Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1

Special Kush 1

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). 
(1001) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 4.00
3x
€ 9.50
5x
€ 15.50
10x
€ 27.00
25x
€ 54.00
Výprodej!
Sleva!
€ 9.50

€ 9.50 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 10 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (853)
 • Fotografie od zákazníků (13)

Pochází z pohoří Hindúkuš, mezi Afghánistanem a Pákistánem

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). Ve své době se všechny rostliny nazývaly Cannabis sativa neboli konopí seté, tyto odrůdy ale vykazovaly značně odlišnou charakteristiku, která si vyžádala jejich zařazení do jiné kategorie. Tato kategorie byla pojmenována Indica neboli konopí indické právě díky prvnímu regionu, kde byla objevena.

Nyní sice již víme, že druhy Indica pocházejí z více států, nejen pouze z Indie, nicméně název už zůstal a stejně tak i charakter pojmenování trávy podle lokality, kde byla objevena. Vůbec první druhy trávy Kush, které se objevily, byly pojmenovány na počest Hindúkuše, hornaté oblasti, která se rozkládá prakticky přes celý Afghánistán a sahá až do Pákistánu.

Vhodná pro všechny

My jsme se rozhodli vzkřísit jeden ze strainů Kush ze staré školy a představit jej moderní éře ve formě pouze feminizovaných semen. Special Kush jsou naše semínka s nejnižší cenou, která jsou ideální pro pěstitele s omezeným rozpočtem. Toužíte-li po příjemném pokouření, které Vás nevyjde příliš draho, hodí se dokonale právě Special Kush.

Venku dokáže vyrůst až do výšky 3 metrů a má dobré výnosy

Special Kush s oblibou roste divoce, stejně jako v hornaté krajině Afghánistánu, což znamená, že vyplní každý prostor, jaký se jí naskytne. Při pěstování indoor je nutná opatrnost, aby dostupný prostor příliš nezarostl, nicméně má-li dost místa, typicky při pěstování venku, dosáhne do výšky až 3 m.

Fáze kvetení trvá 7-8 týdnů a výnos může dosáhnout zhruba 65-150 g na rostlinu indoor neboli 475 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku potřebuje rostlina teplé prostředí, jaké panuje v Itálii nebo v Řecko . Při dostatku slunce, živin a vody lze získat výnos vyšší než 550 g na rostlinu.

Chutná po hašiši

Obecně jsou palice Special Kush malé a pevné valounky, které vypadají jako pokryté jinovatkou a rostou po celé rostlině. Kouř má silnou příchuť hašiše a plný efekt body stone, který toto konopí získává díky svému základu Indica. Jedná se o snadnou a základní rostlinu, která Vám dá příjemné pokouření, a ve formě feminizovaných semínek je dostupná za nízkou cenu.

Special Kush 1 data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 17%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 200 - 270 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghan x Kush
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné
Klima: Krátké Léto
Chuť: Ovocná, Pichlavá, Zemitá

  Od K. X. Dne 16/May/2022 :

  Titul : The real kush
  Komentáře : Thanks for the great experience,perfect smell perfect taste.

  Od L. L. Dne 11/May/2022 :

  Titul : Wydajny
  Komentáře : Mega masa żywiczny bardzo rewelacja😮‍💨😁

  Od A. R. Dne 10/May/2022 :

  Titul : AL
  Komentáře : Nice!

  Od L. L. Dne 08/May/2022 :

  Titul : Looks healthy
  Komentáře : 3/3 growing fast!

  Od M. C. Dne 25/Apr/2022 :

  Titul : @Moravian_grower
  Komentáře : Na to že jsou to jedny z levných semen co nabízíte výsledný produkt Dobré kvality.

  Od K. J. Dne 19/Apr/2022 :

  Titul : M
  Komentáře : 15 graine /15 germe même si il a fallut que j’en aide une car la racine rentrait dans la graine ce qui lui donne du retard au niveau de la croissance après tout sera en extérieur j’attend les bonne température pour pouvoir faire tout cela je la mettrai en guérilla j’irai les arroser 1 à 2 fois par semaine donc pour ceux que ça intéresse je dirais fin septembre si tout c’est bien passé ensuite je vous dirai pour la récolte

  Od A. E. Dne 18/Apr/2022 :

  Titul : Arnaud.E
  Komentáře : Germination : 100%, développement rapide. Reçu en moins de 3 jours. Graines de qualités ! Je recommande +++ Merci RQS

  Od C. V. Dne 08/Apr/2022 :

  Titul : Chrisha
  Komentáře : Kamen schnell an. Keimen verdammt schnell und wächst super. Mal die Ernte abwarten

  Od H. W. Dne 24/Mar/2022 :

  Titul : Super
  Komentáře : Ist nur zu empfehlen!!!gerne wieder!!!

  Od E. M. Dne 22/Mar/2022 :

  Titul : Good
  Komentáře : Good

  Od F. M. Dne 17/Mar/2022 :

  Titul : Fantastica
  Komentáře : RQS sempre top class!!!

  Od V. R. Dne 05/Apr/2022 :

  Titul : Grows beautifully!
  Komentáře : It grows very fast and it has a nice lemon fragrance. Absolutely a great choice for low budget growers. Definitely would buy again.

  Od Y. T. Dne 11/Mar/2022 :

  Titul : Fine Weed
  Komentáře : Not a crazy strain, it is very much old school Kush. Solid, resilient, easy to grow. The potency is not out of this world, sure, but for the day it is ideal.

  Od A. K. Dne 28/Feb/2022 :

  Titul : Ghost
  Komentáře : tolle Pflanze guter Ertrag bin zufrieden

  Od D. R. Dne 25/Feb/2022 :

  Titul : DEDE
  Komentáře : TOP


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od biere | 2017-11-11 13:46:51

Hi folks, what amount of plants you place in a m2 and what of light you use for make a result like those described in the "DATA SHEET" tab of each strain? It's a question that I want to make from a long time. Thanks!

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below link for information on the best lighting for growing. https://www.royalqueenseeds.com/blog-best-lighting-for-growing-cannabis-n103 The amount of plants would depend on the size of the pots normally it should be between 6-12, keeping a good ventilation in the grow room.

Od Cal | 2017-11-11 01:20:30

Hi I’m growing this strain along with white widow, gorilla glue and Shinning silver lemon haze, when would you recommend to flush? I’m 1 day away from starting week 7 of flower. Cheers bro’s

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below entrance from our Cannabis Blog, we think it will be helpful for you: https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-and-when-to-flush-marijuana-plants-n312

Od Tim | 2017-10-14 05:08:21

Hi can you tell me what seeds would grow in a warm conservatory Midland uk thanks

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Strain Family: Kush

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.