Banner-icon Nejlevnější

 

Konopná Semínka

Nejlepší Zlevněná Konopná Semínka

  • Vše
  • Feminizovana
  • Samonakvetaci
  • CBD
19  Produkty

Když se chystáte pěstovat konopí, tak se náklady mohou nasčítat a v ten moment mohou levná semínka udělat opravdu rozdíl. Nicméně společnost Royal Queen Seeds má na skladě veliký výběr různých, vysoce kvalitní semínek za skvělé ceny. Kromě toho vám můžeme nabídnout mnoho produktů zadarmo, jako jsou drtičky, papírky a dokonce i semínka ke každé objednávce nad určitou hodnotu!

Levně pěstování s Royal Queen Seeds znamená, že nemusíte dělat kompromisy. Můžete si zkrátka užít prémiová konopná semínka společně s naším výborným zákaznickým servisem a ušetřit tak svou peněženku!

RQS: Dostupná prémiová konopná semínka pro každého

Konopní znalci jsou v dnešní době velice odlišní, jelikož každý z nich má rád něco jiného. Ať už se jedná o indoor či outdoor pěstitele, nováčky a nebo veterány, Royal Queen Seeds má semínka pro každého. Chcete si oživit vzpomínky s old-schoolovou odrůdou a nebo si vychutnat nejnovější genetiku z USA? Tak to u nás není žádný problém!

Levná feminizovaná konopná semínka

Naše dostupná feminizovaná konopná semínka jsou ideální pro již alespoň trochu zkušené pěstitele. Některé odrůdy mohou vyrůst do velikých výšek a odměnit vás skvělými výnosy!

Nyní vám ukážeme seznam našich nejpopulárnějších feminizovaných, samonakvétacích a CBD odrůd, které jsou k dispozici za nízké ceny. Upozorňujeme, že se jedná pouze o malý výběr z našich levných semínek z katalogu!

Ale počkejte! Máme toho pro vás více!

Kromě toho, že prodáváme prémiová semínka za férové ceny, tak pro vás máme i více způsobů, kterými můžete získat levná semínka a nebo dokonce semínka zdarma, společně s dalšími produkty od Royal Queen Seeds.

Zaprvé můžete využít slevy a akce, které máme v průběhu celého roku. Téměř vždy tak u nás najdete nějakou speciální nabídku!

💬Obdržte slevu za recenzi
Vypěstujte semínka od Royal Queen Seeds, sdělte nám váš názor a ušetřete peníze!

Stále hledáme způsoby, kterými se můžeme zlepšit a tudíž má pro nás váš názor cenu zlata. Jako poděkování za vaše myšlenky vám dáme 10% slevu na vaši další objednávku, pokud zanecháte recenzi na naší webové stránce.
🏷️Promo akce a speciální nabídky jsou na denním pořádku
Předtím, než si objednáte vaše semínka, si prohlédněte naši **stránku se speciálními akcemi a nabídkami!

Pokud nakupujete u Royal Queen Seeds, tak existuje vždy šance, že můžete získat speciální nabídku či slevu na naše nejpopulárnější konopná semínka. Užijte si skvělé slevy a nízké ceny po celý rok!
🎁Konopná semínka a reklamní produkty zdarma
Kromě těchto speciálních nabídek můžete od nás očekávat i semínka a reklamní produkty zdarma ke každé větší objednávce!
🌱Semínka zdarma
Přesně tak! S každou objednávkou semínek, která splňuje dané podmínky, obdržíte další semínka zdarma! Objednejte alespoň v hodnotě 25€ a obdržíte jedno semínko zdarma. Pokud objednáte alespoň v hodnotě 50€, tak obdržíte 3 semínka zdarma. Objednejte alespoň za 75€ a obdržíte pět semínek zdarma. S většími objednávkami můžete obdržet až 60 (ano šedesát) semínek zdarma!

Semínka, která obdržíte zdarma, jsou úplně stejná jako ta, která si objednáte. Rozhodně se nejedná o nějaký výběr těch nejméně kvalitních semínek. Všechna semínka zdarma jsou náhodně vybrána z naší nabídky. Pokud objednáte převážně feminizovaná semínka, tak se budeme snažit přidat vám k vaší objednávce feminizovaná semínka zdarma. Pokud nakoupíte spíše samonakvétací semínka, tak semínka zdarma pravděpodobně budou také samonakvétací.
👕Reklamní produkty zdarma
Nestačí vám semínka zdarma? A co třeba nějaké **reklamní produkty? Máme pro vás drtičky, zapalovače, papírky, nálepky a plakáty!

Pokud má vaše objednávka hodnotu alespoň 25€, tak od nás obdržíte drtičku a nálepky zdarma. Za každou další (již zmíněnou) hodnotu objednávky obdržíte papírky, zapalovače a plakáty!
👥RQS Growers Program
Vy pěstujete, my odměňujeme!

Kromě všech výhod, které jsme již zmínili, vám **RQS Growers Program nabízí **body za každou objednávku na naší stránce! Je to jednoduché. Pokud utratíte jedno euro, tak obdržíte jeden bod atp. Body obdržíte také za doporučení našeho obchodu vašim přátelům a nebo za zanechání recenze. Dokonce vám dáme i nějaké body k vašim narozeninám!

Jakmile nasbíráte nějaké větší množství bodů, tak je můžete použít k zaplacení vaší další objednávky!
🌑Scratch & Grow
Ale to stále není všechno! Slyšeli jste o naší akci Scratch & Grow?

Jakmile obdržíte vaši další objednávku, tak se podívejte do balíčku po RQS stíracích losech. Poté setřete jednotlivá políčka a odhalte skrytý kód, díky kterému máte šanci vyhrát další semínka zdarma, slevové kódy a jiné ceny!
✨RQS není jen nějaká další seed banka
Jsme hrdí, že vám kromě široké nabídky prémiových konopných semínek můžeme nabídnout i maximální zodpovědnost, transparentnost a ochranu našich zákazníků. Dodání našich zásilek je diskrétní a vaše osobní informace jsou u nás v bezpečí. Pokud si objednáte od Royal Queen Seeds, tak se můžete spolehnout na skvělou zákaznickou podporu, která je připravená vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Jsme spokojení pouze pokud jsou spokojení i naši zákazníci!

Tento článek ukončíme jedním slibem. Bez ohledu na to, co si objednáte od Royal Queen Seeds, tak můžete vždy očekávat vysokou kvalitu našich služeb.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.