• Green Gelato Automatic
 • Green Gelato Automatic
 • Green Gelato Automatic
 • Green Gelato Automatic
 • Green Gelato Automatic

Green Gelato Automatic

Samonakvétací odrůdy jsou často považovány za slabší odvary klasických odrůd. Green Gelato Automatic tento stereotyp rozhodně nesplňuje. Připravte se na opravdu silné účinky.
(1188) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 10.00
3x
€ 27.00
5x
€ 40.00
10x
€ 75.00
25x
€ 150.00
Výprodej!
Sleva!
€ 27.00

€ 27.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 27 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Green Gelato Automatic: Opravdu Silná Samonakvétací Odrůda

Green Gelato Automatic je samonakvétací verze legendární konopné odrůdy. V RQS jsme se rozhodli, že je na čase dopřát genetiku odrůdy Green Gelato i úplným začátečníkům a milovníkům samonakvétacích odrůd. Původní odrůda je potomkem odrůd Thin Mint Cookies a Sunset Sherbet. Jedná se o jednu z nejaromatičtějších odrůd na trhu a vyprodukuje opravdu obrovské množství THC. Naši šlechtitelé obohatili tento druh rumištní genetikou, díky čemuž se snadněji pěstuje a rychleji kvete.

Video id: 484370399

ÚČINKY, CHUŤ A AROMA

Green Gelato Automatic obsahuje genetiku ze sativy i indiky. Její účinky pocítíte na těle i na mysli. Není radno tuto odrůdu podceňovat! Většina samonakvétacích odrůd produkuje nižší hladiny THC, než jejich světločivné protějšky. Green Gelato Automatic je výjimkou. Ve skutečnosti dovede vyprodukovat až 24% THC a jedná se tak o jednu z nejsilnějších samonakvétacích odrůd na trhu.

Pár potáhnutí bude stačit k pocítění plné síly této odrůdy. Vaše mysl bude nabuzená a jedná se o perfektní odrůdu ke psaní, malování či dalším kreativním koníčkům. Jedná se také o skvělou sociální odrůdu a můžeme ji jen doporučit na různé večírky či události.

Tato odrůda má také medicinální vlastnosti. Uleví vám od bolesti, zvedne náladu a také zvýší chuť k jídlu. Její palice produkují silné aroma připomínající citrusy a její chuť je skvělou kombinací sladké a zemité chuti.

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY GREEN GELATO AUTOMATIC

Green Gelato Automatic se pěstuje velice snadno. Jedná se o skvělou odrůdu pro začátečníky, kteří by si akorát měli dávat pozor na její sílu. Zvládne ji zkrátka každý a nevyroste výše než do 120 cm. Pěstitelé mohou očekávat skvělou sklizeň už 70 dní od vyklíčení. Tato odrůda produkuje vysoké a rovné květy, které jsou plné trichomů. Rostliny pěstované v indooru vyprodukují asi 450 g/m², zatímco venkovní rostliny vyprodukují přibližně 100 g na rostlinu.

Green Gelato Automatic data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
THC: 24 %
CBD: Nízký
Yield Indoor: 375 - 450 gr/m2
Yield Outdoor: 100-175 gr/plant
Výška Indoor: 70-120
Výška Outdoor: 100 - 120 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: 9-10 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: Green Gelato x Cookies Auto
Typ: Sativa 55% Indica 40% Ruderalis 5%
Účinek: Čisté, Tělesná uvolněnost
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Cukrová, Ovocná, Zemitá

  Od A. S. Dne 26/Sep/2021 :

  Titul : Ami
  Komentáře : Super variété

  Od R. D. Dne 24/Sep/2021 :

  Titul : Amazing weed!
  Komentáře : The growt of this seeds is very fast,weeds is very good!

  Od F. B. Dne 23/Sep/2021 :

  Titul : Easy grow nice buds
  Komentáře : One of the best auto strain ever.

  Od H. E. Dne 22/Sep/2021 :

  Titul : Fast
  Komentáře : Nice good for money save

  Od E. H. Dne 22/Sep/2021 :

  Titul : Growing well
  Komentáře : Two out of three of the seeds germinated. The seedlings are growing well and seem strong. I look forward to tasting the flowers in a few months.

  Od F. B. Dne 21/Sep/2021 :

  Titul : Fred
  Komentáře : Très bonne qualité de graines, bon rendement je recommande.

  Od G. C. Dne 19/Sep/2021 :

  Titul : Top Autofiorente
  Komentáře : Come una normale.

  Od M. E. Dne 19/Sep/2021 :

  Titul : Markus E.
  Komentáře : Very good seeds!

  Od S. W. Dne 19/Sep/2021 :

  Titul : Für Auto nicht schlecht
  Komentáře : Habe mir ein 10ner Pack geholt und alle sind gekeimt. 9 Indoor und 1 Outdoor. Indoor sind super geworden und haben einen schönen Geschmack und gutes High. Nach 12 Wochen waren 30% der Trichome Bernsteinfarben. Der Ertrag war sehr zufriedenstellend. Wird wieder geordert.

  Od P. B. Dne 17/Sep/2021 :

  Titul : Mimosa e Gelato
  Komentáře : Buona anche se raccolto non molto , le migliori

  Od E. M. Dne 15/Sep/2021 :

  Titul : ottimo
  Komentáře : super! cresce anche a chi non è capace eheh

  Od M. F. Dne 14/Sep/2021 :

  Titul : Very sticky, but watch out for rot!
  Komentáře : Great plant that delivers on all promises. I was growing one specimen indoors in a 12 liter Air-Pot and a mix of Aldi soil and Plagron Batmix, and the results were like on all the photos - one phantastic gelato. The colas of the Gelato are só dense however, that one really has to pay attention to rot when the colas start to mature, also indoors. Admittedly, I probably made some beginner's mistakes. First of all, for reasons beyond our control, I hadn't kept a growing log, so I couldn't be sure exactly when harvest was due; I probably left the colas on the plant for too long. I did check the trichomes with the microscope though, and decided to wait a couple of days longer, because they were still very transparent. I watered the plant profusely with Alga Bloom in the evening to replenish nutrients used in the light period. Later, I learned that watering at the start of the light period is preferred to prevent moisture problems; I would definitely recommend this for the Gelato. Also, the weather outside changed for a couple of days, with humidity levels over 80% (around 65% indoors). In the meantime, the plant was probably already developing sign of illness, which I mistook for natural aging: nice yellowing and browning on the fan leaves. As the plant seemed perfectly healthy otherwise, I wasn't worried. A couple of days later I noticed that the small leaves sticking out of the top cola were crumpling. I mistakenly assumed that this was caused by excessive ventilation/lighting. When I subsequently noticed the mould in the top cola, it quickly became clear that it was too late for the 5 topmost colas: they'd already been eaten away from the inside and little could be saved. Luckily, the eight or so colas that survived the massacre, seem to deliver on every aspect mentioned in the specs! We'll see in a couple of weeks after drying. Thanks RQS for this wonderful plant!

  Od S. D. Dne 13/Sep/2021 :

  Titul : VAPEMANE
  Komentáře : THATS SOME GOOD CHIIIIIIIT! THANKS FOR THE 10% DISCOUNT.

  Od C. B. Dne 09/Sep/2021 :

  Titul : mr blauf
  Komentáře : Top !

  Od J. K. Dne 09/Sep/2021 :

  Titul : These Auto's are really Nice!
  Komentáře : Great fast start, stable growing at it self.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

RQS Gelato Genetiku

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

Royal Queen Seeds Reviews with ekomi.co.uk

RQS Gelato Genetiku

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.