• Mother Gorilla
 • Mother Gorilla

Mother Gorilla (Původně Royal Madre)

Mother Gorilla kombinuje celosvětově proslulou odrůdu Gorilla Glue #4 s odrůdou Reina Madre, která je velice bohatá na terpeny.
 4.5/5 (58) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.07
3x
€ 19.55
5x
€ 29.75
10x
€ 55.25
Sleva!
€ 8.07

€ 9.50 vč. DPH (-15%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Mother Gorilla: Sativa, Která Vás Inspiruje

Mother Gorilla je novou a vylepšenou verzí odrůdy Royal Madre. Původní odrůda je křížencem odrůd Jack the Ripper a Reina Madre (Queen Mother). Jedná se o silnou sativu, která vám navodí cerebrální účinky, ale chtěli jsme ji ještě trošku vylepšit. Chtěli jsme zlepšit její sílu a přivést ji do nových výšin. Je tedy zřejmé, proč jsme použili genetiku z odrůdy Gorilla. Naši šlechtitelé si tak vzali za úkol zkřížení odrůdy Reina Mother s odrůdou Gorilla Glue (GG #4).

Reina Madre posloužila jako skvělý genetický základ pro tohoto hybrida. Její úchvatný obsah THC a úžasné sativové účinky jsou nezaměnitelné. Navíc obsahuje komplexní terpenový profil, včetně sladkých, kyselých a kořeněných tónů. Odrůda Mother Gorilla zdědila mnoho těchto vlastností.

Odrůda Reina Madre přivedla do vínku chuť, ale Gorilla Glue jí zase dodala bezkonkurenční sílu. Tato velice silná odrůda je známá po celém světě pro její opravdu silné účinky. Její převážně sativové účinky jsou poháněny kolosálním obsahem THC, který může dosáhnout až 30%. Může se také pochlubit úžasnými borovicovými a čokoládovými aromaty a příjemnými tóny dieselu. Tyto úchvatné vlastnosti umožnili této odrůdě vyhrát několik ocenění na High Times Cannabis Cup a High Times World Cup.

Společně dali tito rodiče vzniknout opravdu jedinečnému hybridu. Odrůda Mother Gorilla nabízí obrovské množství THC, příjemnou chuť a krátkou dobu kvetení. Jedná se o sativa-dominantní odrůdu, která vám vyprodukuje úchvatné výnosy.

ÚČINKY, CHUŤ A AROMA ODRŮDY MOTHER GORILLA

Mother Gorilla vám navodí stimulační účinky, které jsou typické pro sativa-dominantní odrůdy. Nicméně její účinky nezpůsobí nechtěnou paranoiu či nervozitu. Místo toho vám nabídne perfektní poměr energie a nadšení. Rychle se vám dostane do vaší mysli a začne zpracovávat vaše neurony. Jistě si vychutnáte a užijete motivační a kreativní účinky, které v menších dávkách jsou perfektní pro umělecké a atletické činnosti. Pokud si ale dáte trochu víc, tak se můžete těšit na zcela euforické účinky.

Tato odrůda je skvělá do malé party či na menší oslavy a ihned vás dostane do socializační nálady. Alternativně si ji můžete vychutnat doma o samotě, při hledání inspirace či introspekce.

Květy odrůda Mother Gorilla obsahují mezi 23-25% THC, což je dostatek k navození terapeutických účinků u medicinálních uživatelů. Tato odrůda má potenciál snížit bolest a navodit chuť k jídlu. Její palice také obsahují vysokou hladinu terpenu zvaného karyofylen. Tato odrůda dále obsahuje i vyšší množství relaxačních terpenů jako je limonen a myrcene. Tento terpenový profil má za následek bohatou zemitou a čokoládovou chuť, která je doprovázena sladkými a kořeněnými tóny.

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY MOTHER GORILLA

Mother Gorilla je světločivná odrůda, která se velice snadno pěstuje. Vyroste do výšky mezi 140 - 180 cm a ke sklizni bude připravená již po 8-9 týdnech kvetení, což je velice rozumná doba pro sativu. V indooru můžete očekávat výnosy dosahující až 500g/m². Rostliny pěstované venku nabídnou maximální návratnost až 650 g na rostlinu a ke sklizni budou připraveny počátkem října.

 • Druh Odrůdy: Feminizovaná
 • THC: 25%
 • CBD: Nízký
 • Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
 • Výška Indoor: 60 - 100 cm
 • Výška Outdoor: 140-180 cm
 • Kvetení: 8 - 9 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Začátek října
 • Genetická Výbava: Gorilla Glue 4 x Reina Madre
 • Typ: Sativa 70% Indica 30%
 • Účinek: Uvolněná a euforická
 • Klima: Warm
 • Chuť: Chocolate, Sladký, Zemitý

  Od M. S. on 06/Jul/2020 :
  (5)

  Nadpis : fast delivery
  Komentář : nice plants

  Od G. N. on 29/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Fast delivery
  Komentář : Fast delivery and 100% germination

  Od D. O. on 22/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Massive plant
  Komentář : Very nicee 😍😍

  Od M. N. on 09/Jun/2020 :
  (4)

  Nadpis : THX
  Komentář : NICE ,NICE,SO NICE

  Od P. L. on 05/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Parfait
  Komentář : Parfait comme d'habitude. Je recommande

  Od Y. M. on 01/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : 3 sur 3
  Komentář : 3 Mother Gorilla commandées, bien reçu avec 3 Critical cadeau. Les 6 ont germées: 2 en 24h 3 en 36h, 1 en 72h (Critical). Pousse correctement, hauteur +/- 8cm après 10jours. Satisfait de mon achat

  Od A. K. on 01/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Fast FREE Delivery and full of gifts!!! :D
  Komentář : Yup.Exactly as the tittle say!

  Od I. P. on 27/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : M gorila
  Komentář : Супер рослина

  Od M. C. on 22/May/2020 :
  (4)

  Nadpis : 2/3
  Komentář : Sólo germinaron 2 de las 3 semillas que planté. Una en el plazo estimado (3-5 días) y la otra al cabo de una semana y 2 días de su plantación. Después de casi 2 semanas desde la plantación aun tengo la esperanza de que la 3º salga y sigo dejando caer, de vez en cuando, algunas gotas del líquido "bacto" que guardé el día que las planté.

  Od D. J. on 21/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : Io
  Komentář : Vsekakor ste najboljši ponudnik. 🏆

  Od L. P. on 11/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : my first time
  Komentář : this bank seeds is high quality in the strain in the shipping I'm very happy with my order and my plants 3 seeds and all germinaid, so good

  Od F. G. on 06/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : Impresionante calidad
  Komentář : Me han salido 5/5

  Od R. C. on 05/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : gorilla
  Komentář : produit au top un grand merci

  Od Y. T. on 01/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : seeds
  Komentář : Satisfait de la commande, bonne germination

  Od D. H. on 29/Apr/2020 :
  (1)

  Nadpis : didn't germinate - pas de germination
  Komentář : Aucune germination sur cette variété. Le support me dit de me rabattre sur les graines d'une autre variété qui m'ont été envoyé et n'envoi rien d'autre. No germination on this variety. The support tells me to fall back on the seeds of another variety sent to me and send nothing else.


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.