• Critical Regular
 • Critical Regular

Critical Regular

Odrůda Critical Regular je důkazem, že můžete mít všechno v jedné odrůdě. Tato odrůda má perfektně vyvážné účinky, výnosy, chuť a všestrannost. Jedná se o perfektní odrůdu pro komerční použití k maximalizaci produktivity. Ať už ji budete pěstovat v indooru a nebo v outdooru, tak očekávejte palice s až 18% obsahem THC, které vám navodí příjemně relaxační účinky.
(6)
Napsat recenzi
Počet semen:
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 60.00

€ 60.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (5)

Critical Regular: Nepodceňujte tuto odrůdu

Pokud máte v plánu obrovské sklizně, tak potřebujete odrůdu, která je dokáže pravidelně produkovat. Ideální volbou je odrůda Critical Regular, která vám poskytne stabilní a produktivní genetiku, která rozhodně nezklame.

Critical Regular: Afghan S1 a Skunk S1 Propůjčují Této Odrůdě Skvělou Genetiku

Pouze několik málo odrůd může vyprodukovat silnou a chutnou sklizeň bez toho, aniž by utrpěla výnosnost. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyšlechtit odrůdu Critical a naším jediným cílem byla právě produktivita. Tato odrůda je křížencem odrůd Afghan a Skunk a pochytila to nejlepší z obou. To je nízký vzrůst a velice rychlé kvetení. Jelikož se bavíme o regulérních semínkách, tak můžete očekávat, že vám vyklíčí jak samčí, tak i samičí rostliny, což je ideální, pokud se chystáte experimentovat se šlechtěním.

Critical Regular: Komplexní Chuť a Uklidňující Účinky

Chuť odrůdy Critical by se dala popsat jako vyvážená směs zemitých, ovocných a borovicových tónů, které skvěle doplňují uklidňující a relaxační účinky. Můžete se těšit na silně tělesné účinky, které jsou perfektní pro úlevu od fyzických bolestí. Odrůda Critical Regular se skvěle hodí do jointů, dýmek a vaporizérů a její palice obsahují až 18% THC. Účinky jsou dlouhodobé a v průběhu trvání se můžete těšit na změnu účinků ze silně tělesných na lehce psychické. Pokud si chcete užít den volna a nebo hledáte něco na spaní, pak je odrůda Critical přesně pro vás.

Pěstování Odrůdy Critical Regular: Užijte si Čistou Produktivitu

Největší předností odrůdy Critical Regular je její produktivita a spolehlivost. Této odrůdě se daří téměř ve všech podmínkách, nicméně k dosažení plného potenciálu potřebuje teplejší klima. V indooru si můžete užít krátkou dobu kvetení, která trvá 7–9 týdnů. Výšku očekávejte kolem 140 cm a můžete tak na relativně malém prostoru vypěstovat velké množství rostlin. Na konci kvetení se můžete těšit na výnosy dosahující až 600 g/m². Pokud pěstujete venku, tak můžete vypěstovat až 2 metrové rostliny, které vyprodukují až 650 g na rostlinu.

Pokud chcete vyzkoušet feminizovanou či samonakvétací verzi odrůdy Critical, tak si prohlédněte náš RQS obchod.

Critical Regular data sheet
Druh Odrůdy: Regulérní
THC: 18%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 550 - 600 gr/m2
Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 140 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 7 - 9 týdny
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Afghan x Skunk
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Cukrová, Ovocná, Skunková, Zemitá

  Od A. N. Dne 24/Nov/2023 :

  Titul : Lätt odla
  Komentáře : Står i fönstret med vanliga 🌺

  Od I. M. Dne 11/Jan/2023 :

  Titul : Thank you RQS
  Komentáře : I bought a 10pack of these as i had tried out the feminized critical and was very satisfied. They are very hardy being feminized and as a regular they are going to be even thougher. with the free seeds i got (3 special kush 1 and 1 triple G automatic) im very well set for some strainhunting myself! Tripple G has the amazing terpenes and strong high of Gorilla glue and green gelato while critical and special kush 1 have the productivity and growth. I will be growing Gelato trees soon!

  Od J. M. Dne 11/Jan/2023 :

  Titul : Jo
  Komentáře : Reçue rapidement plus qu'à tester

  Od C. S. Dne 15/Nov/2022 :

  Titul : Mr.green
  Komentáře : souche parfaite pour produire ces propre variété , robuste stable et sans problème critical et la meilleur pour moi très bonne garantie/réussite .

  Od J. K. Dne 21/Jul/2022 :

  Titul : Happy camper
  Komentáře : Received quickly with no problems,looks good so far.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37803 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.