RQS Haarlemstraat Shop

Navštivte Oficiální Obchod Royal Queen Seeds V Amsterdamu

Před pár lety byl přímo v srdci Amsterdamu otevřen obchod Royal Queen Seeds – jedná se o malý, ovšem vysoce specializovaný shop, v němž se od samotného otevření „dveře netrhnou“.

Důvodem přitom není jen jeho výtečné umístění, ale hlavně pestrá a vysoce kvalitní nabídka produktů – o cenové dostupnosti ani nemluvě. Díky tisícům návštěvníků a zahraničních turistů, kteří obchodem Royal Queen Seeds procházejí, se tento obchod stal ústředním místem pěstitelů z celé Evropy.

Nabídka shopu je s ohledem na jeho mezinárodní vizi naprosto dokonalá. Nejfrekventovanější položkou nabídky jsou díky své trvale rostoucí popularitě feminizovaná semínka. Nejvýznamnější a nejvýhodnější jsou na trhu Royal Queen Seeds, vlastní značka semínek obchodu. Samozřejmě se zde setkáte také se známými varietami, jako je White Widow a Northern Lights, zároveň ale i třeba s úspěšnou varietou Critical ze Španělska nebo tradičnější holandskou Amnesia Haze.

Všechna naše semínka pěstují, šlechtí, stabilizují a feminizují odborní pěstitelé ve Španělsku, kteří pracují výhradně pro Royal Queen Seeds!

Návštěva, Kterou Si Nemůžete Nechat Ujít

Obchod Royal Queen Seeds je bezpochyby místem, které by rozhodně neměl vynechat nikdo z celého světa, kdo nakupuje semínka. Když se vám naskytne příležitost zavítat do Amsterdamu, zastavte se určitě na návštěvu a promluvte si s kvalifikovanými prodejci, z nichž jeden dokonce mluví pěti jazyky! European Seed Bank je nejen obchodem, který se v celém Amsterdamu najde nejsnáze... rozhodně je také cenově nejdostupnější.

Royal Queen Seeds Store

A jak se k nám dostanete? Z náměstí Dam jděte směrem k hotelu Krasnapolsky, dále po ulici Damstraat (ulice plná obchodů vpravo od hotelu), dokud se nedostanete k prvnímu mostu, směrem na „de Wallen“. Obchod uvidíte po pravé straně, těsně před mostem – a už jste na místě!

RQS Damstraat Shop
The Royal Queen Seeds Store je opravdu musí vidět zastavit pro sadbu kupce z celého světa.
 

AMSTERDAM RQS Stores

RQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google Maps LinkRQS Damstraat 46, 1012 JM Amsterdam Google 360º Tour

Více RQS Značkových Obchodů

RQS Barcelona

Lokalizátor Obchodů

  • Objevte více RQS značkových obchodů
  • Objevte naše Resellery a Partnery

Vyhledat RQS obchod

 

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.