Konopné Odrůdy Thai

Všechny naše Thai odrůdy pocházejí z energetických thajských sativ, které najdete ve vlhkých a teplých tropických oblastech Thajska. Tyto odrůdy mají skvělé kreativní účinky a také vykouzlí úsměv na vaší tváři.

5  Produkty
  • Chocolate Haze
  • Royal AK
  • OG Kush
  • Northern Light
  • Blue Mystic

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Původ našich odrůd Thai můžete vysledovat až k jejich čistě sativním původním předkům. Lovci odrůd přivezli tuto genetiku do Spojených států již v 70. letech 20. století. Od té doby z nich šlechtitelé vytvořili mnoho dnes dostupných povznášejících odrůd.

Jak jsme vytvořili naše odrůdy Thai

Abychom vytvořili naši řadu konopných odrůd Thai, tak jsme museli sehnat původní genetiku Thai a zkřížili ji s řadou indika-dominantních odrůd, abychom vytvořili kompaktnější a vyváženější kultivary. Celkově se naše šlechtitelské projekty týkaly odrůd Thai, Cannalope Haze, Afghan, Mexican, Pakistan Kush, Oregon Blueberry, Northern Light a Lemon Thai.

Výhody našich odrůd Thai

Pokud toužíte po produktivním a energizujícím opojení, zasejte semena našich odrůd Thai ještě dnes. Tyto rostliny dorůstají do střední velikosti a chrlí velké množství palic. Jakmile je sklidíte a necháte palice uzrát, tak si z nich ubalte blunt a nebo napěchujte bong, jelikož toto jsou perfektní způsoby, jak si maximálně vychutnat tuto odrůdu.