• Kush Banner 3
 • HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry

HulkBerry

HulkBerry je alter-ego Neskutečné Hulk. Tento superhrdina je zde, aby zachránil všechno hulení. Někde ve Skalistých horách v Coloradu se střetly síly odrůd OG Kush a Strawberry Diesel. Následný THC výbuch se nyní žene skrz Evropu.
(266) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
25x
€ 160.00
€ 29.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (232)
 • Fotografie od zákazníků (8)

HulkBerry: První Superhrdinská Konopná Odrůda

GENETIKA

Až příliš dlouho se na žebříčku mezi konopnými znalci držel na prvním místě Kush, který vás usadil na gauč a nepustil. Rok 2018 je rokem, kdy nový "head stash" vrací úder. HulkBerry je fúzí toho nejlepšího konopí z Colorada. Oceněný Ghost OG si utrhl z toho nejovocnějšího Strawberry Diesel kultivaru a dal vzniknout tomu nejlepšímu konopí z nové dimense ze kterého následně vznikl Bruce Banner.

Vzorky z odrůdy HulkBerry jsme otestovaly a výsledek ukázal obsah až 28% THC. Tyto rostliny byly původně rezervovány pro ty nejlepší prodejní automaty na konopí v Coloradu. Konečně je však tento nejsilnější "head stash" na světě dostupný i ve formě konopných semínek. Ukliďte si zahradu a udělejte místo pro konopného Hulka, který zničí veškerou konkurenci.

RŮST

Bruce Banner od RQS je sativa dominantní hybrid, který bude nejdříve vykazovat znaky fenotypu #3, který se stal kultem po celých spojených státech. Tahle rostlina vypadá jako OG, ale také má jemné, jahodové tóny, které uchvátily HTCC v roce 2014.Většina pěstitelů nedokáže odolat těmto velikým palicím plných pryskyřice s jahodovou chutí a aroma.

Nicméně, ještě další dva fenotypy by mohly zajímat všechny konopné znalce a můžou mít potenciál ve vaší zahradě. Fenotyp #1 je blíže k 50-50 hybridu obou rodičů. Další fenotyp je obecně znám jako fenotyp #5 a spíše připomíná Strawberry Diesel než OG Kush. Měli byste zvážit zda chcete pouze jednu mateřskou rostlinu a nebo všechny fenotypy.

Pod standardním 12-12 hodin osvětlením, dokončí HulkBerry kvetení v průběhu 9-10 týdnů. Očekávejte velké cola a palice, které se budou v průběhu kvetení obsypávat podobně jako u OG Kush. Určitě vás překvapí ovocné, bobulkové aroma, které společně s vůní klasického dieslu a cistrónových tónů tvoří jedinečnou kombinaci. I veteráni co vyzkoušeli nejeden Kush budou překvapeni tímto potenciálem. HulkBerry si totálně rozumí i s metodami SOG a ScrOG.

KOUŘENÍ KONOPÍ, KTERÉ MÁ SUPERSCHOPNOSTI

Dopad účinků po pár tazích je fenomenální. HulkBerry se promění v monstrum během spalování. Zapálení spliffu se rovná zapálení roznětky na raketě. Každý plný nádech je plný mozkové mlhy a vynesa vás výš a výš. HulkBerry vás dostane svou známou zemito-benzínovou chutí a po chvíli, když to nebudete čekat se zapálí druhý stupeň rakety a odnese vás na poslední cestu na konec vesmíru. Zatímco se vaše tělo vypořádává se sladkou chutí a kyselým koncem, vaše mysl je daleko ve vnějším vesmíru. Veteráni mohou mít toleranci a můžou zneužít kreativní potenciál těchto účinků. Většina si ale užije dlouhý a šťastný trip.

HulkBerry data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 27%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 400 - 450 gr/m2
Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 160 - 200 cm
Kvetení: 9 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: OG Kush x Strawberry Diesel
Typ: Sativa 65% Indica 35%
Účinek: Projasňující a energetický
Klima: Warm
Chuť: Sweet

  Od L. A. Dne 24/Sep/2020 :

  Titul : Excelente
  Komentáře : Es una cepa con aromas muy profundos, puedes reconocer su aroma entre varias del mismo genero. Buena producción. Recomedada

  Od A. D. Dne 24/Sep/2020 :

  Titul : Hulkberry féminisé
  Komentáře : Graines au top je suis en fin de Flo et je suis surpris voilà les têtes bien grasse sa va envoyé du lourd je recommande au amateur de gros bud

  Od M. O. Dne 23/Sep/2020 :

  Titul : 3 seeds
  Komentáře : very strong and good yielding i got 3 different phenotypes

  Od D. L. Dne 22/Sep/2020 :

  Titul : Hulkberry
  Komentáře : 100% recomendable, productos llegan en los días indicados, cuálquier duda responden altiro, los regalos que mandan por la compra se agradece y la recomiendo !

  Od T. J. Dne 21/Sep/2020 :

  Titul : MME Marijuane
  Komentáře : Qualité au top, % THC excellent.

  Od L. W. Dne 21/Sep/2020 :

  Titul : Not for the faint hearted
  Komentáře : Seriously strong, couch lock and drooling in the corner

  Od D. P. Dne 22/Sep/2020 :

  Titul : David
  Komentáře : Toujours satisfait merci

  Od D. M. Dne 16/Sep/2020 :

  Titul : best seed
  Komentáře : well growing

  Od L. B. Dne 03/Sep/2020 :

  Titul : Best seed
  Komentáře : Sin duda volvería a cultivar esta semilla, el olor es increíble...

  Od V. C. Dne 20/Aug/2020 :

  Titul : Très professionnel
  Komentáře : Après plusieurs commandes , toujours aussi sérieux et rapide . Beaucoup de variétés de très bonnes qualités. Chaque variétés est bien détaillé je vous dit a très bientôt.

  Od V. D. Dne 06/Aug/2020 :

  Titul : Great company
  Komentáře : Realy good website interesting, very profesionak thanks

  Od N. L. Dne 20/Jul/2020 :

  Titul : As professionals
  Komentáře : I received 3 seeds as a gift and never germinated, I had complains, so I want to stay in that, Royal Queen had a professional attitude and replace it. I dont know what was wrong with the previous seeds, but is a great choice and the smoke is super! Anybody who wants a big rich bush, with multiple harvests in a year, this and fat banana are the best. High level plants. And beautiful.

  Od F. B. Dne 13/Jul/2020 :

  Titul : Very Small but huge Buds
  Komentáře : Nach ein paar Wochen haben die kleinen schon aufgehört zu wachsen und sind in die Blüte übergegangen. Demnach sind die Pflanzen sehr klein (40cm). Ob ich etwas falsch gemacht habe weiß ich nicht genau. Aber daneben steht eine Purple Queen (f) und eine Critical (f), die das gleiche Nährmedium und ähnliche Lichtverhältnisse hatten und beide sind nach wie vor im Wachstum (70cm). Bin also etwas ratlos diesbezüglich. Allerdings sind die Buds, die ausgebildet werden jetzt schon riesig. Die ganze Pflanze wird quasi ein großer Bud. Bin gespannt auf Geschmack u. Wirkung.

  Od D. M. Dne 13/Jul/2020 :

  Titul : L'une des meilleures variétés
  Komentáře : C'est l'une des meilleures variétés qu'il me donner de faire pousser ! Pour ma part je l'ai trouvé assez facile à faire pousser ah, j'ai utilisé une technique SCROG. J'ai eu un très bon rendement mais surtout des têtes bien bien compacte avec un goût très prononcé et une défense qui vous fait aller directement sur Mars ! Je recommande à tous

  Od A. K. Dne 09/Jul/2020 :

  Titul : Sehr nett..
  Komentáře : Mag es recht warm.


  You cannot post a review because you have not purchased this product
Od Francisco Enrique Parra Jara | 2018-05-24 07:00:47

Esta disponible a Chile?

Royal Queen Seeds Team

De momento no está disponible para Chile, pero te invitamos a estar al tanto en nuestra web!

Od Sebastián | 2018-05-15 19:28:34

Cuándo estará disponible para comprarla desde chile??

Royal Queen Seeds Team

De momento no contamos con esta información, pero te invitamos a estar al tanto!

Od Bruce | 2018-03-31 19:15:52

Bonjour, quand est elle disponible ?

Royal Queen Seeds Team

We are working hard to have it available online as soon as possible. Keep an eye in our Social Media spaces to be the first to know.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.