• Forbidden Fruit

Forbidden Fruit

Cherry Pie x Tangie

Pokušení a jeho nástrahy nám nejsou cizí. Ale nebojte se - pokud si něco můžete dopřát v hojné míře, je to náš konopný kmen Forbidden Fruit. Forbidden Fruit od Royal Queen Seeds, potomek odrůd Cherry Pie a Tangie, voní jako čerstvý ovocný koktejl a přináší uklidňující účinky, které jsou jako stvořené k požitku. Pořiďte si semínka této odrůdy ještě dnes.
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Forbidden Fruit: Pokušení v každém květu

Pořiďte si semínka odrůdy Forbidden Fruit a čeká vás neodolatelná lahůdka. Jakmile tyto semínka vyrazí, ohromí vás životaschopnost rostlin, které z nich vyrostou. Jakmile vykvete, bude Forbidden Fruit svými statnými, hustými koly a lahodnou ovocnou vůní i nadále svádět i ty největší skeptiky. Nakonec vás tato statná odrůda potěší úrodou objemných, barevných květů. Co víc si můžete přát?

Konopná semínka Forbidden Fruit - vyšlechtěná z odrůd Cherry Pie a Tangie

Forbidden Fruit je nezbedným potomkem Cherry Pie a Tangie - dvou oblíbených kmenů pocházejících z velmi vyhledávaných genetických linií. Cherry Pie je jedním z vlajkových kmenů Pie vyvinutých kalifornskou společností Powerzzzup Genetics. Tangie je zase pikantní sativa, která je již dlouho oblíbencem v holandských coffeeshopech. Křížením těchto dvou kolosálních hybridů vytvořili naši odborní šlechtitelé zázrak s převahou 70 % sativy.

Účinky a chuť odrůdy Forbidden Fruit

Usušené a vyzrálé palice Forbidden Fruit svádějí i svaté svou silnou vůní, odvážnou chutí a vynikající silou. Forbidden Fruit připomíná oba své rodiče a kombinuje aroma čerstvých citrusů, ananasu a kyselých bonbonů Tangie s odvážnými tóny glazovaného ovoce Cherry Pie. Její chuť je stejně komplexní, kombinuje přední tropické tóny se zemitým pozadím, náznaky borovice a citronovou cukrovou sladkostí při výdechu. Forbidden Fruit je nabitá exotickou škálou terpenů a obsahuje až 24 % THC, takže je velmi silná. Během několika minut po vdechnutí jejího sladkého kouře/výparu zaznamenáte první známky plíživých, ale kontrolovatelných tělesných účinků. Mezitím Forbidden Fruit také obepne svou něžnou rukou vaši mysl a povznese ji do stavu bezstarostného štěstí. Vychutnejte si tento strain odpoledne nebo o víkendu, abyste si odpočinuli ve společnosti nebo si co nejlépe užili zasloužený čas pro sebe.

Pěstování konopných semen Forbidden Fruit

Když naši šlechtitelé křížili Cherry Pie a Tangie, věnovali zvýšenou péči tomu, aby zachovali nejen vůni, ale také růstové vlastnosti těchto vynikajících kmenů. A přesně to se jim podařilo. Forbidden Fruit je stejně příjemná na pěstování jako na kouření a daří se jí v různých prostředích/nastaveních. V interiéru naše rostliny Forbidden Fruit dorůstají průměrné výšky 80-120 cm, což z ní činí ideální odrůdu pro menší pěstírny. Již po 8-10 týdnech kvetení budou tyto statné dámy připraveny ke sklizni a obtěžkány barevnými pryskyřičnými květy s výnosem 450-500 g/m². Venku rostliny Forbidden Fruit dorůstají maximální výšky 160 cm, obvykle jsou připravené ke sklizni začátkem října a poskytují bohatou úrodu až 550 g/rostlinu.

Forbidden Fruit data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Cherry Pie x Tangie
THC: 24 %
CBD: Nízký
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Typ: Sativa 30% Indica 70%
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 120 – 160 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Klima: Krátké Léto
Účinek: Euforické, Povznášející, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Chuť: Borovicová, Citrusová, Cukrová, Ovocná, Zemitá
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.