Royal Queen Seeds Barcelona Shop

Navštivte náš Royal Queen Seeds obchod v Barceloně

Royal Queen Seeds roste! Po velmi úspěšném uvedení našich semen obchodě v centru Amsterdamu, otevírá nyní Royal Queen Seeds obchod v Barceloně ve Španělsku.

Jako jedna z nejrychleji rostoucích konopných semenných bank v Evropě, je Royal Queen Seeds na dobré cestě stát se jedničkou na světovém trhu. Díky naší nové prodejně v Barceloně bude Royal Queen Seeds přítomna i v samém srdci evropské konopné kultury!

Naše prodejna v Barceloně se bude specializovat na nabídku prvotřídních semen Royal Queen Seeds spolu s dalším příslušenstvím pro pěstitele.

RQS Barcelona shop in Carrer Pelai 3
Očekávat, že najde zženštilé, Autoflowering a lékařské konopí semen v nejlepší kvalitě a za velmi zajímavé ceny.

Očekávejte, že zde najdete všechna naše konopná semena feminizovaných, samokvetoucích a CBD odrůd v nejlepší kvalitě a za velmi atraktivní ceny. Vyzkoušejte některé z nejlepších světových genetik od Royal Queen Seeds, které již získaly za ta léta mnohá ocenění, včetně známého Highlife Cupu a High Times Cannabis Cupu.

Najdete zde samozřejmě klasické odrůdy jako:

 

Spolu se světově proslulými odrůdami, jako je:

 

Všechna naše semínka jsou vypěstována organicky a ručně vybrána pouze ta nejlepší, která jsou pravidelně testována pro kontrolu kvality a rychlosti klíčení.

Carrer Del Carme: Nový Kamenný Obchod RQS V Starém Městě Barcelony

RQS Barcelona Shop

Royal Queen Seeds nedávno odhalili druhý kamenný obchod v srdci Barcelony. Naleznete zde nejkvalitnější konopná semínka, značkové produkty a mnoho dalších věcí.

Díky úspěchu naší první lokality v Amsterdamu jsme rádi, že vám můžeme oznámit otevření nového Royal Queen Seeds obchodu, který se nalézá v srdci Starého města Barcelony.

Tento nový přírůstek do rodiny Royal Queen Seeds bude obsahovat naše věhlasná, vysoce kvalitní konopná semínka a také značkové produkty. Ať už chcete zakoupit jednu z našich klasických odrůd jako je například White Widow, nebo chcete spíše něco originálnějšího, můžeme vám zaručit, že vše co hledáte naleznete na adrese Carrer del Carme 39, Barcelona.

RQS Barcelona shop
Royal Queen Seeds právě otevřeli druhý kamenný obchod v srdci Barcelony. V tomto obchodě naleznete nejkvalitnější konopná semínká,značkové produkty a ještě víc!

Kromě naších klasických odrůd, náš nový obchod bude zásoben unikátnějšími odrůdami včetně Royal Gorilla, Royal Cookies, Stress Killer a mnoho dalších.

Navíc, lokace v Barceloně nám skvěle poslouží jako místo komunikace se všemi RQS zákazníky. Nyní se můžete zeptat našeho přátelského personálu na všechny otázky a pochyby co máte a navíc dostanete informace z první ruky ohledně nových odrůd a dalších vzrušujících produktů.

Všechna RQS semínka jsou pěstována přírodně a jsou regulérně testována pro zjištění úspěšnosti vyklíčení. Což znamená, že si můžete být jisti, že pokaždé obdržíte produkt té nejlepší kvality. Mnoho našich odrůd vyhrálo prestižní ceny na konopných festivalech jako jsou například věhlasné soutéže High Life a High Times. Tyto výsledky znamenají, že s koupí našich produktů se můžete tak trochu chlubit a kochat se jak vám rostou na vaší zahradě.

RQS Barcelona Shop

Barcelona RQS Stores

RQS C/ Pelai 3 Barcelona Google Maps LinkRQS C/ Pelai 3 Barcelona Google 360º Tour
RQS C/del Carme 39 Barcelona Google Maps LinkRQS C/del Carme 39 Barcelona Google 360º Tour


More RQS Brand Stores

RQS Amsterdam

Store Locator

  • Discover more RQS brand stores
  • Find Our Resellers & Partners

Find an RQS store

 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.