Příručka pro Pěstování Konopí od Royal Queen Seeds

By Luke Sumpter


Konopné rostliny potřebují širokou škálu živin, díky které mohou růst a tvořit květy. V našem článku se podíváme na ta nejlepší konopná hnojiva, která udrží vaše rostliny zdravé, silné a produktivní.

KLÍČENÍ
VEGETATIVNÍ
FÁZE KVETENÍ
Exclamation triangle 15
Exclamation triangle 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Phosphorus 15
Easy Roots Rhizobacter
Easy Roots Mycorrhiza Mix
Bat Guano
Easy Boost Organic Nutrition
Easy Grow Booster Tablets
Easy Bloom Booster Tablets
Easy Combo Booster Pack
Easy Plus Micronutrients
Thicker Flowers
Bigger Flowers
Sweeter Flowers
(příprava půdy)
přesazení
přesazení
přesazení
přesazení
Exclamation triangle 24 Nekompatibilní (za předpokladu, že není použito v separátních fázích růstu) Phosphorus 24 Vysoký obsah fosforu (podívejte se na Speciální Informace u každého produktu)

Booster konopných semínek

Začněte své pěstování správně s naším Boosterem pro konopná semínka. Tato směs je navržena tak, aby optimalizovala klíčení a vývoj sazeniček díky obsahu směsi křemíku a kyseliny fulvové pro zvýšení příjmu živin. Dále obsažené aminokyseliny a vitamíny pomohou posílit kořenovou hmotu a také příjem klíčových mikroživin. Tato receptura urychluje klíčení, posiluje kořeny a dokonce aktivuje stará semena.

 • Jak aplikovat Booster konopných semínek:

Před použitím dobře protřepejte a přidejte 30 kapek do 1 litru vody o pokojové teplotě. Důkladně promíchejte a použijte do jednoho dne od přípravy. Aplikujte k udržení vlhkosti semen během klíčení a k výživě semenáčků předtím, než vyvinou první listy.

Kompatibilní:
Se všemi hnojivy od RQS.

Bio-Grow tekuté hnojivo

Naše kapalné hnojivo Bio-Grow spojuje základní makroživiny s aminokyselinami a organickými látkami, které podporují růst rostlin a zároveň dodávají půdě úrodnost. Díky poměru NPK 3-3-3 může tento přípravek podpořit bujný růst listů během celé vegetační fáze. Aplikujte jako kořenovou zálivku v rámci standardního režimu nebo jako listový postřik pro rychlé odstranění příznaků nedostatku živin.

 • Jak aplikovat tekuté hnojivo Bio-Grow:

Před použitím láhev dobře protřepejte a poté přidejte 1-2 ml na litr vody. Roztok důkladně promíchejte a aplikujte Bio-Grow tekuté hnojivo jako půdní zálivku nebo listový postřik.

Kompatibilní:
Se všemi hnojivy od RQS.
Speciální informace:
Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s naší řadou organických živin Bio-Grow a Bio-Flowering Booster.

Tekuté hnojivo Bio-Bloom

Naše tekuté hnojivo Bio-Bloom, které je speciálně navrženo tak, aby pomáhalo rostlinám konopí prospívat během fáze kvetení, obsahuje vysoké množství fosforu a draslíku. Tyto prvky pomáhají podpořit tvorbu květů a posunout produkci pryskyřice na maximum. V době sklizně se můžete těšit na větší, aromatičtější a tlustší květy.

 • Jak aplikovat tekuté hnojivo Bio-Bloom?

Před použitím lahvičku dobře protřepejte a přidejte 1-2 ml na litr vody. Před použitím roztok důkladně promíchejte a aplikujte buď jako kořenovou zálivku, nebo listový postřik.

Kompatibilní:
Se všemi hnojivy od RQS.
Speciální informace:
Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s naší řadou organických živin Bio-Grow a Bio-Flowering Booster.

Rhizobakterie

Produkt Easy Roots Rhizobacter využívá sílu prospěšných bakterií Bacillus, které mohou pomoci zvýšit výnosy, zesílit obsah kanabinoidů a podpořit obranyschopnost rostliny vůči chorobám. Kromě toho využívá tento produkt řas, které chrání prospěšné bakterie před podrážděním hnojivy a fluktuací pH. Řasy také obsahují 60 esenciálních stopových minerálů, které bude mít vaše rostlina k dispozici.

 • Jak Používat Easy Roots Rhizobacter

Produkt Easy Roots Rhizobacter začněte používat na začátku pěstování. Jakmile budete plnit květináče či záhony substrátem, tak přidejte 1g tohoto produktu na každý litr půdy a pořádně substrát promíchejte. Produkt Easy Roots Rhizobacter můžete také použít jako kořenovou zálivku v průběhu celého pěstování. Smíchejte 1 g produktu s 1 l vody a aplikujte každých 21 dní.

Kompatibilní:
Se všemi hnojivy od RQS.
Rhizobakterie

Easy Roots Mykorhizní Mix

Easy Roots Mycorrhiza Mix obsahuje několik druhů hub, které mají symbiotický vztah s kořeny rostlin a fungují tak jako prodloužení kořenového systému. Tyto houby uvolňují do půdy enzymy, které rozkládají organickou hmotu do formy volných živin, které mohou rostliny snadno zužitkovat.

 • Jak Používat Easy Roots Mykorhizní Mix

Tyto houby potřebují k životu kořenový systém a tudíž je vhodné aplikovat tento produkt během přesazování. Udělejte do nového květináče či záhonu jamku a přidejte 5 g produktu na rostlinu.

Kompatibilní s:
Easy Boost, Rhizobacter, Easy Grow, Easy Plus, Easy Bloom.
Nekompatibilní s:
Netopýří Guano (vysoký obsah fosforu).
Easy Roots Mycorrhiza Mix

Netopýří Guano

Video id: 816911390

RQS Netopýří Guano je organický zdroj klíčových živin a enzymů. Nejenže tento produkt nakrmí vaše konopné rostliny, ale také napomáhá půdním mikroorganismům vést spokojený život.

 • Jak Používat RQS Netopýří Guano

Netopýří Guano je všestranné hnojivo pro konopí a další rostliny. Můžete jej používat následujícími způsoby v průběhu celého růstu:

 • Půdní Mix: Smíchejte RQS Netopýří Guano s vaším substrátem na začátku pěstování. Přidejte 100 g produktu na 15 l půdy.
 • "Čaj": Netopýří guano můžete použít jako kořenovou zálivku k poskytnutí vysokého obsahu fosforu. Smíchejte 1 polévkovou lžíci s litrem vlažné vody. Nechte směs odpočinout přes noc a poté ji aplikujte jednou týdně.
 • Posyp substrátu: Aplikujte Netopýří Guano přímo do půdy jako posyp. Přidejte 100 g na povrh půdy kolem každé rostliny. Přidejte produkt i pod mulč a pořádně zalévejte.
Kompatibilní s:
Easy Boost, Rhizobacter, Easy Grow Plus, Easy Bloom.
Speciální informace:
Dávejte si pozor při společném požívání s produktem Easy Bloom, jelikož tento produkt má vysoký obsah fosforu.
Nekompatibilní s:
Easy Roots Mykorrhizní Mix (pokud jej nepoužijete v různých fázích růstu - příklad. Easy Roots během vegetativní fáze a Netopýří Guano během fáze kvetení).
Bat Guano

Easy Boost

Jedna dávka našeho Easy Boost Organického Hnojiva poskytne vašim konopným rostlinám dostatek živin pro 10 - 12 týdnů. Přidejte toto hnojivo do vašeho substrátu a poskytněte vašim rostlinám dostatečné množství dusíku, fosforu, draslíku a hořčíku.

 • Jak Používat Easy Boost Organické Hnojivo

Jednoduše smíchejte peletky produktu Easy Boost s vaším substrátem. Na každých 20 l půdy přidejte 50 - 100 g.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.
Easy Boost

Easy Grow

Produkt Easy Grow obsahuje směs organických biostimulantů, které optimalizují růst a zdraví rostliny společně s dusíkem a dalšími klíčovými živinami. Tyto tablety si skvěle rozumí s produktem Easy Boost a umožní vašim rostlinám co nejlepší start do života.

 • Jak Používat Easy Grow

Pokud chcete pohnojit vaše rostliny během vegetativní fáze, tak stačí rozpustit 1 Easy Grow tabletu v 3 - 5 l vody. Tento roztok aplikujte jednou za 7 dní. Roztok můžete skladovat až po dobu 7 dní. Po uplynutí této doby doporučujeme připravit nový roztok.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.
Easy Grow

Easy Bloom

Produkt Easy Bloom poskytne všechny nezbytné živiny pro konopné rostliny ve fázi kvetení, včetně fosforu, draslíku, vápníku a hořčíku.

 • Jak Používat Easy Bloom

Tablety Easy Bloom lze používat ihned, jakmile začnou rostliny kvést. Jednu tabletu je vhodné rozpustit v 5 - 8 l vody a vzniklým roztokem poté zalévat vaše rostliny jednou za sedm dní. Roztok lze používat po dobu 10 dní od vytvoření. Produkt Easy Bloom přestaňte používat dva týdny před sklizní, kdy budete vaše rostliny proplachovat.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy, která jsou určená pro kvetení.
Speciální informace:
Dávejte pozor na to, jak vaše rostliny reagují na užívání produktu Easy Bloom společně s Netopýřím Guanem, jelikož oba dva tyto produkty mají vysoký obsah fosforu.
Easy Bloom

Easy Plus

Produkt Easy Plus pomáhá zabránit nedostatku mikronutrientů během růstu. I když je nedostatek těchto živin poměrně vzácný, stále k němu může dojít, a to může vést k velkému dopadu na zdraví vašich rostlin a poté na jejich výnosnost.

 • Jak Používat Easy Plus

Přidejte 1 tabletu produktu Easy Plus do 5 - 8 l vody. Tento roztok lze používat po dobu 10 dní a pokuste se jej nepoužívat ve stejné dny, kdy budete používat produkty Easy Grow a Easy Bloom.

Kompatibilní s:
Se všemi RQS hnojivy pro konopné rostliny.
Easy Plus

Thicker Flowers

Hledáte způsob, jak zvětšit velikost vašich květů? Produkt Thicker Flowers je organický stimulátor růstu květů, což vede k lepšímu vývoji květů a větší sklizni. Toto hnojivo má vysoký obsah fosforu a draslíku, což jsou dvě nejdůležitější živiny pro rostliny ve fázi kvetení.

 • Jak Používat Thicker Flowers

Produkt Thicker Flowers můžete začít používat ihned, jakmile přepnete v indooru lampu na 12 hodin světla a 12 hodin tmy. Pokud pěstujete v outdooru či pěstujete samonakvétací rostliny, tak můžete začít tento produkt používat tehdy, jakmile si všimnete prvních náznaků kvetení.

Produkt Thicker Flowers můžete používat každý den během zalévání. Nejlepších výsledků dosáhnete tehdy, pokud budete tento produkt používat následovně:

 • Týden 1: 0,1 ml/l
 • Týden 2: 0,2 ml/l
 • Týden 3: 0,3 ml/l
 • Týden 4: 0,4 ml/l
 • Týden 5: 0,5 ml/l
 • Týden 6: 0,6 ml/l

Jakmile přijde na řadu týden 7, tak můžete začít každý týden snižovat dávku o 0,1 ml. Tento produkt přestaňte používat 1 - 2 týdny před sklizní.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.
Speciální Informace:
Užívání produktu Thicker Flowers společně s produkty Easy Bloom a Netopýří Guano může vést k nadměrnému množství fosforu v půdě.

Bigger Flowers

Produkt Bigger Flowers dodá vašim rostlinám řadu živin a stimulantů růstu. I když konopné rostliny nepotřebují tento produkt ke svému přežití, tak jim umožňuje odemknout jejich plný genetický potenciál, co vede k větší sklizni a lepší kvalitě palic.

 • Jak Používat Produkt Bigger Flowers

Produkt Bigger Flowers pomáhá vašim rostlinám dosáhnout svého plného potenciálu v průběhu celého růstu. Během vegetativní fáze stačí přidat 1 ml na litr vody a aplikovat výsledný roztok každé dva dny. Během kvetení použijte následující množství:

 • Týden 1: 0,5 ml/l
 • Týdny 2–3: 0,8 ml/l
 • Týden 4: 1 ml/l

Po zbylou dobu kvetení používejte dávku 1 ml na litr a přestaňte produkt používat 1 - 2 týdny před sklizní.

Sweeter Flowers

Produkt Sweeter Flowers pomáhá zlepšit strukturální růst a vývoj vašich rostlin. Tento produkt obsahuje aminokyseliny, které jsou stavebními bloky proteinů a také obsahuje draslík, který pomáhá regulovat produkci proteinů uvnitř rostlin.

 • Jak Používat Sweeter Flowers

Produkt Sweeter Flowers začněte používat během pátého týdne kvetení. Použijte následující návod:

 • Týden 5: 0,4 ml/l
 • Týden 6: 0,7 ml/l
 • Týden 7: 0,8 ml/l
 • Týden 8: 1 ml/l

Produkt Sweeter Flowers přestaňte používat asi dva týdny před sklizní, kdy budete proplachovat vaše rostliny.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.

Easy Roots Trichoderma

Easy Roots Trichoderma slouží jako přírodní organický prostředek k posílení zdraví rostlin. Jako houba podporující růst rostlin, (PGPF) Trichoderma zlepšuje koloběh živin v půdě, díky čemuž jsou klíčové minerály pro rostliny konopí lépe dostupné. Kromě zlepšení růstu Trichoderma tvrdě působí i dole v půdě, kde bojuje proti patogenním mikrobům a zabraňuje běžným kořenovým chorobám.

 • Jak používat Trichodermu

Rostliny naočkujte půdní zálivkou smícháním 1-2 g prášku Trichoderma ve vodě. Pro udržení zdravé populace aplikujte 0,5-1 g každých 30 dní.

Zvláštní ohledy: Trichoderma má potenciál konkurovat mykorhizním houbám v půdě. Při použití směsi Easy Roots Mycorrhiza Mix během přesazování počkejte dva týdny před aplikací Trichodermy, aby měly mykorhizní houby dostatek času se usadit.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.

Mořské řasy

Mořské řasy sice pocházejí z oceánu, ale suchozemským rostlinám prospívají. Toto přírodní hnojivo plné dusíku, fosforu, hořčíku, draslíku a železa poskytuje klíčové živiny, které pomáhají optimalizovat zdraví a produktivitu konopných rostlin. Nejenže mořské řasy vyživují rostliny, ale tato forma organické hmoty také pomáhá půdním mikrobům vzkvétat, což časem zvyšuje úrodnost.

 • Jak používat mořské řasy

Smíchejte 1 g mořských řas na litr půdy.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.

SuperVit

Produkt SuperVit přináší pečlivě vyvinutou recepturu vitamínů a aminokyselin, které optimalizují růst konopí a pomáhají rostlinám zvládat stres. Vitamíny B1, B2, B3, B4, B6 a kyselina listová pomáhají stimulovat metabolismus rostlin a produkci chlorofylu, zatímco aminokyseliny (stavební kameny bílkovin) včetně glycinu, L-leucinu a L-tyrosinu zvyšují výnosy, produkci pryskyřice a odolnost vůči stresu. Celkově SuperVit přináší větší a produktivnější rostliny.

 • Jak používat SuperVit

Při každém zalévání rostlin smíchejte jednu kapku SuperVit se 4,5 litry vody nebo dvě kapky se 4,5-9 litry vody.

Kompatibilní s:
Se všemi dalšími RQS hnojivy pro konopné rostliny.

Outdoorové Pěstování s Konopnými Hnojivy od RQS: Royal Gorilla

Nyní víte, že u nás naleznete jedny z nejlepších hnojiv pro pěstování konopí. Je tedy čas vidět tyto produkty v akci! Nejprve vám ukážeme, jak můžete používat tyto produkty při pěstování v outdooru. Jako příklad použijeme odrůdu Royal Gorilla, kterou si jistě zamilujete, pokud máte rádi konopí s vysokým obsahem THC.

Duben

Naše pěstitelská sezóna začíná v tomto případě 18. dubna a bude trvat 26 týdnů. Pojďme se do toho pustit!

Nejprve musíme začít tím, že necháme naklíčit naše semínka. Během této fáze můžete využít produktu Easy Start, který zvyšuje šanci na vyklíčení a poskytne vašim rostlinkám ten nejlepší start do života. Semínka budou klíčit 3 - 7 dní. Nechte je hezky v jejich buňkách, dokud nevyrostou do výšky 3 - 5 cm a nevytvoří si první pár pravých listů.

Květen

Během května začnou vaše semenáčky rychle růst, co značí začátek vegetativní fáze. Připravte jim tedy jejich nový domov, přesaďte je do větších květináčů a sledujte jejich růst!

Připravte si substrát, do kterého přesadíte vaše semenáčky. Ideální je kvalitní a domácí kompost či substrát pro sadbu ze zahradnictví. Poté přidejte 50 - 100 g produktu Easy Boost na každých 20 l půdy. Poté přidejte 20 g Rhizobakterií a 5 g Mykorrhizního mixu. Vše důkladně promíchejte. V této směsi budou mít vaše semenáčky téměř vše, co potřebují ke svému životu po následujících několik týdnů. Důkladně semenáčky zalévejte a nechte je pod světly každý den alespoň po dobu 16 hodin.

Outdoorové Pěstování s Konopnými Hnojivy od RQS: Royal Gorilla

Červen

V této fázi růstu se naplno rozjela vegetativní fáze. Díky spřáteleným mikroorganismům budou moci vaše rostliny využít živiny, které jste jim poskytli. Nyní je na čase je znovu nakrmit a ujistit se, že nebudou mít nedostatek některých živin. Aplikujte následující produkty v průběhu zbylé vegetativní fáze, díky čemuž budou vaše rostliny zdravé a silné.

 • Easy Grow: Rozpusťte 1 tabletu v 3 - 5 l vody a výsledný roztok aplikujte jednou za 7 dní.
 • Easy Plus: Toto hnojivo dodá vašim rostlinám klíčové mikronutrienty, díky kterým nebudou trpět žádným nedostatkem. Přidejte 1 tabletu do 5 - 8 litrů vody a aplikujte každých 10 dní. Ujistěte se, že nepoužíváte produkt Easy Plus ve stejný den, jako produkt Easy Grow.
 • Bigger Flowers: Přidejte 1 ml tohoto produktu na každý litr vody a aplikujte každý druhý den. Díky tomuto produktu dostanou vaše rostliny k dispozici dostatečné živiny a stimulátory růstu.
 • Rhizobakterie: Během začátku června přidejte další dávku Rhizobakterií. Původní bakteriální kolonie již bude zvyklá na místní prostředí a je vhodné přidat více bakterií, jelikož kořenový systém vašich rostlin bude nadále růst. Přidejte 1 g produktu na každý litr vody a aplikujte jako kořenovou zálivku.

Aby vše bylo hezky konzistentní, tak se vyhněte používání některých produktů ve stejný den a vyznačte si dny, kdy jste použili jednotlivé produkty do vašeho pěstitelského kalendáře.

Červenec

Pokračujte ve stejném režimu, jako jsme zmínili výše. Konopné rostliny mají docela hlad během vegetativní fáze a je tedy vhodné je krmit a sledovat, jak je vaše péče odměněna obrovskými a zelenými listy.

Přidejte další 1 g dávku Rhizobakterií na začátku července a podpořte tak kolonizaci kořenového systému prospěšnými bakteriemi, díky čemuž dojde k lepší výměně živin mezi vašimi rostlinami a prospěšnými bakteriemi.

Outdoorové Pěstování s Konopnými Hnojivy od RQS: Royal Gorilla

Srpen: 1 - 4. Týden Kvetení

Nyní to začne být zajímavé! V průběhu srpna se začínají zkracovat dny a vaše venkovní Royal Gorilla rostliny začnou kvést. Konopí začne mít během této fáze růstu ještě větší hlad a začne vyžadovat více některých živin, zatímco některé živiny bude třeba omezit.

⇢ Týden 1

Je čas vyměnit hnojiva pro vegetativní fázi za hnojiva pro kvetení. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte následující produkty:

 • Netopýří Guano: Svrchní vrstvu půdy posypte Netopýřím Guanem. Přidejte 100 g do každého vašeho květináče a lehce guano zahrabte a zalijte vodou. Díky tomu poskytnete vašim rostlinám zdroj fosforu a organické hmoty, který se bude během kvetení postupně rozkládat a nakrmí tak vaše rostliny i půdu.
 • Easy Bloom: Toto organické hnojivo zvýší obsah fosforu a draslíku během kvetení. Přidejte 1 tabletu na 5 - 8 l vody a aplikujte jednou za 7 dní.
 • Easy Plus: Easy Plus můžete nadále používat ve stejném množství a frekvenci. Jen jej nepoužívejte ve stejné dny jako produkt Easy Bloom.
 • Bigger Flowers: Během fáze kvetení budete muset změnit způsob, jakým toto hnojivo aplikujete. Během prvního týdne kvetení aplikujte 0,5 ml produktu na litr zálivky každé dva dny.
 • Thicker Flowers: Aplikujte 0,1 ml produktu na litr s každou zálivkou.
 • Rhizobacter: Použijte další 1 g dávku Rhizobakterií ke zlepšení produkce kanabinoidů během kvetení.

⇢ Týden 2

Používejte nadále produkty Easy Bloom a Easy Plus. Zvyšte dávku produktu Bigger Flowers na 0,8 ml na litr zálivky a také zvyšte dávku produktu Thicker Flowers na 0,2 ml na litr.

⇢ Týden 3

Aplikujte hnojiva ve stejném množství jako během druhého týdne kvetení. Dávku produktu Thicker Flowers zvyšte na 0,3 ml na litr.

⇢ Týden 4

Produkty Easy Bloom a Easy Plus používejte nadále ve stejné dávce. Dávku produktu Bigger Flowers zvyšte na 1 ml na litr zálivky. Tuto dávku používejte do té doby, dokud nezačnete proplachovat vaše rostliny před sklizní. Dávku produktu Thicker Flowers zvyšte na 0,4 ml na litr.

Outdoorové Pěstování s Konopnými Hnojivy od RQS: Royal Gorilla

Září: 5 - 8. Týden Kvetení

Během září začnou vaše rostliny odrůdy Royal Gorilla finišovat s kvetením. Použijte následující režim k maximalizaci velikosti vašich palic a sklizně.

⇢ Týden 5

Nyní je čas začít používat i produkt Sweeter Flowers, který dodá vašim rostlinám dodatečné aminokyseliny a draslík. Začněte s dávkou 0,4 ml na litr při zalévání. Dávku produktu Thicker Flowers zvyšte na 0,5 ml na litr.

⇢ Týden 6

Zvyšte dávku produktu Sweeter Flowers na 0,7 ml na litr a dávku produktu Thicker Flowers na 0,6 ml na litr.

⇢ Týden7

Zvyšte dávku produktu Sweeter Flowers na 0,8 ml na litr a dávku produktu Thicker Flowers snižte na 0,5 ml na litr.

⇢ Týden 8

Zvyšte dávku produktu Sweeter Flowers na 1 ml na litr a dávku produktu Thicker Flowers snižte na 0,4 ml na litr. Tyto dávky udržujte až do proplachování vašich rostlin.

Říjen: Flushing a Sklizeň

Již brzy přijde ta chvíle, na kterou celou dobu čekáte a budete si moci vychutnat plody vaší těžké práce! Nyní je čas naposledy pohnojit vaše rostliny a poté je potřeba je pořádně propláchnout. Použijte tedy produkt Easy Bloom ve stejném množství. Použijte naposledy produkt Sweeter Flowers v množství 1 ml na litr a produkt Thicker Flowers v množství 0,4 ml na litr. Sklizeň odrůdy Royal Gorilla očekávejte kolem 16. října. Rostliny začněte proplachovat 2 dny po posledním pohnojení, tedy 1. října.

Outdoorové Pěstování s Konopnými Hnojivy od RQS: Royal Gorilla

RQS Hnojiva a Pěstování v Indooru: Green Gelato Automatic

Pokud preferujete pěstování v indooru, tak se nyní podíváme na to, jak v tomto případě použít naše hnojiva. Pro tento příklad použijeme odrůdu Green Gelato Automatic. Tato sativa-dominantní odrůda vám nabídne vysoký obsah THC a chutné terpeny, které si budete moci vychutnat za velice krátkou dobu. Použijte naše hnojiva k maximální síle, zdraví a produktivitě vašich rostlin. Jen pamatujte na to, že samonakvétací odrůdy potřebují menší množství živin v porovnání s jejími světločivnými protějšky. Jistě si všimnete, že jsme množství dávek zmenšili o jednu polovinu.

Týden 1: Klíčení

Nejprve musíme začít tím, že necháme naše semínka vyklíčit. Doporučujeme použít produkt Easy Start, který poskytne optimální podmínky a zvýšenou šanci na vyklíčení. Vysejte vaše semínka do substrátu a počkejte 3 - 7 dní, než vyklíčí.

Zatímco trpělivě čekáte na to, než vaše semínka vyklíčí, tak si můžete udělat substrát pro pěstování. Samonakvétací odrůdy mají rády lehkou a vzdušnou půdu. Následující recept je ideální pro perfektní substrát pro samonakvétací odrůdy:

 • 3 části rašelina
 • 3 části kompost
 • 2 části perlit, vlhký
 • 1 část vermikulit, vlhký

Jakmile smícháte váš substrát, tak přidejte 50 - 100 g produktu Easy Boost a 20 g Rhizobakterií na každých 20 l substrátu a pořádně promíchejte. Poté můžete naplnit své květináče.

RQS Hnojiva a Pěstování v Indooru: Green Gelato Automatic

Týden 2: Začátek Vegetativní Fáze

Nyní by vaše semenáčky měly být 3 - 5 cm vysoké a měly by mít několik pravých listů. Jakmile začnou pořádně růst, tak budou potřebovat nový domov. Udělejte jamku uprostřed vašich květináčů a do každé jamky přidejte 5 g Mykorrhizního Mixu a inokulujte kořenový systém prospěšnými mikroby. Poté přesaďte semenáčky do jejich nového domova a zalejte je.

Týden 3

Nyní se blíží konec vegetativní fáze! Během tohoto týdne je pořádně pohnojte a podpořte tak růst listů. Rozpusťte 1 tabletu produktu Easy Grow v 7 - 10 l vody a aplikujte tento roztok jednou za 7 dní. V této fázi můžete také dát svým rostlinám růstové stimulátory. Přidejte 0,5 ml produktu Bigger Flowers na každý litr vody a aplikujte každé dva dny až do flushingu.

Týden 4: Začátek Kvetení

Říkali jsme, že odrůda Green Gelato Auto roste velice rychle! Vítejte ve fázi kvetení. Nyní je na čase změnit režim, jelikož vaše rostliny začnou vyžadovat více fosforu a draslíku. Pro ideální výsledky použijte následující směs:

 • Netopýří Guano: Posypejte svrchní část substrátu 50 g Netopýřího Guana pro zvýšený obsah fosforu.
 • Easy Bloom: Rozpusťte 1 tabletu v 12 - 16 l vody a aplikujte každých 7 dní po celou fázi kvetení.
 • Bigger Flowers: Přidejte 0,25 ml na litr vody a aplikujte každé dva dny.
 • Thicker Flowers: Přidejte 0,05 ml na litr vody s každou zálivkou.
RQS Hnojiva a Pěstování v Indooru: Green Gelato Automatic

Týden 5

Vaše rostliny by nyní měly vypadat velice živě! Upravte režim pro ideální výsledky:

 • Produkt Easy Bloom používejte stejně jako předchozí týden.
 • Zvyšte dávku produktu Bigger Flowers na 0,4 ml na litr.
 • Zvyšte dávku produktu Thicker Flowers na 0,1 ml na litr.

Týden 6

Je na čase dát vašim rostlinkám další dávku Rhizobakterií. Přidejte 1 g prášku jako kořenovou zálivku. Zvyšte dávku produktu Thicker Flowers na 0,15 ml na litr.

Týden 7

Je na čase zase trochu upravit režim. Jedná se o poslední hnojení, které pomůže s tvorbou květů a syntézou kanabinoidů. Pro optimální výsledky se držte následujícího návodu:

 • Produkt Easy Bloom používejte stejně jako předchozí týden.
 • Zvyšte dávku produktu Bigger Flowers na 0,5 ml na litr.
 • Zvyšte dávku produktu Thicker Flowers na 0,2 ml na litr.

Týden 8: Proplach a Sklizeň

Vaše práce bude brzy odměněna! Nyní přestaňte s hnojením a proplachujte své rostliny pouze čistou vodou. Takto budou připraveny na sklizeň přibližně za dva týdny.

RQS Hnojiva a Pěstování v Indooru: Green Gelato Automatic

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Grow Guide Topic Finder

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzí