By Luke Sumpter

RQS Cannabis Genetics - Blueberry

Blueberry

Blueberry byla na začátku nádherného trendu konopné hybridizace. Vše to začalo ve Státech, někde v Kalifornii a někdy během sedmdesátých let, zkřížením rozdílných a původních genetik. Trvalo to několik desítek let a vzalo si to tři čistokrevné odrůdy, než vznikla Blueberry tak jak ji známe a milujeme dnes. Ještě nikdy předtím se nezkřížila genetika Highland Thai, Purple Thai a Afghan.

Tohle nebyl jenom začátek pro Blue rodinku, byl to také obrovský skok vpřed pro všechny pěstitele indooru. V průběhu osmdesátých a devadesátých let, docházelo k hybridizaci sativ a mateřských indik. Bohužel, cenou za rychlý pokrok v indoor pěstování byla ztráta čistých odrůd sativ. Úspěch hybridů indiky a sativy změnil konopnou kultury na pořád.

Sladká, ovocná chuť a borůvkové aroma, udělalo z Blueberry konopnou ikonu. Její růstová charakteristika je "natahující se indika". Její palice jsou husté a obsypané pryskyřicí. Nicméně, její internodální rozestupy mohou být celkem dlouhé během kvetení. Blueberry vyprodukuje nadbytek osamocených, shluků květů, které vypadají jako hrozny.

Její unikátní terpeny, které jí propůjčují její nezaměnitelné aroma, můžou za její cestu ke slávě. Mezi další atributy patří možnost vytvoření fialových/modrých barevných tónů ve studenějším klimatu a není tak sundavací jako jiné indiky. Blueberry je must have pro všechny šlechtitele i pro běžné pěstitele. Pojďte se s námi podívat na několik RQS odrůd, které jsme vznikl zkřížením s božskou Blueberry.

Haze Berry

Haze Berry

Úspěšným zkřížením originální Blueberry se super pryskyřicovým Shining Silver Haze, se nám u nás v RQS povedlo vytvořit pravděpodobně nejchutnější sativa dominantní rostlinu. Po svých rodičích má jen to nejlepší, takže se těžte na příjemnou ovocnou chuť lesních plodů.

Rostliny rostou vysoko a rádi produkují dlouhé kalichy s obrovským množstvím pryskyřice. Při pěstování indoor, se rostliny vytáhnou do 1,5m. Pokud pěstujete outdoor v jižních klimatech, rostlina může dosáhnout až 2m. Doporučujeme tyto rostliny ze začátku zastřihávat a věnovat jim pozornost. Tyto sladké stromy mohou být extrémně produktivní. Mohou dosáhnout až 675g/m² a podobné množství na rostlinu, pokud pěstujete outdoor v teplejším podnebí. Pokud máte nějaké místo navíc, tak se rozhodně nebojte jej zaplnit touhle nádherou!

Haze Berry
Blueberry x Shining Silver Haze
525 - 575 gr/m2
60 - 100 cm
9 - 11 týdnů
THC: 20
Sativa 60% Indica 40%
600 - 650 gr/plant
160 - 180 cm
Konec října
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Haze Berry

Royal Bluematic

Royal Bluematic

Royal Bluematic je samonakvétací verze Blueberry, kterou se nám povedlo vyšlechtit v RQS. Nad zkřížením této úžasné pochoutky oblíbené mezi mnoha znalci s Rumištní genetikou, jsme nemuseli přemýšlet ani minutu. Výsledkem je samonakvétací hybrid nové generace, který otevírá možnost mikropěstitelům koupit něco z Blue rodiny.

Palice delikátní Blueberry jsou připraveny ke sklizni za nějakých 8-9 týdnů od vyklíčení. Nemusíte se o ní skoro vůbec starat a ani se sama neprozradí. Royal Bluuematic je rostlina, o kterou se zvládne postarat každý pěstitel. Očekávejte výnosy kolem 50-150 g na rostlinu.

Royal Bluematic
Blueberry x Ruderalis
425 - 475 gr/m2
60 - 75 cm
7 - 8 týdnů
THC: 14%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
70 - 120 gr/plant
70 - 100 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Silné, Vyklidněné

Koupit Royal Bluematic

Blue Cheese

Blue Cheese

Blue Cheese je konopný hybrid pro opravdové gurmány. Vznikl hybridizací pravděpodobně dvou nejchutnějších odrůd na planetě. Nikdo jiný než originální UK Cheese a originální Blueberry, mohl vyprodukvat tak unikátního hybrida. Tohle je opravdu pochoutka. Komplexní směs lesních plodů a zemitého Cheese ovoní vzduch a zanechává příjemnou chuť v ústech. Po pár potáhnutí můžete očekávat silnou tělesnou zhulenost.

Doba kvetení trvá přibližně 9 týdnů a můžete očekávat 500-600g/m² při použití metody SOG. Při pěstování indoor vyroste do výšky 1-1,2m. Při pěstování outdoor v teplém klimatu může vyrůst až do výšky 2 m a může vyprodukovat až 500+g na rostlinu. Věnujte více pozornosti zastřihávání a trochu lásky navíc vám zaručí jen to nejlepší z tohoto jedinečného hybrida. A nezapomeňte, že všechny ty pocukrované listy mohou vytvořit skvělý hašiš.

Blue Cheese
Original Cheese x Oregon Blueberry Blend
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 19%
Sativa 40% Indica 60%
500 - 550 gr/plant
140 - 200 cm
Konec září
Čisté, Tělesná uvolněnost, Vyklidněné

Koupit Blue Cheese

Blue Mystic

Blue Mystic

Blue mystic je hybrid Blueberry s trochou tajemnosti. V RQS se nám povedlo vyšlechtit linii Blueberry, která vykazovala těžší Indikové vlastnosti a tak vznikl Blue Mystic. Tento člen Blue rodiny, je znám pro svou šťavnatou chuť a sedativní tělesné účinky. Přesně pro tohle byl takto vyselektován.

Struktura rostlin je malá a kompaktní. Typicky nevyroste výše než 1m a je ideální pro indoor metodu SOG. I začátečníci mohou očekávat až 400g/m² po 8 týdnech kvetení. Při pěstování outdoor může Blue Mystic vyrůst v 2 m vysoký keř a vyprodukovat až 450 g na rostlinu.

Blue Mystic
Oregon Blueberry x Northern Light
375 - 425 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 20% Indica 80%
400 - 450 gr/plant
180 - 220 cm
říjen
Vyklidněné

Koupit Blue Mystic

Fruit Spirit

Fruit Spirit

Milovníci White a Blue odrůd napněte uši. Fruit Spirit je chutný konopný koktejl vašich snů. Tento hybrid má úžasnou chuť od Blueberry a dokonalou produkci pryskyřice od oblíbenkyně všech Nizozemských Coffeshopů - White Widow. To vše v jednom, pryskyřicí obsypaném, kompaktním balení! Nenechte se ošálit jejím vzhledem. Je to totiž sativa v přestrojení. Fruit Spirit vás tak může překvapit svou přemýšlivou a příjemně povznášející zhuleností. Je to to správné hulení na zvednutí nálady.

Při pěstování je to ta klasická, větvená indika. Je spíše menšího vzrůstu a při pěstování indoor zřídkakdy vyroste výš, než 1m. Nicméně má obrovský SOG potenciál. Aby byla efektivně pěstována v outdooru, vyžaduje opravdu teplé podnebí. Pokud jej má, může vyrůst do 1,5 m vysokého keře.

Fruit Spirit
Blueberry x White Widow
375 - 425 gr/m2
80 - 120 cm
9 - 10 týdnů
THC: 18%
Sativa 30% Indica 70%
475 - 525 gr/plant
175 - 220 cm
Začátek října
Čisté

Koupit Fruit Spirit

Royal Skywalker: Potomek Odrůd Blueberry a Mazar

Royal Skywalker

Royal Skywalker je potomkem odrůd Blueberry a Mazar. Určitě si ji zamilujete, pokud hledáte odolnou odrůdu, která má velkou sklizeň a psychoaktivní účinky. Její velice dobře vyvážený genetický profil se skládá ze 40% ze sativy a z 60% z indiky, což znamená, že má kompaktní růst a veliké palice. Její tmavozelené palice zvládnou vyprodukovat až 25% THC a nabídnou vám uklidňující účinky, které jsou ideální pro tichá odpoledne a večery.

Odrůdě Royal Skywalker se daří dobře téměř všude. S trochou LST a organických produktů, jako jsou například rhizobakterie, mykorrhizní houby či netopýří guano můžete maximalizovat její produktivitu. Indoorové rostliny vyrostou do výšky mezi 80 - 130 cm a vyprodukují až 600 g/m² za 9 - 10 týdnů kvetení. Pokud se rozhodnete odrůdu Royal Skywalker pěstovat v outdooru, tak se připravte na rostliny dosahující výšky mezi 150 - 200 cm a až 600 g na rostlinu. Ke sklizni bude tato odrůda připravená během října.

Royal Skywalker
Blueberry x Mazar
550 - 600 gr/m2
80 - 130 cm
9 - 10 týdnů
THC: 25%
Sativa 40% Indica 60%
500 - 600 gr/plant
150 - 200 cm
říjen
Čisté, Tělesná uvolněnost

Koupit Royal Skywalker

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.