• Easy Bud
 • Easy Bud
 • Easy Bud
 • Easy Bud
 • Easy Bud

Easy Bud

White Indica x Ruderalis

Většina našich feminizovaných samonakvétacích odrůd se velice snadno pěstuje. Tato odrůda se však pěstuje tak snadno, že jsme ji museli pojmenovat Easy Bud. Easy Bud je velice podobná naší další odrůdě - Royal Dwarf a uspokojí vás s decentními výnosy a středně silným obsahem THC.
(1017) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 7.00
3x
€ 17.50
5x
€ 27.00
10x
€ 50.00
25x
€ 100.00
Výprodej!
Sleva!
€ 17.50

€ 17.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (8)
 • Recenze (875)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Easy Bud: White Indica a Ruderalis stojí za touto plodnou odrůdou

Od pěstování samonakvétacích konopných rostlin se tak nějak očekává, že celý proces bude velice jednoduchý. I když je to velice často pravda, jen málo odrůd se může jednoduchostí pěstování rovnat odrůdě Easy Bud.

Tato odrůda je podobná odrůdě Royal Dwarf, ale má několik genetických odlišností, jelikož Easy Bud je indika-dominantní odrůda. Díky kombinaci robustní rumištní genetiky se silnou indikovou genetikou jsme vytvořili odrůdu, kterou lze pěstovat kdekoliv - v indooru, outdooru, skleníku či na parapetu!

Oblíbenec diskrétních pěstitelů

Jedna z hlavních předností odrůdy Easy Bud je její nízký vzrůst. Tato odrůda vyroste v indooru do výšky mezi 50–60 cm a jedná se tak o opravdového prcka. Po pouhých 9–10 týdnech od vyklíčení se však můžete těšit na výnosy dosahující až 325 g/m² v indooru a nebo až 80 g/rostlinu venku.

Odrůda Easy Bud je ideální pro začátečníky a nebo zkušené pěstitele, kteří chtějí vypěstovat několik sklizní za sezónu. Tato netrpělivá odrůda prosviští svým životním cyklem velice rychle a v posledních týdnech kvetení se můžete těšit na skvělé, skunkovité aroma.

Očekávejte příjemnou a čistou zhulenost

Jakmile zakusíte její palice, tak ucítíte chutě citrónu, které značí příchod relaxačních účinků. S 12 % obsahem THC se jedná o ideální odrůdu pro ty z vás, kteří hledají příjemné účinky, díky kterým si můžete vychutnat každou část této odrůdy bez toho, aniž by se dostavily nepříjemné vedlejší účinky.

Někdy nemusí být pěstování konopí tak komplikované. Dejte Easy Bud šanci a zjistíte, jak jednoduché je pěstovat tento vytrvalý exemplář.

Easy Bud data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
THC: 12%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 275 - 325 gr/m2
Yield Outdoor: 30 - 80 gr/plant
Výška Indoor: 50 - 60 cm
Výška Outdoor: 60 - 110 cm
Kvetení: 5 - 7 týdny
Měsíc Sklizně: 9-10 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: White Indica x Ruderalis
Typ: Sativa 15% Indica 55% Ruderalis 30%
Účinek: Tělesná uvolněnost
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Bylinná, Citrusová

  Od A. K. Dne 21/Feb/2024 :

  Titul : Alex
  Komentáře : Die Easy Bud ist ne super Einsteigerpflanze. Sehr pflegeleicht, einfach zu handhaben. Die Ernte ist top.

  Od M. F. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : Gut
  Komentáře : Alle gekeimt, sehr easy!

  Od A. M. Dne 02/Feb/2024 :

  Titul : 🙄
  Komentáře : Acquistati più o meno due settimane fa,lgli ho fatti germogliare nel fazzoletto,in 4 giorni erano pronti per essere messi nel terriccio Gli ho messo nel terriccio da 6 giorni ma non è uscito ancora nulla (coltivazione outdoor) Sarà per le temperature non ancora ottimali (si aggirano tra i 7 e i 14 gradi di giorno e arrivano anche a 2 la sera) Sarà per questo motivo che ci mettono più tempo a crescere??

  Od A. V. Dne 13/Oct/2023 :

  Titul : The Working Man’s Weed.
  Komentáře : Excellent Line up to keep in your rotation. The grow is simple and yields are adequate. Easy Bud, Quick One, and Royals Dwarf are very good Genetics witch means you can push these guys around a little and they bounce back fairly well and give excellent results. A+ RQS…

  Od M. S. Dne 13/Oct/2023 :

  Titul : Easy, Bud!
  Komentáře : Ho raccolto oggi, dopo 2 mesi esatti, e devo dire che questa pianta si difende molto bene. Ha prodotto tante belle cime piene di resina e quella principale è davvero grande e compatta. Non vedo l'ora di assaggiarla!

  Od T. O. Dne 30/Aug/2023 :

  Titul : Does what it says on the tin
  Komentáře : A quick and easy grow, recommended

  Od A. S. Dne 25/Aug/2023 :

  Titul : non pensavo potesse diventare il mio strain preferito
  Komentáře : non rende quanto altre, ma con il giusto training saprà stupire, così facile che si fa da sola, inoltre se raccolta nel momento giusto, quando i tricomi sono ancora ambrati e poco rossi, vi stupirà la leggerezza dello sballo! è diventata la mia preferita già alla prima fumata!

  Od I. Z. Dne 17/Aug/2023 :

  Titul : Zizi
  Komentáře : I don't know a lot about growing. Bought it put in in the ground and gave them water. After a while during bad condition only with a little bit of water I earned 13g per plant. That was years ago and the feeling was easy an nice nothing to strong but for this conditions very good.

  Od I. S. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : doporučuji - advocate
  Komentáře : Opravdu pěkná odrůda, zasadil jsem je v červnu a sklidil v srpnu, protože jsem se bohužel moc stresoval , až moc zaléval, ale odměnou mi byl slušný výnos. A really nice variety, I planted them in June and harvested them in August, because unfortunately I was too stressed, I watered too much, but I was rewarded with a decent yield.

  Od B. S. Dne 24/Jul/2023 :

  Titul : Herb.ert
  Komentáře : I'm a first time grower and used two Easy Bud seeds as a first baseline test run. I grew them with just water and 24h light, no fertilizer and no temperature or humidity control whatsoever. Both seeds grew into thick and healthy plants with lots of large, beautiful buds. It almost felt like cheating. As I said, first time grower, so take that with a grain of salt but I'm totally blown away by the speed and ease of the whole ordeal. Wonderful experience!

  Od J. V. Dne 05/Jun/2023 :

  Titul : Nice
  Komentáře : All seeds germinated nicely and so far 4-5 weeks later they are growing nicely. Seems to live up to its name.

  Od E. R. Dne 05/Jun/2023 :

  Titul : Yes!
  Komentáře : Just as easy as it says

  Od M. B. Dne 18/May/2023 :

  Titul : So far so good!
  Komentáře : Really well packaged and delivery faster than expected. Ordered 5 seeds, planted two so far and both germinated. Looking great.

  Od R. T. Dne 17/May/2023 :

  Titul : Ràpida i Eficient
  Komentáře : Com el seu nom indica, ràpida i fàcil. Inclús en balcó. Recomano per aprenents com jo!

  Od C. R. Dne 08/May/2023 :

  Titul : Ottimo
  Komentáře : Appena presi qualche giorno fa, già salgono


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Sir dalude | 2018-08-13 13:53:07

Is this seed autoflower? You can give like 18/6 light

Royal Queen Seeds Team

It is an autoflowering and 18/6 is a suitable light schedule

Od Gabriel | 2018-08-09 14:01:53

Quanto tempo por dia ela precisa ficar na luz?

Royal Queen Seeds Team

Please check out the below link to for a more accurate information regarding this matter. https://www.royalqueenseeds.com/blog-best-lighting-for-growing-cannabis-n103

Od Dan Perkins | 2018-05-22 22:27:23

I plan on growing outdoors but the UK has an unpredictable weather rate. Sometimes it’s hot and sometimes it’s raining. Would it be a good idea to grow outdoors if they receive daily attention?

Royal Queen Seeds Team

Photoperiod and autoflowering strains bred to thrive in colder climates as they are not photo-dependent.

Od pierluigi prete | 2018-05-15 19:21:03

What kind of land I have to use

Royal Queen Seeds Team

Please note this is a personal choice, you can find a series of articles related to the soil in growing on our blog: https://www.royalqueenseeds.com/search?search_query=soil&orderby=position&orderway=desc&type=blog

Od Alvaro | 2017-12-09 04:45:11

Como saber cuando las plantas estan listas para la cocecha

Royal Queen Seeds Team

Te recomendamos que le eches un vistazo a este video: https://www.youtube.com/watch?v=zopJ4Wa4NxU

Od Eddy | 2017-12-04 02:06:28

hello, I wanted to know how much light I have to give to the plant every day? and the harvest after how many weeks can I do it? thank you so much!!

Royal Queen Seeds Team

This plant can be harvested around 8 or 8 weeks after germination. Regarding the light, please take a look at the below entrance from our Cannabis Blog. https://www.royalqueenseeds.com/blog-the-perfect-light-schedules-for-autoflowering-cannabis-n319

Od Max | 2017-10-12 11:50:14

Wich Dirt i need for this plant? Or for the plant (Quick One) ?

Royal Queen Seeds Team

Please check out the below entrance from our blog for assistance: https://www.royalqueenseeds.com/blog-tips-for-growing-autoflowering-cannabis-seeds-n183

Od Joel Feldmann | 2017-10-07 15:03:19

Muss die Pflanzen gedüngt werden

Royal Queen Seeds Team

We always recommend to feed nutrients to your plants.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36328 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.