USA DNY - Až 50% sleva na USA odrůdy Ušetřete ve Velkém

RQS Cannabis Genetics - Blueberry

Bleberry

Blueberry byla na začátku nádherného trendu konopné hybridizace. Vše to začalo ve Státech, někde v Kalifornii a někdy během sedmdesátých let, zkřížením rozdílných a původních genetik. Trvalo to několik desítek let a vzalo si to tři čistokrevné odrůdy, než vznikla Blueberry tak jak ji známe a milujeme dnes. Ještě nikdy předtím se nezkřížila genetika Highland Thai, Purple Thai a Afghan.

Tohle nebyl jenom začátek pro Blue rodinku, byl to také obrovský skok vpřed pro všechny pěstitele indooru. V průběhu osmdesátých a devadesátých let, docházelo k hybridizaci sativ a mateřských indik. Bohužel, cenou za rychlý pokrok v indoor pěstování byla ztráta čistých odrůd sativ. Úspěch hybridů indiky a sativy změnil konopnou kultury na pořád.

Sladká, ovocná chuť a borůvkové aroma, udělalo z Blueberry konopnou ikonu. Její růstová charakteristika je "natahující se indika". Její palice jsou husté a obsypané pryskyřicí. Nicméně, její internodální rozestupy mohou být celkem dlouhé během kvetení. Blueberry vyprodukuje nadbytek osamocených, shluků květů, které vypadají jako hrozny.

Její unikátní terpeny, které jí propůjčují její nezaměnitelné aroma, můžou za její cestu ke slávě. Mezi další atributy patří možnost vytvoření fialových/modrých barevných tónů ve studenějším klimatu a není tak sundavací jako jiné indiky. Blueberry je must have pro všechny šlechtitele i pro běžné pěstitele. Pojďte se s námi podívat na několik RQS odrůd, které jsme vznikl zkřížením s božskou Blueberry.

HAZE BERRY

HAZE BERRY

Úspěšným zkřížením originální Blueberry se super pryskyřicovým Shining Silver Haze, se nám u nás v RQS povedlo vytvořit pravděpodobně nejchutnější sativa dominantní rostlinu. Po svých rodičích má jen to nejlepší, takže se těžte na příjemnou ovocnou chuť lesních plodů.

Rostliny rostou vysoko a rádi produkují dlouhé kalichy s obrovským množstvím pryskyřice. Při pěstování indoor, se rostliny vytáhnou do 1,5m. Pokud pěstujete outdoor v jižních klimatech, rostlina může dosáhnout až 2m. Doporučujeme tyto rostliny ze začátku zastřihávat a věnovat jim pozornost. Tyto sladké stromy mohou být extrémně produktivní. Mohou dosáhnout až 675g/m² a podobné množství na rostlinu, pokud pěstujete outdoor v teplejším podnebí. Pokud máte nějaké místo navíc, tak se rozhodně nebojte jej zaplnit touhle nádherou!

ROYAL BLUEMATIC

Royal Bluematic

Royal Bluematic je samonakvétací verze Blueberry, kterou se nám povedlo vyšlechtit v RQS. Nad zkřížením této úžasné pochoutky oblíbené mezi mnoha znalci s Rumištní genetikou, jsme nemuseli přemýšlet ani minutu. Výsledkem je samonakvétací hybrid nové generace, který otevírá možnost mikropěstitelům koupit něco z Blue rodiny.

Palice delikátní Blueberry jsou připraveny ke sklizni za nějakých 8-9 týdnů od vyklíčení. Nemusíte se o ní skoro vůbec starat a ani se sama neprozradí. Royal Bluuematic je rostlina, o kterou se zvládne postarat každý pěstitel. Očekávejte výnosy kolem 50-150 g na rostlinu.

BLUE CHEESE

Blue Cheese

Blue Cheese je konopný hybrid pro opravdové gurmány. Vznikl hybridizací pravděpodobně dvou nejchutnějších odrůd na planetě. Nikdo jiný než originální UK Cheese a originální Blueberry, mohl vyprodukvat tak unikátního hybrida. Tohle je opravdu pochoutka. Komplexní směs lesních plodů a zemitého Cheese ovoní vzduch a zanechává příjemnou chuť v ústech. Po pár potáhnutí můžete očekávat silnou tělesnou zhulenost.

Doba kvetení trvá přibližně 9 týdnů a můžete očekávat 500-600g/m² při použití metody SOG. Při pěstování indoor vyroste do výšky 1-1,2m. Při pěstování outdoor v teplém klimatu může vyrůst až do výšky 2 m a může vyprodukovat až 500+g na rostlinu. Věnujte více pozornosti zastřihávání a trochu lásky navíc vám zaručí jen to nejlepší z tohoto jedinečného hybrida. A nezapomeňte, že všechny ty pocukrované listy mohou vytvořit skvělý hašiš.

BLUE MYSTIC

Blue Mystic

Blue mystic je hybrid Blueberry s trochou tajemnosti. V RQS se nám povedlo vyšlechtit linii Blueberry, která vykazovala těžší Indikové vlastnosti a tak vznikl Blue Mystic. Tento člen Blue rodiny, je znám pro svou šťavnatou chuť a sedativní tělesné účinky. Přesně pro tohle byl takto vyselektován.

Struktura rostlin je malá a kompaktní. Typicky nevyroste výše než 1m a je ideální pro indoor metodu SOG. I začátečníci mohou očekávat až 400g/m² po 8 týdnech kvetení. Při pěstování outdoor může Blue Mystic vyrůst v 2 m vysoký keř a vyprodukovat až 450 g na rostlinu.

FRUIT SPIRIT

Fruit Spirit

Milovníci White a Blue odrůd napněte uši. Fruit Spirit je chutný konopný koktejl vašich snů. Tento hybrid má úžasnou chuť od Blueberry a dokonalou produkci pryskyřice od oblíbenkyně všech Nizozemských Coffeshopů - White Widow. To vše v jednom, pryskyřicí obsypaném, kompaktním balení! Nenechte se ošálit jejím vzhledem. Je to totiž sativa v přestrojení. Fruit Spirit vás tak může překvapit svou přemýšlivou a příjemně povznášející zhuleností. Je to to správné hulení na zvednutí nálady.

Při pěstování je to ta klasická, větvená indika. Je spíše menšího vzrůstu a při pěstování indoor zřídkakdy vyroste výš, než 1m. Nicméně má obrovský SOG potenciál. Aby byla efektivně pěstována v outdooru, vyžaduje opravdu teplé podnebí. Pokud jej má, může vyrůst do 1,5 m vysokého keře.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.