Informace o zasílání konopných semínek

Snažíme se a je naší prioritou, aby naši zákazníci měli k dispozici ty nejefektivnější a nejdiskrétnější doručovatelské metody. Odesílání zásilek naším šťastným zákazníkům znamená doručení včas, důraz na diskrétnost a služba s úsměvem. Všechny naše semínka jsou zaslána z našeho skladu ve Španělsku. Je velice důležité, abyste nám dali k dispozici platné (a skutečné) jméno a adresu. V opačném případě nemůžeme zaručit, že zásilka bude v pořádku doručena.

Jsme rádi, že naše kvalitní produkty můžeme rozesílat do zemí po celém světě. Avšak doporučujeme, že před provedením objednávky byste si měli zjistit, zda všechny produkty, které chcete zakoupit, lze odeslat do vámi vybrané země. Momentálně máme k dispozici dvě různé možnosti zaslání zásilky.

Zásilka Zdarma

 • Zásilka bude na cestě přibližně 3 až 15 pracovních dní.
 • Naše produkty doručujeme pouze na osobní adresy a nebo na UPS doručovací místa. Pokud si naše produkty objednáte na PO box či jinou neosobní adresu, tak za zásilku neneseme žádnou zodpovědnost.
 • Track and trace informace budou zaslány na vás registrovaný email, jakmile zásilku odešleme. Doporučujeme kontrolovat i složku se spamem.
 • Informace o poloze zásilky budou k dispozici, jakmile zásilka dorazí do vaší země. Tento proces někdy zabere až 10 pracovních dnů. 
 • Kurýr doručí vaší zásilku na vaší adresu a zanechá poznámku, pokud nebudete k zastižení. Uvědomte si prosím, že v některých specifických případech může kurýr zanechat vaší zásilku ve vaší poštovní schránce, aby urychlil doručovací proces.
 • Není možné si domluvit specifický čas a datum k předání zásilky. Kurýr vám také nebude volat, aby zjistil, zda jste doma.
 • Náš Španělský Doručovací Partner odešle vaší zásilku do vaší země. Finální dodávka bude uskutečněna lokálním kurýrem.

*Upozorňujeme, že naše služba Doprava Zdarma není momentálně dostupná pro Švédsko. Služby UPS Standard Shipping a UPS Access Point fungují jako obvykle.

UPS (Standardní Doručení)

 • Celková doba a cena doručení zásilky se může lišit v závislosti na vybrané zemi a destinaci; informace ohledně ceny a času bude zobrazena před dokončením vaší objednávky.
 • Regulérní Aktualizace Polohy: jakmile vaše zásilka opustí náš sklad, obdržíte email, který bude obsahovat všechny informace o poloze vašeho balíčku. Kdykoliv si tak budete moci zjistit, kde se váš balíček právě nachází.
 • Objednávky nad 500 € mohou být zaslány zdarma - UPS (Standardní Doručení)
 • Door to Door služba: UPS vyzvedne vaší objednávku v našem skladu a doručí ji až k vašim dveřím.

             Tato služba není k dispozici pro tyto země Spojené Království.

Balieni

Nabízíme pro vás 2 různá balení. Záleží pouze na vašem výběru:

 • Standardní balení: ZDARMA
 • Diskrétní balení DVD obal: 5€

Poznámka:  Nezáleží na tom který způsob balení si vyberete, balíček k vám dorazí za stejný čas. Jediný rozdíl je mezi tím jak moc diskrétně váš balíček vypadá.

Standardní baleníPackagesLR

Diskrétní balení DVD obal

Země kam zasíláme naše produkty

Pokud nemůžete najít vaši zemi na seznamu tak to znamená, že k vám ještě neodesíláme naše produkty.

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia Lithuania, Luxemburg, Macedonia, Malta, Monaco Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom
 
Zákazníci ze Spojeného království
Momentálně můžeme do Velké Británie zasílat pouze naše semínka. Další produkty bohužel zaslat nemůžeme. To se týká i našich akčních předmětů zadarmo - můžeme zaslat pouze semínka zdarma. Ke své objednávce tedy neobdržíte žádné reklamní produkty zdarma. 
Kvůli Brexitu musí být všechny objednávky do Velké Británie procleny. Obdržíte email od Royal Mail s dalšími instrukcemi k uhrazení celních poplatků před dodáním zboží.

Disclaimer

1. Vezměte prosím na vědomí, že společnost Royal Queen Seeds nenese odpovědnost za nesprávné informace poskytnuté zákazníkem. Nesprávné informace o zákaznících, které mají za následek nesprávné doručení, nedoručení, zadržení nebo poplatky, zůstanou na odpovědnost zákazníka.
2. Jakmile objednávka opustí náš sklad, je zákazník plně zodpovědný za jakoukoli zaslanou objednávku. Společnost Royal Queen Seeds nemůže být zodpovědná za jakýkoli obsah zásilky nebo poplatky, pokud by váš balíček byl zastaven jakýmkoli mezinárodním celním procesem.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.