INFORMATION ABOUT SHIPPING CANNABIS SEEDS

Jednou z nejdůležitějších služeb pro naše zákazníky, je poskytování nejrychlejších a nejdiskrétnějších přepravních metod. S úsměvem na rtech odesíláme zásilky naším šťastným zákazníkům. Dáváme si pozor aby byly doručeny včas a dle preferencí zákazníka.

Rádi odešleme naše produkty do mnoha zemí světa. Před objednávkou, ale doporučujeme aby jste si zkontrolovali, že vaše země a objednané produkty se nachází v seznamu u přepravních informací.

Dodání

  • Dodání trvá přibližně 3 až 15 pracovních dní.
  • Na vaši registrovanou emailovou adresu zašleme informace ohledně sledování zásilky. Jakmile bude balíček odeslán zkontrolujte si složku se spamem.
  • Převzetí balíčku musíte podepsat. Přepravní kurýr doručí balíček do vašich rukou a pokud nebudete doma nechá lístek s kontaktem a můžete se s ním domluvit na jiném termínu. Není možné se domluvit na specifickém místě a času pro první pokus o dodání.
  • Kurýr vám také nebude volat aby zjistil, že jste doma.
  • Kurýři ve vašich zemích - mohou se bez varování změnit.

Balicí služby

Nabízíme pro vás 2 různá balení. Záleží pouze na vašem výběru:

  • Standardní balení: ZDARMA
  • Diskrétní balení DVD obal: 5€

Poznámka:  Nezáleží na tom který způsob balení si vyberete, balíček k vám dorazí za stejný čas. Jediný rozdíl je mezi tím jak moc diskrétně váš balíček vypadá.

Standardní balení

Diskrétní balení DVD obal

Země kam zasíláme naše produkty

Pokud nemůžete najít vaši zemi na seznamu tak to znamená, že k vám ještě neodesíláme naše produkty.

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia Lithuania, Luxemburg, Macedonia, Malta, Monaco Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom
 

Disclaimer

  1. We appreciate your business and work diligently to provide our customers with the best service possible. Providing accurate customer payment and shipping information at the time of purchase saves time and money. Please note Royal Queen Seeds will not be held accountable for any incorrect information provided by the customer. Incorrect customer information resulting in incorrect delivery, non-delivery, detainment or charges will remain the customer's responsibility.
  2. Terms & Conditions also include: The customer is fully liable for any order which has shipped and left our warehouse. Royal Queen Seeds cannot be held responsible or liable for any product content or charges involved should your parcel be stopped by any international customs process. Royal Queen Seeds releases all responsibility and obligation over to the customer for parcels which have left our warehouse.