• HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry
 • HulkBerry

HulkBerry

alias Bruce Banner, OG Banner

Feminizovaná semena konopí HulkBerry jsou alter egem Neuvěřitelného Hulka. Tento superhrdina je zde, aby zachránil všechno hulení. Někde ve Skalistých horách v Coloradu se střetly síly odrůd OG Kush a Strawberry Diesel. Následný THC výbuch se nyní žene skrz Evropu.
(432)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
25x
€ 160.00
Výprodej!
Sleva!
€ 29.00

€ 29.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (370)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Semena HulkBerry: Potomek odrůd OG Kush a Strawberry Diesel

Až příliš dlouho se na žebříčku mezi konopnými znalci držel na prvním místě Kush, který vás usadil na gauč a nepustil. Rok 2023 je rokem, kdy nový "head stash" vrací úder. Kmen HulkBerry pochází ze spojení nejsilnějších odrůd v Coloradu. Oceněný O.G. Kush si utrhl z toho nejovocnějšího Strawberry Diesel kultivaru a dal vzniknout tomu nejlepšímu konopí z nové dimense ze kterého následně vznikl Bruce Banner.

Vzorky z odrůdy HulkBerry jsme otestovaly a výsledek ukázal obsah až 28% THC. Tyto rostliny byly původně rezervovány pro ty nejlepší prodejní automaty na konopí v Coloradu. Konečně je však tento nejsilnější "head stash" na světě dostupný i ve formě konopných semínek. Ukliďte si zahradu a udělejte místo pro konopného Hulka, který zničí veškerou konkurenci.

Pěstitelské vlastnosti konopných semen HulkBerry

Bruce Banner od RQS je sativa dominantní hybrid, který bude nejdříve vykazovat znaky fenotypu #3, který se stal kultem po celých spojených státech. Tahle rostlina vypadá jako OG, ale také má jemné, jahodové tóny, které uchvátily HTCC v roce 2014.Většina pěstitelů nedokáže odolat těmto velikým palicím plných pryskyřice s jahodovou chutí a aroma.

Nicméně, ještě další dva fenotypy by mohly zajímat všechny konopné znalce a můžou mít potenciál ve vaší zahradě. Fenotyp #1 je blíže k 50-50 hybridu obou rodičů. Další fenotyp je obecně znám jako fenotyp #5 a spíše připomíná Strawberry Diesel než OG Kush. Měli byste zvážit zda chcete pouze jednu mateřskou rostlinu a nebo všechny fenotypy.

Po 9-10 týdnech kvetení bude konopný kmen HulkBerry oplývat mrazivými květy. Očekávejte velké cola a palice, které se budou v průběhu kvetení obsypávat podobně jako u OG Kush. Určitě vás překvapí ovocné, bobulkové aroma, které společně s vůní klasického dieslu a cistrónových tónů tvoří jedinečnou kombinaci. Semena HulkBerry jsou vhodnou volbou pro techniky sea of green (SOG) nebo screen of green (ScrOG).

Chuť a účinky kmene HulkBerry

Dopad účinků po pár tazích je fenomenální. HulkBerry se promění v monstrum během spalování. Zapálení spliffu se rovná zapálení roznětky na raketě. Každý plný nádech je plný mozkové mlhy a vynesa vás výš a výš. Kmen HulkBerry vás zasáhne známým zemitým výbuchem s příchutí paliva, ale právě když očekáváte, že klesnete zpět k Zemi, zažehne se druhý motor rakety pro výlet na poslední hranici. Zatímco se vaše tělo vypořádává se sladkou chutí a kyselým koncem, vaše mysl je daleko ve vnějším vesmíru. Veteráni mohou mít toleranci a můžou zneužít kreativní potenciál těchto účinků. Většina si ale užije dlouhý a šťastný trip.

HulkBerry data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 27%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 400 - 450 gr/m2
Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 160 - 200 cm
Kvetení: 9 - 11 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: OG Kush x Strawberry Diesel
Typ: Sativa 65% Indica 35%
Účinek: Čisté, Povznášející
Klima: Krátké Léto
Chuť: Bylinná, Citrusová, Dieselová, Peprná

  Od K. T. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : The Bomb
  Komentáře : This plant grow really fast, smells amazing and responde really well to training. No problem with nutrients or pests, just amazing.

  Od J. R. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : Growed healthy with no problems
  Komentáře : Beautiful,smells amazing

  Od K. S. Dne 27/Mar/2024 :

  Titul : Sergey
  Komentáře : Very good very tasty and strong I recommend

  Od J. H. Dne 04/Mar/2024 :

  Titul : Voltaire
  Komentáře : Culture facile en extérieur, pleine terre, nord de la France, 100g par plant après séchage. Attention juste aux pluies de septembre, risque de pourriture. Super parfumée, fumée douce mais ne pas en abuser, c'est du lourd :-)

  Od M. G. Dne 05/Dec/2023 :

  Titul : HulkBerry yes sir
  Komentáře : I'm so excited for this to get flowering and for the testing of course this thing has the sativa and the strength let's go

  Od M. W. Dne 04/Dec/2023 :

  Titul : This is a winner!
  Komentáře : I grew 6 strains this past summer and Hulkberry was the best of them, and probably the best cannabis I've ever grown. Great flavor and yield. I plan to grow it again next year. Also, the free seed ( Northern Light Auto ) produced 140 grams of tasty bud.

  Od B. S. Dne 14/Nov/2023 :

  Titul : Great service
  Komentáře : Fantastic buying experience and very fast service. All of my seeds popped and I will keep updated with pics 👍

  Od D. J. Dne 05/Oct/2023 :

  Titul : Vigorous Grower
  Komentáře : Bought a hulkberry, Royal Moby and a Royal Cheese. They all sprouted within 2 days. The hulkberry which I am looking forward to the most, is growing vigorously. Her genetics are primo. This pheno is so good I plan on cloning her and Running a few every grow. Can't wait to flower her. Bruce banner is my all time fav strain and with that being her parent and high THC, she and I are going to friends for a long time.

  Od S. N. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : Incredible!
  Komentáře : This strain from RQS is my absolute favorite that I have grown to date. This plant was so hands off and easy to grow with outstanding pest and mold resistance! My single plant in a 4X4 tent gave me 7lbs 2.6oz of trimmed wet bud! Currently drying right now. I will 100% be ordering and growing this one again and again!

  Od S. B. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : Hulkberry
  Komentáře : Amazing to grow, nice big dank buds with a heavenly fruity smell. Grew using organic nutrients in a 3x3. It filled the space impressively in a 5-gallon pot. 100% amazing a grower's delight.

  Od T. C. Dne 09/Aug/2023 :

  Titul : Hulkberry
  Komentáře : É uma boa planta, fácil de ter uma boa quantidade e qualidade. Recomendo.

  Od M. J. Dne 07/Aug/2023 :

  Titul : Mike
  Komentáře : My First Favorit 🫶🏻🍀 in allem perfekt 🤩 ❤️ Glg Mike 10/10

  Od A. L. Dne 07/Aug/2023 :

  Titul : Florida native
  Komentáře : I wanted something real fruity & strong THC. This hulk berry was the perfect strain I was looking for. Did a great job indoors and would Recommend adding this strain to your crop.

  Od E. M. Dne 01/Jun/2023 :

  Titul : Perfect strain
  Komentáře : Did mess up and accidently did pour on very acidic water. Killed almost all leaves. Did take two weeks but plants did recover and gave very good yield.

  Od B. A. Dne 17/May/2023 :

  Titul : seed
  Komentáře : We will see if seems nice


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Francisco Enrique Parra Jara | 2018-05-24 07:00:47

Esta disponible a Chile?

Royal Queen Seeds Team

De momento no está disponible para Chile, pero te invitamos a estar al tanto en nuestra web!

Od Sebastián | 2018-05-15 19:28:34

Cuándo estará disponible para comprarla desde chile??

Royal Queen Seeds Team

De momento no contamos con esta información, pero te invitamos a estar al tanto!

Od Bruce | 2018-03-31 19:15:52

Bonjour, quand est elle disponible ?

Royal Queen Seeds Team

We are working hard to have it available online as soon as possible. Keep an eye in our Social Media spaces to be the first to know.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37803 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.