O Nas

About Royal Queen Seeds

Naše Vize a Mise

Milujeme sdílet naši vášeň pro konopí s nadšenými pěstiteli. Naším cílem je dodat tu nejkvalitnější genetiku a také podpořit všechny pěstitele.

Naše motto je jednoduché: Pokud máte vášeň, tak tak můžete vypěstovat kvalitní genetiku!

Věříme v konopí a jeho potenciál a také chceme pomoci pěstitelům a našim zákazníkům dozvědět se více o této úchvatné rostlině.

Šlechtěním a hledáním toho nejlepšího genetického materiálu jistě uspokojíme všechny pěstitele a uživatele konopí. Navíc na našich stránkách s vámi sdílíme naše pěstitelské zkušenosti, mýty o konopí a také nejnovější zprávy z konopného výzkumu. Dále chceme vytvořit komunitu pěstitelů a konopných nadšenců a také investovat čas a zdroje do výzkumu v oblasti konopí.

Video id: 744092291
  • Šlechtění

V RQS se snažíme vyšlechtit pouze tu nejlepší genetiku, ze které si vyberou všichni pěstitelé. Všechna naše semínka jsou ručně sklízena z ekologicky pěstovaných rostlin a dále jsou testována k prokázání jejich genetické čistoty. Všechna naše semínka denně testujeme k zaručení toho nejlepšího vyklíčení. V našem repertoáru naleznete ty nejčistší CBD produkty na trhu a mezi naše partnery patří mnoho výrobců, jejichž produkty jsou ekologické či udržitelné.

  • Inovace

Společnost Royal Queen Seeds se nepřestává neustále vyvíjet. Naše specializovaná značka RQS Pro je zde od toho, aby pracovala na vývoji vysoce kvalitních semínek pro profesionální trh, což také zlepší kvalitu dostupné genetiky pro každého pěstitele.

Naše společnost je lídrem v oblasti lékařského a rekreačního konopí a máme nástroje potřebné ke změně budoucnosti konopného šlechtění. S naší inovací a kreativitou se snažíme udělat pozitivní změnu v celosvětové konopné komunitě.

Naším cílem je vyšlechtit stabilnější a čistější genetiku, ze které budou mít přínos jak konopné odrůdy, tak i uživatelé konopí. Jsme nadšeni ze zelené budoucnosti světa a také i z každého jednotlivého zákazníka, který projeví zájem o naše produkty.

Our Vision and Mission

  • Náš Tým

Náš RQS tým je plný nadšených a vášnivých lidí. Jsme zkušení pěstitelé, kteří se rádi podělí o svou lásku ke konopí a také o své znalosti, které vám rádi prozradí.

  • Sociální Sítě

Naši společnost můžete nalézt na několika populárních sociálních sítích. Často sponzorujeme či pořádáme soutěže v těch nejfrekventovanějších konopných komunitách.

Pro nás v RQS je být ve spojení se zákazníky v dnešní době naprosto nezbytné a nejnovější komunikační technologie nám umožňují přímo interagovat s našimi zákazníky a vybudovat tak vzájemnou důvěru mezi pěstiteli, experty a naší značkou.

Royal Queen Seeds Instagram Royal Queen Seeds Facebook
Royal Queen Seeds Tik Tok Royal Queen Seeds X-Twitter
Royal Queen Seeds Youtube Royal Queen Seeds LinkedIn

Udržitelnost

Jsme lídry v oblasti pěstování konopí a máme tak obrovskou zodpovědnost vůči našemu životnímu prostředí. Z toho důvodu podporujeme ekologické a udržitelné pěstitelské metody.

Video id: 733881361
  • Vše Se Točí Kolem Konopí

Historie konopí a obzvláště historie konzumace a pěstování konopí je velice zajímavé a turbulentní téma. Dříve se jednalo o odvětví, které média obvykle stavěla na vedlejší kolej a často se o konopných komunitách mluvilo jako o "subkultuře". V dnešní době je však konopí na vzestupu a jedná se o široce akceptovanou rostlinu, která se těší obrovské popularitě.

Konopní nadšenci již nejsou považováni za "rebely", ale jedná se o mnoho různých lidí. V RQS se snažíme toto myšlení podpořit a snažíme se tak všechny spojit s naší filosofií "Společného Pěstování!". Konopí je zkrátka o sdílení!

  • RQS Obchody

Kromě našeho internetového obchodu nás můžete i osobně navštívit v oblíbených evropských konopných destinacích, kde najdete tři naše kamenné obchody.

První kamenný RQS obchod stojí přímo v srdci Amsterdamu, v ulici Damstraat. Naleznete u nás širokou nabídku těch nejlepších odrůd. Náš nejnovější obchod se nachází ve španělské Barceloně a je celý navržený tak, aby připomínal konopné muzeum. Kromě naší klasické nabídky zde naleznete i exotické bongy a nádherné skleněné dýmky.

Přijďte nás navštívit a seznamte se s naším přátelským personálem!

Příběh RQS

RQS Storyline

Předtím, než jsme založili naši seed banku v roce 2007, byla RQS společnost, která měla již dlouhodobou vášeň pro pěstování a šlechtění konopí. Poté, co jsme zaznamenali obrovský zájem o naše odrůdy, jsme se rozhodli otevřít náš první kamenný obchod v Amsterdamu v Damstraat v roce 2010.

V roce 2011 jsme spustili naši Royal Queen Seeds webovou stránku. V roce 2016 jsme přivítali první zákazníky v našem španělském obchodě, který sídlí na ulici Carrer de Pelai v Barceloně.

Dnes operujeme v 17 evropských zemích a nabízíme přes 90 vysoce kvalitních odrůd a také pěstitelské vybavení, návody k pěstování, tipy a mnoho dalšího!

Otázky a Odpovědi: O Royal Queen Seeds

📍 Kde Se Nacházejí Obchody Royal Queen Seeds?
V současnosti máme tři kamenné obchody, dva z nich v Amsterdamu (Damstraat a Haarlemmerstraat) a jeden v Barceloně, na Carrer de Tallers.
🏠 Kde Se Nachází Sídlo RQS?
Royal Queen Seeds operuje online a také v kamenných obchodech v Nizozemsku a ve Španělsku. Naše sídlo naleznete v Barceloně. V budoucnu plánujeme otevřít další kamenný obchod.
🌱 Mohu Si Koupit Semínka Od Royal Queen Seeds?
Naše produkty zasíláme do celé Evropy. Koupě konopných semínek je většinou zcela legální. K dispozici máme standardní doručení, UPS Standard doručení a také doručení do UPS access pointu. K dispozici je také diskrétní balení, což znamená, že všechna vaše semínka jsou bezpečně a diskrétně zabalena v DVD obalu.
📥 Jak Mohu Kontaktovat Společnost Royal Queen Seeds?
Pokud máte nějaké otázky či připomínky, tak nás vždy můžete kontaktovat skrze kontaktní formulář na naší stránce Kontaktujte nás.

Alternativně nám můžete zavolat či napsat klasický email. Přátelský tým společnosti Royal Queen Seeds vám je k dispozici!

Email: [email protected]
t. 34 93 737 98 46 (od 8:00 do 16:00 SEČ)
DIČ (VAT number): ESB-65812810
Coc Number: B-65812810

SNORKEL SPAIN SLU
Apartado de Correos nº 146
08170 Montornès del Vallés
Barcelona


Tým Royal Queen Seeds.

Royal Queen Seeds Spain

 

 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

1