• O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • OG Kush

OG Kush

Chemdawg x (Lemon Thai x Pakistani Kush)

Odrůda OG Kush nepotřebuje žádné představování. Tato hybridní odrůda je známým pojmem ve světě konopí a můžete se těšit na její silné účinky a jedinečné aroma připomínající citrusy, ovoce a jehličí.
(621) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (2)
 • Recenze (522)
 • Fotografie od zákazníků (4)

OG Kush pochází z Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush

Genetický původ tohoto strainu není znám. Někdo říká, ze OG Kush je mix ChemDawg se strainy Lemon Thai a Pakistani Kush. Podle jiných se jedná o speciální řízek ze strainu ChemDawg ze začátku 90. let. Dokonce ani význam názvu OG není jednoznačný, údajně by snad mohl znamenat Original Ganster. Vzhledem k jeho původu se dnes nicméně mnoho lidí shodne na tom, ze tato písmena znamenají Ocean Grown.

Šlechtitelé z Royal Queen Seeds pilně pracovali na naší vlastní verzi legendární odrůdy OG Kush. Zkřížením odrůd Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush se jim podařilo vytvořit skvělou odrůdu s vysokým obsahem THC a skvělou ovocnou chutí. Její genetický profil se skládá z 75% indiky a z 25% sativy.

Vypěstujte si OG Kush Snadno a Rychle

Jedna věc je jasná - odrůda OG Kush je legendární pojem, který zná téměř každý. Tato odrůda vyhrála 1. místo na Highlife Cannabis Cupu a to díky tomu, že náš OG Kush má obrovskou sílu a ikonické citrusové aroma, které doprovází vůně jehličí a dieselu. Tato odrůda je k dispozici jako stabilní feminizovaná odrůda a vy si ji můžete snadno a rychle vypěstovat doma!

OG Kush vám poskytne silné psychické I fyzické účinky

OG Kush je mimořádně silný konopný strain, o němž většina zkušených kuřáků tvrdí, že je jedním z jejich nejoblíbenějsích. Účinek je silný, fyzicky i duševní. Podobá se sice varietám Sativa, nicméně v genetickém základu tohoto strainu převažuje Indica. Účinek je stejně silný a komplexní jako i chuť. Doba květu je zhruba osm týdnů a průměrný výnos 500 gramů na rostlinu.

Obsah THC dosahuje 19% a navodí vám uklidňující zhulenost pro vaše tělo i duši. Delikátní chutě a vůně citrusů, borovice a ovoce vylepšují účinky této odrůdy a vy budete chtít víc a víc... Vysoká koncentrace myrcenu, limonenu a karyofylenu skvěle podtrhují unikátní aroma této odrůdy.

Pěstitelé mohou snadno dosáhnout vyšších výnosů díky zastřihávání. Zastřivání ve vegetativní fázi donutí rostliny produkovat více hlavních stonků a více květů. Další pěstitelské metody vám pomůžou udržet její tvar a korunu pod kontrolou a díky tomu se ke každé palici dostane dostatek vzduchu.

Květy odrůdy OG Kush mají nádherné zbarvení

OG Kush je znám tím, že se během růstu poněkud vytahuje do výšky, což ale v době květu bohatě vyrovná. Obecně dosahuje výšky 90 až 160 cm. Má velké a husté palice, které tvoří citrusově zelené řetězce pokryté velkým množstvím pryskyřice. Existuje mnoho dobrých důvodů k tomu, proč si OG Kush získal tak vysokou popularitu. V současné době je od Royal Queen Seeds k dispozici jeho feminizovaná varieta, můžete si tedy tento úžasný strain vyzkoušet sami.

OG Kush data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 19%
CBD: Medium
Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Výška Indoor: 90 - 160 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 7 - 9 týdny
Měsíc Sklizně: říjen
Genetická Výbava: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush
Typ: Sativa 25% Indica 75%
Účinek: Povznášející, Uklidňující
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Citrusová, Ovocná

  Od Z. P. Dne 15/Sep/2023 :

  Titul : Any
  Komentáře : Super kytička.

  Od G. O. Dne 05/Sep/2023 :

  Titul : Ottima
  Komentáře : La resa della pianta è stata ottima nonostante l'ho piantata un filo in ritardo

  Od C. G. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : 420X
  Komentáře : von 6 gratis seeds sind 5 gekeimt , 4 haben es in die nächste selektion geschafft , 1 mutti und 3 beenden jetzt nach 4 wochen veggie das Wachstum . Alle schauen schön gleichmäßig aus und sind ca 50 cm hoch Die mama gibt mir in ca 2 wochen 8 top stecklinge, bin schon sehr auf die Blüte gespannt , Wachstum ist absolut top, gesund und gleichmässig gewesen kann nur besser werden . Pflanzen bilden perfekte Internoidenabstände aus , Sonnensegel so gros wie Fussbälle, bis jetzt wurde nur leichte lst angewand auf bio und organischer substratmischung angefangen und nach 3 wochen umgestellt . ph von 6.2 auf jetzt 6.4 langsam angehoben . Vorfreude wächst mit meinen Ladys

  Od G. B. Dne 10/Aug/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Tout nickel

  Od T. T. Dne 01/Aug/2023 :

  Titul : Perfecto
  Komentáře : Working great!!

  Od M. S. Dne 27/Jul/2023 :

  Titul : Mister ious
  Komentáře : Planted in soil plug from rqs but he didnt put his helmet out. Maybe i planted him to deep or maybe it was just an unlucky sucker. It was a free seed that came with my RQS membership points and other seeds i bought. I am really unhappy cause i had the plant to grow a very big plant for 1 square meter. Now i decided to do something else. Sadly i can not share this information yet. Dissapointed not in the delivery but in the fact that i can not smoke this one and tell you about it.

  Od T. Č. Dne 11/Jul/2023 :

  Titul : Krása
  Komentáře : Tahá se krásně i v malém květináči. Radost pěstovat i hulit

  Od B. V. Dne 06/Jul/2023 :

  Titul : Grande qualidade!!!
  Komentáře : Já estão a crecer.... Parecem ter grande qualidade estas sementes.

  Od E. D. Dne 03/Jul/2023 :

  Titul : 10/10 recommend
  Komentáře : This strain is a sleeper strain fascinating to watch grow all around.

  Od M. G. Dne 03/Jul/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Wie immer Top zufrieden

  Od M. H. Dne 15/May/2023 :

  Titul : Very Good!
  Komentáře : Man, i can't describe how much a love this plant and it's effects. Its ultra chilled with a nice funny mood. 5 Stars! Will grow it again for sure.

  Od R. H. Dne 04/May/2023 :

  Titul : Wow
  Komentáře : Seeing some super great growth on these, huge fan leaves, really thick stems, some great genetics here, I'll report back after harvest

  Od M. U. Dne 02/May/2023 :

  Titul : Top of the line kush bush
  Komentáře : Treat her well and some of the best nugs on the planet are within your grasp. She might be a little bit picky at first but get over it. She is worth it. TOP 5 ALL TIME FAVORITES. 5/5

  Od I. S. Dne 28/Apr/2023 :

  Titul : Track
  Komentáře : Gut gewachsen, klein wenig empfindlich am Anfang. Sehr angenehm.

  Od O. S. Dne 20/Apr/2023 :

  Titul : Rasta
  Komentáře : Top strain for me, nice moon stones, delicious taste and big yields.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Jan | 2018-08-20 16:25:17

Also hier wird davon geredet 65g Ertrag in 8 Wochen wird hier gemeint 65g Ertrag trocken oder 65g Ertrag nass

Royal Queen Seeds Team

All the figures are considering that the product is dry, the page does not state that it would be ready in 8 weeks, this information is related to the flowering time.

Od Jan | 2018-08-20 16:21:22

Hier wird gesagt pro Pflanze 65g Ertrag aber wird hier gemeint 65g trocken oder nass

Royal Queen Seeds Team

All the figures are considering that the product is dry. Always bear in mind that this data is to be taken as an orientation.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 27836 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.