Naše Obchody a Jejich Lokace

Royal Queen Seeds je jediná seedbanka, která vlastní 3 kamenné prodejny. A je to z dobrého důvodu.

U nás v RQS se snažíme nabízet více než skvělou genetiku. Chceme pomoci vášnivým growerům aby ze svých rostlin dostali co nejvíce, a proto vám chceme nabídnout profesionální a zkušenou zákaznickou podporu. Je tedy zcela logické mít kamenné prodejny kam můžete přijít a promluvit si o všem s naším týmem, můžete si zde také prohlídnout naše produkty.

Náš první kamenný obchod jsme otevřeli v srdci Evropské konopné kultury a to v Amsterdamu (na Damstraat). Od té doby jsme zvládli otevřít ještě jeden obchod v Barceloně . Náš zbrusu nový, čtyřpatrový RQS obchod právě otevřel své brány v Bangkoku! Naše produkty tak naleznete i v hlavním městě Thajska, které nikdy nespí.

Ve všech kamenný prodejnách RQS naleznete všechna konopná semínka a také unikátní výběr doplňku a dalšího reklamního zboží. Navíc, všechny obchody slouží jako informační centra pro všechny zákazníky RQS. Dostanete zde odpovědi na všechny otázky a můžete se také dozvědět více o naších produktech.

Adresa obchodů

AMSTERDAMU

- Damstraat 46

BARCELONA

- Carrer de Tallers 1B

BANGKOK

- 8, 8/1-2 Ratchadaphisek Road, Khlong Toei Subdistrict, Khlong Toei District

Jaké produkty jsou skladem v kamenných prodejnách RQS?

Všechny naše prodejny jsou naskladněny širokou škálou reklamních produktů. Kromě nich tu naleznete i celou škálu našich konopných semínek (feminizovaná, samonakvétací a medicinální), kuřácké potřeby (jako jsou vodní dýmky a vaporizéry), příslušenství k pěstování (jako jsou výživové tablety) a mnoho dalšího.

Naše Obchody a Jejich Lokace

Jaké další produkty nabízejí RQS obchody?

Naši zaměstnanci jsou, stejně jako vy, velice zapálení do konopí a rozhodli se, že pomohou se všemi dotazy, které naši zákazníci mohou mít.

Naši zaměstnanci vám mohou pomoci vybrat ideální odrůdu pro vás, která bude splňovat všechna vaše kritéria. Mohou vám také poradit ohledně specifických pěstitelských technik abyste mohli maximalizovat potenciál vašich rostlin. Ve zkratce, naše obchody nabízejí individuální přistup ke každému zákazníkovi.

Jaké jsou rozdíly mezi obchody v Amsterdamu a Barceloně?

Konopná kultura v Amsterdamu je velice odlišné od té v Barceloně. Amsterdamská konopná scéna je již zažitá a přitahuje hodně pozornosti (hlavně od turistů). Kdežto v Barceloně je konopná scéna relativně nová.

Nicméně, Barcelona si velice rychle dělá jméno jako druhé hlavní město konopí v Evropě. Věříme, že v budoucích letech bude mít město daleko větší vliv na konopnou kulturu po celé Evropě a potažmo i světě.

Naše Obchody a Jejich Lokace

Jak mohu najít nejbližší obchod?

Náš nový lokalizátor obchodů je funkční, což znamená že si můžete velice snadno a rychle najít náš nejbližší obchod nebo autorizovaného prodejce . Navíc si můžete naše obchody prohlédnout pomocí Google Maps, které mají 360° obrázky každé lokality. Můžete se na ně podívat zde!

Amsterdam Cannabis Seeds

Barcelona cannabis shop

Bangkok cannabis shop

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.