INDICA NEBO SATIVA?

I když jste možná slyšeli o značném množství výhod, které marihuana má, možná nevíte, že existují dva odlišné druhy této zázračné rostliny. Zkušení pěstitelé o rozdílech mezi Cannabis Indica a Cannabis Sativa ví již dlouho, a některé z nejznámějších světových kříženců v sobě kombinují to nejlepší z obou rostlin a vytváří hybridy, které nabízí řadu přizpůsobených vlastností. V Royal Queen Seeds jsme pyšní, že vám předáváme znalosti, které jsme získávali řadu let a nabízíme směsi konopných semínek, které jsou ideální pro kterýkoli typ konopné zahrady.

Cannabis Sativa

Cannabis Sativa obecně pochází z míst, kde je klima teplé a vegetační období je dlouhé a plodné. Mnohé ze základních kmenů některých našich kříženců pochází z nejslavnějších míst na zemi, jako je například Thajsko, Indie, Mexiko a Kolumbie. Hlavní vlastností, která odlišuje Cannabis Sativa od Cannabis Indica, je struktura rostliny, typ výšky a čas, který rostlina potřebuje k dosažení zralosti. Čisté kmeny Cannabis Sativa mají dlouhou dobu květenství, ale rostlina se pěstitelům odmění vysokými účinky, které jsou mezi zkušenými kuřáky velmi žádané. Jedním z nejslavnějších je legendární Haze, kterou lze sklízet až po 12 týdnech, nicméně pěstitelům se odmění vynikající sklizní.     Naše kmeny Cannabis Sativa je ideální pro vnitřní i venkovní pěstování a mají léčebný účinek známý svými povznášejícími vlastnostmi. Odrůdy Cannabis Sativa se pěstují od počátků zaznamenané historie a rostlina má širokou řadu významného použití. Naše kmeny Cannabis Sativa jsou známé známé svými účinky, které zvyšují euforii a jsou ideální pro každodenní uživatele, kteří potřebují léky jež jim poskytnou úlevu a současně kuřákům marihuany umožňuje plnit jejich každodenní zodpovědnosti.

Cannabis Indica

Rostliny Cannabis Indica zpravidla pochází hor Hindúkuš v Indii, Pákistánu a Afghánistánu a náš Special Kush je pouze jednou z odrůd, kterou pěstitelům nabízíme. Odrůdy Cannabis Indica, podobně jako náš Special Kush, se dokonale hodí k optimalizaci jejich sklizní. Sklízet se může během pouhých šesti týdnů, což umožňuje pěstitelům získat více úrody za kratší časový úsek. Kmeny indica jsou známé uvolňujícím účinkem, protože rostliny mají vyšší poměr CBD vůči THC. Zatímco THC může vést k úzkosti, kombinací s hybridy, které mají více CBD, uživatelé získají léčebnou marihuanu, která snižuje úzkost, navozuje uvolněný pocit. Kmeny Indica jsou obvykle kratší a tradičně se pěstují v oblastech, kde se vyrábí hašiš, a to kvůli jejich vysoké účinnosti a množství trichomů, které pokrývají palice. 

 • Indica leaf INDICA / characteristics
 • Couch-lock
 • Chilling
 • Appetite
 • Body High
 • Deep relaxation
 • Sleep Aid
 • Pain + Nausea Relief
 • Stress + Anxiety Relief
 • Some of our most famous Indica strains
  ICE, Northern Light, Blue Mystic, O.G. Kush

Vlastní směsi Cannabis Indica a Sativa

Vzhledem k tomu, že oba kmeny jsou zkříženy v řadě našich samičích semínek, pěstitelé mohou objevit rostliny, které dokonale splní jejich jedinečné potřeby. Při spojení mají pěstitelé přístup k výhodám hybridní síly a delší době květenství sativy, která zajistí, že odrůdy dozrají dříve než za normálních podmínek. Čisté kmeny Cannabis Sativa se často velmi těžko pěstují uvnitř, protože dosažení zralosti rostlině trvá 12 týdnů nebo více. Při zkřížení s Cannabis Indica se doba květenství zkrátí a mnohé z našich kmenů, např. Sour Diesel, dosáhne zralosti během pouhých 10 týdnů. 

Košík

Zahrnuje položky ZDARMA

Žádné zboží

Poštovné € 0.00
Celkem € 0.00

K pokladně