Samonakvétací semena

Ze samonakvétacích konopných semínek vyrůstají rostliny, které během dvou až čtyř týdnů samy vykvetou. Aby mohly normální, feminizované druhy konopí indického a setého kvést, musí se přímo po sklizni na 12 hodin vystavit vnitřnímu osvětlení. Venku by nekvetly, protože během sezóny se doba denního světla zkracuje.

Samonakvétací druhy jsou rostliny Indica nebo Sativa, které byly zkřížené s Ruderalis. Tento druh konopí roste v oblastech, kde je léto velmi krátké, kde má ale mnoho hodin světla – 22 do 24 hodin denně. Ruderalis kvete automaticky za velmi krátkou dobu (obecně za dva až čtyři týdny).

Konopné rostliny Ruderalis pocházejí hlavně ze severní Evropy, Ruska a sousedních států, například z Číny a Mongolska. V přírodě tyto rostliny obsahují mnohem méně THC než rostliny Indica či Sativa.

Existují typy Ruderalis, které jsou známé svou schopností vykvést za pět týdnů. Tyto typy bohužel obsahují sotva vůbec nějaké THC a top, takže pro pěstování konopí nejsou vhodné.

Výsledkem zkřížení Ruderalis s Indicou nebo Sativou je rychle kvetoucí varieta, která se vyznačuje dobrou produkcí THC a vynikající tvorbou top.

Výhody feminizovaných, samonakvétacích rostlin od Royal Queen Seeds:

  • Rostliny zůstávají nízké (30-60 cm).
  • Rostliny za dva až čtyři týdny automaticky vykvetou.
  • Průměrná doba od zasazení do sklizně je deset týdnů.
  • Rostliny jsou velmi malé a nepřitahují pozornost.
  • Vůně je mnohem méně nápadná než u normálních druhů.
  • Můžete mít několik sklizní za rok.
  • Naše samonakvétací semena jsou také feminizovaná.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.