• Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical

Critical

alias Critical Mass

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod. 
(1132)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
25x
€ 130.00
Výprodej!
Sleva!
€ 23.00

€ 23.00 (--1%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (4)
 • Recenze (1001)
 • Fotografie od zákazníků (5)

Konopná semínka odrůdy Critical: Potomek odrůd Afghani a Skunk

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod. Existuje jedna rostlina konopí, která je ztělesněním snahy uvést všechny tyto charakteristiky v dokonalý soulad, aby na Vás na konci čekal také ten nejlepší výnos finanční: velký výnos, krátká doba kvetení a dobré pokouření. Semena Critical jsou určena pro komerční pěstitele, kteří chtějí to nejlepší z obou světů, a zaručeně splní očekávání.

Doplněk k odstavci: Naše odrůda Critical je odrůda s převažující indikou, která pochází z omamných rodičů Afghani a Skunk. Zachovala si svou malou výšku a jen málokdy přesahuje 100 cm.

Feminizovaná konopná semínka odrůdy Critical: Bleskurychlá fáze kvetení

Tato semena pěstovaná v interiéru pod 600W světlem produkují rostliny s výnosem kolem 65-75 g/rostlinu nebo 600 g/m². Při pěstování venku má raději teplejší klima Španělska, Itálie nebo Kalifornie a při zajištění správných podmínek produkuje více než 650g na rostlinu. Vzhledem k relativně krátké době kvetení je lze pěstovat i v severnějších zeměpisných šířkách (Velká Británie, Nizozemsko); semena však nedosáhnou plného potenciálu jako v interiéru.

Žádná jiná rostlina od Royal Queen Seeds nedá za 7 týdnů takový výnos jako feminizovaná semena konopí Critical. Díky krátké době kvetení je tato rostlina vhodná pro pěstitele, které tlačí čas. Komerční pěstitelé jistě ocení její výsledky v moři / mříži zeleně, protože umožňuje získat vysoký výnos při velmi nízké míře udržování.

Kmen Critical přináší uvolňující a zhulující účinek

A konečně, klíčem k dobré, komerčně úspěšné sklizni je příjemné pokouření, bez něj by nemělo pěstování rostliny s tak velkým výnosem smysl. Proto jsme rádi, že můžeme říci, že kmen Critical nabízí stejně tolik v účincích jako ve výnosu. Její příjemný stoned efekt Vás dovede do jemně se zachvívajícího stavu relaxace.

Critical data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 18%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 550 - 600 gr/m2
Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 7 - 9 týdny
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghani x Skunk
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Cukrová, Ovocná, Skunková, Zemitá

  Od E. U. Dne 09/Apr/2024 :

  Titul : 2Pac
  Komentáře : Top Produkt! Sehr Resistent und verzeiht fehler. Andere Sorten sind da kritischer beim Anbau. Viel spass beim rauchen macht es auch. Würde es jedem ohne bedenken weiter empfehlen. Westside4Life

  Od B. P. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : Germination
  Komentáře : 6 of 10 germinated in coco soil

  Od D. B. Dne 27/Mar/2024 :

  Titul : 3 Weeks into Flower 🌼
  Komentáře : I'm very much a new grower in Ohio looking to get that Bang for my buck. I have several strains I've started out with, but my 2 critical plants are destined to be some Dank producers! Look at all of the bud sites on these things!

  Od J. M. Dne 27/Mar/2024 :

  Titul : 420 Critical
  Komentáře : Ich habe die Pflanze outdoor angebaut und sehr schlecht in der Wachstumsphase begleitet und sie ist trotzdem ein halber Baum geworden. Nicht gerade unauffällig, aber richtig fette Buds und guter Ertrag. In Deutschland muss man am Ende nur aufpassen weil sie schon sehr lange in der Blüte ist und das Risiko besteht, dass sie schimmeln kann. Trotzdem einen Versuch wert!

  Od V. L. Dne 13/Mar/2024 :

  Titul : My very first Strain!
  Komentáře : This was my very first strain I ever grew and I have to say it made the whole process easy! I would recommend this for any beginner grower starting out. I ran a simple DWC system bucket and air stone type I ended up yielding 7 ozs larf included. I was so happy lol I still have 2 seeds left that I’m prolly going to use this year I like it so much.

  Od J. L. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : Loved it
  Komentáře : It got the job done would grow it again 👍🏻

  Od J. L. Dne 08/Mar/2024 :

  Titul : She was beautiful
  Komentáře : Critical was my first grow ever. Beautiful and busy, dense buds, and great smoke. Easy maintenance. Highly recommend.

  Od A. G. Dne 07/Mar/2024 :

  Titul : Excellent 4 of 5 Stars !
  Komentáře : Very happy with 9 out of 10 seed germ rate and the plants themselves are happy and thriving. I only took one star away because of plant uniformity there are many different phenos happening but all plants look amazing regardless...so no biggie. I may come back and add a star after harvest and cure and let you know how they smoke and taste. Cheers ! P.S. I w̶i̶l̶l̶ did order again.

  Od J. P. Dne 28/Feb/2024 :

  Titul : Herr
  Komentáře : Ertrag war gut, Qualität auch. Hält was sie verspricht.

  Od D. S. Dne 19/Feb/2024 :

  Titul : 5 Gallon DWC - Flourished
  Komentáře : Grew one of these freebies in a 5-gallon DWC setup. Produced some phenomenal flowers with relatively low light use. 180 Watts of light produced around 6 ounces of dried bud. about another 5-6 ounces for bubble hash and butter. Strain was resistant to LST and topping training techniques and did not herm.

  Od W. J. Dne 16/Feb/2024 :

  Titul : Great smell and compact
  Komentáře : I received a free seed from a previous purchase but this is a great strain. I have it growing in a 2x2x5 tent. It's about 3 feet tall and loaded with blooms. The sent is amazing, first time I've had to turn up the fan on my filtration system. I highly recommend.

  Od J. E. Dne 15/Feb/2024 :

  Titul : The Guy
  Komentáře : 9 out of 10 germination But these 9 are strong

  Od G. B. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : Sicura affidabile super produttiva !
  Komentáře : Grande genetica facile da coltivare ! Effetto di lunga durata …effetto afgano ! In outdoor molto facile ! In indoor con metodo Scrog resa impressionante! Love!

  Od J. L. Dne 06/Feb/2024 :

  Titul : High yield
  Komentáře : First major harvest

  Od C. S. Dne 06/Feb/2024 :

  Titul : big harvest RQS
  Komentáře : as a grower i would like to thank RQS. the critical strain does not need much fertilizer and has lots of dense top buds. what else can i say. service and discrete shipping is a plus i wouldn't miss. also recommend the seeds, which germinated after 4days. 5 of 5 stars.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Arsalan | 2018-06-14 19:17:10

Hii.is it Auto flowering or photo period ?

Royal Queen Seeds Team

Please find the autoflowering version of this seed at the following link: https://www.royalqueenseeds.com/autoflowering-cannabis-seeds/123-royal-critical-automatic.html

Od Brad | 2018-06-10 11:49:21

Hey because the lifespan is so short does it work like autos where they change automatically? Or do you have to change the lighting times like regulars?

Royal Queen Seeds Team

Please note this plant is photo-dependent, so you will need to change the lighting.

Od Jamie | 2018-06-07 11:57:22

Hey guys does this plant give a odour when flowering

Royal Queen Seeds Team

The smell of your plants would depend on several factors If your plants are healthy and happy their smell will be stronger. Some companion plants can serve a masking function for the characteristic Cannabis plant smell. Here is a link with some basic information about it https://www.royalqueenseeds.com/blog-companion-planting-for-cannabis-what-you-need-to-know-n338

Od Onofrio | 2018-02-21 14:04:42

Quanto settimane ci mette a crescere prima di iniziare la fase di fioritura?

Royal Queen Seeds Team

7-8 weeks. You can check this information in each product data sheet.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37756 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.