By Luke Sumpter

Odrůdy Gorilla - Royal Queen Seeds Výběr Semínek

Gorilla Genetics


Původ odrůd Gorilla: Výhra v genetické loterii

Odrůdy Gorilla jsou moderní klasikou. Stejně jako Haze, Kush a Skunk se genetika Gorilla zapíše do historie jako rodina kmenů, která definovala svou éru. Na rozdíl od ostatních kmenů však odrůdy Gorilla disponují mnohem větším množstvím THC, ostřejšími terpenovými profily a vynikající produktivitou. V současné době je k dispozici mnoho odrůd Gorilla, ale všechny závisí na úspěchu té první. Kde to všechno začalo? Pojďme se do toho ponořit!

Mnoho různých kultivarů Gorilla, které jsou dnes k dispozici, vychází z odrůdy Gorilla Glue, jinak známé jako Original Glue a GG4. Tento kmen vytvořili šlechtitelé křížením odrůd Chem's Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Netušili, že tím právě vyhráli v genetické loterii a vytvořili kultivar s kolosálním 27% obsahem THC. V té době se tak Gorilla Glue stala jedním z nejsilnějších kmenů, které se kdy objevily v konopném světě. Přirozeně se brzy stala středem pozornosti a v roce 2014 vyhrála dva poháry High Times Cannabis Cup.

Gorilla Glue se také stala oblíbenou mezi šlechtiteli konopí, kteří chtějí vytvořit další nejlepší kmen. Využívali ji jak amatérští domácí pěstitelé, tak komerční šlechtitelé, kteří z ní vytvořili dlouhý seznam neuvěřitelných kultivarů. U nás v Royal Queen Seeds jsme tento genom využili k vytvoření takových odrůd, jako jsou Shogun, Triple G, Mother Gorilla a další! Seznamte se s těmito potomky kmene Gorilla Glue níže a zjistěte, proč patří do vašeho pěstebního stanu nebo skleníku!

Růstová charakteristika: King Kong konopné rostliny

Royal Gorilla Feminized

Royal Gorilla roste podobně jako réva a brzy začne růst vertikálně. Při pěstování tohoto King Kong sativa-indika hybrida doporučujeme rostlinu zastřihávat aby rostla tam kde má. Pro maximální výnosy ohnivých palic doporučujeme metodu ScrOG. Další oblíbenou metodou pro vypěstování největšího množství Royal Gorilla je 4-way LST.

Kvetení je rychlé a zběsilé. Typicky trvá přibližně 60 dní a to je všechno co je třeba. Patrně neomezená produkce pryskyřice a zemité aroma s nádechem borovice patří mezi podstatné znaky Royal Gorilla. Palice jsou menší až průměrně velké, velice husté a lepkavé na dotek.

V pozdní fázi květu budou palice připomínat sněhové koule a oranžové pestíky budou jenom stěží vidět. Trichomy budou tak blízko sebe a v takovém množství, že při doteku se přilepíte jako kdyby to bylo lepidlo. Rostlina je velice tolerantní co se týče výživy a daří se ať už v organické zemině či při hydroponickém pěstování.

Při pěstování outdoor má Royal Gorilla potenciál k obrovským výnosům, kvalitních, lepkavých palic v teplejších podnebích. Výhodou je také vrstvení trichomů pokud máte potíže se škůdci či s dlouhodobými suchy. Tento energický hybrid bude připraven ke sklizni již na konci Září, kvůli krátkému 8 týdennímu kvetení.

Účinky Royal Gorilla: příští stanice snění

Royal Gorilla je bezkonkurenční odrůda. Tahle marihuana má prostě vlastní ligu. Očekávajte 25%+ obsah THC s šancí na překonání 30%. Tohle není tráva pro nezasvěcené. Chutí je podobná Sour Dieselu, ale chutná více zemitě a má jemnější nasládlou kudrlinku. Zhulenost je ale jiný level.

Velikým rozdílem je ten indikový účinek který vás posadí již po prvním čoudu. Tohle může být velice náročné pro nováčky, ale pro zkušeného huliče je to vstupenka do nádherného euforického vysedávání na gauči, které byste si neměli nechat ujít.

Royal Gorilla Automatic je zde, aby dominovala nad ostatními

Royal Gorilla Auto

Naši šlechtitelé vzali tuto legendární odrůdu a vyšlechtili z ní samonakvétací variaci. Nyní si všichni pěstitelé mohou užít skvělé účinky a delikátní chuť odrůdy Gorilla za co nejkratší dobu. Odrůdu Royal Gorilla Automatic jsme vyšlechtili z originální odrůdy a odrůdy ruderalis. A výsledek? Indika dominantní odrůda, která se snadno pěstuje a rychle kvete. Samonakvétací odrůdy obvykle obětují svou sílu za rychlost kvetení, ale toto není tento případ. Royal Gorilla Automatic vám nabídne obojí!

Pěstování odrůdy Royal Gorilla Automatic

Začátečníci nebudou mít žádný problém s pěstováním odrůdy Royal Gorilla Automatic. Pokud jste v pěstování nováčkem, tak tato odrůda je vaší vstupenkou k úspěchu. Hravě si poradí s fluktuací teploty, s přelitím i s nedostatkem vody a také zvládne bojovat proti plísním. Při pěstování v indooru dosáhne výšky mezi 60-120 cm a zvládne vyprodukovat mezi 325–400 g/m². Venkovní rostliny jsou o něco vyšší, mohou dosahovat výšky až 140 cm a vyprodukovat mezi 120-170 g/rostlinu. Sklizeň můžete očekávat mezi 8-10 týdny od vyklíčení.

Kouření odrůdy Royal Gorilla Automatic

Odrůda Royal Gorilla Automatic se může pochlubit až 20% obsahem THC. Na samonakvétací odrůdu je to úchvatné číslo. Její indiková dominance okamžitě zrelaxuje vaše tělo a uklidní vaši mysl. Jedná se o skvělou rekreační odrůdu na večery, kdy už nemáte nic na práci a chcete zapomenout na okolní svět. Její fyzické účinky z ní dělají skvělou medicinální odrůdu proti bolesti, nechutenství a špatné náladě. Její účinky omezují stres a pomáhají od chronických bolestí. Tyto účinky si skvěle rozumí s jejím příjemným aroma a chutí citrusů, borovice a ovoce.

Shogun: Gorilla potkává Haze

Shogun

Shogun se absolutně neštítí ničeho, když jde o to, aby se střízlivá mysl proměnila ve zhulenou. Jako potomek odrůd Gorilla Glue #4 a Amnesia Haze má tento silný kultivar poněkud zastrašující obsah THC 25 %. Stačí jen pár šluků, abyste pocítili povznášející, kreativní a smích vyvolávající opojení. Díky svým oživujícím účinkům je Shogun vhodným kandidátem pro denní kouření, a dokonce i pro probouzení a pečení. Postupujte však opatrně - její síla by vás mohla poslat zpět do postele dříve, než jste zamýšleli!

Pokud jde o pěstování Shogun, ujistěte se, že máte dostatek nádob na uskladnění odměny, kterou poskytuje na konci pěstebního cyklu. Pokojové rostliny, pokud je necháte bez zálivky, dorůstají do poměrně vysoké výšky 140 cm a produkují až 600 g/m². Venku se Shogun vyšplhá do výšky 190 cm a vyprodukuje až 750 g/rostlinu.

Shogun
Amnesia Haze x Gorilla Glue 4
550 - 600 gr/m2
90 – 140 cm
9 - 11 týdnů
THC: 25%
Sativa 70% Indica 30%
650-750 gr/plant
150 - 190 cm
Konec října
Čisté, Navozující smích, Povznášející, Uklidňující

Koupit Shogun

Triple G: Ceněné potomstvo Gorilla Glue #4 a Gelato 33

Triple G

Mluvíme o silné genetice! Tato odrůda se může pochlubit jedním z nejsilnějších spojení rodičovských kmenů. Jak Gorilla Glue #4, tak Gelato 33 jsou známé svou ohromnou silou, lahodnými terpeny a vynikající produktivitou a Triple G disponuje směsí jejich nejlepších vlastností. Tento hybrid s dominancí indiky se může pochlubit nadpozemským obsahem THC 26 %. Dejte si pár šluků a připravte se na pocit omamného a svaly tajícího opojení, které se rozleje po celém vašem těle. Díky lahodné chuti čokolády, citrusů, nafty a zemitosti je tento kmen obzvláště chutný.

Triple G má poměrně kompaktní morfologii a dobře reaguje na trénink, který ji udrží ještě více zhuštěnou. Indoor rostliny dorůstají do výšky 90-140 cm a produkují až 575 g/m². I pěstitelé pracující s malými prostory mohou s touto odrůdou dosáhnout skvělého konečného výsledku. Venkovní rostliny, pokud jsou pěstovány na slunném místě a v úrodné půdě, dosahují výšky 180 cm a produkce 600-650 g/rostlinu.

Triple G
Gorilla Glue 4 x Gelato 33
525 - 575 gr/m2
90 – 140 cm
8 - 9 týdnů
THC: 26%
Sativa 15% Indica 85%
600 - 650 gr/plant
140-180 cm
Polovina října
Čisté, Euforické, Motivující, Rychlé myšlení

Koupit Triple G

Triple G Auto: Pro pěstitele s potřebou rychlosti

Triple G Auto

Toužíte po všech lahůdkách, které Triple G nabízí, ale nemáte čas dovést velkou fotoperiodickou rostlinu až do zralosti? Nezoufejte, kolegové pěstitelé. Představujeme vám Triple G Auto! Tato odrůda nabízí některé z nejlepších vlastností Triple G, ale v rychle rostoucím samonakvétacím formátu. Naši zkušení šlechtitelé vytvořili tento kmen zkřížením samotného Triple G s Big Skunk Auto. Poté, co věnovali nějaký čas zdokonalení tohoto kmene a stabilizaci konzistentního fenotypu, vytvořili jeden z nejsilnějších autokmenů. Tento kmen se vyznačuje 20% obsahem THC a v pravém stylu Gorilla poskytuje tvrdé opojení ideální pro klidné večery doma. Stejně jako fotoperioda Triple G nabízí také chutě bonbónů, čokolády a zemitosti.

Ačkoli Triple G Auto poskytuje podobný high jako originál, v pěstírně a na zahradě se chová mnohem jinak. S trochou tréninku zůstávají pokojové rostliny ve výšce pouhých 60 cm a vyprodukují až 500 g/m² již za 10 týdnů po vyklíčení. Venku rostliny dorůstají do výšky 80-140 cm v závislosti na velikosti květináče a slunečním záření. Zajistěte úrodnou půdu a sklidíte až 140 g/rostlinu.

Triple G Auto
Triple G x Big Skunk Auto
450 - 500 gr/m2
60 - 120 cm
8 - 9 týdnů
THC: 20
Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
90 - 140 gr/plant
60-140cm
10-12 týdnů po vyrašení
Čisté, Motivující, Rychlé myšlení

Koupit Triple G Auto

Mother Gorilla: Silná odrůda s chutí čokolády

Mother Gorilla

Pokud se rozhodnete pro pěstování Mother Gorilla, možná se vám stane, že se budete vzrušením bít do prsou, až nastane čas sklizně. Tento úžasný exemplář s dominancí sativy, dříve známý jako Royal Madre, předvádí během fáze kvetení pořádnou show. Jak její koly dozrávají, stávají se ještě fialovějšími, aromatičtějšími a plnějšími pryskyřice. Našim šlechtitelům se podařilo vytvořit takovou podívanou křížením rodičovských kmenů Reina Madre a Gorilla Glue #4. Celkově tato lepkavá poupata ukrývají 23% obsah THC a baterii terpenů, které uvolňují chutě a vůně čokolády, zemitosti, skunku a kyselosti.

Navzdory svému genetickému profilu s dominancí sativy se Mother Gorilla drží morfologie indiky. Rostliny jsou bujné, kompaktní a atraktivní pro pěstitele, kteří chtějí zůstat nenápadní. Pokojové rostliny zůstávají na výšce 60-100 cm a jsou vysoce produktivní v systémech ScrOG, kde po 9-10 týdnech kvetení poskytují výnos až 500 g/m². Venku roste Mother Gorilla do vyšší výšky 140-180 cm a produkuje až 550 g/rostlinu připravenou ke sklizni během začátku října.

Mother Gorilla (Původně Royal Madre)
Gorilla Glue 4 x Reina Madre
450 - 500 gr/m2
60 - 100 cm
9 - 10 týdnů
THC: 23%
Sativa 70% Indica 30%
500 - 550 gr/plant
140-180 cm
Začátek října
Euforické, Uklidňující

Koupit Mother Gorilla (Původně Royal Madre)

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.