• Northern Light
 • Northern Light
 • Northern Light
 • Northern Light
 • Northern Light
 • Northern Light
 • Northern Light + 1

Northern Light

alias Northern Lights, NL

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Lights pochází ze
(632) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (548)
 • Fotografie od zákazníků (5)

Ceny sbírající genetika Northern Light’s pocházející z Northern Light S1

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Lights pochází ze západního pobřeží Ameriky, původně z 11 různých semen. Každá z těchto variet se v posledních letech pěstovala, křížila mezi sebou a hybridizovala v takové míře, že přesný genetický základ zůstává zahalen tajemstvím. Jedna věc je ale jistá, totiž že Northern Lights se stala základem pro řadu z oceňovaných klasik v historii konopí.

Říká se, že Northern Lights byla rostlina výhradně na základě Indica, původem z Afghánistánu, i když některé z původních 11 rostlin měly údajně také thajský genetický základ. Dnes Vám nabízíme naše feminizovaná semena Northern Lights, která jsou stále hybridem s převažujícím zastoupením Indica, v listové struktuře mají ovšem hojné zastoupení Sativa.

Kolem 1,2 metru v indooru a 2 metrů v outdoor

Naše feminizovaná semena Northern Lights vyrostou při pěstování indoor až do výšky 1,6 m, venku ovšem dosáhne jejich výška i více než 2 m. Vykazuje spíše širší internodální vzdálenosti, má dlouhé, tenké listy, což jasně ukazuje na její kořeny Sativa. Teprve po květu se probudí její afghánské dědictví, totiž pokrytím palic hustou pryskyřicí, která se tvoří po celé rostlině, přesto ale vytváří obrovskou, hlavní kolu.

Hýčkejte si jí a ona vám to oplatí

Při pěstování venku dosahuje výnosu až 625 g na rostlinu, potřebuje k tomu ale přívětivě teplé prostředí jižního Španělska, Kalifornie nebo severní Afriky. Je-li pěstována na plném slunci a má-li dostatek živin a vody, vyroste strom, který posléze nabídne vynikající výnos.

Doba kvetení končí po 8-9 týdnech. Během procesu kvetení se tvoří palice, které mají světlý, pryskyřičný povrch, jenž se ke konci růstu začne lesknout.

Královna Zhulenců

Northern Lights patří k typickým materiálům, které Vás jednoduše odrovnají – pár dalších minut po kouření se nejspíš vůbec nezvednete z pohovky. V kouři je jasně patrné afghánské dědictví. Každý, kdo hledá silný efekt stoned, už nic dalšího po vyzkoušení feminizované Northern Lights hledat nemusí.

Northern Light data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 18%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 500 - 550 gr/m2
Yield Outdoor: 575 - 625 gr/plant
Výška Indoor: 100 - 160 cm
Výška Outdoor: 180 - 220 cm
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Genetická Výbava: Northern Light S1
Typ: Sativa 0% Indica 100%
Účinek: Čisté, Vyklidněné, Vyvážené
Klima: Krátké Léto
Chuť: Citrusová, Ovocná, Peprná, Zemitá

  Od D. K. Dne 31/Oct/2023 :

  Titul : D.J
  Komentáře : Great quality, But for starters a no go, Try Royal Queen seeds for starters, After your first 2 Grows northen light will be yours!

  Od R. T. Dne 23/Oct/2023 :

  Titul : AWS
  Komentáře : komplett unproblematscher Anbau, sehr gute Ausbeute bei wenig Eingriffen. Geschmack und Wirkung sind auch noch absolut überzeugend !

  Od K. G. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : Whistleblower
  Komentáře : Betrouwbare strain met relatief uniforme planten en grote opbrengst

  Od O. N. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : Icke
  Komentáře : Der Klassiker wuchs problemlos und schmeckt da einfach hervorragend

  Od R. F. Dne 11/Oct/2023 :

  Titul : Northern Lights, FEM
  Komentáře : Another great product that RQS carries in their inventory! I decided to use 2 of the 3 seeds in the package and had 100% germination rate. Both were grown indoors in a 2'x4' gorilla grow tent and LED full spectrum grow light. I planted these females in 100% organic living soil and used Dr. Earth veg and bloom organic fertilizer which I used to also top off the 5 gallon fabric pots these females were growing in. They grew a little over 4' tall and I was able to harvest almost a pound in this small grow tent I'm using. My grow tent was full of fat, sticky, smelly buds. You can't go wrong with this strain! I will definitly order from RQS again and again. Too bad I can't upload pics of my grow along with my review...

  Od C. V. Dne 11/Oct/2023 :

  Titul : Wat n gruwelijk fijne plant is dit!
  Komentáře : Vandaag begonnen met de oogst van deze beauty. Ze heeft het heel goed gedaan de afgelopen maanden. Ik schat dat er zeker 600 gram hele fijne wiet vd plant af komt. Ook heel blij met de medicinale eigenschappen, ik maak er wietolie van en mn moeder slaapt er n heel stuk beter door. Thank you!💚💚

  Od Z. M. Dne 10/Oct/2023 :

  Titul : VERY Gooooood
  Komentáře : I have 2 NL and i will harvest tomorrow, the smell is very very good (smells like fruits or candy) very frosty and nice green and purple colour. Plants are 1m60 and very big buds (I topped them twice). Im very curious how the effect is gonna be but Im sure that it will be great. They are in 6 gallon pots and i am so happy with how they look. I did get budrot ( I thought i didn’t have to look because they are very mould resistant) but every plant can get budrot, it was really easy to see because of the green colour so i cut it out and now its fine. Thanks rqs for these wonderful seeds

  Od F. N. Dne 30/Aug/2023 :

  Titul : Indoor Grow Huge Colas!
  Komentáře : Big beautiful colas from this plant! I harvested in week 6 growing in soil indoors under LED's. Started to smell amazing the last two weeks in the tent too! Can't wait to weight them! Wish I could post pictures of these trees!

  Od N. P. Dne 28/Aug/2023 :

  Titul : These genetics are EPIC!
  Komentáře : Biggest, healthiest, most frosty plant I have ever grown! Once my seedling was planted, she took off running! She blazed through veg stage up to 12” tall in just 21 days! Topping her caused no stress, and she was sprouting new growth the next day. The buds are growing thick and sweet-smelling, but the frosty ski slopes of trichomes are like gazing at the Alps. These branches are very bendable and can handle LST or anchoring very easily. The stated flowering time is right on. Should be nine weeks when I cut her down. Get this strain! You will NOT be disappointed!

  Od N. B. Dne 11/Aug/2023 :

  Titul : Indoor
  Komentáře : I got a 3 pack, only planted 1 she sprouted quickly. Veg phase went well, and then she kicked it into gear for flower. On the last week before harvest and she is beautiful. Can't wait to try it.

  Od S. K. Dne 03/Aug/2023 :

  Titul : Leds
  Komentáře : All seeds germinated 100%

  Od V. H. Dne 31/Jul/2023 :

  Titul : Very big plants
  Komentáře : Let me start with the package that came in the mail. It looked incredible, nice eye candy and nice to have a grow schedule included. (i did not use this, but the gift is appreciated) There was also a bonus seed included with another strain. I gave this one away to a friend. I ordered 5 N.L. seeds which all germinated within days. The pots i use are 40l smartpots (fabric which breathes well). 2 plants are taller than 2m (including pot) and the others are close in height. I used bio soil and i give them fish emulsion every now and then. When the flowering phase starts, i will switch to blooming nutrients. I am not going to overfeed them but i know the soil can be drained of nutrients quickly by these big plants. I have a little forest in my garden now and it looks great. Honestly i did not expect them to get this big but i like it. Can't say anything about the buds yet, they have not started growing yet (30th July 2023). So far i am very pleased with them.

  Od M. S. Dne 09/May/2023 :

  Titul : Très bonne variété
  Komentáře : Elle se Cultive facilement en interieur avec mh/hps et requiert peu de soins. En intérieur 57g de têtes denses par plantes.

  Od J. L. Dne 09/May/2023 :

  Titul : these seeds are my best plants
  Komentáře : beautifully looking and a nice green color and able to withstand my noobie mistakes like a champ

  Od B. O. Dne 19/Apr/2023 :

  Titul : Very vigorous.
  Komentáře : All seeds sprouted within 2 days using a heat mat and are growing fast under a grow light with some happy frog soil and a little fertilizer. They'll do well outside when I put them out pretty soon.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od paul ronse | 2018-05-15 23:51:18

Hi, do you think this cold be planted outside in belgium climate ? ( and is it not late to start ? maybe better use some autoflo ? )

Royal Queen Seeds Team

You can grow this strain on your country but if you are looking for some more specific options, please refer to the following article: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.