O Nas

Video id: 925826649

Naše vize a poslání

Konopí je mocná rostlina. Po léta je stigmatizované, no my věříme v jeho sílu jako semínka pozitivní změny.

Jednoduchý akt pěstování nás spojuje s přírodou a stvořením. Ulevuje naší mysli a pomáhá nám odpojit se od každodenních stresorů.

Jsme na cestě za posílením postavení pěstitelů konopí po celém světě. Sdílením základních znalostí chceme rozšířit komunitu uživatelů a nadšenců do konopí a zároveň zůstat věrni našim základním hodnotám odpovědnosti a udržitelnosti.

Jsme Royal Queen Seeds

Ve společnosti RQS pěstujeme nadčasovou klasiku i špičkovou genetiku a pečlivě vybíráme ta nejvděčnější semena pro všechny typy pěstitelů.

Všechna semena jsou pečlivě vybírána z ekologických rostlin a procházejí přísným testováním, aby splňovala nejvyšší standardy klíčivosti. To, co obdržíte, nejsou jen semínka; je to brána k jedinečné cestě pěstování.

Nová identita, stejný přístup

Během tohoto přechodu si možná všimnete našeho nadčasového loga RQS vedle nově aktualizovaného - nějakou dobu budou koexistovat, ale nemějte obavy!

Chápeme, že změna, zvláště tak velká, může vyvolat nejistotu - posun od toho, co je známé. Možná se ptáte, proč změna? Jedná se o stejnou banku semen? Je sbírka semen stále nedotčená?

Odpověď zní jednoznačně ANO!

Přijměte tuto proměnu s námi a sledujte krásu našeho vývoje.

RQS about us

Po stopách našich kořenů

  • 2007: Před založením semenné banky měla společnost RQS hluboké znalosti a vášeň pro šlechtění konopí. V té době nebylo tolik šlechtitelů jako dnes.
  • 2010: Po zájmu o naše semena jsme otevřeli náš první obchod na adrese Damstraat v nizozemském Amsterdamu.
  • 2011: Spustili jsme webové stránky Royal Queen Seeds, které poskytují vysoce kvalitní feminizovaná semena spolu s transparentní a vstřícnou zákaznickou podporou - s cílem splnit očekávání domácích pěstitelů konopí v celé Evropě.
  • 2016: Naše přítomnost v ulicích se rozšířila a první zákazníci navštívili naši prodejnu v Carrer dels Tallers v Barceloně ve Španělsku.
  • 2022: Společnost RQS zamířila na východ s naší nejnovější pobočkou v thajském Bangkoku - čtyřpatrovou budovou s našimi nejlepšími produkty, prostorem pro odpočinek a dokonce i živými rostlinami!
  • 2023: Nejenže jsme zahájili distribuci v rámci Spojených států, ale uvedli jsme na trh první skutečná hybridní semena konopí F1!
  • 2024: Tento rok začal na vysoké úrovni! Přijali jsme novou image značky a logo a zároveň jsme spojili síly s vlivnými partnery, kteří sdílejí naši vizi.
Timeline Royal Queen Seeds

Náš tým

V RQS je náš tým různorodým kolektivem nadšených jednotlivců, stejně jako každý pěstitel, se kterým se setkáváme. Jsme hrdými členy živé komunity pěstitelů, kteří rádi sdílejí svou vášeň pro konopí. Jsme odhodláni inspirovat k růstu a vždy rádi nabídneme pomoc a vzdělání každému, kdo má zájem připojit se k naší komunitě.

Beyond RQS: Konopná komunita

Spojte se s námi na oblíbených sociálních sítích! Jsme rádi aktivní v komunitě a podporujeme výměnu znalostí a zkušeností. Interakce s vámi je jádrem naší práce - odpovídáme na otázky, sdílíme zkušenosti nebo si prostě jen užíváme konverzace. Přidejte se k nám na této cestě. Zůstaňte kultivovaní.

Royal Queen Seeds Instagram Royal Queen Seeds Facebook
Royal Queen Seeds Tik Tok Royal Queen Seeds X-Twitter
Royal Queen Seeds Youtube Royal Queen Seeds Youtube

Nutnost inovací

Jsme hrdí na to, že jsme průkopníky a představili jsme světu hybridní semena konopí F1. Tato semena, která jsou nyní dostupná i domácím pěstitelům, se mohou pochlubit lepší uniformitou, výjimečnými výnosy a mimořádnou silou. Proč bychom se však měli zastavit u neustálého prostoru pro růst?

Slovo o udržitelnosti

Jako milovníci přírody věříme v pozitivní dopad podpory ekologických a udržitelných metod pěstování. Podnikáme kroky, postupně přecházíme z plastových obalů na recyklovatelné volně prodejné a aktivně sdílíme obsah o ekologických metodách pěstování.

Budování ekologičtější budoucnosti je cesta, po které jsme připraveni jít a během toho zkoumat nové možnosti zlepšení.

RQS Ocenění

Několik našich úspěchů z uplynulých let.

Royal Queen Seeds Trophy Room

Kde nás najdete

Kromě našeho internetového obchodu jsme také fyzicky přítomni v srdcích evropských konopných destinací, a to ve dvou prodejnách.

V prvním "kamenném" obchodě RQS v srdci Amsterdamu na ulici Damstraat nabízíme rozsáhlou nabídku působivých genetik. Náš obchod v Barceloně je stylizován jako muzeum konopí, takže můžete obdivovat exotické bongy a krásné skleněné rigy a zároveň nakupovat oblíbené i klasické genetiky.

Přijďte se seznámit s naším přátelským personálem a zásobte se semeny a dalšími dobrotami!

Vše se točí kolem konopí

Historie konopí, konkrétně jeho konzumace a pěstování, byla bouřlivá a vzrušující. Pěstování a konzumace konopí, které bylo považováno za "subkulturu", se nyní stává široce přijímaným a zažívá obrovský boom popularity v moderní společnosti.

Nadšenci do konopí jsou nyní běžní lidé, kteří jednoduše rádi pěstují a učí se. Jste již součástí této komunity?

Otázky a Odpovědi: O Royal Queen Seeds

📍 Kde Se Nacházejí Obchody Royal Queen Seeds?
V současnosti máme tři kamenné obchody, dva z nich v Amsterdamu (Damstraat a Haarlemmerstraat) a jeden v Barceloně, na Carrer de Tallers.
🏠 Kde Se Nachází Sídlo RQS?
Royal Queen Seeds operuje online a také v kamenných obchodech v Nizozemsku a ve Španělsku. Naše sídlo naleznete v Barceloně. V budoucnu plánujeme otevřít další kamenný obchod.
🌱 Mohu Si Koupit Semínka Od Royal Queen Seeds?
Naše produkty zasíláme do celé Evropy. Koupě konopných semínek je většinou zcela legální. K dispozici máme standardní doručení, UPS Standard doručení a také doručení do UPS access pointu. K dispozici je také diskrétní balení, což znamená, že všechna vaše semínka jsou bezpečně a diskrétně zabalena v DVD obalu.
📥 Jak Mohu Kontaktovat Společnost Royal Queen Seeds?
Pokud máte nějaké otázky či připomínky, tak nás vždy můžete kontaktovat skrze kontaktní formulář na naší stránce Kontaktujte nás.

Alternativně nám můžete zavolat či napsat klasický email. Přátelský tým společnosti Royal Queen Seeds vám je k dispozici!

Email: [email protected]
t. 34 93 737 98 46 (od 8:00 do 16:00 SEČ)
DIČ (VAT number): ESB-65812810
Coc Number: B-65812810

SNORKEL SPAIN SLU
Apartado de Correos nº 146
08170 Montornès del Vallés
Barcelona

Grow Higher!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.