Trustpilot

Navštivte oficiální obchod Royal Queen Seeds v Amsterdamu

Před pár lety byl přímo v srdci Amsterdamu otevřen obchod Royal Queen Seeds – jedná se o malý, ovšem vysoce specializovaný shop, v němž se od samotného otevření „dveře netrhnou“. Důvodem přitom není jen jeho výtečné umístění, ale hlavně pestrá a vysoce kvalitní nabídka produktů – o cenové dostupnosti ani nemluvě. Díky tisícům návštěvníků a zahraničních turistů, kteří obchodem Royal Queen Seeds procházejí, se tento obchod stal ústředním místem pěstitelů z celé Evropy.

Nabídka shopu je s ohledem na jeho mezinárodní vizi naprosto dokonalá. Nejfrekventovanější položkou nabídky jsou díky své trvale rostoucí popularitě feminizovaná semínka. Nejvýznamnější a nejvýhodnější jsou na trhu Royal Queen Seeds, vlastní značka semínek obchodu. Samozřejmě se zde setkáte také se známými varietami, jako je White Widow a Northern Lights, zároveň ale i třeba s úspěšnou varietou Critical ze Španělska nebo tradičnější holandskou Amnesia Haze. Všechna naše semínka pěstují, šlechtí, stabilizují a feminizují odborní pěstitelé ve Španělsku, kteří pracují výhradně pro Royal Queen Seeds!

Mezinárodní nabídka

Součástí sortimentu obchodu Royal Queen Seeds jsou také semínka od nejznámějších a vážených holandských značek, jako jsou Sensi Seeds, Serious Seeds, High Quality Seeds, Black Label, Paradise Seeds a samozřejmě také Dutch Passion. Do sbírky shopu byly zařazeny i dva výborní zástupci ze zahraničí – k dispozici jsou tak semínka Kannabia (ze Španělska) a speciální samonakvétací Lowryders od Joint Doctor (také feminizovaná!) z Itálie.

Obchod Royal Queen Seeds mnoha svým zákazníkům nově nabízí ještě jednu další službu – v jeho rámci byl totiž zahájen prodej celého sortimentu také online. Na příslušných, snadno přehledných webových stránkách jsou nyní k prodeji online prezentovány všechny produkty, které obchod nabízí.

Návštěva, kterou si nemůžete nechat ujít

Obchod Royal Queen Seeds je bezpochyby místem, které by rozhodně neměl vynechat nikdo z celého světa, kdo nakupuje semínka. Když se vám naskytne příležitost zavítat do Amsterdamu, zastavte se určitě na návštěvu a promluvte si s kvalifikovanými prodejci, z nichž jeden dokonce mluví pěti jazyky! European Seed Bank je nejen obchodem, který se v celém Amsterdamu najde nejsnáze ... rozhodně je také cenově nejdostupnější.

A jak se k nám dostanete? Z náměstí Dam jděte směrem k hotelu Krasnapolsky, dále po ulici Damstraat (ulice plná obchodů vpravo od hotelu), dokud se nedostanete k prvnímu mostu, směrem na „de Wallen“. Obchod uvidíte po pravé straně, těsně před mostem – a už jste na místě!

Royal Queen Seeds - Damstraat

Address Damstraat 46, 1012 JM, Amsterdam, Netherlands Tel / Fax 0031-(0)20-4205550 Otevírací doba Mon / Fri: 10am - 10pm

Our cannabis store in the centre of Amsterdam

HAARLEMMESTRAAT: NEW BRAND STORE IN AMSTERDAM!

Royal Queen Seeds - Haarlemmerstraat

Address Haarlemmerstraat 66B, 1013 ET, Amsterdam, Netherlands Tel / Fax - Otevírací doba Mon / Fri: 10am - 10pm.

Our cannabis store in the centre of Amsterdam