SCROGGING

Po celá léta byl oblíbený způsob Sea of Green (SOG), SCROB využívá stejné funkce, ale pěstitelé přidávají clonu maximalizující vystavení světlu. Clony mohou být jednoduché, např. drátěné nebo nylonové síťoviny, které podpírají horní části rostoucí koruny. V ideálním případě by měly mít otvory o průměru 5 cm.

Pěstování konopí s SCROG (Screen of green) metoda
Pěstování rostlin marihuany
SCROGGING Cannabis

Zavěšení clony

Clony by měly být co nejblíže k světlům, díky čemuž se zvýší množství horní části rostlin, které mají přístup ke světlu. Clony jsou uloženy mezi pěstebním substrátem a vašimi oblíbenými rostlinami konopí. Obecně platí, že pěstitelé marihuany vysazují jednu rostlinu na každých 30 centimetrů clony. Nejste-li si jistí, je lepší použít spíše méně rostlin. Metodu SCROB můžete použít při pěstování všech námi nabízených konopných kmenů, funguje dobře jak v případě indicy, tak sativy. Vzhledem k tomu, že Cannabis Sativa má tendenci se během prvních týdnů vegetačního období vytahovat se, jsou tyto rostliny ideální možností a clonu můžete použít k zajištění celkového snížení výšky marihuany pěstované uvnitř, a tak zajistit, že palice se pod intenzivním osvětlením nespálí.

Vegetativní růst marihuany s využitím SCROG

Znalosti toho, jak vaše rostliny marihuany porostou, je zásadní pro získání optimálních sklizní při použití metody SCROG. Jestliže pěstujete některý z našich vynikajících kmenů Cannabis Sativa, jako je náš Sour Diesel, můžete chtít, aby vaše rostliny zůstaly ve vegetativní fázi několik týdnů. Vzhledem k tomu, že odrůdy Cannabis Indica, jako náš Special Kush, se během kvetení moc nevytáhnou, můžete je udržet ve vegetativní fázi mnohem delší dobu.

Scrog Method Cannabis

Pěstování rostlin marihuany

Hlavní myšlenkou metody SCROG je, že místo pěstování jedné horní palice, jich můžete pod přímým osvětlením vypěstovat více. Jak rostliny prorůstají přes clonu, jednoduše je stlačujete dolů a větve přivazujete k cloně. Tak se vytvoří více míst pro vznik palic a vy maximalizujete finální sklizeň. Rostliny lze snadno přivázat pomocí plastových pásků a větve tak můžete vést do prázdných částí vaší clony. Jak rostliny rostou, začnou se rozrůstat a vy tak získáte úrodu velkých palic, které mají přístup k světlu, na kterém se jim daří. Nezapomeňte, že při režimu 12 hodin tmy a 12 hodin světla pravděpodobně získáte více větví.

Vytrhávání listů

Vzhledem k tomu, že se metoda SCROB snaží o vytvoření většího množství palic, odstranění vnějších vějířovitých listů dodá palicím více energie a vy tak sklidíte husté palice pokryté trichomy. Je důležité, abyste měli na paměti, že rostliny energii získávají z listů a měli byste si být jisti tím, že neodstraníte příliš velké množství větších listů.

Správná cirkulace vzduchu

Při pěstování konopí s využitím SCROB získáte hustší korunu, takže optimální cirkulace vzduchu je zásadní. Mezi našimi konopnými kmeny naleznete i ty, které jsou odolné vůči plísním, takže se nemusíte obávat zvýšené vlhkosti. Pokud pěstujete marihuanu ve stanu, nejlepším způsobem jak udržet teplotu a vlhkost v tom správném rozsahu, je využití lamp s vzduchovým chlazením.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.