• Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1
 • Special Kush 1

Special Kush 1

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). 
(857) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 3.00
3x
€ 7.13
5x
€ 11.63
10x
€ 20.25
25x
€ 40.50
Výprodej! Sleva!
€ 7.12

€ 9.50 vč. DPH (-25%)

Nakupte a vyhrajte 8 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (728)
 • Fotografie od zákazníků (13)

Pochází z pohoří Hindúkuš, mezi Afghánistanem a Pákistánem

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází). Ve své době se všechny rostliny nazývaly Cannabis sativa neboli konopí seté, tyto odrůdy ale vykazovaly značně odlišnou charakteristiku, která si vyžádala jejich zařazení do jiné kategorie. Tato kategorie byla pojmenována Indica neboli konopí indické právě díky prvnímu regionu, kde byla objevena.

Nyní sice již víme, že druhy Indica pocházejí z více států, nejen pouze z Indie, nicméně název už zůstal a stejně tak i charakter pojmenování trávy podle lokality, kde byla objevena. Vůbec první druhy trávy Kush, které se objevily, byly pojmenovány na počest Hindúkuše, hornaté oblasti, která se rozkládá prakticky přes celý Afghánistán a sahá až do Pákistánu.

Vhodná pro všechny

My jsme se rozhodli vzkřísit jeden ze strainů Kush ze staré školy a představit jej moderní éře ve formě pouze feminizovaných semen. Special Kush jsou naše semínka s nejnižší cenou, která jsou ideální pro pěstitele s omezeným rozpočtem. Toužíte-li po příjemném pokouření, které Vás nevyjde příliš draho, hodí se dokonale právě Special Kush.

Venku dokáže vyrůst až do výšky 3 metrů a má dobré výnosy

Special Kush s oblibou roste divoce, stejně jako v hornaté krajině Afghánistánu, což znamená, že vyplní každý prostor, jaký se jí naskytne. Při pěstování indoor je nutná opatrnost, aby dostupný prostor příliš nezarostl, nicméně má-li dost místa, typicky při pěstování venku, dosáhne do výšky až 3 m.

Fáze kvetení trvá 8-10 týdnů a výnos může dosáhnout zhruba 65-150 g na rostlinu indoor neboli 475 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku potřebuje rostlina teplé prostředí, jaké panuje v Itálii nebo v Řecko . Při dostatku slunce, živin a vody lze získat výnos vyšší než 550 g na rostlinu.

Chutná po hašiši

Obecně jsou palice Special Kush malé a pevné valounky, které vypadají jako pokryté jinovatkou a rostou po celé rostlině. Kouř má silnou příchuť hašiše a plný efekt body stone, který toto konopí získává díky svému základu Indica. Jedná se o snadnou a základní rostlinu, která Vám dá příjemné pokouření, a ve formě feminizovaných semínek je dostupná za nízkou cenu.

Special Kush 1 data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 17%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 200 - 270 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghan x Kush
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Účinek: Omámení, fyzicky a duševně
Klima: Warm
Chuť: Zemitý, Pronikavý, Sladký

  Od J. S. Dne 26/Nov/2020 :

  Titul : el pintor
  Komentáře : levering duurde iets langer ( denk door Corona) maar perfect verpakt ontvangen. super start, gewoon alle zaden komen binnen drie dagen op . Ziet er heel hoopvol uit.

  Od C. E. Dne 25/Nov/2020 :

  Titul : O.G
  Komentáře : Versand ging schnell und kam in einer unauffälligen Verpackung. Samen sind alle gekeimt und auch ohne Probleme gewachsen. Man kommt gut mit ihr klar und sie verzeiht auch einige Fehler. Sehr schönes Endprodukt und preis Leistung natürlich klasse. Niedrige Temperaturen hat sie auch gut überstanden.

  Od V. G. Dne 25/Nov/2020 :

  Titul : Top!
  Komentáře : Jamais déçu par RQS, bonne variété. Germination: 3 graines sur 3 et aucun problèmes

  Od H. B. Dne 23/Nov/2020 :

  Titul : Herr
  Komentáře : Abwicklung einfach und schnell. Alle Samen sind aufgegangen, Top. Kleiner Wermutstropfen, die drei Gratis Critical sind nicht aufgegangen, hatte vor einigen Jahren das gleiche mit Royal Dwaft.

  Od C. B. Dne 23/Nov/2020 :

  Titul : Top
  Komentáře : Top quality

  Od M. M. Dne 18/Nov/2020 :

  Titul : Sehr gut
  Komentáře : Alle keimen Ergebnis sehr gut verzeiht einige Fehler. Wirkung sehr klar macht mich sehr glücklich und lustig. Schlaf ist auch sehr gut.

  Od A. B. Dne 17/Nov/2020 :

  Titul : Very good
  Komentáře : Veramente buona costa poco produce tanto ed è veramente buona

  Od G. V. Dne 12/Nov/2020 :

  Titul : Bionissima
  Komentáře : Cresciuta molto bene

  Od B. P. Dne 04/Nov/2020 :

  Titul : Ottimo
  Komentáře : Germinazione 100% gusto pieno

  Od R. M. Dne 02/Nov/2020 :

  Titul : Not sure how will end up
  Komentáře : Seemed ok, but seems that it stopped growing. Other strains next to it, are going in the 3rd branch, and this one stopped in the first. But I´ll keep my faith on it.

  Od A. S. Dne 02/Nov/2020 :

  Titul : Pido
  Komentáře : Alles Top, guter Ertrag

  Od J. L. Dne 02/Nov/2020 :

  Titul : Good
  Komentáře : Very good

  Od S. C. Dne 28/Oct/2020 :

  Titul : Seb
  Komentáře : Nice

  Od M. L. Dne 26/Oct/2020 :

  Titul : Monsieur
  Komentáře : 👍👍👍

  Od O. C. Dne 26/Oct/2020 :

  Titul : o.o
  Komentáře : Très bonne variété, de A à Z.


  You cannot post a review because you have not purchased this product
Od biere | 2017-11-11 13:46:51

Hi folks, what amount of plants you place in a m2 and what of light you use for make a result like those described in the "DATA SHEET" tab of each strain? It's a question that I want to make from a long time. Thanks!

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below link for information on the best lighting for growing. https://www.royalqueenseeds.com/blog-best-lighting-for-growing-cannabis-n103 The amount of plants would depend on the size of the pots normally it should be between 6-12, keeping a good ventilation in the grow room.

Od Cal | 2017-11-11 01:20:30

Hi I’m growing this strain along with white widow, gorilla glue and Shinning silver lemon haze, when would you recommend to flush? I’m 1 day away from starting week 7 of flower. Cheers bro’s

Royal Queen Seeds Team

Please take a look at the below entrance from our Cannabis Blog, we think it will be helpful for you: https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-and-when-to-flush-marijuana-plants-n312

Od Tim | 2017-10-14 05:08:21

Hi can you tell me what seeds would grow in a warm conservatory Midland uk thanks

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Strain Family: Kush

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.