Konopná Semínka Tyson 2.0

Co vznikne, když se střetnou dva giganti konopného světa? Samozřejmě vynikající genetika. Představujeme Semínka Tyson 2.0, exkluzivní řadu konopných odrůd vytvořenou ve spolupráci s Iron Mikem a Royal Queen Seeds.

7  Produkty
  • Gelato 44
  • Dynamite Diesel
  • NYC Sour D Auto
  • GOAT'lato Auto
  • Punch Pie
  • Corkscrew Auto
  • Tyson x RQS Látkový květináč

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Souboj titánů - Tyson 2.0 a RQS se spojují a vytvářejí jedinečné odrůdy

Mike Tyson, Dynamite Mike and Royal Queen Seeds collaboration

Výběrové odrůdy Tyson 2.0 Seeds, odvozené z výkonných genetických linií a inspirované Tysonovou láskou ke konopí, se mohou pochlubit odolností, vysokými výnosy a silnými účinky vhodnými pro všechny druhy uživatelů - od znalců těžké váhy po holistické uživatele a vše mezi nimi. Prozkoumejte výběr mistrovských genetik navržených tak, aby pozvedly váš zážitek z domácího pěstování, vytvořený mužem, který konopí miluje celým svým železným srdcem, a týmem, který zná rostlinu zevnitř i zvenčí.

Tyson 2.0 Seeds - testament trvalého pouta s konopím

Mike Tyson, známá osobnost v ringu i mimo něj, své nadšení pro konopí přenesl do vytvoření značky Tyson 2.0. Jeho konopné odrůdy se vyznačují vysokou kvalitou, která je pro něj typická. Tyson sice už dávno pověsil rukavice na hřebík, ale z ringu vyšel nejen jako nesporný šampion, ale také jako skutečný nadšenec do konopí. S vášní pro tuto prastarou rostlinu, kterou podpořila jeho přímá zkušenost s její léčivou silou, spolupracoval Tyson a jeho tým se společností Royal Queen Seeds na vytvoření nové řady genetických šampionů pro domácí pěstitele.

Objednejte si semínka Tyson 2.0 exkluzivně u RQS a naplňte svou pěstírnu šampiony

Odrůdy obsažené v kolekci Tyson 2.0 překonávají vše kromě lásky Iron Mikea ke konopí. Každá odrůda byla pečlivě vyšlechtěna tak, aby zajistila odolnost, vitalitu, stabilní pěstitelské vlastnosti a konopný květ, který je opravdu špičkovým. Prohlédněte si níže kompletní nabídku konopných semen Tyson 2.0, objednejte si je a vydejte se s námi na cestu, která je důkazem trvalého pouta mezi nejlepším z nejlepších, RQS a prastarou rostlinou, kterou je konopí.