• Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana

Fat Banana

Fat Banana je výsledkem velice intenzivní selekce odrůd a šlechtění, jejichž cílem byla hybridizace těch největších a nejtlustších jedinců odrůdy Banana OG. V RQS nyní můžete zakoupit ty nejlepší! Fat Banana překypuje plnou chutí a obsahuje také vysoký obsah kanabinoidů.
(310) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 7.13
3x
€ 18.75
5x
€ 28.13
10x
€ 52.50
25x
€ 105.00
Výprodej! Sleva!
€ 18.75

€ 25.00 vč. DPH (-25%)

Nakupte a vyhrajte 19 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (266)
 • Fotografie od zákazníků (13)

Fat Banana: Velká, Tlustá, Ovocná Kush Odrůda

Genetika a Síla

Fat Banana je výsledkem RQS projektu, týkající se intenzivní selekce odrůd a šlechtění. Cílem bylo vyšlechtit a zdokonalit odrůdu, která se jen tak nevidí. Výsledkem je odrůda, která má některé nevšední charakteristiky, které si jistě znalci konopí, sběratelé či pěstitelé zamilují, obzvláště ti co chtějí něco speciálního.

Fat Banana je prvotřídní odrůda Kushe. Její genetická minulost sahá až k odrůdám OG Kush x Chiquita Banana. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana. Nejvíce zřetelné to je v síle odrůdy, obsah THC totiž může být více než 25%, pokud je rostlina vypěstovaná expertem. Potenciál je skvělý a fantazii se meze nekladou!

Výnosy a Růst

Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem. Doba kvetení je při pěstování indoor kolem 8-10 týdnů. Nutno podotknout, že Fat Banana je indika-dominantní hybrid, který by se dal klasifikovat jako "pružná indika", protože má schopnost vytvořit obrovskou a dlouhou hlavní palici, které se táhne do výšek, pokud se nepohlídá.

Při pěstování venku, v teplejších podmínkách, Fat Banana se promění v monster křoví, které nejspíše bude potřebovat podporu. Křovisko bude připraveno ke sklizni v půlce září. Jak jsme již zmínili, pokud se o ni hezky postaráte, palice mohou obsahovat více než 25% THC a budou mít sladké, ovocné a banánové aroma.

Účinky a Chuť

Fat Banana je člen rodiny Kush, kterého nikdo nečekal. Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Pokud si nedáte pozor tak byste se mohli po této chuti jednoduše utlouct! Nesmíte ale zapomenout, že je to opravdu síla! Po čase se začne projevovat silná, fyzická zhulenost a následuje nepředstavitelná, relaxační zkušenost. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.

Pokud se začneme bavit o chuti, Fat Banana má sladkou chuť, která obsahuje náznaky citrusů. Jak jsme již zmínili, aroma, které produkují palice je prostě banánové a pohladí vaše nosní dírky.

Fat Banana data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 25%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 350 - 400 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 170 - 200 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Banana x OG Kush
Typ: Sativa 30% Indica 70%
Účinek: Relaxační s plnou chutí
Klima: Mírný
Chuť: Tropical, Sladký, Ovocný

  Od F. B. Dne 25/Nov/2020 :

  Titul : Banana
  Komentáře : Simply fantastick. 3/3 ok

  Od V. A. Dne 25/Nov/2020 :

  Titul : Mr. Mr.
  Komentáře : Like the she's name: FAT. Great job.

  Od M. H. Dne 23/Nov/2020 :

  Titul : Fastest Flowering Strain I've Grown
  Komentáře : I've been growing Marijuana for personal use for over a decade now and bought Fat Banana Seeds as a 2nd Choice, a random strain to try, but they should have been my 1st Choice. This Strain has given me my easiest ever growing experience. The plants grow quickly and strong. I grow small plants so don't have them in Veg for long, but damn put them in to Flower and they go in to overdrive. I know RQS have recently raised the flowering time in their description to 8 to 10weeks from 7 to 8weeks, but I have a Pheno that is ready in 7weeks and if you hold out for 8weeks it's Amazing. My plants have a very Earthy O.G. Kush flavour with fruity tones. Fat Banana tastes and smells nice after a standard dry, but let it cure for a few weeks and the flavours and smells get much deeper. Fat Banana is strong, with a high THC content so im not sure I would necessarily recommend to new or inexperienced smokers, however if you harvest a little earlier you will get more of a head high as opposed to the Couch lock effect you get when you let them Flower for longer. All in all one of my most Favourite strains I've grown and I've found a Fast Flowering Pheno which I will be keeping forever.

  Od V. I. Dne 18/Nov/2020 :

  Titul : Not fussy
  Komentáře : Grew easy and big , relaxing effect , actually smells of bananas

  Od T. D. Dne 16/Nov/2020 :

  Titul : Fat banana
  Komentáře : Great Taste. 3 plants out of 3 steeds. Top service

  Od S. A. Dne 16/Nov/2020 :

  Titul : fat ba'
  Komentáře : top depart , livraison au poil. vers l'infini et l'audela

  Od T. M. Dne 13/Nov/2020 :

  Titul : I ORDERED PHOTOS AND GOT AUTOS
  Komentáře : I ordered 3 fat banana photos and got semt autos!!... still going to use them but dissatisfied as i was going to do a long veg

  Od P. K. Dne 09/Nov/2020 :

  Titul : Peter
  Komentáře : Tolle Keimquote! Alles Bestens!!!

  Od A. F. Dne 04/Nov/2020 :

  Titul : Odore di Nociola
  Komentáře : Non so perché ha odore di Nociola. Sapore davvero gradevole; di erba, terroso ma equilibrato. Resa buona ma non esagerata. Voto positivo

  Od L. B. Dne 04/Nov/2020 :

  Titul : Lb
  Komentáře : Au top. La mienne a tiré sur le purple en mi flo

  Od D. M. Dne 26/Oct/2020 :

  Titul : Mr
  Komentáře : Trop bon

  Od A. H. Dne 21/Oct/2020 :

  Titul : Dr. Dre
  Komentáře : Great strain. This seed developped exactly as advertised.

  Od N. M. Dne 21/Oct/2020 :

  Titul : One of the best and strongest strains I have ever tasted!!!
  Komentáře : Beautiful fruity taste and amazing strength is making this strain one of the strongest ones I have tried.I would assume that it would be shorter plant, being indica dominant but the smell and effects are definitely sativa. If you have any doubts, don't, you will not regret this purchase!!!

  Od F. M. Dne 21/Oct/2020 :

  Titul : forestier
  Komentáře : Excelant

  Od O. S. Dne 19/Oct/2020 :

  Titul : Mr.Smoke
  Komentáře : I LOVE IT. LOOKS LIKE BANANA!!!


  You cannot post a review because you have not purchased this product
Od Dorian | 2018-05-15 19:56:53

J'ais une question général avant tout , quel weed me conseiller pour faire pousser en Grèce ?( En extérieur) dans une région rempli de soleil . Un truc qui pousse en mion de deux moi serait l'idéal. Et du coup la question par rapport à cette beauté c'est : Demande t-elle beaucoup d'attention ?

Royal Queen Seeds Team

Please refer to the following article about the best strains for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.