O RQS

Royal Queen Seeds patří mezi špičkové, rychle se rozvíjející pěstitele konopných semínek v Evropě. Doufáme, že v rozmezí několika let si vybudujeme přední pozici na trhu v celosvětovém měřítku. Po řadě let zkušeností s pěstováním konopných semínek v Nizozemsku jsme se rozhodli uvést na trh novou řadu semínek pod názvem Royal Queen Seeds.

Royal Queen Seeds je schopna dodávat kvalitní feminizovaná, samonakvétací semínka a semínka pro léčivé účely za dobrou cenu. Tato nová řada produktů rozhodně nevznikla náhodou, naopak se jedná o výsledek více než dvaceti let zkušeností v pěstitelském sektoru. Naše semínka v průběhu let získala řadu ocenění, mezi nimiž lze jmenovat známý Highlife Cup a High Times Cannabis Cup. Usoudili jsme, že nadešel čas, abychom se o naše schopnosti v oblasti pěstování konopných semínek podělili se začátečníky i odborníky.


Některé výhody semínek RQS:

-    Všechna semínka jsou důkladně testována, aby byla zaručena jejich genetická čistota.
-    Všechna konopná semínka se sbírají ručně.
-    Uchováváme pouze silné kvality jako Haze nebo bílé druhy.
-    Veškerá semínka se získávají přímo z organických mateřských rostlin.
-    Naše semínka jsou denně testována, aby byla zaručena jejich „síla klíčení“.
-    Naše konopná semínka jsou vakuově balena.
-    Semínka se balí do vysoce odolných obalů.

Vždy děláme vše proto, abychom získali vynikající finální výsledek. Můžeme Vám nabídnout dobrý výnos, příjemnou příchuť a skvělou metodu vývoje druhů. Finální výsledek samozřejmě závisí také na zkušenostech pěstitele a na použitých metodách.
Pokud budete potřebovat další vysvětlení nebo budete mít nějaké poznámky, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Tým Royal Queen Seeds je Vám k dispozici.
S přáním všeho dobrého,

Tým Royal Queen Seeds.

Royal Queen Seeds Spain