• Alien OG

Alien OG

aka Alien OG Kush, Alien Banana

Připravte se na intergalaktickou cestu s odrůdou Alien OG - nejnovějším přírůstkem do naší nabídky. Tato odrůda je původem z USA a je velmi oblíbenou ve výdejnách konopí v Kalifornii, na Aljašce či v Nevadě. Nyní si můžete tuto jedinečnou odrůdu vypěstovat i v pohodlí vašeho domova. Objednejte si její feminizovaná semínka ještě dnes!
Počet semen:
1x
€ 10.00
3x
€ 27.00
5x
€ 40.00
10x
€ 75.00
Výprodej!
Sleva!
€ 27.00

€ 27.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Alien OG: Vysoce kvalitní OG kříženec

Pěstování amerických odrůd je snem všech pěstitelů. A s našimi feminizovanými semeny Alien OG nebylo nikdy snazší tento sen uskutečnit. Pěstujte odrůdu Alien OG (známou také pod názvem Alien OG Kush) a za několik týdnů budete sklízet silnou trávu. Připravte si nůžky na stříhání a získejte bohatou nadílku pevných květů plných trichomů, které voní po borovici, citrusech a zemi.

Konopná semínka Alien OG: Alien Kush x Tahoe OG Kush

USA jsou nesporným domovem pravého konopí. Přesně tam jsme se tedy vydali pro genetiku pro naši odrůdu Alien OG. První v genofondu tohoto kmene je Alien Kush, proslulý kalifornský kříženec LVPK a Alien Dawg se silným zemitým, dřevitým a květinovým aroma a mozkovým opojením. Druhý rodič Alien OG, Tahoe OG, je jedinečný fenotyp původního OG Kush, oblíbený pro svůj rychlý a těžký účinek. Věrná svým předchůdcům si naše Alien OG zachovává vlhký, kvintesenciální OG zápach a silné účinky, které uklidňují tělo a zároveň povznášejí mysl.

Chuť a účinky odrůdy Alien OG

Naše semena Alien OG vytvářejí výjimečně pryskyřičné květy s klasickým stylem OG. Zářivě zelená, s hustými kalichy, mrazivými trichomy a oranžovými chloupky, tato odrůda vám bude chutnat už od prvních týdnů svého květu. Po usušení a vytvrzení se Alien OG může pochlubit klasickým OG aroma s ústředními tóny čerstvé borovice, vlhké půdy a živých citrusových plodů - představte si vůni borového lesa v kombinaci s vůní rušného džusového baru. Stejně bohatá je i její chuť, která se při nádechu pyšní předními tóny borovice a země a při výdechu hladkým nádechem citrusů. Alien OG obsahuje až 25 % THC a přináší silné opojení od okamžiku, kdy vdechnete její hustý kouř/výpar. Očekávejte euforický mozkový nával spojený s plíživým tělesným účinkem. Jakmile se její účinky dostaví, můžete odložit své povinnosti stranou a jednoduše si užívat mezigalaktickou cestu.

Pěstování semen Alien OG

Pokud jste si mysleli, že vůně a účinky Alien OG stojí za to, abyste se nadchli, počkejte, až si tato semena vypěstujete na své zahrádce. Díky výjimečné práci našich šlechtitelů se Alien OG od Royal Queen Seeds může pochlubit výjimečně snadnými růstovými vlastnostmi a skvělými výnosy. V interiéru se těmto rostlinám daří perfektně, dorůstají do maximální výšky 80-120 cm a poskytují výnosy až 500 g/m² již po 8-10 týdnech kvetení. Venku roste Alien OG o něco výše a dosahuje maximální výšky 180 cm. Na začátku října budou vaše venkovní rostliny Alien OG připravené ke sklizni a budou poskytovat výnosy kolem 500 g/rostlinu.

Alien OG data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Alien Kush x Tahoe OG Kush
THC: 25%
CBD: Nízký
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 140-180 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Účinek: Povznášející, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Chuť: Borovicová, Citrusová, Zemitá
Klima: Krátké Léto
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.