Product successfully added to your shopping cart.
Check out
 

Informace o doručení konopných semínek

Poskytování těch nejefektivnějších a nejdiskrétnějších způsobů doručení je na vrcholu seznamu našich skvělých služeb zákazníků. Expedice objednávek pro naše šťastné zákazníky znamená včasné doručení a pozornost na ochranu soukromí.

Jsme rádi, že naše kvalitní produkty dodáváme do řady zemí po celém světě. Před objednáním doporučujeme potvrzení výběru položek a země doručení níže.

Jistota, že naši zákazníci dostanou své balíčky bezpečně a efektivně, je pro nás důležitá. Díky využití možnosti sledování zásilek můžete své objednávky snadno sledovat. Na stránce s objednávkou s neváhejte vybrat možnost doručení, která nejlépe vyhovuje Vašim specifickým požadavkům.

Většina objednávek zadaných do 12:00 bude v rámci Nizozemí doručena následující pracovní den. Zákazníci, kteří vyžadují doručení v rámci EU, mohou očekávat doručení své zásilky do 5 obchodních dnů. Doručení do zemí mimo EU můžete očekávat během 2 týdnů nebo déle.

Pro rychlejší doručení zásilek navrhujeme využít služby UPS Track and Trace. Jakmile je zakázka expedována a opustí náš sklad, bude Vám zasláno číslo zásilky, pomocí kterého zjistíte přesnější čas a datum doručení.  

Informace ohledně způsobů dodání k dispozici naleznete níže.

Poštovné konopných semen po celém světě

 

Doručení do mezinárodních destinací
Abyste získali služby a produkt té nejvyšší kvality, potvrďte, které produkty mají být do Vaší země doručeny, a to pomocí tabulky níže. Snadno tak vyhledáte očekávané datum doručení a náklady na doručení.

Upozornění: Odhadovaná doba doručení do zemí v Evropě je od 3 do 15 pracovních dnů a předpokládaná doba dodání do zbytku světa je 5 až 20 pracovních dnů.  
   
Germany  
France  
Belgium  
Italy  
United Kingdom  
Spain  
Greece  
Poland  
Switzerland  
Finland  
Czech Republic  
Bulgaria  
Austria  
Ireland  
Sweden  
Denmark  
Croatia  
Slovenia  
Latvia  
Portugal  
Romania  
Luxemburg  
Slovakia  
Hungary  
Estonia  
Cyprus  
Malta  
Lithuania  
Canada  
Serbia  
Albania  
Bosnia and Herzegovina  
Macedonia  
Ukraine  
Liechenstein  
Andorra  
Turkey  
Montenegro  
Russian Federation  
Moldova  
Norway  
Iceland  
Isle of Man  
Monaco  
San Marino  Osobní a soukromé doručení

Lidé v Royal Queen Seeds chápou, jak toužíte po soukromí. Velmi rádi doručíme Vaši s využitím maximálního zajištění soukromí. Příklady zásilek jsou níže, a přesně tak vypadá vnější balení. Jediná adresa, kterou ostatní uvidí, je Vaše adresa, naše (zpětná) adresa a nezbytné poštovní údaje.
Discrete shipping of cannabis seeds and 420 merchandise


Diskrétní doručení

Royal Queen Seeds povznáší diskrétní doručování na novou úroveň.

Nyní si můžete objednat semínka Royal Queen Seeds v utěsněném DVD obalu! Čekání na semínka je noční můrou každého pěstitele a někteří se mohou obávat o balíček a to, jak bude vypadat. My v Royal Queen Seeds bereme obavy našich zákazníků velmi vážně a jediné co na svém balíčku naleznete je vaše adresa a nezbytné informace pro doručení. Ale někteří si mohou myslet, že ani to není dost. Takže, abychom každého zákazníka uklidnili, nabízíme semínka Royal Queen Seeds ve velmi speciálním obalu.

Uvnitř nejsou žádné propagační materiály, žádná faktura, žádné odkazy na RoyalQueenSeeds.com. Vaše objednaná semínka (v originálním obalu) jsou manuálně zabalena do doplňkového obalu, který vypadá jako ty, které naleznete u běžného obalu DVD. Přibalené DVD není žádný padělek - se svojí objednávkou dostanete náhodný béčkový film. Obal je potom utěsněn pro zajištění maximální bezpečnosti před zvědavýma očima.

Za tuto speciální službu účtujeme poplatek 5 EUR

Upozorňujeme, že dárky zdarma, např. samolepky a papírky nebudou k objednávce přiloženy v případě výběru bezpečného balení.


Upozornění:
1. Vážíme si Vašeho obchodu a pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům zajistili co nejlepší služby. Zajištění přesné platby a informací o doručení spoří čas a peníze. Upozorňujeme, že Royal Queen Seeds nenese zodpovědnost v případě, že zákazník uvede nesprávné údaje. Nesprávné údaje vedou k nesprávnému doručení, nedoručení, zadržení nebo dalším poplatkům, které ponese zákazník.

2. Všeobecné obchodní podmínky také obsahují: Zákazník plně zodpovídá za jakoukoli objednávku, která byla odeslaná z našeho skladu. Royal Queen Seeds nenese zodpovědnost za obsah jakéhokoli produktu nebo poplatky v případě, že dojde k zadržení zásilky jakýmikoli celními úřady. Royal Queen Seeds se zbavuje veškeré zodpovědnosti a závazků vůči zásilkám, které opustily náš sklad.

All orders are posted free of charg'e