Levná semínka konopí- RQS

Coby semenná banka s léčebnou marihuanou nabízíme vynikající genetiku za přijatelné ceny. Máme velký výběr úžasných semen konopí, která se hodí pro téměř všechny druhy pěstování. Nabízíme kmeny vhodné pro pěstování jak uvnitř, tak venku, díky kterým si marihuanu vynikající kvality vychutnáte v pohodlí svého domova. Držím ceny nízko, protože se snažíme pomoci uchovat kmeny konopí, které nabízí řadu léčebných výhod, ale které jsou světovými vládami pravidelně zakazovány. Na naší stránce si může kdokoli najít ta nejlepší semínka konopí za zlomek ceny, kterou požadují ostatní poskytovatelé. Rovněž poskytujeme podrobné informace o pěstování semínek, takže se můžete učit od profesionálů, kteří se věnují záchraně těch nejlepších semínek konopí z celého světa.

NÁKUP SEMÍNEK KONOPÍ NÁŠ SPECIAL KUSH

Pěstování semínek konopí představuje prospěšnou zábavu, a náš Special Kush je známý po celém světě - je to jeden z produktů, které jsme s hrdostí zařadili do nabídky naší semenné banky. Tato rostlina je obecně považována za značně výnosnou indicu, která se přirozeně nachází v Indii a jejím okolí. Podle mnoha lidí je pojmenovaná podle hor Hindúkuš, které jsou známé tou nejlepší marihuanou na světě. Náš Special Kush je jedním z nejlepších konopných kmenů, který je ideální jak pro pěstování venku, tak i uvnitř. Rostliny jsou známé svými relaxačními účinky, a my vám umožníme koupit si levná semínka konopí, a vy si tak můžete užít tu nejlepší marihuanu na světě.

Special Kush 1

Special Kush 1

Genetic background Afghan x Kush
Yield indoor 425 - 475 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 17% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 200 - 270 cm
Harvest time Late September
Effect Clear and energetic
 

Buy Special Kush 1

 

FEMINIZOVANÁ SEMÍNKA KONOPÍ

S našimi feminizovanými semínky Special Kush se nebudete muset nikdy obávat, že by se vaší zahrádce objevili samčí rostliny, a tak si budete jisti optimální kvalitou výsledného produktu. Většina semenných bank nabízí řadu odrůd Kush, ale naše levná semínka konopí vám přinesou vynikající genetiku za skvělou cenu. Jako takový je tento produkt skvělou možností pro kohokoli, kdo má napnutý rozpočet, ale chce získat produkt té nejlepší kvality. Rovněž můžete koupit semínka konopí, která jsou určená pro produkci a po odebrání klonů máte vždy neomezené množství nových rostlin, které jsou připravené růst.

Náš Special Kush je jedním z nejlepších konopných kmenů, který rychle vyplní prostor svěží zelení. Při pěstování uvnitř byste měli zajistit dostatečný prostor, protože náš konopný kmen může snadno dosáhnout výšky 3 metry nebo více. S trochou tréninku a selektivním prořezáváním můžete snadno přizpůsobit tvar rostlin pěstírně nebo si zajistit maximální možnou výnosnost.

Tento kmen je také ideální pro pěstitele léčebné marihuany a při využití osvětlovacího cyklu získáte čerstvou úrodu vynikající kvality za sedm nebo osm týdnů. Pěstování našich semínek konopí je ideálním způsobem jak získat přístup k velkému množství rostlin a Special Kush vám zajistí sklizeň až 150 gramů na rostlinu při pěstování uvnitř nebo až 400 gramů na metr čtvereční při osvětlení 600W. Náš Special Kush je jedním z nejlepších konopných kmenů pro venkovní pěstitele a zkušení pěstitelé mohou snadno sklidit více než jeden kilogram z rostliny. Konečný produkt má vynikající kvalitu a tento kmen je v naší semenné bance oblíbený, protože konečný produkt tvoří palice, které jsou pokryté pryskyřičnými krystaly.

Special Kush 1 Royal Queen Seeds

SEMÍNKA SPECIAL QUEEN

Naše semenná banka se rovněž zaměřuje na to, aby vám nabídla řadu těch nejlepších kmenů za rozumné ceny a naše Special Queen je jedním z nejlepších skunků na trhu. Produkt v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti konopného kmene z Kolumbie, Mexika a Afghánistánu, a pomocí genetiky byly vytvořeni kříženci, kteří se běžně používají pro pěstování léčebné marihuany.

Special Queen 1

Special Queen 1

Genetic background Power Bud x Skunk
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 200 - 270 cm
Harvest time Late September
Effect Extremely high, long-lasting, body relaxing
 

Buy Special Queen 1

 

SNADNÉ PĚSTOVÁNÍ SEMÍNEK KONOPÍ

S naší Special Queen, kterou si budete pěstovat na zahrádce, získáte levná semínka konopí, která nikdy ceně neobětují kvalitu. Rostlina je klasický skunk vhodný pro začátečníky a odborníci je využívají k získání optimálních sklizní jednoho z nejlepších konopných kmenů na světě. V případě pěstování uvnitř mohou rostliny vyrůst během osmi týdnů a zpravidla dosáhnou výšky 1,5 metru, takže vytvoření zeleného moře v zahradě je jedinou možností, kterou budete mít.

Special Queen 1 Royal Queen Seeds

DOMINANTNÍ KMENY KONOPÍ TYPU SATIVA

Special Queen je dominantní sativa a produkuje až 500 gramů léčebného konopí na každý metr čtvereční. Tato levná semínka konopí jsou také vhodná pro ty, kteří pěstují venku a rostlina může snadno přinést až 150 gramů na rostlinu. Naše semenná banka je pyšná, že nabízí tento skvělý hybrid - Special Queen, kterému se skvěle daří v organických nebo hydroponických systémech.

Tento konopný kmen je ideálním způsobem pro pěstování konopí v zahradách, výsledkem je léčebné konopí, které má povznášející účinky. Naše levná semínka konopí jsou skvělým způsobem jak získat přístup ke geneticky upraveném konopí z celého světa a my jsme hrdí, že vám můžeme pomoci užít si různorodost světa přímo na vaší zahrádce.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.