Black Friday Hangover —Slevy ještě nekončí! Ušetřete Teď

Cannabis Kush - kolekce Royal Queen Seeds

Kush

KUSH: STAROVĚKÁ BYLINA PRO KONOPNÉHO ZNALCE 21. STOLETÍ

Cannabis indica má alespoň 1300 let dlouhou historii kdy přírodně rostla v pohoří Hindu-Kush na hranicích dnešního Afghánistánu, Indie a Pákistánu. Kush je velice speciální odnož konopí indického. Originální Kush patří mezi nejlepší konopí vůbec.

Uvažujte o konopím indickém jako o Apačích. Kush je rebelská skupina Chiricahua. Narozena ve stejných horách, ale ovládá daleko silnější magii. Někteří experti se dohadují o tom, že odrůdy Kush si zaslouží vlastní specifickou konopnou klasifikaci pod názvem Konopí Afghánské - Cannabis Afghanica.

Původní odrůdy Kush nejčastěji vykazují znaky těch nejtěžších indik. Listy a stonky jsou tlusté, internodální rozestupy jsou velice krátké a rostliny jsou pouze zřídka vyšší než 2m. Rostliny jsou plodné a postupem času produkují spoustu palic. Rostliny mají keřovitou strukturu a jsou ideální pro diskrétní pěstování. Samozřejmě nesmíme zapomenout a extra lepivou vrstvu pryskyřice, která pokrývá květy a na zapáchající mix aromat, který může vonět po borovici i po kerosinu a rozlišuje Kush od jiných indik.

Indoor nebo Outdoor, Kush odrůdy jsou excelentní volbou pro jakéhokoliv pěstitele konopí. Pokud si užíváte línou zhulenost a chcete vypěstovat jedno z nejvíc zatuchlých hulení tak je Kush přesně pro vás. Pokud naopak chcete více relaxační tělesnou zhulenost tak je Kush taky pro vás. Royal Queen Seeds vyšlechtila kolekci rozdílných Kush odrůd, ze kterých si vybere každý milovník Kushe.

O.G. KUSH

Jeden Kush všem vládne. Pravděpobobně ten největší milášek a rozhodně nejvíce oceněný a uznávaný. O.G. Kush je klenotem na koruně kolekce od Royal Queen Seeds. Není to pouze ta nejvíce hot odrůda Kushe. Tohle je ta nejvíce hot odrůda vůbec. Budete potřebovat pouze 8 týdnů kvetení abyste sklidili přibližně 500g/m² skvělého Kushe. Náš O.G. Kush je zaručenou divokou kartou.

O.G. Kush je znám po celém světě pro jeho devastující 19%+ obsah THC, neonově zelené, pryskyřicí pokryté palice a jeho typický zápach. Zapáchající aroma borovice smíchané s vůní benzínu z něj dělají jedno z nejvíce silných hulení na Zemi. Chuť je zemitá s trochou citrusu.

Účinky jsou spektakulárně ovlivněny sativou a způsobí vám příjemnou euforickou zhulenost. Ale mějte na paměti, že po chvíli bude následovat totální tělesný knockout a zhulenost. Připravte se že budete nějaký čas přilepeni na gauči a spořádáte spoustu dobrůtek.

Og Kush Royal Queen Seeds Training SCROG

Buy OG Kush

BUBBLE KUSH

Bubble Kush je možná tím nejchutnějším a nejštědřejším členem Royal Queen Seeds Kush Dynastie. Sladká žvýkačková chuť je nezaměnitelná stejně jako zhulenost, která vás připoutá ke gauči. Tyto vlastnosti dělají z Bubble Kushe velice chutný přírůstek do vaší konopné zahrádky.

Bubble Kush je konopný keř, který roste neskutečně rychle a agresivně. V Indoor mohou výnosy dosahovat až 600g/m² a může být dosažen pomocí metody SOG s kompaktními 1 m velkými rostlinami. Při pěstování Outdoor rostliny preferují teplé, sluneční klima a mohou vyrůst až do výšky 2m.

Dobře vypěstované venkovní rostliny mohou produkovat až 650 g prvotřídního Kushe pouze za 7 - 8 týdnů. Očekávejte pořádnou, fyzickou zhulenou seanci, protože tyto chutí oplývající paličky obsahují 19%+ THC.

Bubble Kush

Buy Bubble Kush

CANDY KUSH

Nejrychleji kvetoucím, světločivným Kush modelem od Royal Queen Seeds je Candy Kush. Kombinací Sweet Special s Royal Kush vznikl rychle rostoucí hybrid, který má tělesnou i psychickou zhulenost. Za pouhých 7 týdnů očekávejte palice s obsahem 18%+ THC a minimálním obsahem CBD.

Rozdílná genetika Candy Kush e je tím perfektním receptem pro vypěstování Kushe s příjemným přemýšlivým komponentem ke standardní zhulenosti. Indika dominantní odrůdy určují vzhled a vzrůst. Tato odrůda jen vzácně vyroste výš než 1m při pěstování indoor. Zatímco při pěstování Oudoor, pěstitelé v jižní Evropě mohou dosáhnout úžasných výsledků. Od těchto keřovitých jedinců, kteří venku mohou dosáhnout výšky až 1,7 m, je možné získat až 500g palic na rostlinu.

Candy Kush

Buy Candy Kush Express

CRITICAL KUSH

Zkřížením cenami ověnčeného O.G. Kush s zákazníky a Evropskými growery oblíbeným Critical Mass, se zrodilo opravdový monstrózní Kush hybrid zvaný Critical Kush. Pokud se nemůžete rozhodnou mezi pěstováním O.G. Kushe nebo Critical Mass nebo pokud chcete do své zahrádky přidat nového Kush hybrida tak vězte, že Critical Kush vás nezklame. Silný Kush s jemným zemitým a citrusovým aroma a chutí.

Tato odrůda je ideální volbou pro začínající pěstitele. Critical Kush je odolná rostlina, která vyžaduje minimální péči. Snadno se pěstuje v indooru i v outdooru v teplejším podnebí. Rostliny jsou kompaktní a opravdu hodně plodné. Průměrná výška v indooru je kolem 1 m a výnosy jsou kolem 500g/m².

Při pěstování outdoor, Critical Kush nevyroste o moc víc, běžně roste do maximální výšky kolem 1,5 m a dokáže vyprodukovat až 500g na rostlinu. Díky genetice z Kushe můžete sklízet za přibližně 7-8 týdnů. Palice z Critical Kushe jsou husté a plné pryskyřice. S obsahem THC kolem 20% vás dokáží velice rychle sundat.

Critical Kush Royal Queen Seeds Indoor Growing

Buy Critical Kush

KALI DOG

Kali Dog, Tato jedinečná odrůda a dost možná jediná Kush odrůda z kolekce Royal Queen Seeds, která je více sativa dominantní. Doporučujeme tento model zastřihávat abyste dosáhli vysoce produktivní rostliny.

Kali Dog má větší internodální rozestupy a nabízí více přemýšlivou zhulenost díky své sativa genetice a tím se liší od jiných typických Kushů. Palice, které překypují pryskyřicí dělají genetice Kushe zadostiučinění a v posledních týdnech kvetení je jí opravdu mnoho. Dejte této rostlině 8-10 týdnů kvetení a silné, po skunku vonící palice s úžasnou psychickou zhuleností jsou vaše.

Kali Dog

Buy Kali Dog

PINEAPPLE KUSH

Pokud hledáté tropičtější a ovocnější odrůdu Kushe tak musíte do vaší konopné zahrádky přidat Pineapple Kush. Tato odrůda je koktejl z O.G. Kushe a Pineapplu. Pineapple Kush je unikátní odrůda Kushe, která má sativovou a trochu více relaxační zhulenost, která vás nepřilepí ke gauči.

Tato sladce chutnající záležitost odpouští nováčkům, kteří pěstují indoor a velice dobře se jí daří při pěstování outdoor v jižních regionech naší planety. Pro maximální výnosy při pěstování indoor doporučujeme metodu SOG, která vám zaručí keřovité rostliny o velikosti 1m-1.2m. Při použití větších květináčů , pěstování outdoor na teplém a slunečném místě, mohou ganja keře vyrůst do výšky 2m. Žádný jiný Kush není jako Pineapple Kush.

Pineapple Kush Royal Queen Seeds indoor growing

Buy Pineapple Kush

SPECIAL KUSH 1

Chtěli byste vyzkoušet Kush budoucnosti s příchutí minulosti? My v Royal Queen Seeds jsme pro vás oživili a oprášili starověkou genetiku horského Kushe a připravili vám tak Special Kush 1. Vizuálně tato odrůda připomíná divoký Kush s úžasným poměřem palice listy. A to jsme ještě ani nezmínili ty pravděpodobně nejužší a nejcukernější palice.

Special Kush 1 je daleko víc než pouhá pocta genetickému dědictví horských odrůd Kushe. Samozřejmě se jí bude velice dobře dařit při pěstování outdoor v suchém a teplém podnebí, ale je také perfektně stvořená pro dobré výnosy při pěstování indoor. Special Kush 1 je vhodný pro nováčky i zkušené znalce Kushe.

Special Kush

Buy Special Kush 1

BUBBLE KUSH AUTOMATIC

U nás v Royal Queen Seeds neděláme samonakvétací verze populárních světločivných odrůd. Raději inovujeme a šlechtíme smonakvétací modely nové generace. Bubble Kush Automatic čistokrevná samonakvétací odrůda nové generace, která zvládá dělat konkurenci klasickým světločivným odrůdám.

Vyšlechtěna pouze z té nejlepší genetiky O.G Kush, Bubble Gum a Critical Automatic. Bubble Kush Automatic je důkaz toho, že úžasná ganja roste z malých rostlin. Indoor či outdoor na plném slunci dosahuje maximální velikosti kolem 1 m. A protože je Bubble Kush Automatic opravdu agresivně rostoucí samonakvétací hybrid, nedělá mu problém vyrůst od naklíčení po sklizeň během 7-8 týdnů. Tuto odrůdu doporučujeme hlavně balkónovým pěstitelům, neboť dokáže být opravdu diskrétní.

Bubble Kush Auto

Buy Bubble Kush Automatic

ROYAL KUSH AUTOMATIC

Pro ty uživatele konopí, kteří si ještě nezvykli na na fenomenální sílu prvotřídních odrůd Kushe, ale stále si chtějí užít dobrý Kush se slabšími účinky doporučujeme náš Royal Kush Automatic. Perfektní seznamovací odrůda pro nováčky v konopné kultuře. Obsah THC je kolem 13% a zhulenost je daleko více temperamentní a jemnější než u šíleně silných Kushů jako je O.G. Kush a jeho sestry.

Royal Kush Automatic vyžaduje minimální živiny a trochu starostlivé lásky od svého growera. Po uplynutí 8-9 týdnů od vyklíčení budete mít zralé Kush palice. Royal Kush Automatic využije každý centimetr místa při pěstování Indoor, speciálně ve skříních či venku na malé terásce.

Rostliny jsou kompaktní, dobře se větví a výška je méně než 1m ať už pěstujete kdekoli. Výnosy jsou štědré, kolem 50 g na rostlinu v indooru a až 170 g na rostlinu při pěstování venku v horkých, letních podmínkách v jižních částech Evropy.

Royal Kush Automatic

Buy Royal Kush Automatic

HULKBERRY

Odrůdy Bruce Banner jsou odkazem na ikonického hrdinu ze světa Marvel, který se dokáže proměnit v obrovské zelené monstrum, které se jmenuje Neuvěřitelný Hulk. Existuje několik fenotypů, které vykazují různé kvality této úžasné silné rostliny. Naše varianta je Hulkberry, která byla vyšlechtěna k tomu, aby ukázala to nejlepší z genetiky Kushe. Bruce Bannerové jsou delikátní kombinací dvou populárních hybridů: OG Kush a Strawberry Diesel. Strawberry Diesel propůjčuje odrůdě Hulkberry svou ikonickou chuť. Zemité aroma s náznakem borovice by mělo být zřejmé ve všech našich semínkách. Chtěli jsme vylepšit euforické účinky, které jsou v Kush rodině a podařilo se nám zvýšit obsah THC na neuvěřitelných 27%. Abyste uvěřili všem těmto fantastickým informacím, tak prostě musíte Bruce Bannera vyzkoušet!

Hulkberry

Buy HulkBerry

FAT BANANA

Pokud máte rádi banánovou chuť a aroma, tak Fat Banana je odrůda přímo pro vás. Vyzkoušejte tuto odrůdu pro její sladké, ovocné aroma a chuť s náznakem citrusů. Účinky by měli pročistit vaši mysl a poslat vlnu lenosti po celém vašem těle. Vaše svaly budou uvolněné a chuť k jídlu je zaručena. Uvolňující indika a euforická sativa se sešli a stvořili rostlinu s obsahem THC kolem 25%. Tento hybrid plný chutí je výsledkem křížení odrůd OG Kush a Chuquita Banana. Doba kvetení trvá 7-8 týdnů a palice budou mít žlutý nádech, který se k této odrůdě ideálně hodí. Tato odrůda je opravdovým klenotem vaší zahrady a bude se jí dařit ať už jí budete pěstovat v indooru nebo v outdooru.

Fat Banana

Buy Fat Banana

PURPLE QUEEN

Některé odrůdy Kushe jsou hybridé s různým a odlišným genetickým dědictvím. Původní odrůdy z celého světa se spojili aby vytvořili indika dominantní odrůdu Purple Queen. Sativy z Thajska, Kolumbie a Mexika přidali to nejlepší ze Skunku do tohoto Kushe. Vlastnosti, které jsou pro Kush odrůdy typické pochází jak jinak než z pohoří Hindúkuš. V tomto pohoří volně rostla celá řada konopných rostlin po tisíce let. Tyto odrůdy byly spojeny s několika nejlepšími odrůdami z celého světa a to i s vysoce ceněnými fialovými fenotypy. Tyto rostliny vykazují ovocnou příchuť a fialové zbarvení. V tomto případě se jedná o odrůdu Purple Afghan, které propůjčuje svou genetiku odrůdě Purple Queen. Nejenže je její fialové zbarvení okouzlující, její obsah THC dosahuje až 22%. Purple Queen chutná po kombinaci borovice, lesních plodů a paliva a zhulenost je intenzivní, ale zároveň uklidňující a osvěžující.

Purple Queen

Buy Purple Queen

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.