• Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana

Fat Banana

Fat Banana je výsledkem velice intenzivní selekce odrůd a šlechtění, jejichž cílem byla hybridizace těch největších a nejtlustších jedinců odrůdy Banana OG. V RQS nyní můžete zakoupit ty nejlepší! Fat Banana překypuje plnou chutí a obsahuje také vysoký obsah kanabinoidů.
 4.5/5 (288) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
€ 25.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (246)
 • Fotografie od zákazníků (13)

Fat Banana: Velká, Tlustá, Ovocná Kush Odrůda

Genetika a Síla

Fat Banana je výsledkem RQS projektu, týkající se intenzivní selekce odrůd a šlechtění. Cílem bylo vyšlechtit a zdokonalit odrůdu, která se jen tak nevidí. Výsledkem je odrůda, která má některé nevšední charakteristiky, které si jistě znalci konopí, sběratelé či pěstitelé zamilují, obzvláště ti co chtějí něco speciálního.

Fat Banana je prvotřídní odrůda Kushe. Její genetická minulost sahá až k odrůdám OG Kush x Chiquita Banana. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana. Nejvíce zřetelné to je v síle odrůdy, obsah THC totiž může být více než 25%, pokud je rostlina vypěstovaná expertem. Potenciál je skvělý a fantazii se meze nekladou!

Výnosy a Růst

Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem. Doba kvetení je při pěstování indoor kolem 7-8 týdnů. Nutno podotknout, že Fat Banana je indika-dominantní hybrid, který by se dal klasifikovat jako "pružná indika", protože má schopnost vytvořit obrovskou a dlouhou hlavní palici, které se táhne do výšek, pokud se nepohlídá.

Při pěstování venku, v teplejších podmínkách, Fat Banana se promění v monster křoví, které nejspíše bude potřebovat podporu. Křovisko bude připraveno ke sklizni v půlce září. Jak jsme již zmínili, pokud se o ni hezky postaráte, palice mohou obsahovat více než 25% THC a budou mít sladké, ovocné a banánové aroma.

Účinky a Chuť

Fat Banana je člen rodiny Kush, kterého nikdo nečekal. Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Pokud si nedáte pozor tak byste se mohli po této chuti jednoduše utlouct! Nesmíte ale zapomenout, že je to opravdu síla! Po čase se začne projevovat silná, fyzická zhulenost a následuje nepředstavitelná, relaxační zkušenost. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.

Pokud se začneme bavit o chuti, Fat Banana má sladkou chuť, která obsahuje náznaky citrusů. Jak jsme již zmínili, aroma, které produkují palice je prostě banánové a pohladí vaše nosní dírky.

Fat Banana data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 25%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 350 - 400 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 170 - 200 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Banana x OG Kush
Typ: Sativa 30% Indica 70%
Účinek: Relaxační s plnou chutí
Klima: Mírný
Chuť: Tropical, Sladký, Ovocný

  By R. B. on 15/Sep/2020 :
  (4)

  Titul : Fat banana
  Comment : top

  By C. C. on 10/Sep/2020 :
  (5)

  Titul : Germination très rapide, prometteuse
  Comment : -au top 👍🏻100% de graines germées Mises dans coton humide dans l'après midi, sous LEDs. Le lendemain a midi, elles avaient toutes le germe sorti de 2 a 4mm. Mises dans cube, avec petit ventilateur : en 4 jours, belle pousse, tige épaisse et vigoureuse.... A suivre... Fat Banana 🍌 a l'air très prometteuse

  By G. D. on 04/Sep/2020 :
  (5)

  Titul : fat banana
  Comment : sapori veramente ottimi, produzione non abbondante, pianta forte e robusta, risponde molto bene anche alla cimatura. very goodd

  By M. M. on 31/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Top
  Comment : Very top

  By A. C. on 31/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Belle plante
  Comment : Acheté une graine pour pied mère Cette graine a germée très vite et le pied est tellement beau que j’ai très envie de le mettre en floraison. A voir ce que ça donne en Flo

  By D. T. on 31/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : exelente
  Comment : cogollos gordos , resinosos y muy buen aroma

  By D. L. on 28/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Euxxxtra
  Comment : Very fat and délicious for a big kong :)

  By G. C. on 27/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Nickel
  Comment : Jai pri 6 graines .6/6 germés. + 3 critical en cadeau. Reçu en 5jours . Merci

  By G. B. on 24/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : A basket delicious fruits!
  Comment : The seeds developed wonderfully after rapid germination. I can recommend this breed to everyone. Great stuff...

  By R. M. on 20/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : 🍌
  Comment : sticky

  By T. C. on 17/Aug/2020 :
  (4)

  Titul : Fat banana
  Comment : Germination 2/3

  By J. S. on 13/Aug/2020 :
  (4)

  Titul : love OG!
  Comment : big big buds on this one! must have

  By R. W. on 11/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Wow Banana!!!
  Comment : Really nice strain. 100 % germinated love RQS seeds never had any problem's. Had it Outdoor and got 650 grams from it. The flavour it's completely different to others fruity and really sweet. While drying it has a really intense smell so be aware of that😉. All in total totally satisfied and 10/10 highly recommended.

  By M. O. on 07/Aug/2020 :
  (4)

  Titul : amazing indica
  Comment : Super relaxing

  By M. W. on 05/Aug/2020 :
  (4)

  Titul : 9 out of 9 germinated👍🏻
  Comment : As the title says. 9 out of 9 germinated👍🏻 Doing really well in standard tomato soil. Did a pure mainLine on all of them, using LST daily for adjustments. They are growing really nice. They take HST pretty well. I’m currently in week 7 of veg, going to give them 10 weeks totally before I flip to 12/12. Easy to grow in the right environment! Expecting I high yield on these ones. At least 700G dried weight from all 9.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Dorian | 2018-05-15 19:56:53

J'ais une question général avant tout , quel weed me conseiller pour faire pousser en Grèce ?( En extérieur) dans une région rempli de soleil . Un truc qui pousse en mion de deux moi serait l'idéal. Et du coup la question par rapport à cette beauté c'est : Demande t-elle beaucoup d'attention ?

Royal Queen Seeds Team

Please refer to the following article about the best strains for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.

Kategorie

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.