• White Widow
 • White Widow
 • White Widow
 • White Widow

White Widow

V průběhu let se na světě objevilo doslova tisíce konopných odrůd, které byly hybridizovány a zkouřeny. Je vcelku jisté, že žádná jiná odrůda nemá tak legendární status jako právě White Widow. Původ této odrůdy je do dnešních dnů stále tajemstvím.
(1482) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.00
3x
€ 20.00
5x
€ 30.00
10x
€ 55.00
25x
€ 110.00
Výprodej!
Sleva!
€ 20.00

€ 20.00 vč. DPH (-0%)

Nakupte a vyhrajte 20 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (1255)
 • Fotografie od zákazníků (6)

White Widow: Celosvětová legenda

I když je přesný původ této odrůdy stále zahalen tajemstvím, můžeme vám zaručit, že originální White Widow je Nizozemská klasika, která se poprvé vypěstovala právě v Nizozemí.

Originální White Widow byla vytvořena když původní Brazilská odrůda byla opylena indikovým hybridem z jižní Indie. Podle legendy je White Widow výsledkem letitého selektivního šlechtitelství v pohoří Kéraly.

Od vydání původní odrůdy v 90. letech, byla White Widow distribuována po celém světě, což vedlo ke vzniku několika dalších variant originální odrůdy. Dnes naleznete nějakou verzi White Widow ve všech dobrých seed bankách a RQS není vyjímkou.

U nás v Royal Queen Seeds se našim šikovným šlechtitelům podařilo vyšlechtit naši vlastní verzi odrůdy White Widow. K tomuto projektu jsme použili genetiku White Widow S1. Naše verze této odrůdy má perfektně vyvážený poměr (50:50) mezi indikovými a sativovými geny a nabídne vám tak to nejlepší z obou světů.

White Widow vám poskytne dobré výnosy a kompaktní vzrůst

Naše feminizovaná odrůda White Widow v indooru vyroste do výšky 1m a při pěstování outdoor se vytáhne až do výšky 2 metrů. Potřebuje dostatek světla, ale může být vypěstována i v chladším klimatu jako panuje ve Francii, Spojeném Králoství a Nizozemí. Při pěstování v indooru pod 600W lampou dokáže vyprodukovat 450 - 500 g/m². Při pěstování venku můžete očekávat výnosy mězi 550 - 600 g/roslinu. I když si tento kultivar povede lépe v teplém podnebí, zvládne vyprodukovat skvělou sklizeň i v severnějších zemích.

White Widow zvládne vykvést během 8-10 týdnů a nevyžaduje moc pozornosti. Je to ideální rostlina pro začátečníky. Také se hodí pro metody SOG a ScrOG.

Pokud ji nebudete zastřihávat, tak si White Widow vyvine veliký hlavní stonek. I když je to nádherný a majestátní stonek, je dobré tuto odrůdu sem-tam zastřihnout, maximalizujete tak svou sklizeň. Zastřihněte tak každou rostlinu v průběhu vegetativní fáze a později opatrně odstraňujte listy. Uvidíte, že se vám znásobí počet květů a bude se jim dařit díky vzdušnější koruně.

White Widow je jedna z nejpohodovějších odrůd na našem skladě

Účinky White WIdow jsou vcelku konzistentní a nabídne vám skvělý skoro psychadelický high. Kuřáci pocítí účinky nejdřív v jejich hlavě. Přemýšlivý high bude pomalu ustupovat. Chuť je čistá a borovicová s náznakem citrusů při výdechu, což zaručuje zajímavou a chutnou zkušenost. Feminizovaná White Widow od RQS není pouze další White Widow, je to jedinečná směsice old-schoolové genetiky a next-gen zážitku na který jen tak nezapomenete.

Tyto účinky dělají z White Widow ideální odrůdu pro náročné dny a ke kreativním projektům. Její stimulační zhulenost ve vás probudí nadšení a motivaci k tomu, abyste byli součástí kreativního projektu.

Její husté palice produkují obrovské množství myrcenu, pinenu a karyofylenu. Tyto aromatické molekuly stojí za její chutí, která je definována kořeněnými, zemitými a pepřovými tóny. White Widow se skvěle hodí ke konopnému vaření, jelikož její specifická chuť a vůně krásně vynikne.

White Widow data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 19%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 150 - 190 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Genetická Výbava: White Widow S1
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Účinek: Silné, Vyklidněné
Klima: Warm
Chuť: Borovicová, Peprná, Zemitá

  Od D. F. Dne 09/Apr/2021 :

  Titul : Darius Favreau
  Komentáře : Parfait. Mes 5 graines ont toutes germés et se développent avec beaucoup de vigueur !

  Od V. M. Dne 09/Apr/2021 :

  Titul : The best
  Komentáře : great flavor, fast shipping

  Od A. L. Dne 09/Apr/2021 :

  Titul : Lassia Arnaud
  Komentáře : Livraison rapide 7 graines sur 10 ont germées.3 toujours dans l’essuie tout humide depuis plus de15 jours les 7 autres poussent bien.(les 3 en question ont une couleur bien trop clair je m’en doute )

  Od Y. A. Dne 06/Apr/2021 :

  Titul : trashed
  Komentáře : graines recues ,hate d arrivé a terme merci pour le petit plus excellent

  Od I. P. Dne 06/Apr/2021 :

  Titul : Ivan
  Komentáře : Dodávka v pořadku. Super zabaleno. Pridany darky. Rychle dodani. doporucuji

  Od M. B. Dne 06/Apr/2021 :

  Titul : Excellent
  Komentáře : Ordered 10 white widow all 10 germinated received 3 free critical seeds all germinated also so very happy will be ordering again soon cheers

  Od R. M. Dne 01/Apr/2021 :

  Titul : Non puoi sbagliare
  Komentáře : Una garanzia genetica perfetta.

  Od J. M. Dne 30/Mar/2021 :

  Titul : Feliz porém perdi dinheiro
  Komentáře : Uma das 3 sementes que widow partiram no teste simples dos dedos , De resto as 2 que estavam ok estão a crescer normalmente , Bom produto !

  Od F. C. Dne 29/Mar/2021 :

  Titul : Fabien
  Komentáře : J’ai fait une commande sur le site qui n’a pas été livré par le transporteur, après avoir pris contact avec Royal Queen seeds ils m’ont renvoyé ma commande je l’ai reçu il n’y a plus qu’à voir 😊. Merci de votre professionnalisme.

  Od T. B. Dne 29/Mar/2021 :

  Titul : Einfach Top
  Komentáře : Ich habe mir 5 von diesen Seeds für meinen ersten Grow besorgt. Alle sind aufgegangen und haben super Ergebnisse geliefert c: Kann ich nur weiter empfehlen!

  Od L. A. Dne 29/Mar/2021 :

  Titul : So strong
  Komentáře : A lot of thc and great flavor

  Od N. A. Dne 26/Mar/2021 :

  Titul : Pika
  Komentáře : Variété top et facile à cultiver

  Od E. C. Dne 25/Mar/2021 :

  Titul : UNA LEGGENDA
  Komentáře : Una genetica leggendaria riproposta da uno dei migliori gruppi di breeder europei. Soddisfazione assicurata.

  Od D. G. Dne 25/Mar/2021 :

  Titul : top
  Komentáře : Consegna velocissima e professionale

  Od S. G. Dne 24/Mar/2021 :

  Titul : They are growing
  Komentáře : So far so good!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Octavius | 2018-07-19 02:56:09

Are these white widow autoflowering also

Royal Queen Seeds Team

No, this is the feminized version.

Od Antoine Latreille | 2017-12-23 20:59:23

Bonjour, J'aurais aimer savoir combien de temps de croissance est nécessaire avant la phase de floraison pour cette variété.

Royal Queen Seeds Team

It would depend on how big you want it to be and how many plants you have in the same room. https://www.royalqueenseeds.fr/blog-que-faire-quand-votre-cannabis-cultive-maison-ne-fleurit-pas-n479

Od Maczó Áron | 2017-11-29 20:14:56

A feminizált white window a mag elültetésétől mennyi idő alatt válik arathatóvá ?

Royal Queen Seeds Team

You can check this information in the data sheet of the product. White widow has 8-9 weeks of flowering and outdoors it should be harvested in Late October.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.