• Royal Gorilla
 • Royal Gorilla
 • Royal Gorilla
 • Royal Gorilla
 • Royal Gorilla
 • Royal Gorilla

Royal Gorilla

alias Gorilla Glue, GG4, Original Glue, Gorilla Glue #4, Glue

Odrůda Royal Gorilla je naší verzí legendární odrůdy GG4. Připravte se na sklizeň super lepivých palic s obrovským obsahem THC a delikátním terpenovým profilem, který vás naprosto dostane a nepustí.
(1295)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 24.30
5x
€ 36.00
10x
€ 67.50
25x
€ 135.00
Výprodej!
Sleva!
€ 24.30

€ 27.00 (-10%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (7)
 • Recenze (1105)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Royal Gorilla: Potomek Sour Dubb, Chem Sis a Chocolate Diesel

Video id: 328585080

Royal Gorilla je bez debat jedna z nejznámějších konopných odrůd, které se k nám dostali z USA za hodně dlouhou dobu. Rychle si udělala jméno u všech konopných znalců ve spojených státech. Nicméně, její objev se uskutečnil pouhou shodou náhod. Dva šlechtitelé ze spojených států, Joesy Whales a Lone Watie, objevili tento model poté co Joesyho Chem Sis odrůda nešťastnou náhodou zhermafrodila a opylovala jeho Sour Dubb. Nevíme přesně proč se Lone rozhodl uschovat nějaká semínka poté co Joesy kytku vyhodil. Možná to byla jenom zvědavost co ho přinutila semínka vysadit a počkat co z toho bude. A bylo to opravdu něco, neboť z těchto semínek vyrostl úžasný model jménem Royal Gorilla!

Royal Gorilla: Cenami Ověnčená Verze Legendární Odrůdy

Jakmile jsme poprvé spatřili odrůdu Royal Gorilla, tak jsme nemohli uvěřit vlastním očím. Její tlusté květy byli plně pokryty pryskyřicí a místností se linulo její silné a sladké aroma. Jakmile jsme otestovali obsah THC, tak jsme zjistili, že průměrně palice obsahovali 24 - 26 % THC, nicméně některé fenotypy měly dokonce až 30% obsah THC!

Stejně jako originální odrůda GG4, i Royal Gorilla produkuje obrovské a lepivé květy, které navozují silné uvolňující účinky, po kterých se vaše obavy a strasti rozpustí a vy se přilepíte na gauč. A nemyslete si, že to je jenom náš názor! Odrůda Royal Gorilla vyhrála 1. místo v kategorii Nové Odrůdy na Highlife Cannabis Cupu a také se umístila 3. v kategorii Indiky.

Růst a sklizeň

Royal Gorilla byste si neměli vybrat pokud chcete obrovské výnosy. Ty jsou ve skutečnosti poněkud průměrné. Cílem této rostliny je vysoká kvalita palic, nikoliv kvantita. Royal Gorilla můžete pěstovat indoor či outdoor. Bude mít masivní palice a nádherné limetkově zelené listy. Kvůli její silné produkci pryskyřice bude brzy pokryta spoustou trichomů, které na slunci krásně září.

Účinky

Průměrný obsah THC je u Royal Gorilla 24-26%. Nicméně, některé fenotypy mají schopnost tuto hranici pokořit, pokud jsou perfektně vypěstovány. Její konzumace vám zaručí velice silný relaxační efekt, který je ideální pro odpočinek a odbourání stresu. Nezapomínejme ale, že to co dělá Royal Gorilla tak speciální je její perfektní balance mezi tímto relaxačním efektem a příjemnou, povzbudivou euforií. Její síla ji dělá skvělou volbou pro medicinální využití, kteří hledají silnou rostlinku pro zvládnutí jejich neduhů a symptomů.

Royal Gorilla, je vybalancovaný 50% hybrid mezi Indikou a Sativou a má úchvatné zemité a sladké tóny zakomponované do jemných tónů citronu a borovice. Nabízí i plný chuťový zážitek, který nezklame ani ty nejvybíravější konopné znalce.

Odrůda již vyhrála několik cen, jako je například 2014 Cannabis Cup a 2015 World Cannabis Cup. V obou soutěžích se umístila na první místě v kategorii nejlepších hybridů.

Pokud vám to ještě není jasné, Royal Gorilla je skutečně úžasný hybrid, který má fanoušky po celém světě. Rozhodně stojí za váš čas!

Royal Gorilla data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 27%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 500 - 550 gr/m2
Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
Výška Indoor: 90 - 160 cm
Výška Outdoor: 130 - 170 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Polovina října
Genetická Výbava: Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Účinek: Čisté, Uklidňující
Klima: Krátké Léto
Chuť: Borovicová, Čokoládová, Dieselová, Ovocná, Pichlavá

  Od J. M. Dne 15/Feb/2024 :

  Titul : Amazing terp profile
  Komentáře : One of my favorite strains I ever grown, delicious terp. Would definitely recommend to anyone who wants smooth ,strong ,delicious flower!

  Od T. B. Dne 15/Jan/2024 :

  Titul : 1st time grow
  Komentáře : I got the northern lights auto plated on 11/18 /23 waiting on the trichomes to turn, nice and easy to grow!

  Od N. S. Dne 12/Dec/2023 :

  Titul : Feel good
  Komentáře : Excellent service et produits de très bonne qualité 👍👍👍👍👍👍🍅

  Od M. E. Dne 28/Nov/2023 :

  Titul : Cannaman
  Komentáře : Sehr starke Pflanze mit leckeren großen Buds

  Od A. A. Dne 17/Nov/2023 :

  Titul : MR.EKO
  Komentáře : Hi alle miteinander.👽 Ich möchte meine Erfahrungen mit dem Grow von Royal Gorilla mit euch teilen.🫡 Die Pflanzen vertragen auch im Sommer mal 30 Grad für einen kurzen Zeitraum und haben bis jetzt auf 120x120,600w immer so ca. 780 bis 860+ Gr. Trocken gebracht. ( 9 Pflanzen) Das High ist sehr entspannend und ausgiebig.Der Geschmack Erdig mit einem leichten Tannen tick. Alles im allen kann ich die Royal Gorilla Genetik nur empfehlen.✌️👽

  Od M. B. Dne 17/Nov/2023 :

  Titul : Mikeli
  Komentáře : Nice one, can recommend

  Od G. G. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : Plant on roids
  Komentáře : Bought 1 seed and was blown away by the growth. Very explosive plant, my pheno was heavy on the chocolate taste. Would buy again

  Od A. A. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : Super Resa ottima resistenza
  Komentáře : Pianta super resistente ottima resa ,sapore super

  Od W. W. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : sehr schön
  Komentáře : tolle Pflanzen gute Keimrate

  Od D. A. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : Da
  Komentáře : Ich habe 4 statt 3 Samen bekommen. Außerdem einen zusätzlichen Kush Samen sowie 2 F1 Orion Samen. Schneller Versand. Samen sind geteilt, wie es weitergeht sehen wir dann.

  Od G. S. Dne 24/Oct/2023 :

  Titul : Sleeping beauties
  Komentáře : Germinated 3 out of 3 without a problem, all 3 at 7gal pots. 1st one was trained with custom made trellis wire (yes wire, not net), toping (4 times). Raised middle finger and went well, small buds, not heavy enough, BUT it was an experimental grow of 30W LED that gave me back 47g of dry bud in 40x40 tent. 2nd tent was shared with many other plants but lets focus on details. 600W HPS full spectrum, Biobizz full schedule nuts and I got the rest 2 gorillas inside till harvest. 1 was like preflowering at week 3 of veggie on 20/4 cycle. Just used LST on that one and the buds were big but a few, after week 3 of flower it was just ripening, strange plant... The 2nd Royal Gorilla in that tent (under same exact conditions) was a beast! Compaired to the 65cm one, it was 1m tall, with more bud sites and slightly bigger buds, so slightly better in yield. Though none of these two exceded the yield of 40x40 cultivation!! I like my girls milky smooth for a high thc and a bit higher high, but this strain is my sleep med. It's a strain I will definitely will grow again next year, If you have insomnia, trust me and get this, let it ripe even more than I do and you will sleep in no time! Tasty AF if it matters.

  Od A. S. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Si sentono i 27% di THC anche in piccole dosi

  Od C. . Dne 10/Oct/2023 :

  Titul : Royal Gorilla Easy Grow
  Komentáře : This was my first ever grow. I started them inside and then moved them outside. Didnt touch them all season and I am looking at a huge harvest next this week. Crazy big buds and very sticky.

  Od M. P. Dne 25/Sep/2023 :

  Titul : the best straing
  Komentáře : the best weed, the best straing

  Od M. O. Dne 25/Sep/2023 :

  Titul : Royal rocket
  Komentáře : 3/3 Elles sont parties comme des fusées! a 6 semaines, ça s'annonce enomre!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Danae | 2018-10-26 03:39:57

Está disponible para envíos a Chile?

Royal Queen Seeds Team

Si, se envían desde nuestro almacén chileno.

Od Heiner Mathias | 2018-06-07 16:05:23

is this plant mold resistant?

Royal Queen Seeds Team

Please check out the following article for information about the matter: https://www.royalqueenseeds.com/blog-the-top-5-of-the-most-resistant-rqs-cannabis-strains-n441

Od rudy wantellet | 2018-02-01 23:26:09

comment bien la démarrer

Royal Queen Seeds Team

Please check out the below link to for a more accurate information regarding this matter. https://www.royalqueenseeds.com/content/45-germinating

Od didier massol | 2017-12-28 11:18:21

bonjour est ce une variété à autofloraison, et si non, quand et comment déclencher la floraison? merci

Royal Queen Seeds Team

This is a Feminized Strain, we should have the autoflowering version soon. You can make her grown for few weeks (depending on how big you want it to be) and then change the light schedule to lead her to flowering stage. https://www.royalqueenseeds.fr/blog-que-faire-quand-votre-cannabis-cultive-maison-ne-fleurit-pas-n479

Od XYZER | 2017-12-26 23:58:05

Werden die Samen in einem Briefumschlag nach Deutschland versand?

Royal Queen Seeds Team

You can check how our packages look in the belong link from our website: https://www.royalqueenseeds.com/content/15-shipping-information

Od Marvin MONFORT | 2017-11-11 10:59:57

Bonjour, Puis je couper l'apex de la royal gorilla pour la cultiver en LST (low stress trainning) et multiplier les apex ou vaut il mieux preserver l'apex principal et pincer pour obtenir de bonnes secondaires? Cordialement

Royal Queen Seeds Team

Our Cannabis Blog has loads of useful information for our grower friends. Please take a look at the below entrance for more information: https://www.royalqueenseeds.com/blog-low-stress-training-n100

Od Mauricio Olave | 2017-11-05 04:19:01

Que tierra debería usar para cultivar Royal Gorilla?

Royal Queen Seeds Team

En nuestro blog encontrarás información muy válida para varias cuestiones. En este caso el siguiente enlace te debería ayudar. https://www.royalqueenseeds.es/blog-crea-tu-propia-mezcla-de-tierra-para-cannabis-n75

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36788 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.