• Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana
 • Fat Banana

Fat Banana

alias Chiquita Banana

Semena konopí Fat Banana jsou výsledkem superselektivního procesu vývoje kmene, jehož cílem bylo křížit největší a nejtlustší exempláře Banana OG. V RQS nyní můžete zakoupit ty nejlepší! Fat Banana překypuje plnou chutí a obsahuje také vysoký obsah kanabinoidů.
(451) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (375)
 • Fotografie od zákazníků (5)

Konopná semínka odrůdy Fat Banana mají ovocné kořeny v odrůdách Banana a OG Kush

Semena Fat Banana jsou výsledkem intenzivního selektivního šlechtitelského projektu zde v RQS, jehož cílem bylo vytvořit a zdokonalit kmen, který se v konopné komunitě vyskytuje jen zřídka. Výsledkem je odrůda, která má některé nevšední charakteristiky, které si jistě znalci konopí, sběratelé či pěstitelé zamilují, obzvláště ti co chtějí něco speciálního.

Venku v teplejších klimatických podmínkách se mohou semena konopí Fat Banana proměnit v monstrózní keře, které budou s největší pravděpodobností vyžadovat oporu. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana. Jak již bylo zmíněno, pokud se k těmto semenům budete chovat správně, odměnou vám bude tučná zásoba statných samorostů s více než 25 % THC a sladkým, ovocným banánovým aroma.

Feminizovaná konopná semínka Fat Banana: Výnos a pěstitelské vlastnosti

Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem. Doba kvetení je při pěstování indoor kolem 8-10 týdnů. Přestože je kmen Fat Banana hybridem s dominancí indiky, mohl by být klasifikován jako něco jako "roztažená indika" vzhledem k jeho sklonu k rozvoji obrovské hlavní koly, pokud není zastřihnut. 

Při pěstování venku, v teplejších podmínkách, Fat Banana se promění v monster křoví, které nejspíše bude potřebovat podporu. Křovisko bude připraveno ke sklizni v půlce září. Jak jsme již zmínili, pokud se o ni hezky postaráte, palice mohou obsahovat více než 25% THC a budou mít sladké, ovocné a banánové aroma.

Účinky a Chuť

Fat Banana je člen rodiny Kush, kterého nikdo nečekal. Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Pokud si nedáte pozor tak byste se mohli po této chuti jednoduše utlouct! Nesmíte ale zapomenout, že je to opravdu síla! Po čase se začne projevovat silná, fyzická zhulenost a následuje nepředstavitelná, relaxační zkušenost. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.

Pokud jde o chuť, kmen Fat Banana má sladkou chuť s nádechem citrusů. Jak jsme již zmínili, aroma, které produkují palice je prostě banánové a pohladí vaše nosní dírky.

Fat Banana data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 25%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 350 - 400 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 170 - 200 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Banana x OG Kush
Typ: Sativa 30% Indica 70%
Účinek: Uklidňující
Klima: Krátké Léto
Chuť: Banán, Citrusová, Peprná, Skunková, Zemitá

  Od K. M. Dne 21/Jun/2024 :

  Titul : Erst 2 Wochen alt, aber verträgt das LST sehr gut
  Komentáře : Die Fat Banana wird als Spirale trainiert 👍🏻

  Od J. G. Dne 21/Jun/2024 :

  Titul : Mr.Bud
  Komentáře : Sind jetzt Tag 19 in der Blühte und sind schon Bombastisch große Buds, ohne Toppen aber mit Netz

  Od T. M. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Timo M.
  Komentáře : Diese Sorte hat mich überrascht, mega fette und feste Bud's, wahnsinnig fruchtiger Geruch und ein "stoned", als wäre der Kopf in Watte gepackt. Die Wirkung hält lange und konstant an. Ab sofort einer meiner Favoriten. Weiter so RQS!

  Od M. K. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Der mit dem Wolf pflanzt
  Komentáře : Keimung 3/3. Bio-organisch. Keine Dressur. 30 Tage Veggie und genau 63 Tage 12/12 ergaben 20-40 Gramm/Pflanze. Feine Rauchwaren, Banane ist mit viel Phantasie erkennbar. Potenz wirkt hinterlistig, obacht!

  Od B. B. Dne 30/May/2024 :

  Titul : Benjamin
  Komentáře : Top Pflanze, 100% Keimung

  Od T. G. Dne 09/Apr/2024 :

  Titul : Tobse
  Komentáře : Gigantic

  Od M. M. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : chruutato
  Komentáře : love it

  Od M. W. Dne 18/Mar/2024 :

  Titul : Mr Nice
  Komentáře : 1/2 seeds popped - might have been my mistake on the one that didn‘t. Plant is in vegetation week 3 and looks amazing. What really stands out are the extremly fat leaves! Responds well to topping and training. Cut two clones to preserve this phenotype for later… Curious for the smell during flower!

  Od B. W. Dne 07/Mar/2024 :

  Titul : dobre zioło
  Komentáře : Urosły spore krzaczki, choć plon nie był tak wielki jak w tabelce. Smak/zapach mimo iż nie do końca przypomina banany całkiem ok, nieźle kręci. Ogólnie na plus.

  Od M. R. Dne 15/Jan/2024 :

  Titul : Immer gut
  Komentáře : Ich hatte Fat Banana inzwischen schon mehrmals im Zelt und hatte nie Probleme damit. Kein Zwittern oder sonstiges, alle Samen sind stets gekeimt. Das Ergebnis ist wirklich bananig 😁

  Od L. W. Dne 05/Jan/2024 :

  Titul : Fat Banana
  Komentáře : These seeds were the first I ever grew along with the Critical strain. I was sucessful at growing both strains. The Fat Banana produced huge flowers and I had an excellent yield despite a pesky infestation of spider mites about 5 weeks in.

  Od A. T. Dne 04/Jan/2024 :

  Titul : Etwas langsamer
  Komentáře : Erst nach neun Tagen guckte das Köpfchen aus der Erde. Da waren die anderen schon eine Woche weiter. Mal schauen, wie sie wird

  Od O. M. Dne 27/Dec/2023 :

  Titul : J. B
  Komentáře : Sieht bisher top aus. 2/3 gekeimt. Lässt sich gut trainieren.

  Od R. K. Dne 23/Nov/2023 :

  Titul : Fat banana
  Komentáře : Its very tasty canabis plant .. it have gret flaveur an it is very resinus.. great choise

  Od V. K. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : Cannalover
  Komentáře : Hervorragendes Produkt. Schmeckt und wirkt sehr gut.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Dorian | 2018-05-15 19:56:53

J'ais une question général avant tout , quel weed me conseiller pour faire pousser en Grèce ?( En extérieur) dans une région rempli de soleil . Un truc qui pousse en mion de deux moi serait l'idéal. Et du coup la question par rapport à cette beauté c'est : Demande t-elle beaucoup d'attention ?

Royal Queen Seeds Team

Please refer to the following article about the best strains for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37835 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.