Fat Banana

Fat Banana je výsledkem velice intenzivní selekce odrůd a šlechtění, jejichž cílem byla hybridizace těch největších a nejtlustších jedinců odrůdy Banana OG. V RQS nyní můžete zakoupit ty nejlepší! Fat Banana překypuje plnou chutí a obsahuje také vysoký obsah kanabinoidů.
 4.5/5 (136) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
€ 25.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (110)
 • Fotografie od zákazníků (8)

Fat Banana: Velká, Tlustá, Ovocná Kush Odrůda

Genetika a Síla

Fat Banana je výsledkem RQS projektu, týkající se intenzivní selekce odrůd a šlechtění. Cílem bylo vyšlechtit a zdokonalit odrůdu, která se jen tak nevidí. Výsledkem je odrůda, která má některé nevšední charakteristiky, které si jistě znalci konopí, sběratelé či pěstitelé zamilují, obzvláště ti co chtějí něco speciálního.

Fat Banana je prvotřídní odrůda Kushe. Její genetická minulost sahá až k odrůdám OG Kush x Chiquita Banana. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana. Nejvíce zřetelné to je v síle odrůdy, obsah THC totiž může být více než 25%, pokud je rostlina vypěstovaná expertem. Potenciál je skvělý a fantazii se meze nekladou!

Výnosy a Růst

Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem. Doba kvetení je při pěstování indoor kolem 7-8 týdnů. Nutno podotknout, že Fat Banana je indika-dominantní hybrid, který by se dal klasifikovat jako "pružná indika", protože má schopnost vytvořit obrovskou a dlouhou hlavní palici, které se táhne do výšek, pokud se nepohlídá.

Při pěstování venku, v teplejších podmínkách, Fat Banana se promění v monster křoví, které nejspíše bude potřebovat podporu. Křovisko bude připraveno ke sklizni v půlce září. Jak jsme již zmínili, pokud se o ni hezky postaráte, palice mohou obsahovat více než 25% THC a budou mít sladké, ovocné a banánové aroma.

Účinky a Chuť

Fat Banana je člen rodiny Kush, kterého nikdo nečekal. Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Pokud si nedáte pozor tak byste se mohli po této chuti jednoduše utlouct! Nesmíte ale zapomenout, že je to opravdu síla! Po čase se začne projevovat silná, fyzická zhulenost a následuje nepředstavitelná, relaxační zkušenost. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.

Pokud se začneme bavit o chuti, Fat Banana má sladkou chuť, která obsahuje náznaky citrusů. Jak jsme již zmínili, aroma, které produkují palice je prostě banánové a pohladí vaše nosní dírky.

 • THC: 25%
 • CBD: Low
 • Yield Indoor: 350 - 400 gr/m2
 • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 140 cm
 • Výška Outdoor: 170 - 200 cm
 • Kvetení: 7 - 8 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec září
 • Genetická Výbava: Banana x OG Kush
 • Typ: Sativa 30% Indica 70%
 • Účinek: Relaxační s plnou chutí
 • Chuť: Tropical, Sladký, Ovocný
 • Klima: Mild

  By R. M. on 17/Sep/2019 :
  (5)

  Title : Fat Banana ( great potential)
  Comment : 3 dagen geleden heb ik 2 zaadjes geplant in mijn Seedo (Hydroponic device) en de dames staan vandaag netjes recht op. ben zeer benieuwd naar het resultaat van de dames.

  By L. S. on 02/Sep/2019 :
  (5)

  Title : Parfait
  Comment : Reçus dans le délais et plante magnifique👌

  By M. L. on 19/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : 3/3 très bonne

  By B. F. on 06/Aug/2019 :
  (5)

  Title : awesome
  Comment : taste and smell good 100%

  By N. L. on 05/Aug/2019 :
  (5)

  Title : First impressions
  Comment : INDOOR/WINDOW Grows right, easy and without problems, I have a lot of patience for the best results so I let it for a full vegetation period (9 weeks) and now is in the second week of flowering. Looks rich. I topping it twice but is still tall (140cm) The only negative I can see is that, can take heat stress easy. If you live in Mediterranean climate take care with the sun. She likes it but not too much. LOL I will return with a new comment in the end of September. I bet that the results will be top!

  By T. A. on 29/Jul/2019 :
  (4)

  Title : easy grow
  Comment : Loved this grow, recently harvested 2 plants with decent results. The smoke is fruity with a nice sativa high to begin with followed by that wondrous indica couch lock, the high doesnt seem to last that long so definitely needs a cure to get those nugs singing as its not as strong as i'd hoped for given they're supposed to be 25%thc, still, all in all a nice smoke and definitely worth a grow.

  By N. G. on 25/Jul/2019 :
  (4)

  Title : very good
  Comment : nice weed

  By I. B. on 19/Jul/2019 :
  (4)

  Title : Gute thc ausbeute
  Comment : 7 von 10 unkomplizierte Sämlinge Phase. Wachstumsphase kurz. Verträgt gute Mengen von Nahrung. Anfängerfreundlich. Blüte Phase 8 Wochen, ertrag ist in Ordnung in Relation zu den klebrigen nugets. Schöner hauptbud . Wirkung ist stark und gut. Entspannung bei Stress. Auch gut bei schmerzen. Ein Versuch wert für medizinische Anwender.

  By S. S. on 17/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Bananas
  Comment : Easy to grow

  By B. C. on 15/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : Vero nice

  By E. R. on 09/Jul/2019 :
  (5)

  Title : top
  Comment : terible

  By C. B. on 03/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : Immer wieder 👍


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Dorian | 2018-05-15 19:56:53

J'ais une question général avant tout , quel weed me conseiller pour faire pousser en Grèce ?( En extérieur) dans une région rempli de soleil . Un truc qui pousse en mion de deux moi serait l'idéal. Et du coup la question par rapport à cette beauté c'est : Demande t-elle beaucoup d'attention ?

Royal Queen Seeds Team

Please refer to the following article about the best strains for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.