By Luke Sumpter

Cannabis Haze - Kolekce Royal Queen Seeds

Haze Genetics

Haze: Konopí Co Mraky Požírá

Haze odrůdy jsou jedinečné sativa dominantní modely, které mají diskutabilní a mlhavou historii. Sam the Skunk Man se chlubí svou verzí skutečných kořenů Haze, zatímco originální "King of Cannabis" Nevil Schoenmakers poskytuje více pravděpodobně vysvětlení pro rodokmen a následné upřesnění Haze. Ale ani jeho verze není bez nesrovnalostí.

Co se týče úplného počátku historie Haze, není zde nic, čím bychom si byli jistí. Oba výše zmínění historici bezvýhradně akreditují "Haze Brothers" ze západního pobřeží spojených států, jako tvůrce této odrůdy. Bratři byli známi pro kultivaci široké škály sativa dominantních modelů, zřejmě pěstovali všechno od Thajské genetiky po Kolumbijskou dokonce se dostali i k nějakým Mexickým a Indickým modelům. Většina tohoto se stala v šedesátých a sedmdesátých letech a křížením tolika rozdílných genetik dalo vzniknout odrůdě, kterou dnes známe jako originální Haze hybrid.

Haze Se Šíří

Tyto genetiky našli během osmdesátých let cestu do Nizozemí. Pomocí kombinace, selektivního šlechtění a adaptace na indoor pěstování vznikli moderní odrůdy Haze. Mnoho semenných banek a Evropských šlechtitelů strávilo nejlepší část z následujících tří desetiletí vylepšováním této práce.

Znalci Sativ vymění Haze za jakoukoliv jinou odrůd bez jakéhokoliv zaváhání. Kouření Haze je jedinečná, mysl rozšířující zkušenost. Je to totální opak gaučového účinku Kushe. Haze je daleko více psychedelický a přemýšlivý než aby vás odrovnal. Tam kde těžké Indiky zhasínají světla, originální Haze zažehne plamen představivosti. Je to jasná volba pro všechny volné bytosti, Haze je jedinečná odrůda pro všechny snílky na světě.

Co Je Speciálního Na RQS Haze Odrůdách?

Royal Queen Seeds založili milovaníci sativ, tudíž není řádným překvapením, že některé z nejunikátnějších odrůd Haze můžeze najít pouze v RQS Haze kolekci. Originální Haze je často napodobován, ale nikdy to není stejné. Nicméně, nejkvalitnější Haze způsobuje euforický trip jako žádné jiné hulení na světě.

Pouze několik málo konopných bank vlastní originální Haze genetiku. A ještě méně ví jak úspěšně hybridizovat Haze. Royal Queen Seeds přináší ví jak na to. Fire Haze genetika a desítky let zkušeností se šlechtěním dali vzniknout našim feminizovaným a pravděpodobně nejlepším Haze odrůdám, které můžete dnes naleznout.

Shogun

Shogun Cannabis Strain

Shogun se řadí mezi nejsilnější odrůdy Haze v celém katalogu Royal Queen Seeds. Naši zkušení šlechtitelé vytvořili tohoto titána bohatého na THC křížením rodičovských kmenů Amnesia Haze a Gorilla Glue #4. Z tohoto spojení vznikl potomek s výjimečnou hustotou trichomů a obzvláště pryskyřičnými květy.

Shogun zdědila odlišné vlastnosti od každé linie předků; její předchůdci z linie Haze jí předali osvěžující terpeny a energizující high, zatímco její předci z linie Gorilla ji obdařili obrovským obsahem THC ve výši 25 %. Naložte si její palice do bluntu nebo bongu a můžete očekávat rychle působící mozkové opojení, které nejčastěji vyvolává záchvaty smíchu a příval kreativity. Díky štiplavým tónům citrusů, země a borovice je radost si tuto odrůdu odpálit.

Pokud jde o pěstování, odrůda Shogun se skvěle osvědčuje jak v indooru, tak i venku. Pokojové rostliny dorůstají do výšky pouhých 90-140 cm, ale za 9-11 týdnů vyprodukují masivní množství 550-600 g/m². Venku tento kmen dosahuje vrcholu ve výšce 190 cm a v době sklizně koncem října poskytuje pěstitelům až 750 g/rostlinu.

Shogun
Amnesia Haze x Gorilla Glue 4
550 - 600 gr/m2
90 – 140 cm
9 - 11 týdnů
THC: 25%
Sativa 70% Indica 30%
650-750 gr/plant
150 - 190 cm
Konec října
Čisté, Navozující smích, Povznášející, Uklidňující

Koupit Shogun

AMG

AMG Cannabis Strain

AMG, jinak známá jako Amnesia Mac Ganja, naplno ukazuje lesk genetiky Haze. Naši šlechtitelé vytvořili tento hybrid s dominancí sativy křížením Amnesie s Mexican Haze. Výsledek? Divoká odrůda, která kombinuje 22% obsah THC s citrusovými a zemitými terpeny. Tento fytochemický profil přináší typický účinek Haze; připravte se na vlny energie a motivace. Zapalte si tuto odrůdu po ránu spolu s šálkem silné kávy, abyste si dodali energii do nového dne. Pokud máte zálibu v konopných edibles, tak vyzkoušejte AMG v tomto formátu. Budete se cítit mimořádně zhulení, ale také poněkud čilí a plní energie.

V interiéru AMG dorůstá do výšky 80-120 cm, takže je ideální do stísněných prostor. Udržujte ji dobře osvětlenou a vhodně živenou a po 10-11 týdnech kvetení z ní vytáhnete až 500 g/m². Venkovní rostliny preferují dlouhé vegetační období a dorůstají do výšky 140-200 cm. Vysaďte je na slunné stanoviště a během konce října nebo začátku listopadu sklidíte 550-600 g/rostlinu.

AMG - Amnesia Mac Ganja
Amnesia x Mexican Haze
450 - 500 gr/m2
80 - 120 cm
10 - 11 týdnů
THC: 22%
Sativa 80% Indica 20%
550 - 600 gr/plant
140 - 200 cm
říjen
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit AMG - Amnesia Mac Ganja

Royal Moby

Royal Moby Cannabis Strain

Royal Moby, známý také pod názvem Moby Dick, využívá sílu genetiky Haze a poskytuje výnosy velikosti velryby. Jako potomek původních odrůd Haze a White Widow má tato odrůda legendární genetiku v každé buňce. Její rodičovské odrůdy si společně předaly dobrou hladinu THC, komplexní terpenový profil a působivou produktivitu.

Po zásahu těmito květy zažijete vyvážené opojení vyznačující se fyzickým uvolněním a duševní jasností. Intenzivní chuť borůvek, citrusů, zemitosti, bylin a pepře udělá z každé inhalace divokou jízdu pro chuťové pohárky. Tyto tóny do jisté míry pocítíte při kouření, ale proč si květy Royal Moby nedat do vapu, abyste získali skutečný pocit z jejího terpenového profilu?

Mnoho pěstitelů konopí lákají k odrůdě Royal Moby její gigantické výnosy. Indoorové rostliny zůstávají ve výšce 80-140 cm a zároveň produkují až 600 g/m² po pouhých 9-10 týdnech kvetení. Venku rostliny vyrostou do obrovské výšky 300 cm; během konce října z nich vyždímáte až 700 g/rostlinu.

Royal Moby
Haze x White Widow
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
9 - 10 týdnů
THC: 21%
Sativa 65% Indica 35%
650 - 700 gr/plant
200 - 300 cm
Konec října
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Royal Moby

El Patron

El Patron Cannabis Strain

El Patron, španělsky "Šéf", dostojí svému autoritativnímu jménu. Má impozantní původ, pyšní se genetikou Haze, produkuje velké množství THC a získala řadu ocenění, včetně prvního místa v kategorii "Common Weed Cultured in Soil" na Highlife Cupu. Tento úspěšný kmen pochází z rodičů AMG a Shiva a vytváří kuželovité, zelené květy s fialovým nádechem.

Její obsah THC ve výši 22 % a vysoké množství myrcenu a limonenu se snoubí ve fyzicky uvolňující high, který zklidňuje tělo a zároveň pročišťuje mysl. Vychutnejte si její květy večer, když se chcete uvolnit, aniž byste byli příliš zhulení.

Odrůda El Patron je kompatibilní s malými pěstebními stany a přestavěnými boxy v interiéru. Aplikujte LST a zálivku a udržíte ji až do výšky 90 cm, přičemž sklidíte až 550 g/m² po fázi kvetení trvající 9-10 týdnů. Venku se jí nejlépe daří v oblastech s dlouhým vegetačním obdobím. Pěstujte ji v polykultuře, abyste přirozeně udrželi škůdce na uzdě, a během konce října sklidíte až 600 g/rostlinu.

El Patron
AMG x Shiva
450 - 500 gr/m
90-130 cm
9 - 10 týdnů
THC: 22%
Sativa 60% Indica 40%
550 - 600 gr/plant
140 - 200 cm
Konec října
Silné, Vyklidněné

Koupit El Patron

Shining Silver Haze

Shining Silver Haze

Semenné Banky byly založeny na kombinaci genetik Northern Lights, Skunk a Haze. Úspěšnou hybridizací všech tří legendárních odrůd v jednu definitivní Haze hybdridní odrůdu vám Royal Queen Seeds představuje Shining Silver Haze.

Kombinování indika genetiky s Haze je velice komplikovaná záležitost. Musí se vám povést trefit ideální vyrovnanost mezi zpomaleným časem kvetení a s optimálními podmínkami pro Haze a to není vůbec jednoduché. U Shining Silver Haze se RQS povedlo zachovat známou přemýšlivou zhulenost a povedlo se nám zrychlit časy kvetení. Pěstitelé mohou sklízet tuto pochoutku pouze za 9 - 10 týdnů kvetení!

Aby toho nebylo málo, rostliny jsou daleko více kompaktnější a zvládnutelné pokud je pěstujete indoor, kde vyrostou do výšky 1m. Při pěstování outdoor se tato odrůda může vytáhnout až na 2m. Při jakémkoliv pěstování vám vyrostou vysoce kvalitní palice. Pokud chcete Haze té nejlepší kvality a málo práce, nekupujte nic jiného než Shining Silver Haze.

Shining Silver Haze
Haze x (Skunk x Northern Light)
600 - 650 gr/m2
80 - 120 cm
9 - 11 týdnů
THC: 21%
Sativa 75% Indica 25%
600 - 650 gr/plant
180 - 220 cm
Konec října
Těžké

Koupit Shining Silver Haze

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Všichni poklekněte před Amnesia Haze, nejvíce populární odrůdou Haze mezi pěstiteli po celém světě. Tato odrůda ukořistila cenu na každé mezinárodní soutěži konopí a výsledkem je, že je to nyní nejprodávanější odrůda na světě!

Amnesia Haze má obrovský obsah THC, kolem 22%. Začátečníci, mějte se na pozoru, protože to co teď chcete inhalovat vám může odpálit hlavu. Celosvětově známá svojí schopností způsobovat dlouhodobou euforii a díky její unikátní tropické chuti je tato odrůda naprosto originální.

Výnosy mohou být štědré, pokud máte trpělivost s 12 týdenním cyklem kvetení. Tuto odrůdu doporučujeme pro zkušené pěstitele sativ, kteří hledají něco neobyčejného. Amnesia Haze by neměla být přehlédnutá.

Amnesia Haze
Amnesia Haze
600 - 650 gr/m2
80 - 140 cm
10 - 11 týdnů
THC: 22%
Sativa 70% Indica 30%
650 - 700 gr/plant
175 - 210 cm
Konec října
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Amnesia Haze

Royal Haze Automatic

Royal Haze Auto

Dovolte nám vám představit Royal Haze Automatic. Ideální volba pro začátečníky i pro zkušené pěstitele sativ. Pokud chcete sativu s 15%+ obsahem THC za 10-12 týdnů od vyklíčení, tak neváhejte a kupte si Royal Haze Automatic.

Šlechtitelský program Royal Queen Seeds nové generace úspěšně vytvořil několik úžasných samonakvétacích odrůd, které jsou vážnými konkurenty klasických světločivných alternativ. Royal Haze Automatic je čistokrevná kombinace Amnesia Haze, Skunku a Rumištního konopí.

Kompaktní rostlina, která typicky dosahuje výšky pod 1m. Royal Haze se pěstuje jednoduše a odvděčí vás krásnou nadílkou palic. Díky Royal Haze Automatic začnete věřit na samonakvétací rostliny. Je schopný vyprodukovat až 350 g na m2 při pěstování indoor. Pokud pěstujete venku, výnosy se mohou vyšplhat na 180 g na rostlinu. Není jediný důvod proč nezkusit vypěstovat tuto rostlinu.

Royal Haze Auto
Amnesia Haze x Skunk x Ruderalis
300 - 350 gr/m2
65 - 85 cm
8 - 9 týdnů
THC: 15%
Sativa 50% Indica 20% Ruderalis 30%
130 - 180 gr/plant
120 - 150 cm
12 - 13 after sprouting
Čisté, Povznášející

Koupit Royal Haze Auto

Haze Berry

Haze Berry

kombinací Shining Silver Haze s DJ Short Blueberry vznikl Haze hybrid, který překypuje sladkou chutí a ještě sladší zhuleností. Haze Berry není typický Haze. Mistři šlechtitelé v Royal Queen Seeds znovu vytvořili odrůdu, která změní pohled na všechny Haze odrůdy.

Vizuálně vykazuje Haze Berry excelentní kombinaci vlastností indiky a sativy. Dlouhé, štíhlé listy a malé nároky co se týče hnojiv, připomínají klasické sativy. Zatímco kompaktní struktura a husté, všudypřítomné palice poukazují na indické dědictví.

Za 9 - 11 týdnů kvetení a trochu vaší výpomoci a můžete se těšit až na 575 g/m2 při pěstování indoor. Při pěstování outdoor můžete mít až 650 g na rostlinu. Rostliny mohou mít fialové/modré barvy květů a palic pokud rostou v chladnějších podmínkách. Rostlina obsahuje kolem 20% THC a má mix přemýšlivé a lenivé zhulenosti. Na začátku pocítíte euforii, která je pomalu nahrazena vytuhlostí. Toto z ní dělá oblíbence především u lidí, kterým se nelíbí až moc velká tvořivost způsobená jinými Haze odrůdami.

Haze Berry
Blueberry x Shining Silver Haze
525 - 575 gr/m2
60 - 100 cm
9 - 11 týdnů
THC: 20
Sativa 60% Indica 40%
600 - 650 gr/plant
160 - 180 cm
Konec října
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Haze Berry

Chocolate Haze

Chocolate Haze

Všichni mají rádi comeback. U nás v Royal Queen Seeds jsme překopali a restartovali retro klasiku Chocolate Thai OG a Cannalope Haze, abychom znovuobjevili Chocolate Haze. Během osmdesátých let bylo konopí, které vonělo a chutnalo po čokoládě a sladkostech nejvíce ceněnou a žádanou komoditou mezi znalci konopí. Naneštěstí, sláva Chocolate Thai přišla a zase odešla.

Náš Chocolate Haze z 21. století je kvalitní konopí s 20%+ koncentrací THC. Známá pro její povznášející a dlouhotrvající psychické účinky, tato klasika naštěstí netrpí žádnými velkými nároky na pěstování, které jsou spojené s Thai odrůdami. Nicméně, dekadentně sladké čokoládové a kávové aroma některé lidi prostě neláká.

Můžete očekávat rozumný růstový cyklus s redukovanou dobu kvetení na 9-10 týdnů. Navíc, výnos z 90-160 cm vysoké rostliny pěstované indoor může být až 500g/m2. Při pěstování outdoor v teplých, suchých podmínkách může tento strom vyrůst do výšky 2 m a vyprodukovat 500g na rostlinu. Sklizeň bude chutná a účinky jsou silné.

Chocolate Haze
OG Chocolate Thai x Cannalope Haze
475 - 525 gr/m2
90 - 160 cm
9 - 11 týdnů
THC: 20
Sativa 95% Indica 5%
450 - 500 gr/plant
150 - 200 cm
Konec října
Těžké

Koupit Chocolate Haze

Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze je Haze s citrusovou koncovkou. Zkřížením tropického Amnesia Haze s nejšťavnatějším Lemon Skunkem jsme u nás v Royal Queen Seeds zrodili něco, co každého fandu sativ rozesměje. Čerstvé citrónové aroma provoní celou vaši zahradu. A co víc, tento sladký, citrusový Haze chutná stejně dobře jako vypadá a budete ho chtít čím dál tím víc.

Účinky této odrůdy jsou téměř kompletně smyslné a pocítíte je okamžitě. Energetická a tvořivá nálada je běžná. Můžete například uklidit vaši ložnici nebo třeba nakreslit impresionistický obraz! Vše záleží pouze na vaší náladě a na množství těchto citrusových krásek, které si smotnete.

Při pěstování Lemon Shining Silver Haze je dobré jej ze začátku zastřihávat. Pro největší výnosy využijte metodu Screen of Green (ScrOG). Ať už je vypěstována indoor či outdoor v teplejších klimatech, tato odrůda je vítězem několika ocenění, které obdržela v konopném průmyslu. Důkazem, že jsou tyto ceny oprávněné jsou domácí výpěstky po celém světě. Připravte si místo ve své konopné zahrádce pro královnu Haze s 25% obsahem THC.

Lemon Shining Silver Haze
Lemon Skunk x Shining Silver Haze
600 - 650 gr/m2
80 - 140 cm
9 - 10 týdnů
THC: 21%
Sativa 75% Indica 25%
650 - 700 gr/plant
130 - 170 cm
Polovina října
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Lemon Shining Silver Haze

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.