RQS Haarlemstraat Shop

Navštivte Oficiální Obchod Royal Queen Seeds V Amsterdamu

Před pár lety byl přímo v srdci Amsterdamu otevřen obchod Royal Queen Seeds – jedná se o malý, ovšem vysoce specializovaný shop, v němž se od samotného otevření „dveře netrhnou“.

Důvodem přitom není jen jeho výtečné umístění, ale hlavně pestrá a vysoce kvalitní nabídka produktů – o cenové dostupnosti ani nemluvě. Díky tisícům návštěvníků a zahraničních turistů, kteří obchodem Royal Queen Seeds procházejí, se tento obchod stal ústředním místem pěstitelů z celé Evropy.

Nabídka shopu je s ohledem na jeho mezinárodní vizi naprosto dokonalá. Nejfrekventovanější položkou nabídky jsou díky své trvale rostoucí popularitě feminizovaná semínka. Nejvýznamnější a nejvýhodnější jsou na trhu Royal Queen Seeds, vlastní značka semínek obchodu. Samozřejmě se zde setkáte také se známými varietami, jako je White Widow a Northern Lights, zároveň ale i třeba s úspěšnou varietou Critical ze Španělska nebo tradičnější holandskou Amnesia Haze.

Všechna naše semínka pěstují, šlechtí, stabilizují a feminizují odborní pěstitelé ve Španělsku, kteří pracují výhradně pro Royal Queen Seeds!

Mezinárodní Nabídka

Součástí sortimentu obchodu Royal Queen Seeds jsou také semínka od nejznámějších a vážených holandských značek, jako jsou Sensi Seeds, Serious Seeds, High Quality Seeds, Black Label, Paradise Seeds a samozřejmě také Dutch Passion. Do sbírky shopu byly zařazeny i dva výborní zástupci ze zahraničí – k dispozici jsou tak semínka Kannabia (ze Španělska) a speciální samonakvétací Lowryders od Joint Doctor (také feminizovaná!) z Itálie.

Obchod Royal Queen Seeds mnoha svým zákazníkům nově nabízí ještě jednu další službu – v jeho rámci byl totiž zahájen prodej celého sortimentu také online. Na příslušných, snadno přehledných webových stránkách jsou nyní k prodeji online prezentovány všechny produkty, které obchod nabízí.

Návštěva, Kterou Si Nemůžete Nechat Ujít

Obchod Royal Queen Seeds je bezpochyby místem, které by rozhodně neměl vynechat nikdo z celého světa, kdo nakupuje semínka. Když se vám naskytne příležitost zavítat do Amsterdamu, zastavte se určitě na návštěvu a promluvte si s kvalifikovanými prodejci, z nichž jeden dokonce mluví pěti jazyky! European Seed Bank je nejen obchodem, který se v celém Amsterdamu najde nejsnáze... rozhodně je také cenově nejdostupnější.

A jak se k nám dostanete? Z náměstí Dam jděte směrem k hotelu Krasnapolsky, dále po ulici Damstraat (ulice plná obchodů vpravo od hotelu), dokud se nedostanete k prvnímu mostu, směrem na „de Wallen“. Obchod uvidíte po pravé straně, těsně před mostem – a už jste na místě!

RQS Damstraat Shop
The Royal Queen Seeds Store je opravdu musí vidět zastavit pro sadbu kupce z celého světa.

Haarlemmerstraat: Nový Obchod Naší Značky V Amsterdamu

Abychom byli úplně přesní, právě otevíráme již druhý obchod značky Royal Queen v Amsterdamu. Pokud se chcete vznést do Royal Queen nebe tak byste měli rozhodně náš obchod navšívit v Haarlemmerstraat v Amsterdamu. Najdete tu všechno od semínek, vaporizérů, drtiček, bongů a neocenitelné rady od našeho dobře informovaného personálu.

Jak se k nám dostanete? Běžte od západní strany hlavního nádraží k 'Albert-Heijn' (Prins-Hendrikkade 20) poté jděte kolem 'Prins-Hendrikkade', čísla na domech musejí stoupat. Jakmile dorazíte na konec ulice, přejděte přes kanál a jděte vlevo na 'Singel'. Běžte ulicí rovně a odbočte první odbočkou vpravo. Právě jste dorazili do 'Haarlemmerstraat' teď už jenom musíte dojít k domu číslo 66B a konečně jste dorazili do značkového obchodu Royal Queen. Přejeme vám příjemný zážitek!

 
Royal Queen Seeds

Amsterdam

Damstraat 461012 JM Amsterdam+31-(0)20-4205550 Mon / Sat: 10am - 10pm

View in Google Maps

Haarlemmerstraat 66B1013 ET AmsterdamMon / Sat: 10am - 10pm

View in Google Maps

More RQS Brand Stores

RQS Barcelona

Store Locator

  • Objevte více značkových prodejen RQS
  • Najděte naše prodejce & partnery

Find an RQS store