Feminizovaná

Naše pečlivě vyšlechtěná obsáhlá nabídka feminizovaných konopných semínek vyprodukuje pouze samičí konopné rostliny. Samičí konopné rostliny vám poskytnou květy plné kanabinoidů, které budete moci sklidit.

 • Royal Runtz
  € 25.00 € 25.00
 • Wedding Crasher
  € 32.50 € 32.50
 • Shogun
  Shogun
  € 27.00 € 27.00
 • Triple G
  € 32.50 € 32.50
 • Cookies Gelato
  € 30.50 € 30.50
 • El Patron
  € 32.50 € 32.50
 • Sweet Zkittlez
  € 30.50 € 30.50
 • AMG - Amnesia Mac Ganja
  € 30.50 € 30.50
 • North Thunderfuck
  € 27.00 € 27.00
 • Green Punch
  € 29.00 € 29.00
 • Sherbet Queen
  € 25.00 € 25.00
 • Wedding Gelato
  € 32.50 € 32.50
 • Legendary Punch
  € 29.00 € 29.00
 • Royal Gorilla
  € 27.00 € 27.00
 • Fat Banana
  € 25.00 € 25.00
 • Purple Queen
  € 20.00 € 20.00
 • Royal Cookies
  € 27.00 € 27.00
 • Kush Banner 3
  € 29.00 € 29.00
 • Green Gelato
  € 32.50 € 32.50
 • Ice
  Ice
  € 20.00 € 20.00
 • White Widow
  € 20.00 € 20.00
 • Fruit Spirit
  € 20.00 € 20.00
 • Power Flower
  € 20.00 € 20.00
 • Shining Silver Haze
  € 23.00 € 23.00

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

CO JSOU TO FEMINIZOVANÁ SEMÍNKA?

letech minulého století se strhla konopná revoluce. Feminizovaná konopná semínka jsou geneticky upravená tak, aby z nich téměř vždy (v 99,9% případů) vyrostla samičí rostlina.

Feminizovaná semínka jsou často navržena tak, aby z nich vyrostla světločivná rostlina. Světločivná, neboli fotoperiodní konopná rostlina začne kvést v závislosti na počtu hodin světla a tmy ve dni. Pokud konopí roste volně v přírodě, tak často začne kvést až ke konci léta, kdy se dny začnou krátit. V indooru mohou být světločivné rostliny udržovány ve vegetativní fázi do té doby, dokud se pěstitel nerozhodne, že je čas na květ a přepne počet hodin světla.

RYCHLÝ POHLED NA FEMINIZOVANÁ KONOPNÁ SEMÍNKA

 • Vysoký obsah kanabinoidu v porovnání se samčími rostlinami. Odrůdy jsou často šlechtěny pro maximální sílu a aroma.
 • Semínka mají 99,9% šanci, že z nich vyrostou samičí rostliny.
 • Není nutné kontrolovat pohlaví rostlin a nemusíte se zbavovat samčích rostlin
 • Feminizované odrůdy jsou obvykle světločivné odrůdy a tudíž jsou závislé na světelném cyklu.

V Royal Queen Seeds jsou všechna feminizovaná semínka označena jako feminizovaná a tudíž se při nákupu nespletete.

Everything You Need To Know About Feminized Cannabis Seeds

KDO POUŽÍVÁ FEMINIZOVANÉ ODRŮDY A PROČ?

 • Rekreační uživatelé si užívají uklidňující, euforické a povznášející účinky, které navodí feminizované odrůdy. Vzhledem k tomu, že je na trhu mnoho možností, tak si uživatelé mohou najít skvělou odrůdu pro večerní chill a nebo energetickou odrůdu pro denní kouření.
 • Ti z vás, kteří konopí užíváte pro holistické účely, si můžete vybrat feminizované odrůdy pro jejich silnější účinky. Můžete také zjistit, že THC pozvedne vaši náladu a pomůže vám se odreagovat v náročných situacích.

SATIVA, INDIKA, HYBRID A RUDERALIS

Existuje několik distinktivních typů, neboli poddruhů, konopí.

Věřilo se, že indiky produkují silnější a více uklidňující účinky, zatímco sativy jsou schopné navodit více energetické účinky, které jsou ideální přes den. V poslední době však máme čím dál tím více důkazů, že tyto účinky mají spíše co do činění s terpenovým profilem odrůdy a nikoliv s tím, ke kterému poddruhu ji můžeme přiřadit.

V čem se ale jednotlivé poddruhy liší, je jejich růst a morfologie.

 • Indiky jsou menší a keřovité a mají široké listy. Často jsou robustní a mohou růst v mnoha prostředích.
 • Sativy jsou obvykle daleko vyšší a mají tenké a dlouhé listy. Milují teplé podnebí s dostatkem slunečných dní. V porovnání s indikami kvetou daleko déle.

Většina konopných odrůd není v dnešní době čistou indikou či sativou. Obvykle se setkáte s tzv. hybridy, což jsou kříženci indik a sativ a tudíž mají obvykle to nejlepší z obou světů.

Ještě existuje jeden, často opomenutý poddruh konopí, který se jmenuje Konopí rumištní (Cannabis ruderalis). Rumištní odrůdy jsou tak trochu "plevelem" a v přírodě se s nimi setkáte v severských regionech, jako je třeba Sibiř. Co je na nich ale zajímavé je fakt, že se jedná o samonakvétací rostliny. Díky tomu mohli šlechtitelé využít rumištní genetiku k vyšlechtění samonakvétacích odrůd z klasických světločivných odrůd.

SZYBKO KWITNĄCE ODMIANY CANNABIS

Wiele odmian marihuany potrzebuje co najmniej 60–70 dni na to, aby ich pąki dojrzały, a niektórym zajmuje to nawet więcej czasu. Dla hodowców mieszkających w regionach o krótkim lecie i deszczowej jesieni, może to być dość problematyczne.

W celu rozwiązania tego problemu, wyhodowano szybko kwitnące odmiany marihuany. Mogą być one gotowe do zbiorów w krótkim czasie i potrzebują zaledwie 6–7 tygodni kwitnienia, co oznacza, że hodowcy mogą zbierać je w połowie lub pod koniec września, a ryzyko zniszczenia zbiorów przez deszcz jest niewielkie.

JAK PĚSTOVAT S FEMINIZOVANÝMI SEMÍNKY

Již jsme zmínili, že pěstování feminizovaných konopných rostlin je daleko jednodušší než pěstování regulérních rostlin.

INDOOR VS OUTDOOR

Growing Indoors vs Outdoors Cannabis Plants

Při pěstování v indooru je nezbytné upravit světelný cyklus. Pěstitelé obvykle přepnou světla v momentě, kdy rostliny dosáhly správné výšky (asi jedna polovina požadované finální výšky). Přepíná se v tomto momentě, jelikož rostliny se ještě v průběhu kvetení značně vytáhnou a tudíž potřebují místo pro správný růst.

K započetí kvetení v indooru je potřeba přepnout světla na režim 12/12. Delší doba temna bude stimulovat podzimní podmínky a spustí kvetení u světločivných rostlin.

Při pěstování v outdooru je velice důležité vysadit feminizovaná semínka konopí ve správný čas. Proč? Protože délka dne se mění v závislosti na roční době a aby se rostlinám dařilo, tak je potřeba, aby měly specifický cyklus. Abyste jim tento cyklus dopřály, tak je vhodné je vysadit na jaře (když už nemrzne) a sklidit je můžete na podzim.

OPTIMÁLNÍ TEPLOTA A VLHKOST PRO PĚSTOVÁNÍ FEMINIZOVANÉHO KONOPÍ

Obecně platí, že feminizované konopí preferuje pokojovou teplotu (kolem 21°C). Extrémy na obou stranách spektra mohou vést k pozastavení růstu a k dalším problémům.

Optimální vlhkost pro konopné rostliny závisí na tom, v jaké fázi životního cyklu se právě nacházejí. Obecně platí, že semenáčky a rostliny ve vegetativní fázi růstu preferují více vlhké prostředí. Relativní vlhkost snižte na 40-50% v momentě, kdy rostliny začnou kvést, jelikož snížíte riziko vzniku plísně.

JAKÝ TYP PŮDY BYCH MĚL POUŽÍT PRO PĚSTOVÁNÍ FEMINIZOVANÝCH ROSTLIN?

Konopí se nejlépe daří v dobře provzdušněné a propustné půdě, která je bohatá na živiny. Většina substrátů, které můžete zakoupit v obchodech, je vhodná pro pěstování konopí. Pokud používáte normální hlínu, tak ji můžete obohatit o perlit, kokos, vermikulit, kompost či žížaly.

JAKÝ TYP HNOJIVA JE IDEÁLNÍ PRO FEMINIZOVANÉ KONOPNÉ ROSTLINY?

Na začátek je potřeba dodat dusík, fosfor a draslík. Toto jsou tři hlavní "makronutrienty". Budete muset ale také dodat mikronutrienty, jako je například vápník, železo, hořčík, měď a několik dalších.

Komerční konopná hnojiva obvykle obsahují všechny potřebné makro a mikronutrienty. Ujistěte se však, že své rostliny hnojíte ve správných dávkách (je vhodné dávat o něco menší dávky).

Všimněte si, že konopí vyžaduje různé živiny v průběhu svého života. Z tohoto důvodu je možné zakoupit hnojiva, která jsou pro růst, neboli vegetativní fázi a na květ, neboli fázi kvetení.

JAKÝ TYP VODY JE VHODNÝ PRO FEMINIZOVANÉ KONOPNÉ ROSTLINY?

Při zalévání konopí, které se pěstuje v půdě, je důležité vědět, že ideální pH vody/hnojiva je kolem 6-7. Pokud bude jiné, vaše rostliny nebudou moci správně přijímat dostupné živiny. Naštěstí můžete upravit vaši kohoutkovou vodu na správné pH pomocí pár kapek pH pufrů.

Feminizovaná Semena Marihuany: Otázky a odpovědi

Kolik potřebuji času k vypěstování feminizovaných konopných rostlin?
Ať už pěstujete v indooru či outdooru, načasování závisí na každé jednotlivé odrůdě. Některé odrůdy, jako jsou například indiky, rostou relativně rychle a mají krátkou dobu kvetení mezi 6-7 týdny. Jiné odrůdy, jako jsou například odrůdy Haze, mohou kvést až dvakrát tak dlouho.

Pokud chcete sklidit co nejrychleji to jde, pak vyzkoušejte pěstovat rychle kvetoucí rostliny či feminizované samonakvétací odrůdy. Některé odrůdy mohou být připraveny ke sklizni již za 60 dnů od vyklíčení.
Je možné pěstovat odlišné feminizované odrůdy ve stejné pěstírně?
Je možné pěstovat různé odrůdy v jedné pěstírně, ale je potřeba být trochu sběhlý v pěstování konopí.

Zkušenosti jsou potřeba z mnoha důvodů. Různé odrůdy mají různou výšku a také vyžadují různé živiny a budou připraveny ke sklizni v různou dobu. Možná budete muset také využít různých pěstitelských technik (zastřihávání, ohýbání atd.), abyste udrželi korunu každé rostliny pod světlem.
Proč konopí produkuje terpeny?
Podobně jako jiné rostliny, i konopí produkuje tyto aromatické sloučeniny jako formu přirozené obrany proti škůdcům a také k přilákání opylovačů. Důkazem je i fakt, že konopné rostliny často produkují větší množství těchto aromatických sloučenin, pokud se vypořádávají s nějakou nákazou.
Co je to sinsemilla?
"Sinsemilla" je španělské slovo, které znamená "bez semínek".

V dnešní době je zkrátka téměř veškeré konopí sinsemilla a tudíž toto slovo ztratilo svůj původní význam. Je však dobré vědět, že v některých oblastech se stále používá k popsání kvalitního konopí.
Co jsou to hermafroditi?
Kromě dvou typických pohlaví, se kterými se při pěstování konopí můžete setkat, existují i hermafrodité. Hermafroditní rostliny vykazují znaky obou pohlaví. To znamená, že jak rostlina bude stárnout, tak si vyvine jak květy, tak i pylové váčky.
K hermafroditismu u konopných rostlin nejčastěji dochází kvůli stresu. Stres může být způsoben řadou podnětů. Například může nastat k interupci temnostní fáze během kvetení, což znovu spustí vegetativní fázi růstu, nebo se může jednat o stresové faktory v prostředí, mezi které patří škůdci, extrémní teploty a změna vlhkosti.
Co jsou to původní odrůdy?
Původní odrůdy jsou typem konopí, které se vyvinulo ve svém přirozeném prostředí. Mohli bychom je také označit za čisté a původní konopné odrůdy. Některé původní odrůdy pocházejí z regionu Hindúkuš, který se nachází v Afghánistánu a Pákistánu. Jiné původní odrůdy můžeme nalézt v Africe, Asii, Jižní Americe, Rusku a také na Jamajce.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

FILTRY
STYL PĚSTOVÁNÍ
Výnosy
Výška
Výnos
Height
Kvetení
THC
CBD
Typ
Klima

Kategorie

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.