Royal Gorilla, Nejzatuchlejší Marihuana Všech Dob 

Gorilla Glue Seeds

PŮVOD ROYAL GORILLA: VÝHRA V GENETICKÉ LOTERII

Pro pěstování konopí nastaly zajímavé časy. Pár náhodných výtvorů nebo vynálezů je dokonalých. Většiny z nich si ani nevšimnete, jako duhy v noci. Ale těch pár úžasných věcí jako třeba Coca Cola, Chocolate Chip Cookies, Corn Flaky a Bramborové Chipsy změnili svět. Gorilla Glue je marihuana, která se rychle stává první světovou náhodnou ikonou.

Gorilla Glue #1 je sativoidní fenotyp rodiny Gorilla Glue. Je produktem hermafroditního pylu, který opyloval vybrané druhy Dieselu. Místo aby se genetika zničila, na povrch vylezly ultra elitní a silné geny. Do této chvíle je Gorilla Glue #4 nejsilnějším ze všech fenotypů.

Všechny Gorilla Glue fenotypy sdílí stejné genetické dědictví z Chem Sis, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Nicméně, někteří hybridé jsou mimořádnější než jiní. Na číslech záleží a jedním argumentem za všechny je 32% obsah THC, který prokázaly testy laboratoře v Denveru, Coloradu. Gorilla Glue tak navždy změnil pohled na konopí s vysokým obsahem kanabinoidů. Naše Royal Gorilla je prostě žhavé zboží!

Rozhodně vás nepřekvapí, že Gorilla Glue sbíral jedno ocenění za druhým. Nejdůležitější z nich jsou první místa v High Times Cannabis Cups 2014 v LA a Michiganu. Řízky z Gorilla Glue se staly vysoce ceněnou komoditou prakticky přes noc. Nyní je Gorilla Glue poprvé k dispozici ve formě semínek. Domácí pěstitelé tak můžou vypěstovat nejzatuchlejší fet na planetě Zemi doma na dvorku.

RŮSTOVÁ CHARAKTERISTIKA: KING KONG KONOPNÉ ROSTLINY

Royal Gorilla roste podobně jako réva a brzy začne růst vertikálně. Při pěstování tohoto King Kong sativa-indika hybrida doporučujeme rostlinu zastřihávat aby rostla tam kde má. Pro maximální výnosy ohnivých palic doporučujeme metodu ScrOG. Další oblíbenou metodou pro vypěstování největšího množství Royal Gorilla je 4-way LST.

Royal Gorilla

Kvetení je rychlé a zběsilé. Typicky trvá přibližně 60 dní a to je všechno co je třeba. Patrně neomezená produkce pryskyřice a zemité aroma s nádechem borovice patří mezi podstatné znaky Royal Gorilla. Palice jsou menší až průměrně velké, velice husté a lepkavé na dotek.

V pozdní fázi květu budou palice připomínat sněhové koule a oranžové pestíky budou jenom stěží vidět. Trichomy budou tak blízko sebe a v takovém množství, že při doteku se přilepíte jako kdyby to bylo lepidlo. Rostlina je velice tolerantní co se týče výživy a daří se ať už v organické zemině či při hydroponickém pěstování.

Při pěstování outdoor má Royal Gorilla potenciál k obrovským výnosům, kvalitních, lepkavých palic v teplejších podnebích. Výhodou je také vrstvení trichomů pokud máte potíže se škůdci či s dlouhodobými suchy. Tento energický hybrid bude připraven ke sklizni již na konci Září, kvůli krátkému 8 týdennímu kvetení.

ÚČINKY ROYAL GORILLA: PŘÍŠTÍ STANICE SNĚNÍ

Royal Gorilla je bezkonkurenční odrůda. Tahle marihuana má prostě vlastní ligu. Očekávajte 25%+ obsah THC s šancí na překonání 30%. Tohle není tráva pro nezasvěcené. Chutí je podobná Sour Dieselu, ale chutná více zemitě a má jemnější nasládlou kudrlinku. Zhulenost je ale jiný level.

Velikým rozdílem je ten indikový účinek který vás posadí již po prvním čoudu. Tohle může být velice náročné pro nováčky, ale pro zkušeného huliče je to vstupenka do nádherného euforického vysedávání na gauči, které byste si neměli nechat ujít.

Buy Royal Gorilla

Royal Gorilla je bez debat jedna z nejznámějších konopných odrůd, které se k nám dostali z USA za hodně dlouhou dobu. Rychle si udělala jméno u všech konopných znalců ve spojených státech.

Buy Royal Gorilla

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.