Napište recenzi a dostaňte 10% slevu

Jste připraveni na skvělou nabídku? Výměnou za pár chvil vašeho času vám dáme 10% slevu na vaši další objednávku. Stačí pouze zanechat zpětnou vazbu u produktů, které jste již vyzkoušeli!

Pro Royal Queen Seeds je zákaznická zpětná vazba vším. Pomáhá nám zjistit, co děláme správně a v čem se můžeme zlepšit. Pokud napíšete recenzi, tak nejenže dostanete 10% slevu na vaši další objednávku, ale také pomůžete zlepšit naše produkty a nákupní zkušenost do budoucna.

Jak napsat recenzi

Napsání recenze zabere pouze pár chvil vašeho času a bude to zaručeně nejjednodušší 10% sleva, kterou jste kdy získali! Jednoduše si založte nový účet na této stránce a řekněte nám, co si myslíte o našich službách a produktech.

Jak napsat recenzi

Jak použít slevový kupón

Poté, co jste si přidali vaše oblíbené produkty do nákupního košíku, se vydejte k pokladně, kde můžete zadat váš slevový kupón a ušetřit tak 10%.

⌛ Jak dlouho je slevový kupón platný?
Po napsání recenze budete mít až 6 měsíců na uplatnění 10% slevy.
🌱 Jaké produkty mohu zakoupit se slevovým kupónem?
Všechny naše produkty! Prohlédněte si naši kompletní nabídku vysoce kvalitních semínek, reklamních předmětů a dalších produktů, na kterých byste chtěli ušetřit.
🎫 Mohu použít více kupónů na jednu objednávku?
Ne. Na jednu objednávku můžete použít pouze jeden 10% slevový kupón.
📝 Napsal jsem recenzi, ale neobdržel jsem svůj kupón. Co mám dělat?
Nejprve se musíme ujistit, že vaše recenze splňuje všechna pravidla. Pokud ano, pak byste měli obdržet e-mail se slevovým kódem během jednoho pracovního dne ode dne napsání recenze. Pokud se tak nestane, tak nás kontaktujte.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.