• O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • O.G. Kush
 • OG Kush

OG Kush

Chemdawg x (Lemon Thai x Pakistani Kush)

Odrůda OG Kush nepotřebuje žádné představování. Tato hybridní odrůda je známým pojmem ve světě konopí a můžete se těšit na její silné účinky a jedinečné aroma připomínající citrusy, ovoce a jehličí.
(635)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 7.23
3x
€ 18.28
5x
€ 27.63
10x
€ 51.00
25x
€ 102.00
Výprodej!
Sleva!
€ 18.27

€ 21.50 (-15%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (2)
 • Recenze (531)
 • Fotografie od zákazníků (4)

OG Kush pochází z Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush

Genetický původ tohoto strainu není znám. Někdo říká, ze OG Kush je mix ChemDawg se strainy Lemon Thai a Pakistani Kush. Podle jiných se jedná o speciální řízek ze strainu ChemDawg ze začátku 90. let. Dokonce ani význam názvu OG není jednoznačný, údajně by snad mohl znamenat Original Ganster. Vzhledem k jeho původu se dnes nicméně mnoho lidí shodne na tom, ze tato písmena znamenají Ocean Grown.

Šlechtitelé z Royal Queen Seeds pilně pracovali na naší vlastní verzi legendární odrůdy OG Kush. Zkřížením odrůd Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush se jim podařilo vytvořit skvělou odrůdu s vysokým obsahem THC a skvělou ovocnou chutí. Její genetický profil se skládá z 75% indiky a z 25% sativy.

Vypěstujte si OG Kush Snadno a Rychle

Jedna věc je jasná - odrůda OG Kush je legendární pojem, který zná téměř každý. Tato odrůda vyhrála 1. místo na Highlife Cannabis Cupu a to díky tomu, že náš OG Kush má obrovskou sílu a ikonické citrusové aroma, které doprovází vůně jehličí a dieselu. Tato odrůda je k dispozici jako stabilní feminizovaná odrůda a vy si ji můžete snadno a rychle vypěstovat doma!

OG Kush vám poskytne silné psychické I fyzické účinky

OG Kush je mimořádně silný konopný strain, o němž většina zkušených kuřáků tvrdí, že je jedním z jejich nejoblíbenějsích. Účinek je silný, fyzicky i duševní. Podobá se sice varietám Sativa, nicméně v genetickém základu tohoto strainu převažuje Indica. Účinek je stejně silný a komplexní jako i chuť. Doba květu je zhruba osm týdnů a průměrný výnos 500 gramů na rostlinu.

Obsah THC dosahuje 19% a navodí vám uklidňující zhulenost pro vaše tělo i duši. Delikátní chutě a vůně citrusů, borovice a ovoce vylepšují účinky této odrůdy a vy budete chtít víc a víc... Vysoká koncentrace myrcenu, limonenu a karyofylenu skvěle podtrhují unikátní aroma této odrůdy.

Pěstitelé mohou snadno dosáhnout vyšších výnosů díky zastřihávání. Zastřivání ve vegetativní fázi donutí rostliny produkovat více hlavních stonků a více květů. Další pěstitelské metody vám pomůžou udržet její tvar a korunu pod kontrolou a díky tomu se ke každé palici dostane dostatek vzduchu.

Květy odrůdy OG Kush mají nádherné zbarvení

OG Kush je znám tím, že se během růstu poněkud vytahuje do výšky, což ale v době květu bohatě vyrovná. Obecně dosahuje výšky 90 až 160 cm. Má velké a husté palice, které tvoří citrusově zelené řetězce pokryté velkým množstvím pryskyřice. Existuje mnoho dobrých důvodů k tomu, proč si OG Kush získal tak vysokou popularitu. V současné době je od Royal Queen Seeds k dispozici jeho feminizovaná varieta, můžete si tedy tento úžasný strain vyzkoušet sami.

OG Kush data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 19%
CBD: Medium
Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Výška Indoor: 90 - 160 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 7 - 9 týdny
Měsíc Sklizně: říjen
Genetická Výbava: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush
Typ: Sativa 25% Indica 75%
Účinek: Povznášející, Uklidňující
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Citrusová, Ovocná

  Od A. C. Dne 29/Feb/2024 :

  Titul : Descent
  Komentáře : Smokes nice

  Od M. M. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : OG Kush
  Komentáře : Nice big sticky buds. Great smell and taste. One of my all time favourites!

  Od B. M. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : OG Kush Yeah!!!
  Komentáře : Grew good, smoke good, just all around good!!

  Od T. B. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : Great smell
  Komentáře : I love this strain. A beautiful lemon-y scent that was a pleasure to smoke. Will buy again!

  Od B. G. Dne 23/Jan/2024 :

  Titul : Og kush
  Komentáře : Very attractive packaging. Came in mail quickly. Solid product from a solid company!

  Od O. M. Dne 27/Dec/2023 :

  Titul : J. B
  Komentáře : Wie immer, 100% keimungsrate. Wächst prächtig, freue mich schon auf das Ergebnis.

  Od L. L. Dne 30/Nov/2023 :

  Titul : Excited!
  Komentáře : Can't wait for my grow tent to come in, my seeds just got in today OG Kush! daddy is coming back home! and I really wished we were able to choose our free seeds and prices are lacking compared to seedstockers

  Od R. T. Dne 28/Nov/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Ottimo prodotto

  Od R. F. Dne 11/Oct/2023 :

  Titul : California Classic "OG KUSH"
  Komentáře : For some time now, I've been searching for this strain at my nearby 420 shops but been disappointed with what they had. This is the strain that I smoke for the first time back in my high school days.....30+ years ago. The smell and taste of this flower is one that I can never forget, and brings back so many memories. These days it almost seems like dispensaries name whatever they want to name their flowers.....so sad. So, I decided to start growing my own flowers not too long ago. RQS is the first seed bank I have ever purchased seeds from, and I am definitely not disappointed with their products. OG Kush (FEM) is one of many strains I ordered from them, and let me tell you a secret, their OG Kush is exactly what it is. That unique smell of pungy, earthy, citrus pine is exactly how it should smell and taste. "THE REAL DEAL" This first run of OG Kush I grew was indoors in a tiny 2x4 gorilla grow tent and I used all organic living soil. I popped 2 of the 3 seeds and both popped almost at the same time (3 days). I used 3 gallon fabric pots, and used Dr. Earth products for veg and flowering stages. Veg'd for 4 weeks then flipped to 12/12 cycle. Flowers were ready in 8 weeks and I was able to harvest a little over 600 grams from two females. The final product was amazing! Strong body and head high. Smell and taste was full of funky pine notes along with slight citrus. Great product 5 stars all the way.

  Od Z. P. Dne 15/Sep/2023 :

  Titul : Any
  Komentáře : Super kytička.

  Od G. O. Dne 05/Sep/2023 :

  Titul : Ottima
  Komentáře : La resa della pianta è stata ottima nonostante l'ho piantata un filo in ritardo

  Od C. G. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : 420X
  Komentáře : von 6 gratis seeds sind 5 gekeimt , 4 haben es in die nächste selektion geschafft , 1 mutti und 3 beenden jetzt nach 4 wochen veggie das Wachstum . Alle schauen schön gleichmäßig aus und sind ca 50 cm hoch Die mama gibt mir in ca 2 wochen 8 top stecklinge, bin schon sehr auf die Blüte gespannt , Wachstum ist absolut top, gesund und gleichmässig gewesen kann nur besser werden . Pflanzen bilden perfekte Internoidenabstände aus , Sonnensegel so gros wie Fussbälle, bis jetzt wurde nur leichte lst angewand auf bio und organischer substratmischung angefangen und nach 3 wochen umgestellt . ph von 6.2 auf jetzt 6.4 langsam angehoben . Vorfreude wächst mit meinen Ladys

  Od G. B. Dne 10/Aug/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Tout nickel

  Od T. T. Dne 01/Aug/2023 :

  Titul : Perfecto
  Komentáře : Working great!!

  Od M. S. Dne 27/Jul/2023 :

  Titul : Mister ious
  Komentáře : Planted in soil plug from rqs but he didnt put his helmet out. Maybe i planted him to deep or maybe it was just an unlucky sucker. It was a free seed that came with my RQS membership points and other seeds i bought. I am really unhappy cause i had the plant to grow a very big plant for 1 square meter. Now i decided to do something else. Sadly i can not share this information yet. Dissapointed not in the delivery but in the fact that i can not smoke this one and tell you about it.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Jan | 2018-08-20 16:25:17

Also hier wird davon geredet 65g Ertrag in 8 Wochen wird hier gemeint 65g Ertrag trocken oder 65g Ertrag nass

Royal Queen Seeds Team

All the figures are considering that the product is dry, the page does not state that it would be ready in 8 weeks, this information is related to the flowering time.

Od Jan | 2018-08-20 16:21:22

Hier wird gesagt pro Pflanze 65g Ertrag aber wird hier gemeint 65g trocken oder nass

Royal Queen Seeds Team

All the figures are considering that the product is dry. Always bear in mind that this data is to be taken as an orientation.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36788 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.