• Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1

Special Kush 1

Afghan x Kush

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). 
(1154)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 4.00
3x
€ 9.50
5x
€ 15.50
10x
€ 27.00
25x
€ 54.00
Výprodej!
Sleva!
€ 9.50

€ 9.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (970)
 • Fotografie od zákazníků (5)

Pochází z pohoří Hindúkuš, mezi Afghánistanem a Pákistánem

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). Ve své době se všechny rostliny nazývaly Cannabis sativa neboli konopí seté, tyto odrůdy ale vykazovaly značně odlišnou charakteristiku, která si vyžádala jejich zařazení do jiné kategorie. Tato kategorie byla pojmenována Indica neboli konopí indické právě díky prvnímu regionu, kde byla objevena.

Nyní sice již víme, že druhy Indica pocházejí z více států, nejen pouze z Indie, nicméně název už zůstal a stejně tak i charakter pojmenování trávy podle lokality, kde byla objevena. Vůbec první druhy trávy Kush, které se objevily, byly pojmenovány na počest Hindúkuše, hornaté oblasti, která se rozkládá prakticky přes celý Afghánistán a sahá až do Pákistánu.

Vhodná pro všechny

My jsme se rozhodli vzkřísit jeden ze strainů Kush ze staré školy a představit jej moderní éře ve formě pouze feminizovaných semen. Special Kush jsou naše semínka s nejnižší cenou, která jsou ideální pro pěstitele s omezeným rozpočtem. Toužíte-li po příjemném pokouření, které Vás nevyjde příliš draho, hodí se dokonale právě Special Kush.

Venku dokáže vyrůst až do výšky 3 metrů a má dobré výnosy

Special Kush s oblibou roste divoce, stejně jako v hornaté krajině Afghánistánu, což znamená, že vyplní každý prostor, jaký se jí naskytne. Při pěstování indoor je nutná opatrnost, aby dostupný prostor příliš nezarostl, nicméně má-li dost místa, typicky při pěstování venku, dosáhne do výšky až 3 m.

Fáze kvetení trvá 7-8 týdnů a výnos může dosáhnout zhruba 65-150 g na rostlinu indoor neboli 475 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku potřebuje rostlina teplé prostředí, jaké panuje v Itálii nebo v Řecko . Při dostatku slunce, živin a vody lze získat výnos vyšší než 550 g na rostlinu.

Chutná po hašiši

Obecně jsou palice Special Kush malé a pevné valounky, které vypadají jako pokryté jinovatkou a rostou po celé rostlině. Kouř má silnou příchuť hašiše a plný efekt body stone, který toto konopí získává díky svému základu Indica. Jedná se o snadnou a základní rostlinu, která Vám dá příjemné pokouření, a ve formě feminizovaných semínek je dostupná za nízkou cenu.

Special Kush 1 data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 17%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 200 - 270 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghan x Kush
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné
Klima: Krátké Léto
Chuť: Ovocná, Pichlavá, Zemitá

  Od C. P. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : Mische
  Komentáře : Bester Strain im letzten Sommer. Nach 6Monaten im Glas das beste was gibt. Hab nicht viel erwartet für den Preis. Das Ergebnis ist umso erfreulicher. Grosse Pflanze mit überdurchschnittlichem Headbud und super Geschmack. Top!!!

  Od B. G. Dne 22/Feb/2024 :

  Titul : Pleasant Surprise
  Komentáře : Got it going small. Roughly 2 feet tall. Very full and producing a lot for it's small size. Seems very tolerant compared to some other strains growing side by side in similar conditions.

  Od D. C. Dne 15/Feb/2024 :

  Titul : Sleeper
  Komentáře : This is a strain you wouldn’t think would out do the higher priced on other website but boy was I wrong. Way better than competitors

  Od J. G. Dne 15/Feb/2024 :

  Titul : Grew great, nice plant
  Komentáře : Trained well, great harvest.

  Od S. G. Dne 12/Jan/2024 :

  Titul : Seeds sprouting good
  Komentáře : Sprouts well and fruits well

  Od L. W. Dne 15/Dec/2023 :

  Titul : Polecam
  Komentáře : Wszytsko lux

  Od J. J. Dne 30/Nov/2023 :

  Titul : So far so good
  Komentáře : Don't know the quality yet, but gd, she is looking amazing. I mainlined her and have 13 very medium larg tops and a lot of nice middle sized buds.

  Od E. M. Dne 28/Nov/2023 :

  Titul : Perfect strain
  Komentáře : Price/ performance excelent

  Od B. M. Dne 23/Nov/2023 :

  Titul : Special for sure.
  Komentáře : Great kush taste. Beautiful buds and tasty.

  Od J. L. Dne 30/Oct/2023 :

  Titul : Jeee
  Komentáře : Der Knaller. War als Geschenk dabei und draußen so nebenbei wachsen lassen, das Ergebnis ist für den Preis echt Wahnsinn!

  Od M. R. Dne 20/Oct/2023 :

  Titul : Seed
  Komentáře : Big fella 🥰 good and big plant indoor

  Od M. B. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : special special kush
  Komentáře : Amazing strain for low budget

  Od F. B. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : 420
  Komentáře : sehr gutes preis leistungs verhältnis und sehr geil zum rauchen👍🤝✌️

  Od H. L. Dne 13/Oct/2023 :

  Titul : Special Kush 1
  Komentáře : Its a really good strain, just reading about the history of it makes me all excited and I think this year is going to be a good year for my plants thank you very much 🙏

  Od A. T. Dne 02/Oct/2023 :

  Titul : Mister Tex
  Komentáře : Plusieurs commande et jamais de probleme (germination, génétique, … 100% !). J'en suis très content et je recommande.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od biere | 2017-11-11 13:46:51

Hi folks, what amount of plants you place in a m2 and what of light you use for make a result like those described in the "DATA SHEET" tab of each strain? It's a question that I want to make from a long time. Thanks!

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below link for information on the best lighting for growing. https://www.royalqueenseeds.com/blog-best-lighting-for-growing-cannabis-n103 The amount of plants would depend on the size of the pots normally it should be between 6-12, keeping a good ventilation in the grow room.

Od Cal | 2017-11-11 01:20:30

Hi I’m growing this strain along with white widow, gorilla glue and Shinning silver lemon haze, when would you recommend to flush? I’m 1 day away from starting week 7 of flower. Cheers bro’s

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below entrance from our Cannabis Blog, we think it will be helpful for you: https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-and-when-to-flush-marijuana-plants-n312

Od Tim | 2017-10-14 05:08:21

Hi can you tell me what seeds would grow in a warm conservatory Midland uk thanks

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36711 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.