RQS CANNABIS CUP WINNERS

Pěstování a křížení různých strainů konopí lze svým způsobem považovat za umění. Každoročně stovky společností a nadšenců tvrdí, že právě jim se podařilo vytvořit ty nejlepší strainy: aby tedy bylo možné získat jasnou a objektivní představu o tom, který strain je ve své oblasti skutečně nejlepší, koná se každý rok prestižní akce, na níž o tom, které konopí bude v daném roce vyhodnoceno jako nejlepší, rozhoduje nezávislá porota.

Do dnešní doby se vynořilo hned několik nových výročních akcí, které se týkají konopí, z nichž každá má vlastní soutěž. Nejznámější konopné poháry jsou Highlife Cannabis Cup, Spannabis Cup, Oiartzun Cup a High Times Cannabis Cup.

Při neutuchajícím hledání té nejlepší možné rostliny marihuany se v Royal Queen Seeds poměřujeme s konkurencí již řadu let, abychom se neustále ujišťovali, že se k našim klientům bezpečně dostanou ta nejlepší možná konopná semínka. Mimo jiné díky řadě let zkušeností s křížením těch nejlepších odrůd konopí jsme vyhráli již osm prestižních konopných pohárů!

Seznam našich výherců: