• Green Punch
 • Green Crack Punch
 • Green Crack Punch
 • Green Punch
 • Green Punch
 • Green Punch

Green Crack Punch

Green Crack x Purple Punch

Dopřejte své mysli, tělu a duši super-nabitý příval energie s tímto energetickým hybridem. Jde spíše o dominanci sativy a konopní znalci mohou očekávat psychickou podporu, která je udrží při práci po celý den. Topíte se pod návalem papírování? Máte naplánovanou hromadu domácích prací? Poraďte si s prací přírodní cestou pomocí odrůdy Green Crack Punch!
(102) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
25x
€ 160.00
Výprodej!
Sleva!
€ 29.00

€ 29.00 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (85)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Vrhněte se do akce s touto kombinací odrůd Green Crack a Purple Punch

Je pravda, když se říká, že protiklady se přitahují. Tak to je alespoň v případě odrůd Purple Punch a Green Crack. První zmíněná odrůda je indika-dominantní. Zabalí vás do svého uklidňujícího objetí a uleví vám od všech bolestí svalů. Druhá odrůda, Green Crack, je super energetická, kterou si nejvíce užijete, pokud máte fakt zas*aně hodně práce. Společně tato dvojka tvoří Green Crack Punch, hybrid, který vám dodá mentální vzpruhu předtím, než si půjdete po práci odpočinout.

Zůstaňte energičtí po celý den

Jakmile vám začne povzbuzovat vaši mysl, budete se cítit motivovaní a energičtí. Bude trvat několik hodin, než se stav přesune do vašich svalů, takže máte hromadu času k využití euforických účinků této odrůdy. Její aroma je stejně tak energické. Užívejte si závan povzbuzujících citrusů, které se vyvinou v náznak hroznů a borůvky. Má také neuvěřitelně jemnou chuť, která je perfektní pro ty, které často při kouření škrábe v krku.

Nepotrestá vás za malé chyby

Její květy se můžou pochlubit sytou růžovou a oranžovou barvou - což je barevný znak toho, že vás čeká pořádný nával energie. Nevyroste výš než 200 cm, takže je vhodná i pro začátečníky, které také nepotrestá, pokud udělají nějakou chybku a nepohlídají si například přísun živin, vody či světla. Obsah THC očekávejte kolem 20%. I když to není úplně nejvíc, tak i přesto doporučujeme, aby si nováčci tuto odrůdu vychutnali pomalu a s klidem, alespoň ze začátku. Pocity euforie se vás budou držet od prvního potáhnutí až k poslednímu.

Po 55-60 dnech bude připravená ke sklizni. Pokud ji necháte vyrůst v ideálních podmínkách, tak můžete očekávat výnosy kolem 450–500g/m². Kvůli energetickým účinkům je nejlepší ji pěstovat uvnitř. Jenom tak můžete maximalizovat její výnosy a také budete mít větší kontrolu nad prostředím, ve kterém roste. Ale i tak ji lze vypěstovat i venku. Sklizeň můžete očekávat na konci září, tedy pokud žijete ve vhodném klimatu.

Green Crack Punch data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 18%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
Výška Indoor: 90 - 160 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Green Crack x Purple Punch
Typ: Sativa 60% Indica 40%
Účinek: Euforické, Uklidňující
Klima: Krátké Léto
Chuť: Citrusová, Ovocná

  Od C. D. Dne 13/Mar/2023 :

  Titul : Muito boa!
  Komentáře : No geral a planta cresceu muito bem, moro no Mediterrâneo, plantei outdoor. Colhi em 10 meses, quase 110g. Não dei o cuidado necessário foi a minha primeira tentativa, apenas bloom no final. A planta pegava o sol da manhã e por volta de 15hs ficava na sombra.

  Od M. M. Dne 06/Feb/2023 :

  Titul : Speed
  Komentáře : Très content de cette variété 2/2 de germées. (Pour moi) Pour ce qui est de l'effet, je suis vraiment impressionné, cela correspond exactement à la description du cultivar ! Un réel effet coup de fouet qui vous motive à faire les choses que vous avez la flemme de faire et vous allez plus facilement jusqu'au bout ! Plutôt que de prendre du café qui peut me faire des palpitations je préfère la Green Crack qui me motive et rend fluide le corps à la fois, on se sent pas raide ou crispé comme avec le café et on est de meilleur humeur qu'avec le café ! Les idées restent claires, on peut prendre du recul facilement sur ce qu'on essaye de faire/terminer. Bref une weed pour se motiver pas pour aller se coucher !

  Od J. P. Dne 09/Jan/2023 :

  Titul : Jérôme
  Komentáře : Super variété, un goût un peu chère, gros rendement, blindée de trichomes, bref , j'en referais !

  Od T. S. Dne 12/Dec/2022 :

  Titul : Jees Jees
  Komentáře : Also good seeds

  Od C. P. Dne 16/Nov/2022 :

  Titul : Haleonf
  Komentáře : Eher mäßig. 6 von 10 sind gekeimt, aber nur 5 haben es letztlich geschafft. Dafür war der Ertrag nicht schlecht. Und qualitativ ebenfalls. Würde sie vielleicht nochmal kaufen

  Od S. G. Dne 05/Sep/2022 :

  Titul : Very fast and great bag appeal!
  Komentáře : This strain is on the best to grow: vigorous from start, a Simple topping and got a great structure with several even tops. She was very fast to finish, 43 days, and resulted in very dense rock like buds. Tasty but a kind of not heavy high, more like an energetic subtle high. Awesome bag appeal and speed.

  Od M. B. Dne 22/Aug/2022 :

  Titul : Top Pflanze
  Komentáře : War anfangs Recht klein und zierlich. Ist aber in Rekordzeit gewachsen und mittlerweile die größte im Zelt. Wenn sie geschmacklich noch abraumt wird sie aufjedenfall öfter gekauft.

  Od J. J. Dne 12/Jul/2022 :

  Titul : J
  Komentáře : Wildschwein und Baumattacke überlebt einfach nur krass! Bin gespannt wie sie nach dem ganzen aussehen

  Od S. B. Dne 22/Jun/2022 :

  Titul : Niet gekiemd
  Komentáře : 3 zaadjes gekocht. 2 er van zijn goed ontkiemd en groeien voortreffelijk. Helaas 1 zaadje ontkiemd niet 🤔

  Od S. V. Dne 14/Jun/2022 :

  Titul : Good service
  Komentáře : Very vigorous plant, also customer service is on point in every way i could describe!

  Od M. P. Dne 01/May/2022 :

  Titul : perfetto
  Komentáře : Arrivati dopo pochi giorni, pianati e dopo 3 giorni giài primi germogli sono usciti trapiantati e crescono benissimo. Aspetto solo di provare....

  Od M. F. Dne 26/Apr/2022 :

  Titul : Hammer
  Komentáře : Wieder mal eine hammer geile Sorte

  Od Y. M. Dne 11/Mar/2022 :

  Titul : Mauve
  Komentáře : Jolie couleur par une vague de froid pas à moins de 16degres la nuit rien à dire que du bonheur Vive royal Queen seeds

  Od R. B. Dne 20/Feb/2022 :

  Titul : Guter Strain
  Komentáře : Habe die Sorte jetzt zum zweiten mal , gefällt mir sehr gut . Guter wuchs , tolle Quallität . Ist einer meiner Favoriten bei RQS.

  Od S. D. Dne 09/Feb/2022 :

  Titul : Anakin
  Komentáře : 3/3 germées. Croissance impeccable . Supporte bien le topping et Scrog . A tester


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.