• Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical
 • Critical

Critical

alias Critical Mass

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod. 
(1107) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
25x
€ 130.00
Výprodej!
Sleva!
€ 23.00

€ 23.00 (--1%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (4)
 • Recenze (982)
 • Fotografie od zákazníků (5)

Critical: Potomek odrůd Afghani a Skunk

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod. Existuje jedna rostlina konopí, která je ztělesněním snahy uvést všechny tyto charakteristiky v dokonalý soulad, aby na Vás na konci čekal také ten nejlepší výnos finanční: velký výnos, krátká doba kvetení a dobré pokouření. Critical je strain jako šitý na míru pěstitelům sledujícím výnos finanční, kteří by rádi měli to nejlepší z obou světů; těm Critical zaručeně splní jejich očekávání.

Doplněk k odstavci: Naše odrůda Critical je odrůda s převažující indikou, která pochází z omamných rodičů Afghani a Skunk. Zachovala si svou malou výšku a jen málokdy přesahuje 100 cm.

Vysoké výnosy za krátkou dobu

Je-li pěstována uvnitř, dosahuje průměrného výnosu 65-75 g na rostlinu a snadno dosáhne 600 g na metr čtvereční pod osvětlením 600 W. Při pěstování venku má raději teplejší klima Španělska, Itálie nebo Kalifornie a při zajištění správných podmínek produkuje více než 650g na rostlinu. Díky své relativně krátké době kvetení ji lze pěstovat v severnějších zeměpisných šířkách (Velká Británie, Nizozemsko), kde ovšem v plné míře nenaplní svůj potenciál, jako by to dokázala indoor.

Žádná jiná rostlina od Royal Queen Seeds neposkytne tak vysoký výnos za 7 týdnů jako Critical feminizovaná. Díky krátké době kvetení je tato rostlina vhodná pro pěstitele, které tlačí čas. Komerční pěstitelé jistě ocení její výsledky v moři / mříži zeleně, protože umožňuje získat vysoký výnos při velmi nízké míře udržování.

Relaxační účinky

A konečně, klíčem k dobré, komerčně úspěšné sklizni je příjemné pokouření, bez něj by nemělo pěstování rostliny s tak velkým výnosem smysl. Proto je pro nás potěšením, že Critical nabízí stejně kvalitní stoned jako výnos. Její příjemný stoned efekt Vás dovede do jemně se zachvívajícího stavu relaxace.

Critical data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 18%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 550 - 600 gr/m2
Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 7 - 9 týdny
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghani x Skunk
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Cukrová, Ovocná, Skunková, Zemitá

  Od T. Z. Dne 29/Nov/2023 :

  Titul : Pnw out door. Straight pinkish purple hairs. Amazing !!!
  Komentáře : The critical mass has the best look and smell out of 20 different strains i grew. Took a little longer then most strains to be fully finished ( Outdoor in pnw raraly get a full cycle But would recommend. HUGE colas and some of the prettiest weed to grow Smoke ( taste great Stoney. )

  Od D. C. Dne 17/Nov/2023 :

  Titul : Ottima
  Komentáře : Buonissima e ottime rese

  Od G. G. Dne 15/Nov/2023 :

  Titul : Free so cant complain
  Komentáře : I had it in a bed along side other plants and was the only one that didnt really grow or flower, so i just let it freeze outside lol

  Od C. N. Dne 09/Nov/2023 :

  Titul : Great bag appeal!
  Komentáře : The bud is top notch, covered in trichombs and decent smell. I took 2 stars off because the plants aren't uniform. I planted 3 seeds and got 3 different phenos. The bud was great on all 3. One plant was perfectly sized and shaped for a critical, one was like Jack and the beanstalk it had a thick stalk but stretched too much, the 3rd couldn't hold the weight of the buds by itself and needed support. The 3rd pheno was the frostiest.

  Od T. B. Dne 02/Nov/2023 :

  Titul : Dense buds
  Komentáře : Great genetics, pleasure to grow!

  Od D. W. Dne 30/Oct/2023 :

  Titul : Dense Nugget McGee Meets Stonehenge’d!
  Komentáře : Grew this hydroponically outdoors in greenhouse. 8’ peak roof and ended up having to raise the whole thing off the ground bc the plant flourished so well and got so tall (not complaining at all). If done right, look forward to a bountiful harvest and an amazing relaxed stone that will have you smiling for a hot minute. Enjoy!! Thank you again RQS for your consistent quality and another beautiful strain!

  Od B. M. Dne 18/Oct/2023 :

  Titul : Strong plant
  Komentáře : Grows moderately fast big leaves , thick stalk had to move to 3 gallon pot after 3.5 weeks

  Od K. G. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : Whistleblower
  Komentáře : Al bij al goed; redelijk vaste toppen. Aanrader!

  Od P. B. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : Grow box
  Komentáře : In quanto tempo cresce?? Voglio passare un bel natale 😜

  Od G. B. Dne 09/Oct/2023 :

  Titul : Virgin buzz
  Komentáře : First time growing outdoors. Dried, cured and finally rolled my first homegrown joint. Immediate scalp and limbs buzz feeling🫨 like first time! I have three more auto flowers curing and couldn’t be happier with this website!

  Od L. R. Dne 09/Oct/2023 :

  Titul : Big buds
  Komentáře : Love the way it grew and surprised on how fat the buds are. Had a bad storm that came through, broke her down to nothing and she still grew tall and strong

  Od X. M. Dne 06/Oct/2023 :

  Titul : 14 Weeks Outdoors in VA USA
  Komentáře : It has a beautiful Purple color and smells like it, I prefer to eat directly from the plant instead of smoking it. Where I can post my pics?

  Od M. S. Dne 03/Oct/2023 :

  Titul : Seed
  Komentáře : Very god

  Od S. V. Dne 15/Sep/2023 :

  Titul : 5 for 5
  Komentáře : All 5 of my seeds germinated and are now in the dirt ready to go. First time grower and couldn't be happier with the seeds!!! Can't wait for the finished product!

  Od S. W. Dne 30/Aug/2023 :

  Titul : seb
  Komentáře : Pour l'instant la meilleur que j'ai testé, sur des dizaine de variétés. facile a faire pousser et fournit de belles quantités


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Arsalan | 2018-06-14 19:17:10

Hii.is it Auto flowering or photo period ?

Royal Queen Seeds Team

Please find the autoflowering version of this seed at the following link: https://www.royalqueenseeds.com/autoflowering-cannabis-seeds/123-royal-critical-automatic.html

Od Brad | 2018-06-10 11:49:21

Hey because the lifespan is so short does it work like autos where they change automatically? Or do you have to change the lighting times like regulars?

Royal Queen Seeds Team

Please note this plant is photo-dependent, so you will need to change the lighting.

Od Jamie | 2018-06-07 11:57:22

Hey guys does this plant give a odour when flowering

Royal Queen Seeds Team

The smell of your plants would depend on several factors If your plants are healthy and happy their smell will be stronger. Some companion plants can serve a masking function for the characteristic Cannabis plant smell. Here is a link with some basic information about it https://www.royalqueenseeds.com/blog-companion-planting-for-cannabis-what-you-need-to-know-n338

Od Onofrio | 2018-02-21 14:04:42

Quanto settimane ci mette a crescere prima di iniziare la fase di fioritura?

Royal Queen Seeds Team

7-8 weeks. You can check this information in each product data sheet.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 32655 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.