Banner-icon Nové Odrůdy

 

Objevte a Poznejte Vzrušující Nové Konopné Odrůdy

  • Vše
  • Tyson 2.0
  • Feminizovana
  • Samonakvetaci

Ve společnosti Royal Queen Seeds vždy usilujeme o lepší budoucnost, a proto naši šlechtitelé nikdy nepřestanou vytvářet nové, vzrušující odrůdy. Níže najdete neustále aktualizovaný výběr našich nejlepších nových odrůd, abyste mohli udržovat svou zahradu v rozkvětu díky nejčerstvější genetice.

Najděte nejnovější a nejlepší nové konopné odrůdy

Konopný průmysl se neustále vyvíjí a my jsme rádi, že můžeme být součástí jeho živého růstu. Ať už hledáte nové odrůdy s rychlejší dobou kvetení a většími výnosy, nebo exotické hybridy s novými, výraznými chutěmi, tak si buďte jisti, že u nás je najdete. Naši lovci odrůd neustále pátrají po nových konopných odrůdách, které by mohli přidat do našeho katalogu, a nebo je použít při tvorbě našich charakteristických odrůd.

Přijďte Se Podívat Na Naše Nové Konopné Odrůdy!

Šlechtitelský tým RQS vám s hrdostí přináší neustále aktualizovaný výběr odrůd pro vaši zahradu - od nejnovějších amerických hybridů až po starobylé původní odrůdy, které byly ukryté v odlehlých oblastech. Náš katalog konopných odrůd se neustále rozrůstá a naleznete v něm regulérní semínka, samonkavétací odrůdy a také F1 hybridy, takže nás nezapomeňte pravidelně sledovat!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.