Konopná Genetika Royal Queen Seeds - Afgham

Afghan genetics

Konopná genetika odrůdy Afghan je kamenný a zelený základ většiny šampionů konopných ocenění minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Věří se, že tato robustní, čistá indika původem z Afghanistanu je prvním konopí, které lidstvo užívalo. Kdy přesně a kdo to byl je prozatím záhadou a tématem nekonečných debat.

Poslední archeologické důkazy naznačují, že Proto-Indo-Evropané byli nejspíše první lidé, kteří používali konopí pro medicínské i rituální potřeby již před 30 000 lety. Tato kontroverzní teorie naznačuje, že lidé používali konopí dříve než se mělo v teorii o Čínském císaři Shen Nung a migraci konopí z východu na západ. Navíc se našli zuhelněná konopná semínka v Rumunsku. Dle analýzy je jejich stáří kolem 5000 let.

Myslíte si, že je to trochu přitažené za vlasy? Další přijímanou hypotézou je možnost, že někdo vzal odrůdy Sativy z neznámých zemí do jiných zemí a tam se z nich vlivem enviromentální adaptace staly odrůdy Indiky. Je zde mnoho možností jak se to všechno odehrálo. Bohužel známe víc neznámých než známých.

Nějakým způsobem, nějakou cestou, Kush našel domov. Po několik tisíc let bylo jeho domovem pohoří Hindu Kush. Hornatý region, který v dnešní době značí hranici mezi Afghánistánem a Pákistánem. Indiky, tyto malé, rychle kvetoucí a tmavě zelené křoviska, která mají přerostlé, tlusté listy a nateklé palice plné pryskyřice jsou i dnes zdrojem světové produkce hašiše. Jediný rival na světě je Maroko.

U nás v Royal Queen Seeds jsme samozřejmě použili genetiku Afghanu abychom stvořili několik silných a velice výnosných hybridů. Každá konopná banka, která chce něco znamenat by měla nabízet alespoň jednu odrůdu Afghanu. Mistři šlechtitelé u nás v RQS se dostali mnohem dál. Pojďme se blíže podívat na žhavé odrůdy, které obsahují genetický kód z božího Afghanu.

ICE

ICE

Nejprve si něco ujasníme. Pokud pojmenujete odrůdu ICE, což je zkratrka pro Indica Crystal Extreme neboli Extrémně Krystalová Indika, musíte vědět, že hlavní ingrediencí je Afghan. Ve skutečnosti, tento jinovatkový hybrid je skutečná trojitá hrozba Afghanu, Northern Lights a Skunku. Jak jistě očekáváte, tahle super silná tráva promění vaše tělo v želé a vaše mysl bude myslet jenom na jídlo.

Po 8 - 10 týdnech kvetení, je ICE celý obsypaný trichomy a je připraven na sklizeň. Indoor pěstitelům se doporučuje používat metodu SOG a zastřihávat některé listy aby docílili maximálních výnosů. Rostlina jenom zřídkakdy vyroste nad 1 m takže se jich nebojte. Je hladová a požaduje vyšší dávky živin, takže je vcelku tolerantní. Pokud se o ní budete hezky starat můžete se těšit na sklizeň palic pokrytých pryskyřicí o váže 450 g/m². Tahle odrůda je neodolatelná pro všechny milovníky konopných koncentrátů.

Ice
Afghan x Northern Light x Skunk
400 - 450 gr/m2
80 - 120 cm
8 - 10 týdnů
THC: 18%
Sativa 10% Indica 90%
500 - 550 gr/plant
150 - 200 cm
Září
Tělesná uvolněnost, Vyklidněné

Koupit Ice

Special Kush 1

Special Kush 1

Special Kush 1 je odkazem divokého horské Kushe ze starých časů. Šlechtitelé v RQS se rozhodli navrátit Kush zpět ke kořenům a zkombinovali s ním historického Afghana a vytvořili moderní klasiku. Když začnete balit tuhle pochoutku tak se můžete opravdu hodně zhulit za málo peněz. Ale pozor na to! Tohle není nějaké sklepní šméčko, tohle je dank weed který vás totálně uzemní.

Podle vizuální stránky je Special Kush 1 plakátovým materiálem pro old-schoolové, těžké indiky. Pokud jej budete pěstovat indoor, tak je malá a produktivní. Nevyroste výš než 1 m. Kvetení trvá přibližně 7-8 týdnů. Při pěstování outdoor v teplém, středomořském klimatu dokáže vyprodukovat až 500 g na rostlinu. Její bohaté, zemité chutě vám dopřejí těžký efekt na vaši mysl a potvrdí vám, že je opravdu speciální.

Special Kush 1
Afghan x Kush
425 - 475 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 17%
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
200 - 270 cm
Konec září
Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné

Koupit Special Kush 1

Royal AK

Royal AK

Royal AK je legendární AK-47 v RQS kabátu. Tento kultivar AK 47 má vysoký kalibr. Je to sativa dominantní hybdrid, který má povolení zabíjet. Zhulenost, kterou vám dopřeje jde přímo do hlavy a pokud se naní podíváte můžete vidět oranžové paličky. Odpustíme vám vaše překvapení pokud jste byli připravení na tělesnou zhulenost typickou pro indiky. Vliv Afghanu na její genetiku je nepopiratelný.

Při pěstování indoor nebo v teplejším klimatu outdoor se pěstuje velice snadno. Roste rychle a nenechá vás tedy dlouho čekat. Po 8-9 týdnech kvetení jsou nadýchané paličky Royal AK připraveny ke sklizni. Indoor pěstitelé mohou očekávat až 500 g/m² prvotřídních palic. Jedna z jejích nejlepších vlastností je ta, že všechny palice se dají krásně zastřihávat díky menšímu počtu listů.

Royal AK
Columbian, Mexican, Thai & Afghan
525 - 575 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 9 týdnů
THC: 19%
Sativa 60% Indica 40%
600 - 650 gr/plant
130 - 170 cm
Začátek října
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Royal AK

Northern Light

Northern Lights

Norhtern Light (v česku známá i pod pojmem Polárka či Polární Zář) je huliči po celém světě považována za jednu z nejlepších indikových odrůd. Její původ je tak trochu tajemstvím, ale jedna věc je jistá: Afghan byl skřížen s Thai a vznikla tak specialitka všech indikových nadšenců. Stačí pár potahů této bohaté a plné krsky a vaše víčka se začnou zavírat. Northern Light je hulení na noc.

Je pravým nástupcem svého Afghanského dědictví. Roste robustně, pevně a do maximální výšky 1m. Vyhovuje jí několik kultivačních technik při pěstování indoor. Můžete pěstovat klasicky a přírodně či použít hydroponiku. I začátečníci, kteří zkoušejí pěstovat indoor byli schopni dostat až 500 g/m². Při pěstování outdoor v suchém, jižním klimatu může dosáhnout výšky až 2 m a sklizeň může být i 500g na rostlinu.

Northern Light
Northern Light S1
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 0% Indica 100%
575 - 625 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Northern Light

Critical

Critical

Pokud chcete mít důl na velké a šťavnaté palice, tak si pořiďte Critical. Tohle zelené monstrum je zbožňováno komerčními pěstiteli po celé evropě. A mají k tomu dobrý důvod. Mimo její enormní výnosy, které mohou být v indooru 600g+/m² a při outdoor to je na rostlinu, její palice jsou také super silné. Obsah THC dosahuje 20% a všechnto tohle budete mít jen za 7 týdnů kvetení. Critical je naprosto sundavací hulení, které vzniklo kombinací genetik Afghanu a Skunku.

Víte jak se všichni dozví, že máte doma Critical? Celý váš byt bude vonět po pepři s borovicovým podtónem. Takže se při pěstování zaměřte na uhlíkové filtry. Její jemná a trochu nakyslá chuť vás donutí chtít víc a víc. Dávejte si pozor na vysokou vlhkost při poslední fázi kvetení. Může se totiž stát, že vaše rostlinky napadne plíseň.

Critical
Afghani x Skunk
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 týdny
THC: 18%
Sativa 40% Indica 60%
600 - 650 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné

Koupit Critical

Special Queen 1

Special Queen 1

Pokud chcete hybrida, který vám dá tu nejtěžší sklizeň, musíte do genetického bazénku přidat Afghan. Special Queen 1 je různorodá směs Afghanu, Colombian, Skunku a Mexického konopí. Není divou, spíš space invaderem. Po použití Special Queen 1 obdržíte dlouho trvající a těžký tělesný high, který vás ve větších dávkách sundá.

Při pěstování indoor můžete dosáhnout až 650 g/m². Rostliny vyrostou do výšky přibližně 1,5m. Nicméně, při pěstování venku na dobrém slunci, Special Queen 1 může vyrůst až do výšky 4m a vyprodukovat až 500g na rostlinu. Jednoduše se sklízí a na sklizeň je připravena během 8 týdnů kvetení.

Special Queen 1
Power Bud x Skunk
500 - 550 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 50% Indica 50%
500 - 550 gr/plant
200 - 270 cm
Konec září
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Special Queen 1

Royal Cheese (Fast Flowering)

Royal Cheese

Cheese je odrůda původem z Velké Británie. Vzala celý svět útokem a dosadila rostliny z rodiny Skunků zpět na trůn mezi moderními odrůdami. Royal Cheese od RQS je znovuzrození legendu. Tato těžká indika, která je odvozena od modelu Skunk #1 je čistokrevnou odrůdou, která dělá dobré jméno svým Afghan kořenům. Má příjemné, vybalancované účinky a unikátní aroma a chutě.

Royal Cheese je dobrá volba pro začátečníky a stejně tak i pro velmistry umění pěstitelského. Snad se kultivuje ve spoustě substrátů. Tyto skunkové rostliny jsou vcelku uniformní a od pěstitele toho moc nevyžadují. Doba kvetení trvá chvíli a to 6-8 týdnů. Připravte se na odstřel vaší hlavy až ubalíte tuhle sýrovou raketu.

Royal Cheese (Fast Flowering)
Old School Skunk x Afghani
450 - 500 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 17%
Sativa 40% Indica 60%
550 - 600 gr/plant
130 - 200 cm
Začátek října
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Royal Cheese (Fast Flowering)

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.