Regulérní Semena Marihuany

Regulérní konopná semínka jsou velice důležitá při šlechtění konopných odrůd. Z těchto semínek vám mohou vyrůst jak samičí, tak i samčí konopné rostliny a vy tak můžete vypěstovat své vlastní odrůdy a vyprodukovat odolné klony a snížit tak časy růstu.

5  Produkty
  • Amnesia Haze Regular
  • White Widow Regular
  • Critical Regular
  • Skunk XL Regular
  • Shining Silver Haze Regular

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Co Jsou to Regulérní Konopná Semínka?

Regulérní konopná semínka mají šanci 50/50, že z nich vyroste samčí a nebo samičí rostlina. Většina pěstitelů chce vypěstovat pouze samičí rostliny, jelikož ty jsou hlavním zdrojem konopných květů. Na druhou stranu regulérní semínka jsou nezbytná pro konopné šlechtitele a také pro pěstitele, kteří chtějí pěstovat z klonů.

Regulérní konopná semínka jsou přesně to, co Matka příroda zamýšlela. Stejně jako semínka, která naleznete v přírodě, i regulérní semínka nejsou nijak upravovaná a mohou z nich vyrůst samčí rostliny, které produkují pyl.

Regulérní Konopná Semínka vs Feminizovaná Konopná Semínka

Regulérní konopná semínka se liší od feminizovaných konopných semínek pohlavím rostlin, které produkují. Šance na to, že vám z daného semínka vyroste samčí a nebo samičí rostlina, je 50/50.

Oproti tomu feminizovaná konopná semínka nabízejí 99% šanci na vyprodukování samičí rostliny.

Proč Pěstovat Regulérní Konopná Semínka?

Regulérní konopná semínka vám na rozdíl od feminizovaných protějšků nabídnou odolnější genetiku a jedná se tak o skvělou volbu pro vypěstování mateřských rostlin, ze kterých poté budete dělat klony. Jakmile klony zakoření, tak z nich vyroste přesná replika mateřské rostliny.

Možnost vypěstovat samčí a samičí rostliny také umožňuje pěstitelům vyprodukovat jak palice, tak i pyl. Ze svých samců pak můžete sesbírat váš vzácný genetický materiál a vyšlechtit si tak vlastní konopnou odrůdu podle vašich oblíbených vlastností.