Northern Light

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Lights pochází ze
 4.5/5 (338) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
€ 21.50 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (338)
 • Fotografie od zákazníků (9)

Vítěz několika soutěží s fascinující minulostí

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Lights pochází ze západního pobřeží Ameriky, původně z 11 různých semen. Každá z těchto variet se v posledních letech pěstovala, křížila mezi sebou a hybridizovala v takové míře, že přesný genetický základ zůstává zahalen tajemstvím. Jedna věc je ale jistá, totiž že Northern Lights se stala základem pro řadu z oceňovaných klasik v historii konopí.

Říká se, že Northern Lights byla rostlina výhradně na základě Indica, původem z Afghánistánu, i když některé z původních 11 rostlin měly údajně také thajský genetický základ. Dnes Vám nabízíme naše feminizovaná semena Northern Lights, která jsou stále hybridem s převažujícím zastoupením Indica, v listové struktuře mají ovšem hojné zastoupení Sativa.

Kolem 1,2 metru v indooru a 2 metrů v outdoor

Naše feminizovaná semena Northern Lights vyrostou při pěstování indoor až do výšky 1,6 m, venku ovšem dosáhne jejich výška i více než 2 m. Vykazuje spíše širší internodální vzdálenosti, má dlouhé, tenké listy, což jasně ukazuje na její kořeny Sativa. Teprve po květu se probudí její afghánské dědictví, totiž pokrytím palic hustou pryskyřicí, která se tvoří po celé rostlině, přesto ale vytváří obrovskou, hlavní kolu.

Hýčkejte si jí a ona vám to oplatí

Výnos dosahuje v průměru 50-60 g na rostlinu nebo zhruba 500 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku dosahuje výnosu až 625 g na rostlinu, potřebuje k tomu ale přívětivě teplé prostředí jižního Španělska, Kalifornie nebo severní Afriky. Je-li pěstována na plném slunci a má-li dostatek živin a vody, vyroste strom, který posléze nabídne vynikající výnos.

Doba kvetení končí po 7-8 týdnech, někteří pěstitelé ale udávají sklizeň již po 7 týdnech. Během procesu kvetení se tvoří palice, které mají světlý, pryskyřičný povrch, jenž se ke konci růstu začne lesknout.

Královna Zhulenců

Northern Lights patří k typickým materiálům, které Vás jednoduše odrovnají – pár dalších minut po kouření se nejspíš vůbec nezvednete z pohovky. V kouři je jasně patrné afghánské dědictví. Každý, kdo hledá silný efekt stoned, už nic dalšího po vyzkoušení feminizované Northern Lights hledat nemusí.

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 500 - 550 gr/m2
 • Yield Outdoor: 575 - 625 gr/plant
 • Výška Indoor: 100 - 160 cm
 • Výška Outdoor: 180 - 220 cm
 • Kvetení: 7 - 8 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec září
 • Genetická Výbava: Northern Light S1
 • Typ: Sativa 0% Indica 100%
 • Účinek: Omámení + high
 • Chuť: Sladký, Ovocný, Koření
 • Klima: Mild
   

  By T. T. on 19/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Great service
  Comment : As expected, NL is a classic.

  By D. L. on 18/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Really strong
  Comment : Strong string

  By D. W. on 18/Mar/2019 :
  (5)

  Title : 1st Ever grow... took some abuse.
  Comment : 1st ever time grow. Ive waited an eternity to write this review. I bought 3 seeds in total. 1 did not germinate at all. I tried the damp tissue paper method.  2nd one did germinate but died before any leaves. Third time i tried the peat pellet on propagation mat and BANG! LIFE! from there on in it was full steam ahead. Medium was 1 part top soil 1 part tomato compost and 3 parts perlite. 1st for weeks was a dream... then the problems started. Wont go into it but after joining a forum it was sorted out. I did high stress training.... dropped the pot...she took some.serious abuse... MAKE SURE TO FLUSH.. the smoke is amazing. I have a damaged spine... co codamol 4 times a day for 2 and  half years.. i havent had co codamol now for 2 weeks now. I pipe it Friday and saturdy nights... Royal Queen Seeds ypur website, service and information is top rate.. thank you. All my mate love this smoke too. Highly mood lifting and relaxing... good for headphones and music... ENJOY!

  By L. M. on 05/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Great stoned feeling
  Comment : Northern lights is a classic that lives up to its name. It provides a great couch lock feeling associated with a pure indica strain like this. On top of that the yields were good and it was easy to grow.

  By V. H. on 04/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Gerne wieder
  Comment : Schneller Versand und sehr gute Samenqualität!

  By S. K. on 28/Feb/2019 :
  (5)

  Title : Northern Lights
  Comment : This strain are (in my opinion) one of the best for medical marijuana growing. I will try to make a very good quality oil for medical purpose. And about service RQS - all the best !

  By R. B. on 25/Feb/2019 :
  (5)

  Title : always a on the winning side!
  Comment : if you have no clue what to choose: go for it! Northern Light is easy to grow and keeps healthy also with beginners. the crop is always satisfying - big and with a taste that takes me back to my beginning of smoking :) and usually easy to manicure. what can you expect more?

  By B. M. on 25/Feb/2019 :
  (4)

  Title : Nice seed
  Comment : Fast fowering and realy good tast!

  By B. L. on 25/Feb/2019 :
  (5)

  Title : todas as semenetes germinaram
  Comment : Plantei estas sementes há 2 semanas atrás e todas elas geminaram.Estou bastante contente com a taxa de 100% de geminação.Agora é esperar que cresçam fortes.

  By O. M. on 25/Feb/2019 :
  (5)

  Title : Toujours au top la Northern Light !!!!
  Comment : J'ai mis les 10 à germer et au bout de 24h elles étaient toutes germées. Je les ai mis dans un pot de 3 litres. Après deux semaines et demie de croissance (400W HPS Lumatek), je les ai passé en floraison (600W HPS Lumatek). Je les ai coupé il y a peu de temps d'ailleurs elles sont toujours en séchage. J'en ai coupé deux il y a trois semaines (les plus avancées) et elles m'ont donné 58,7g sec. J'utilise la gamme "Plagron" pour l'engraissage.Conclusion : Excellente, je n'ai pas pris cette variété au hasard non plus, je la connais très bien et est toujours au top, rien à dire....

  By T. R. on 04/Feb/2019 :
  (5)

  Title : As it shoud
  Comment : Perfect grow

  By J. T. on 31/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Classic
  Comment : Always perfect

  By M. T. on 29/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Great service!
  Comment : All seeds popped and 4 out of 5 survived, but going strong. Package took a while to arrive to Ireland but it was christmas. Excellent communication with friendly staff.

  By A. B. on 28/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Perfect
  Comment : Very pleased with my purchase!


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od paul ronse | 2018-05-15 23:51:18

Hi, do you think this cold be planted outside in belgium climate ? ( and is it not late to start ? maybe better use some autoflo ? )

Royal Queen Seeds Team

You can grow this strain on your country but if you are looking for some more specific options, please refer to the following article: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Only registered user can ask a question. Login
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

5 More resistant Strains

Strain Family: Afghan

Disclaimer

All cannabis seeds sold at Royal Queen Seeds are solely for personal use. We do not supply seeds to large scale or commercial growers. We reserve the right to refuse sale if we suspect this term is being breached.

Košík

Zahrnuje položky ZDARMA

Žádné zboží

Poštovné € 0.00
Celkem € 0.00

K pokladně

5 More resistant Strains

Strain Family: Afghan

Disclaimer

All cannabis seeds sold at Royal Queen Seeds are solely for personal use. We do not supply seeds to large scale or commercial growers. We reserve the right to refuse sale if we suspect this term is being breached.