Cannabis Cup

Pěstování a křížení různých strainů konopí lze svým způsobem považovat za umění. Každoročně stovky společností a nadšenců tvrdí, že právě jim se podařilo vytvořit ty nejlepší strainy: aby tedy bylo možné získat jasnou a objektivní představu o tom, který strain je ve své oblasti skutečně nejlepší, koná se každý rok prestižní akce, na níž o tom, které konopí bude v daném roce vyhodnoceno jako nejlepší, rozhoduje nezávislá porota.

Do dnešní doby se vynořilo hned několik nových výročních akcí, které se týkají konopí, z nichž každá má vlastní soutěž. Nejznámější konopné poháry jsou Highlife Cannabis Cup, Spannabis Cup, Oiartzun Cup a High Times Cannabis Cup.

Při neutuchajícím hledání té nejlepší možné rostliny marihuany se v Royal Queen Seeds poměřujeme s konkurencí již řadu let, abychom se neustále ujišťovali, že se k našim klientům bezpečně dostanou ta nejlepší možná konopná semínka. Mimo jiné díky řadě let zkušeností s křížením těch nejlepších odrůd konopí jsme vyhráli již osm prestižních konopných pohárů!

Seznam našich výherců:

 

 

Royal Queen Seeds Amnesia Haze Cannabis Cup WinnerRoyal Queen Seeds Northern Light Cannabis Cup Winner
Royal Queen Seeds Northern Light Automatic Cannabis Cup WinnerRoyal Queen Seeds Royal Dwarf Cannabis Cup Winner
Royal Queen Seeds Royal Haze Automatic Cannabis Cup WinnerRoyal Queen Seeds Royal Moby Cannabis Cup Winner
Royal Queen Seeds Shining Silver Haze Cannabis Cup WinnerRoyal Queen Seeds White Widow Cannabis Cup Winner