• Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

Odrůda Royal Runtz je potomkem dvou odrůd - Gelato a Zkittlez, které patří mezi nejsilnější odrůdy na naší planetě. Tato prémiová odrůda z USA vám umožní se ponořit do křesla a odpálí vaši mysl na měsíc. Tuto odrůdu si vychutnávejte po malých potáhnutích, jelikož 27% obsah THC silně stimuluje váš endokanabinoidní systém.
(99) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 25 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (78)

Royal Runtz: Neskutečné Sladká a Silná odrůda

Konopný průmysl se neustále vyvíjí a každým rokem přicházejí nové odrůdy. Náš expertní tým šlechtitelů přispěl k tomuto vývoji novou odrůdou - Royal Runtz. Tato extra silná odrůda má vysoký obsah THC, díky čemuž má velice silné tělesné i psychické účinky. Pokud jste připraveni na tuto divokou jízdu, tak rozhodně neváhejte a vysaďte tuto odrůdu.

Genetická Historie Odrůdy Royal Runtz: Gelato a Zkittlez

Šlechtitelé ze Severní Ameriky se zapsali do historie konopí díky šlechtění nejsilnějších genetik na světě. Proces tvorby našich vlastních silných odrůd vychází právě z toho nejlepšího, co nám severoameričtí šlechtitelé mohou nabídnout. Po chvilce rozhodování jsme se spokojili s dvěma legendárními odrůdami, které jsou rodiči odrůdy Royal Runtz - Gelato a Zkittlez. Obě dvě tyto odrůdy jsou plné THC a chutných terpenů.

Po zkřížení těchto dvou odrůd jsme vybrali ty nejlepší fenotypy a tak vznikla odrůda Royal Runtz, která má perfektně vyvážený genetický profil - 50% indika a 50% sativa.

Pěstování Odrůdy Royal Runtz

Odrůda Royal Runtz vyroste do středně vysoké výšky a nabídne vysoké výnosy v indooru i outdooru. Royal Runtz je odolnou odrůdou a vynese vám parádní výsledky bez ohledu na prostředí. Indoorové rostliny vyrostou do výšky mezi 100–130 cm a vynesou vám mezi 450–500 g/m², což je dostatečné množství, které vám na nějakou dobu jistě vystačí!

Venkovní rostliny pěstované ve velkých květináčích a nebo přímo v zemi dokážou vyrůst do výšky 180 cm. Pro odpuzení škůdců a k maximalizaci výnosů popřemýšlejte nad vysazením rostlinných společníků. Očekávejte skvělé výnosy dosahující 400–450 g na rostlinu po 8–9 týdnech kvetení.

Aroma, Chuť a Účinky Odrůdy Royal Runtz

Jakmile vyzkoušíte tuto odrůdu, tak vaši mysl ohromí dvěma způsoby. Nejprve je zde její intenzivní aroma, které připomíná ovocný salát. Její sladká a ovocná chuť vám naprosto odrovná chuťové buňky.

A poté jsou zde její účinky, které vás naprosto odpálí až na měsíc. Obrovský, 27% obsah THC vám navodí hluboce relaxační účinky a pošle vám do vaší mysli pořádnou dávku kreativní energie. Zkušení uživatelé se mohou radovat, jelikož celý joint s touto odrůdou vás zabaví po dobu několik hodin, zatímco nováčci by si tuto dobrotu měli užívat pouze po menších potáhnutích.

Royal Runtz data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 27%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 400 - 450 gr/plant
Výška Indoor: 90-130 cm
Výška Outdoor: 160 - 180 cm
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Polovina října
Genetická Výbava: Gelato x Zkittlez
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Účinek: Euforické, Povznášející
Klima: Mírný
Chuť: Cukrová, Ovocná

  Od A. D. Dne 22/Jul/2021 :

  Titul : pepito
  Komentáře : germination facile (elles ont toutes germées), petit plant de 5 cm

  Od T. A. Dne 12/Jul/2021 :

  Titul : excellent
  Komentáře : la germinaison s'est super bien passé, une plante résistante! jai eu le malheur de les planter dans le jardin voisin abandonné et un inconnu les as ttes arrachés lol... A part ca je recommande ca poussait très bien en terre

  Od P. P. Dne 12/Jul/2021 :

  Titul : Ridiculously Powerful
  Komentáře : After growing nothing but RQS' Northern Lights, White Widow and Critical for a few years I was a little miffed about not getting quite as much yield out of these babies. (~60g per plant instead of my usual 75+), but they pack such a distinctly more powerful punch per toke that I can now never go back. They need quite a bit of time to mature, yet if you patiently wait for them to show some amber trichomes they can deliver a crushing body-load that provides almost instantaneous relief for medicinal applications. If you're still growing some

  Od G. A. Dne 08/Jul/2021 :

  Titul : Ottimo
  Komentáře : Semi arrivati in tempo e germogliati perfettamente. Lo staff davvero puntuale e gentile nel fornire spiegazioni ai miei dubbi in tempi rapidissimi. Complimenti

  Od J. J. Dne 30/Jun/2021 :

  Titul : Mr greenthumb
  Komentáře : Taux de germination a 100%, affaire a suivre

  Od S. P. Dne 30/Jun/2021 :

  Titul : Royal runtz
  Komentáře : Délais de livraison raisonnable dans un paquet discret parmis les autres graines que j’ai acheté 100% de celles ci ont germées et ma culture est en cours Merci RQS Je recommande

  Od G. C. Dne 25/Jun/2021 :

  Titul : Great dream!
  Komentáře : Beautiful and the flauvor is sweet .

  Od A. P. Dne 23/Jun/2021 :

  Titul : Tonio
  Komentáře : Livraison rapide, 3 graines semées, 3 germées. Toutes en terre et poussant bien. Encore quelques mois d'attente, mais jusqu'ici le contrat est rempli. Merci RQS.

  Od E. B. Dne 21/Jun/2021 :

  Titul : Since
  Komentáře : Toutes germées belle plantes fin de run aucun souci je recommande

  Od V. G. Dne 21/Jun/2021 :

  Titul : Vito
  Komentáře : Had a low germination rate, but let's see how it develops.

  Od L. C. Dne 17/Jun/2021 :

  Titul : Génial
  Komentáře : Très bon service résulta de magnifiques plantes

  Od F. #. Dne 16/Jun/2021 :

  Titul : Very Good - Fast Delivery and Free!
  Komentáře : with gifts!

  Od G. V. Dne 11/Jun/2021 :

  Titul : Prima volta ma la migliore....
  Komentáře : Premetto che era la mia prima volta, ho allestito la serra outdoor,ho utilizzato terriccio da cactus aereoggiato con perlite e ricco di calcio, non ho ammollato i semi ma bagnati e inseriri a circa un centimetro in vasi diametro 14 cm. Che dire dopo 3 /4 gg sono venute su che una meraviglia, devo ancora testare da malattie sono solo alle prime 2 settimane. quindi per me lo consiglio

  Od K. M. Dne 11/Jun/2021 :

  Titul : Kamil
  Komentáře : Eine wirklich schöne Sorte fette Buds richtig harzig klebrig und der Geruch haut rein die werde ich nicht zum letzen mal haben 👍

  Od T. T. Dne 11/Jun/2021 :

  Titul : Grows nicely
  Komentáře : Runtz is becoming famous, so ofcourse one has to try it out!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.