech odrůd Gorilla, s Pink 2.0 - málo známou indikou s oříškovým, květinovým aroma a mírným opojením. Výsledek? Výjimečný hybrid, který dobře roste v různých konfiguracích a produkuje prvotřídní květy s chutí bonbónů, citrusů, nafty a ovocných terpů a také vysokým obsahem THC.

Účinky a chuť odrůdy Pink Gorilla

GG4 je proslulá svým mastným, plynovým a kyselým aroma prošpikovaným tóny borovice, země, skunku a paliva. Naproti tomu Pink 2.0 má jemné květinové tóny s mírným oříškovým podtónem a nádechem sladkých bobulí. Kombinací obou se Pink Gorilla od Royal Queen Seeds může pochlubit jedinečnou přední sladkostí s tóny citrusů, bobulí a dalšího ovoce. Když ji však nadrtíte tak si všimnete přetrvávajících tónů nafty doprovázených klasickými tóny borovice a země, které byste očekávali od každého kmene Gorilla. Její chutě jsou podobné, spojují přední citronovou sladkost se zemitým, čajovým pozadím a přetrvávajícími tóny nafty a skunku při výdechu. Pink Gorilla, která obsahuje 20 % THC a exotické terpeny, přináší silný účinek, který kombinuje plíživý tělesný high s mozkovou euforií - ideální pro nenápadná sezení s blízkými přáteli, relaxační večery nebo lehké procházky po okolí.

Pěstování konopných semen Pink Gorilla

V interiéru, venku nebo v hybridním uspořádání, například ve skleníku, vám semena Pink Gorilla poskytnou vynikající úrodu, ať už je zasadíte kamkoli. Díky své odolné genetice feminizovaná semena Pink Gorilla rychle vyrostou do statných rostlin s dominancí 75 % indiky. Ve stanu nebo v místnosti dosahuje Pink Gorilla obvykle maximální výšky 80-120 cm a ke sklizni může být připravena po krátkých 8-9 týdnech kvetení. Venku očekávejte o něco větší rostliny dosahující výšky až 180 cm, které lze sklízet začátkem října. Při pěstování semen odrůdy Pink Gorilla mějte po ruce nůžky na stříhání, protože tato odrůda vytváří spoustu bujných listů, které dobře reagují na pravidelné stříhání. V interiéru může tato statná královna džungle poskytnout výnosy až 500 g/m², zatímco venkovní rostliny mohou vyprodukovat 450-500 g na rostlinu.

Pink Gorilla data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Gorilla Glue 4 x Pink 2.0
THC: 20
CBD: Nízký
Typ: Sativa 25% Indica 75%
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 140-180 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Účinek: Euforické, Povznášející, Silné, Tělesná uvolněnost
Chuť: Citrusová, Cukrová, Dieselová, Ovocná
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.