• Netopýří Guano

Netopýří Guano

Organické živiny nasytí nejen vaše konopné rostliny, ale také synergické mikroby v půdě, které napomáhají se zdravým růstem vašich rostlin. Netopýří Guano je vysoce výživné a má skvělý poměr živin NPK a také obsahuje mikronutrienty a enzymy. Použijte toto hnojivo při pěstování v indooru i outdooru na počátku životního cyklu a dodejte tak vašim rostlinám ideální start do života.
(4) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 10.90

€ 10.90 (--1%)

Nakupte a vyhrajte 11 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Netopýří Guano: Hnojivo Plné Nezbytných Živin

Netopýří Guano od Royal Queen Seeds je bohatým zdrojem enzymů, NPK a mikronutrientů, které jsou nezbytné pro správný růst vašich konopných rostlin a pro bohaté sklizně. Jedná se o kompletně přírodní a ekologickou látku, která dodá živiny nejen vašim rostlinám, ale také mikrobům, které žijí v půdě.

Koncentrace živin se může v tomto přírodním produktu lehce lišit, ale každé 500 g balení obsahuje minimální poměr NPK 1:10:1. Společně mohou tyto klíčové makronutrienty pomoci se správným růstem vašich rostlin, zvýšit rychlost jejich růstu a také produkci květů a listů.

Naše netopýří guano obsahuje i mikronutrienty, které pomáhají se stavbou proteinů, s tvorbou chlorofylu a také pomáhají s odolností vůči nemocem.

Netopýří guano je bohatým zdrojem živin pro indoorové i outdoorové rostliny a nemá žádný nepříjemný zápach. Pěstitelé mohou uchovávat balení tohoto hnojiva po několik měsíců a nemusí se bát, že by se pokazilo. Skladujte na suchém a temném místě.

Jak Použít Netopýří Guano

Při pěstování venku použijte ½ kg Netopýřího Guana na každých 2–5 m² pěstebního média. Během fáze kvetení použijte více guana a smíchejte jej s půdou.

Při pěstování v indooru ve květináčích vmíchejte 100 g Netopýřího Guana do 15 litrů půdy před vysetím semínek či před přesazením. Později použijte více guana a umístěte jej do květináčů dle potřeby. Nezapomínejte pořádně zalévat.

Netopýří Guano - 500 gramů

Netopýří Guano data sheet
Pěstovat: Nutrition

  Od J. C. Dne 07/Jun/2021 :

  Titul : Best upgrade for your pots
  Komentáře : best upgrade for your earth there is, excellent


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.