Konopné Odrůdy Cheese

Objevte odrůdy Cheese od RQS, které ocení ti, jenž hledají uklidňující a euforické účinky. Původní Cheese se objevil během 80. let za tajuplných okolností. Objevte ty nejlepší potomky této anglické klasiky a vychutnejte si jejich typickou chuť a aroma.

5  Produkty
  • Royal Cheese (Fast Flowering)
  • Blue Cheese
  • Royal Cheese Auto
  • Blue Cheese Auto
  • Fast Eddy Automatic CBD

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Konopné odrůdy Cheese patří mezi nejuznávanější genetiky na celém světě. Tyto odrůdy pocházejí ze skromných začátků ve Spojeném království - oblasti s poměrně přísnou prohibicí. Navzdory této překážce využili tamní šlechtitelé fenotyp Skunk #1 k vytvoření jedné z nejvoňavějších odrůd na trhu.

Jak jsme vyrobili naše odrůdy Cheese

Naši zkušení šlechtitelé využili genetiku Cheese k vytvoření zcela nové vlny odrůd Cheese. Začali s odrůdami jako Cheese, Afghani, Old School Skunk a Juanita la Lagrimosa a vytvořili několik těžce úderných odrůd, ze kterých kape pryskyřice.

Výhody našich odrůd Cheese

Naše konopné odrůdy Cheese jsou určeny pro kuřáky, kteří milují chladivé tělesné opojení. Jsou nabité vysokým obsahem THC a terpenu myrcenu - což je recept na červené oči, chichotání a hlubokou relaxaci. Kromě účinků si tyto odrůdy zachovávají kompaktní strukturu, takže jsou vhodné pro diskrétní pěstování v indooru či outdooru.