• White Widow
 • White Widow
 • White Widow
 • White Widow
 • White Widow

White Widow

V průběhu let bylo objeveno, hybridizováno a použito tisíce konopných semínek. Je vcelku jisté, že žádná jiná odrůda nemá tak legendární status jako právě White Widow. Původ této odrůdy je do dnešních dnů stále tajemstvím.
(1722) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.00
3x
€ 20.00
5x
€ 30.00
10x
€ 55.00
25x
€ 110.00
Výprodej!
Sleva!
€ 30.00

€ 30.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (1442)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Odrůda White Widow: Celosvětově Známá Legenda

I když je přesný původ této odrůdy stále zahalen tajemstvím, můžeme vám zaručit, že originální White Widow je Nizozemská klasika, která se poprvé vypěstovala právě v Nizozemí.

Podle legendy vznikl původní kmen White Widow opylením sativy z Brazílie indikou z Keraly v jižní Indii, která byla výsledkem dlouholetého šlechtění a selekce v horách, aby se z ní získaly konopné rostliny bohaté na pryskyřici.

Od vydání původní odrůdy v 90. letech, byla White Widow distribuována po celém světě, což vedlo ke vzniku několika dalších variant originální odrůdy. Dnes naleznete nějakou verzi White Widow ve všech dobrých seed bankách a RQS není vyjímkou.

U nás v Royal Queen Seeds se našim šikovným šlechtitelům podařilo vyšlechtit naši vlastní verzi odrůdy White Widow. K tomuto projektu jsme použili genetiku White Widow S1. Naše verze této odrůdy má perfektně vyvážený poměr (50:50) mezi indikovými a sativovými geny a nabídne vám tak to nejlepší z obou světů.

Semena odrůdy White Widow poskytují dobré výnosy a zvládnutelný růst

Naše feminizovaná semínka White Widow dorůstají v interiéru do výšky přibližně 1 m a venku dosahují výšky až 2 m.Potřebuje dostatek světla, ale může být vypěstována i v chladším klimatu jako panuje ve Francii, Spojeném Králoství a Nizozemí. Při pěstování v indooru pod 600W lampou dokáže vyprodukovat 450 - 500 g/m². Při pěstování venku můžete očekávat výnosy mězi 550 - 600 g/roslinu. I když si tento kultivar povede lépe v teplém podnebí, zvládne vyprodukovat skvělou sklizeň i v severnějších zemích.

Semínka White Widow dokončí kvetení po 8-10 týdnech a nevyžadují velkou údržbu.. Je to ideální rostlina pro začátečníky. Také se hodí pro metody SOG a ScrOG.

Pokud ji nebudete zastřihávat, tak si White Widow vyvine veliký hlavní stonek. I když je to nádherný a majestátní stonek, je dobré tuto odrůdu sem-tam zastřihnout, maximalizujete tak svou sklizeň. Zastřihněte tak každou rostlinu v průběhu vegetativní fáze a později opatrně odstraňujte listy. Uvidíte, že se vám znásobí počet květů a bude se jim dařit díky vzdušnější koruně.

White Widow je jedna z nejpohodovějších odrůd na našem skladě

Účinky odrůdy White Widow odpovídají účinkům nejlepších rostlin s dominancí sativy a nabízejí uživatelům hvězdný, téměř psychedelický high. Kuřáci pocítí účinky nejdřív v jejich hlavě. Přemýšlivý high bude pomalu ustupovat. Chuť je čistá a borovicová s náznakem citrusů při výdechu, což zaručuje zajímavou a chutnou zkušenost. Feminizovaná semena White Widow od RQS nejsou jen další odrůdou WW; nabízejí genetiku staré školy v zážitku nové generace, na který jen tak nezapomenete.

Tyto účinky dělají z White Widow ideální odrůdu pro náročné dny a ke kreativním projektům. Její stimulační zhulenost ve vás probudí nadšení a motivaci k tomu, abyste byli součástí kreativního projektu.

Její husté palice produkují obrovské množství myrcenu, pinenu a karyofylenu. Tyto aromatické molekuly stojí za její chutí, která je definována kořeněnými, zemitými a pepřovými tóny. Kmen White Widow se obzvlášť dobře hodí do slaných poživatin, kde vynikne jeho štiplavost.

White Widow data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 19%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 150 - 190 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Genetická Výbava: White Widow S1
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Účinek: Silné, Vyklidněné
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Borovicová, Peprná, Zemitá

  Od W. R. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Wolfgang
  Komentáře : 3/5 seeds, 1 crippled with only one big leaf and 1 male. Average height 95cm (indoor) after 11 weeks, ready to harvest in a few days.

  Od N. M. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Very resilient
  Komentáře : Planted two of three seeds, both have been growing wonderfully. Quite different phenotypes though, one carries itself more like an indica while the other presents sativa traits, very interrsting to watch them grow along each other. They handle FIMing very nicely, always recover quite fast, looking forward for the finishing weeks. (+ Only one displayed pre- flower pistils at around 8 weeks veg, not sure if genetics or...)

  Od J. L. Dne 30/May/2024 :

  Titul : old bur gold
  Komentáře : still beats most of the new strains by far.

  Od Y. B. Dne 24/May/2024 :

  Titul : All popped
  Komentáře : All 5 seeds popped but only 2 germinated. Ones that made it are doing well and looking healthy

  Od V. . Dne 24/May/2024 :

  Titul : Little Vik
  Komentáře : 1/2 gekeimt. Ich bin Anfänger und sie verzeiht Anfängerfehler, lässt sich meiner Meinung nach recht leicht trainieren. Habe sie getrimmt als sie 8 Inodien hatte und habe mir aus dem Abschnitt eine Zweite gezogen (Wasserglas ans Fenster, den angeschnittenen Teil rein, 0,5-1,0 cm immer im Wasser, ein paar Tage Geduld haben = FERTIG!) nach 2 Wochen noch mal Trimmen, jetzt warten wie das Ergebnis wird… 🤗🫣

  Od J. V. Dne 24/May/2024 :

  Titul : Monsieur
  Komentáře : Quel plaisir de retrouver cette variété, véritable madeleine de proust, merci RQS

  Od R. T. Dne 20/May/2024 :

  Titul : 420GANJAMAN420
  Komentáře : Sehr tolle Sorte... wächst super an... wächst wie Unkraut... freut mich auf die Ernte...

  Od E. G. Dne 20/May/2024 :

  Titul : Rico
  Komentáře : 4 Sterne für RQS . Bin Anfänger und habe bisher gute Erfahrungen mit den Samen gemacht . Alle gekeimt bekommen außer diese Sorte . 2 versucht und gescheitert. Diese ist legendär und wollte grad deswegen diese aufziehen. 4 andere Sorten keine Probleme. Hab ich leider Pech gehabt.

  Od A. S. Dne 16/May/2024 :

  Titul : Skunk pepper!
  Komentáře : This plant grew so easy and such big frosty heavy buds. Smells very distinctive of skunk/pepper that bites at your nose. So tasty and stoney too! S-tier strain.

  Od T. C. Dne 09/May/2024 :

  Titul : First time grow
  Komentáře : This was the easiest strain ever she looked after herself the whole way through. The nugs were big and chunky and that taste of floral almost red wine notes with every puff. I still consider this one of my favourite strains. If you haven’t tried her yet, get ordering !’

  Od C. L. Dne 09/May/2024 :

  Titul : widowed
  Komentáře : never fails

  Od E. G. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Good bud
  Komentáře : Grew very fast and big buds. Awesome genetics!!! Recommend highly

  Od I. M. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : Average Germination Rate
  Komentáře : 3/5 seeds germinated using easy start seed germinator kit at a stable 23 deg.C

  Od D. S. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : perfeito
  Komentáře : cresceu muito deu horrores

  Od M. F. Dne 09/Apr/2024 :

  Titul : Mister m.
  Komentáře : Habe mir damals 4/4 samen zum keimen gebracht die 50/50 mischung sativa indica hat mir super gefallen alle pflanzen waren ein voller erfolg.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Octavius | 2018-07-19 02:56:09

Are these white widow autoflowering also

Royal Queen Seeds Team

No, this is the feminized version.

Od Antoine Latreille | 2017-12-23 20:59:23

Bonjour, J'aurais aimer savoir combien de temps de croissance est nécessaire avant la phase de floraison pour cette variété.

Royal Queen Seeds Team

It would depend on how big you want it to be and how many plants you have in the same room. https://www.royalqueenseeds.fr/blog-que-faire-quand-votre-cannabis-cultive-maison-ne-fleurit-pas-n479

Od Maczó Áron | 2017-11-29 20:14:56

A feminizált white window a mag elültetésétől mennyi idő alatt válik arathatóvá ?

Royal Queen Seeds Team

You can check this information in the data sheet of the product. White widow has 8-9 weeks of flowering and outdoors it should be harvested in Late October.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.