USA DNY - Až 50% sleva na USA odrůdy Ušetřete ve Velkém

By Luke Sumpter


Pěstování konopí v indooru má své výhody i nevýhody. Pěstitelé mají téměř kompletní kontrolu nad prostředím a mohou snadno regulovat osvětlení, zálivku a živiny. Nicméně v indooru mohou nastat problémy s prostorem a to obzvláště u odrůd, které rostou velice rychle nahoru, za zdrojem světla.

Šlechtitelé si naštěstí hráli s konopnou genetikou a podařilo se jim vyšlechtit odrůdy, které jsou ideální pro pěstování v indooru. Tyto rostliny mají malý vzrůst a velice snadno se s nimi pracuje. Skvěle se hodí do malých pěstitelských stanů a někteří pěstitelé jdou až do extrémů a pěstují je v upravených počítačových skříních či skříňkách z důvodu větší diskrétnosti.

Proč Pěstovat Konopí V Indooru?

Pěstování v indooru dělá život jednodušší nejednomu pěstiteli. Pokud žijete v chladném podnebí, kde není hezké počasí a nebo vám na vaši zahradu nesvítí přímé sluníčko, pak je pěstování v indooru přesně pro vás. V indooru můžete manipulovat se světelným cyklem, vlhkostí a příjmem živin, díky čemuž můžete vypěstovat konopí přesně podle vašich představ.

Díky pěstování v indooru se také vyhnete nechtěné pozornosti, jelikož uhlíkové filtry si snadno poradí s konopným zápachem a váš koníček tak bude poměrně nenápadný.

Jsou Všechny Odrůdy Vhodné Pro Pěstování V Indooru?

Teoreticky ano. Všechny odrůdy lze pěstovat v indooru, nicméně některé odrůdy se do tohoto prostředí hodí více než jiné. Keřovité indiky a samonakvétací odrůdy zřídkakdy vyrostou do výšky nad 120 cm a tudíž se skvěle hodí do těchto menších prostorů.

Pěstování v indooru umožňuje pěstitelům částečně ovládat čas. Světločivné odrůdy začnou kvést pouze tehdy, jakmile se začnou s příchodem podzimu krátit dny. V indooru můžete ovládat světelný cyklus a zvolit si tak dobu kvetení dle vlastního uvážení. Alternativně můžete prodloužit růstovou fázi a držet rostliny ve vegetativní fázi pod speciálním osvětlením.

Obrovské sativy mohou potenciálně vyrůst až do výšky 300 cm. Pěstitelé mohou limitovat vertikální růst výsadbou do malých květináčů, ale výnosy nebudou tak velké jako u odrůd, které byly speciálně vyšlechtěny pro pěstování v indooru.

Pokud máte v plánu pěstovat v indooru, pak zapřemýšlejte nad níže zmíněnými odrůdami. Tyto odrůdy se skvěle hodí do malých prostorů a zvládnou vyprodukovat skvělé sklizně.

Jsou Všechny Odrůdy Vhodné Pro Pěstování V Indooru?

  • Nechvalně Známá - Northern Light

Tato cenami ověnčená odrůda pochází ze západního pobřeží Spojených Států Amerických. Šlechtitelé vytvořili odrůdu Northern Lights s pomocí indikové genetiky původem z Afghánistánu.

Naše odrůda Northern Light pochází z prémiového klonu a má tak kompletně čistý indikový genetický profil. Její keřovitý růst a střední velikost z ní dělají perfektního kandidáta pro indoorové pěstování.

Tato odrůda tvoří hustou a keřovitou korunu, která je plná palic. Pokud se o ni nebudete starat, tak vyroste do výšky 160 cm. Pěstitelé mohou zmírnit její růst a nechat ji vyrůst pouze do výšky 100 cm s pomocí technik, jako je LST a ScrOG.

Jakmile dojde ke změně světelného cyklu a ke spuštění kvetení, odrůda Northern Light začne produkovat korunu plnou květů, které budou připravené ke sklizni po 8–9 týdnech kvetení. Tyto husté květy obsahují kolem 18% THC, společně s komplexní paletou citrusových, zemitých, ovocných a peprných terpenů.

Tyto květy navozují silné uklidňující účinky, které uvolní vaše tělo a pročistí mysl. Vychutnejte si je během dne k podpoře produktivity a nebo si je užijte večer před spaním.

Northern Light

Northern Light
Northern Light S1
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 0% Indica 100%
575 - 625 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Northern Light

  • Žhavá Novinka - Wedding Crasher

Odrůda Wedding Crasher se může pochlubit neskutečnými odstíny růžové, fialové a oranžové. Nejenže rozzáří vaši pěstírnu, ale její květy vás během posezení odpálí.

Tato kráska vznikla zkřížením odrůd Wedding Cake a Purple Punch. Může se pochlubit vyváženým genetickým profilem, který obsahuje 55% sativy a 45% indiky a skvěle se hodí do indooru, kde se jí nejlépe daří pod silnými LED světly.

Tato odrůda vyroste do výšky až 180 cm a hodí se tedy do větších stanů. Nicméně s pomocí main-liningu a LST můžete držet její vzrůst na příjemných 150 cm a i přesto dosáhnete optimálních výsledků. Je možné ji udržet i na 100 cm, ale to se mírně podepíše i na výnosech.

S dostatkem živin a adekvátním osvětlením se můžete těšit na sklizeň dosahující až 500 g/m² po 9–10 týdnech kvetení. Každá palice odrůdy Wedding Crasher obsahuje 21% THC. Společně s jejím vyváženým genetickým profilem se můžete těšit na silné tělesné účinky. Tato odrůda se skvěle hodí pro chvíle, kdy se chcete uvolnit, ale stále být produktivní.

V každém potáhnutí dostanete do těla vysoké množství limonenu. Tento terpenje v synergii s THC a produkuje kognitivní účinky, které zlepší vaši náladu a sníží pocity nervozity.

Wedding Crasher

Wedding Crasher
Wedding Cake x Purple Punch
450 - 500 gr/m2
150 - 180 cm
9 - 10 týdnů
THC: 21%
Sativa 55% Indica 45%
550 - 600 gr/plant
160 - 200 cm
Konec října
Navozující smích, Tělesná uvolněnost

Koupit Wedding Crasher

  • Maximální Chuť - Haze Berry

Pokud chcete ve svém indooru vypěstovat delikátní odrůdu s vysokou produkcí terpenů, pak musíte vyzkoušet odrůdu Haze Berry. Tato delikátní odrůda produkuje několik chutných molekul, které rozzáří vaše chuťové buňky a výrazně ovlivní vaši zhulenost.

Odrůda Haze Berry produkuje obrovské množství monoterpenu myrcenu. Tato přírodní chemikálie spolupracuje s THC a navozuje silné uvolňující účinky. Má také osvěžující zemitou a bylinnou chuť, kterou propůjčuje této odrůdě.

Palice této odrůdy obsahují také vysokou koncentraci beta-karyofylenu, což je peprný terpen, který uklidní vaše tělo a také zde můžeme najít terpinolen, což je další relaxační terpen, který pomůže uklidnit vaši mysl.

Odrůda Haze Berry zdědila tento terpenový profil po svých rodičích, odrůdách Blueberry a Shining Silver Haze. Zkřížením těchto odrůd se našim šlechtitelům podařilo vytvořit odrůdu Haze Berry, která obsahuje 60% sativových a 40% indikových genů.

Odrůdě Haze Berry se skvěle daří v indooru. Vyroste zde do výšky 100 cm a pomocí pěstitelských metod lze zkrátit její růst na 60 cm. Doporučujeme topovat tuto odrůdu na začátku vegetativní fáze, díky čemuž dosáhnete husté a rovnoměrné koruny plné květů. Očekávejte výnosy mezi 525–575 g/m² po 9–11 týdnech kvetení.

Haze Berry

Haze Berry
Blueberry x Shining Silver Haze
525 - 575 gr/m2
60 - 100 cm
9 - 11 týdnů
THC: 20
Sativa 60% Indica 40%
600 - 650 gr/plant
160 - 180 cm
Konec října
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Haze Berry

Unikátní Klasika - Special Kush

Odrůda Special Kush je dostupnou volbou pro indoorové pěstitele. Její malá velikost umožňuje pěstitelům pěstovat několik těchto rostlin na malém prostoru.

Co je tedy na této odrůdě speciálního? Její rychlé kvetení, které trvá pouhých 7–8 týdnů je vzácností. Za krátký čas budete sklízet až 475 g/m². I když může v indooru vyrůst až do výšky jednoho metru, tak je možné ji udržet na 60 cm.

Odrůda Special Kush produkuje husté palice plné trichomů a krásných oranžových pestíků. Každá palice obsahuje až 17% THC.

Tato indika-dominantní odrůda vás nepřehulí a nepošle vaši mysl na měsíc. Místo toho vám navodí příjemné účinky, které jsou na hraně mezi střízlivostí a přílišnou zhuleností. Tuto odrůdu můžete kouřit během dne k podpoře produktivity, zatímco si také budete užívat její uklidňující a relaxační účinky.

Co se týče její chuti, tak vám tato odrůda umožní si plně vychutnat charakteristickou chuť rodiny Kush. Zemitá, zatuchlá a lehce ovocná chuť je typickým znakem odrůd Kush a vy si ji budete moci vychutnat v každém potáhnutí.

Special Kush

Special Kush 1
Afghan x Kush
425 - 475 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 17%
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
200 - 270 cm
Konec září
Tělesná uvolněnost, Těžké, Vyklidněné

Koupit Special Kush 1

  • Vysoký Obsah THC - Wedding Gelato

Odrůda Wedding Gelato patří mezi nejsilnější odrůdy v nabídce Royal Queen Seeds. Její obsah THC dosahuje až 25% a navodí vám rychlé a dlouhodobé účinky, díky kterým uživatelé cítí euforii a motivaci.

Tato odrůda vznikla zkřížením odrůd Animal Mints, Triangle Kush a Gelato 33. Jedná se o z 60% indika-dominantní odrůdu, jejíž chuť si vás absolutně podmaní.

K pěstování této odrůdy naštěstí nepotřebujete obrovskou zahradu. Skvěle se ji daří v malých indoorových pěstírnách, kde vyroste do výšky mezi 60–100 cm a vejde se tedy prakticky do jakýchkoliv stanů, skříní a krabic.

Odrůda Wedding Gelato produkuje nádherné, temně fialové květy, které jsou téměř stejně široké jako vysoké. Tyto květy s vysokým obsahem THC produkují komplexní terpenový profil, který je charakterizován citrusovou, zemitou, ovocnou a bylinnou chutí.

Tato produktivní odrůda zvládne vyprodukovat až 500 g/m² za 8–10 týdnů kvetení.

Wedding Gelato

Wedding Gelato
Wedding Cake x Gelato x Gelato 33
450 - 500 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 10 týdnů
THC: 25%
Sativa 40% Indica 60%
350-400 gr/plant
130 - 200 cm
Začátek října
Euforické, Povznášející, Tělesná uvolněnost, Uklidňující

Koupit Wedding Gelato

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.