• Lemon Shining Silver Haze
 • Lemon Shining Silver Haze
 • Lemon Shining Silver Haze
 • Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze je široce uznávaný druh konopí s dominujícím kmenem sativa. Je oblíbený díky charakteristické vůni, silným účinkům a dobré sklizni, tento kmen se dozajista stane jedním z vašich oblíbenců.
 4.5/5 (286) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
€ 21.50
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Podobně jako ostatní citrónové kmeny, i tento se pyšní silnou citrusovou vůní, kterou mnozí popisují jako kyselou,  zatuchlou a zapáchající, ale i tak svěží a sladkou. Jiní přirovnali vůni a zápach tohoto kmene k sladkosti s výraznou citrónovou vůní. Je to pravděpodobně díky relativně vysokým koncentracím limonenu v tomto kmenu. Chuť se velmi podobá vůni, díky čemuž je tato rostlina vhodná pro použití ve vaporizéru nebo lahodné pokouření.

Účinky
Vzhledem k tomu, že v tomto kmenu dominuje sativa, má všechny povznášející účinky, které jsou pro většinu kmenů sativa tak typické. Účinek na mysl je vysoký, často se říká, že až psychedelický. Rovněž dochází ke zvýšení úrovně energie, kreativity a motivace, což může pomoci s tím, co potřebujete udělat. Kmen je často popisován jako optimistický, euforický, bdělý a schopný navodit  pocity blaha. Tyto účinky trvají zpravidla dvě až tři hodiny, případně přináší uvolněnější, ale i tak energický pocit. Díky silně stimulujícím účinkům tohoto kmene nedoporučujeme, abyste ho požili těsně před spaním, neboť se může stát, že neusnete.

Růst a sklizeň
Semena Lemon Shining Silver Haze obecně kvetou osm až devět týdnů, podle toho jak se pěstují a jak dobře je o ně postaráno. Při pěstování venku můžete sklizeň očekávat zhruba uprostřed října. Sklizeň je zpravidla 425 až 475 gramů na metr čtvereční nebo až 150 gramů na rostlinu, při pěstování uvnitř. Když se kmen pěstuje venku, zpravidla vytvoří 450 - 500 gramů na rostlinu. Každá rostlina dosahuje při pěstování uvnitř výšky 80 až 140 cm, při pěstování venku 130 až 170 cm.

Palice jsou často velké a protáhlé. Tvoří nádhernou tapisérii limetkově zelené barvy s tóny zlatě žluté, která jen připomíná citrónovou lahodnost tohoto kmene. Stejně jako v případě většiny kmenů sativa, i tyto palice jsou volné a chlupaté. Jsou pokryty velkým množství červených chloupků a trichomy s vysokým obsahem THC, které probudí vaše smysly.

Genetika a účinnost
Lemon Shining Silver Haze je hybrid Lemon Skunk a Shining Silver Haze, oba kmeny jsou sativa a má vynikající citrónovou chuť a vůni. Má vyšší obsah THC, zhruba 25% obsahu CBD, zhruba 0,88 procent. Kmen je tak účinný, že získal ocenění na 2008 High Times Cannabis Cup, což jeho oblibu výrazně zvýšilo.

Hledáte-li kmen, který bude mít dobrou sklizeň a má příjemný účinek a chuť, již nemusíte hledat dál. Kupte si Lemon Shining Silver Haze od nás ještě dnes.

 • Druh Odrůdy: Feminizovaná
 • THC: 21%
 • CBD: Nízký
 • Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
 • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 140 cm
 • Výška Outdoor: 130 - 170 cm
 • Kvetení: 8 - 9 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Polovina října
 • Genetická Výbava: Lemon Skunk x Shining Silver Haze
 • Typ: Sativa 75% Indica 25%
 • Účinek: Omámení + high
 • Klima: Mírný
 • Chuť: Citrus, Sladký

  Od A. M. on 03/Jul/2020 :
  (5)

  Nadpis : Cresce bene
  Komentář : Provata ad Amsterdam due anni fa mi sono promesso che l'avrei voluta coltivare un giorno. Seme germogliato in poco tempo, dopo due mesi ha raggiunto 1.20 cm di altezza, sono in attesa della fioritura.

  Od A. P. on 03/Jul/2020 :
  (5)

  Nadpis : Great Service
  Komentář : The delivery time and the order was totally awesome-. thx

  Od B. R. on 02/Jul/2020 :
  (5)

  Nadpis : Lemon Shining Silver Haze
  Komentář : Fast shipping. A+

  Od C. D. on 30/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Strong plant
  Komentář : This is my first growing this strain. It germinated excellently and produced great foliage during vegetative stage. It also takes takes really well to topping with consistant growth.

  Od M. E. on 29/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Limon🍋
  Komentář : Muy buena planta,si se planta a mediados de Marzo en esterior preparaos para una buena cosecha y con un preventivo anti plagas 1 vez por semana sera mas que suficiente y un truquito si quereis engordar las ramas lateras ponerle luz lateral LED de 250w.

  Od G. N. on 29/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Fast
  Komentář : Fast delivery

  Od E. S. on 29/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Lemon shining Silver Haze
  Komentář : Ottima

  Od M. D. on 26/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Peng Lemon Haze
  Komentář : All germinated still only babies but look good and I know they will be fem because there from royal queen seeds

  Od H. P. on 25/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Fav.Strain
  Komentář : Nice Phenos, feinster Ertrag

  Od M. D. on 25/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Excellent product / excellent service
  Komentář : 100% germination 100% females so far True professionals

  Od P. B. on 19/Jun/2020 :
  (4)

  Nadpis : Ottima
  Komentář : Anche d'estate

  Od A. G. on 15/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Lemon
  Komentář : come al solito germinazione al 100% , veloce in 3 giorni,, ottimi semi di altissima qualità ,, piante forti con crescita rapida .

  Od X. C. on 08/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Super
  Komentář : super graines

  Od M. L. on 02/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : livraison au top!
  Komentář : Très belle plante au bout de 3 semaines!

  Od L. K. on 01/Jun/2020 :
  (2)

  Nadpis : Good Straun, bad germination rate
  Komentář : I've had good experiences in the past with this strain, so i bought it again. But out of my 5 seeds (under perfect conditions) only one germinated.


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.