• Trainwreck Auto
 • Trainwreck Auto

Trainwreck Auto

Trainwreck x Big Skunk Auto

Odrůda Trainwreck Auto je převážně sativa a jedná se o vynikající odrůdu pro povzbuzení, která dokáže uživatele potěšit a motivovat. Díky jedinečné směsi vůní na tyto květy těžko zapomenete a určitě se k nim budete rádi vracet. Semínka Trainwreck Auto budou vyhovovat každému pěstiteli a lze je pěstovat jak v interiéru, tak venku, přičemž v obou případech přinášejí vynikající výsledky.
(11) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (5)

Kupte si semínka odrůdy Trainwreck Automatic: Nezapomenutelná směs terpenů

Původ odrůdy Trainwreck Auto Seeds

Trainwreck Auto je jednoduše zkřížená oblíbená odrůda Trainwreck s genetikou Big Skunk Auto. Výsledkem tohoto spojení je genetický profil 85 % sativy, 15 % indiky a 5 % ruderalisu s obsahem THC přibližně 19 %. Tato odrůda možná není z kategorie samonakvétacích ta nejrychlejší, ale její potenciál pro vynikající sklizeň a vitalita vynahradí další čekání, které pěstování této superhvězdy obnáší.

Vůně a chutě samonakvétací odrůdy Trainwreck

Stejně jako její feminizovaná předchůdkyně nabízí semínka Trainwreck Autoflower lákavou směs vůní a chutí. Kouř, který produkuje, je hustý a voňavý, sladkost v něm tančí se zemitými a borovicovými tóny. Trénované chuťové buňky odhalí také pikantní pepřové podtóny, což vytváří pěkně vyvážený terpenový profil. Stačí pár šluků a odrůda Trainwreck Autoflower vás přivede na veselé myšlenky a zároveň se budete cítit motivovaní a plní energie - ideální pro chvíle, kdy chcete pracovat na něčem, co jste odkládali.

Pěstitelské vlastnosti odrůdy Trainwreck Auto Seeds

Pokud si pro svůj příští pěstitelský projekt vyberete semínka Trainwreck Autoflower, můžete očekávat rostliny, které budou vyhovovat jakémukoli stylu pěstování nebo prostředí. V indooru zůstávají ve velmi přijatelné výšce 80-130 cm, venku jsou o něco vyšší, 130-160 cm. Co se týče času, potřebuje tato automatická rostlina o něco více trpělivosti než většina ostatních. Počítejte s tím, že vaše rostliny odrůdy Trainwreck Autoflower budete sklízet 12-13 týdnů po vyklíčení semen. Čekání se však vyplatí, protože tato odrůda může nabídnout 450-500 g/m² v interiéru a až 175 g na rostlinu venku.

Trainwreck Auto data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
Genetická Výbava: Trainwreck x Big Skunk Auto
THC: 19%
CBD: Nízký
Typ: Sativa 80% Indica 15% Ruderalis 5%
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: 12 - 13 after sprouting
Výška Indoor: 80 - 130 cm
Výška Outdoor: 130 - 160 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 90 - 175g/plant
Klima: Dlouhé Léto
Účinek: Čisté, Motivující, Povznášející
Chuť: Borovicová, Cukrová, Peprná, Zemitá

  Od C. B. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Not harvested yet, but so far so good!
  Komentáře : Trainwreck auto is my 4th grow and first outdoor grow. It has impressed me so far. I’ve done nothing but stick the seed in dirt and watch it grow. No nutes or watering. It’s about 3.5ft tall and hardly any gaps between nuggets. Just long, solid spear-shaped colas that fill the yard with odor. I could only imagine what an experienced grower could do with proper nutrients/waterings.

  Od P. D. Dne 04/Jun/2024 :

  Titul : Top
  Komentáře : Ich bin sehr zufrieden von 3 Samen sind 3 gekeimt und wachsen super. 2 hab ich nach ca. 8 Wochen ins Gewächshaus gepflanzt und diese haben bereits eine Höhe von 150cm und der Geruch ist schon sehr einladend. Jederzeit eine Empfehlung

  Od A. N. Dne 21/May/2024 :

  Titul : Great strain
  Komentáře : I'm reaching the end of week 7 and the buds are really building. The plant also stretched about a foot on week 6. Using live earthworms and avocado as well as organic nutes and earthworm castings

  Od E. C. Dne 21/May/2024 :

  Titul : I am not sure yet about how stable it is, I would try growing this one again
  Komentáře : I grew 2 plants. One stretched way to much although the conditions in veg where right. It took her 8 weeks to bloom and that after I switched the lights on 12/12 . The second one grew very nicely and bloomed on time, the buds where so dense and beautiful but very close to end of flowering she developed bud rot after we had a fre cold and rainy days outside and was hard to control the humidity in the tend. I had to throw away the buds starting be damaged and make her all 66 dry buds into butter

  Od S. L. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Herr
  Komentáře : Versand eine 10/10 Schnell, schön verpackt und einige extras kostenlos dazu. 3/5 sind gekeimt und wachsen prächtig weiter. Sehen alle drei sehr gut aus. Der Geruch ist grade zu einladend und bietet mir schon jetzt eine Riesen Vorfreude auf deren Geschmack. Wenn noch eine mehr gekeimt wäre gäb es 5 Sterne ansonsten klar Kaufempfehlung!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.