Zahrnuje položky ZDARMA
Příručka pro Pěstování Konopí od Royal Queen Seeds
Příručka k Pěstování Hledač Tématu
- Pěstování konopí krok za krokem
- Základy pěstování konopí
- Výběr semínek
- Jak vyklíčit semínka
- Vegetativní fáze konopí
- Konopí a fáze kvetení
- Sklízení konopí
- Zastřihnutí, sušení a zrání
- Výběr květináče a substrátu
-
Pěstování v indooru
- Kompletní Přehled Pěstování Konopí v Indooru
- Tipy Pro Pěstování Konopí: Jak Nastavit Indoorové Osvětlení
- Kolik Konopných Rostlin Lze Pěstovat Na Jednom Metru Čtverečním?
- Indoorové Pěstování Konopí: Relativní Vlhkost a Teplota Vzduchu
- Návod Na Hydroponické Pěstování Konopí
- Mikropěstování Konopí: Vypěstujte Skvělou Trávu v Malém Prostoru
- Pěstování v outdooru
-
Jak pěstovat samonakvétací konopí
- Naučte Se Jak Pěstovat Samonakétací Odrůdy Týden Za Týdnem
- Jak Dosáhnout Největší Sklizně Se Samonakvétacím Konopím
- Nejlepší Půda Pro Pěstování Samonakvétacího Konopí
- Perfektní Světelné Cykly Pro Samonakvétací Konopí
- Tipy pro pěstování samonakvétacího konopí v indooru
- Tipy pro pěstování samonakvétacího konopí v outdooru
- Výživa a pH při pěstování konopí
- Problémy při pěstování konopí: Výživa
-
Problémy při pěstování konopí: Růst
- Klíčení Konopných Semínek - Průvodce řešením problémů
- Jak Se Vypořádat s Pythiem (Hniloba Kořenů) u Konopných Rostlin
- Pomalý růst konopných rostlin a co s tím můžete udělat
- Jak předcházet a napravit protáhlé stonky u konopných semenáčků
- Zalévání Konopných Rostlin: Jak Vyrešit Nadbytek či Nedostatek Vody
- Co si představit pod pojmy Samec, Samice a Hermafrodit
- Identifikace a léčba běžných onemocnění konopí
- Jak oživit nemocnou Konopnou rostlinu
- Jak se vyhnout tvorbě plísní během sušení a zrání
- Jak Předejít a Vyléčit Suché Konopné Listy
- Co Vám Mohou Prozradit Konopné Listy
- Žluté Konopné Listy
-
Pěstitelské Deníky
- Pěstování Odrůdy HulkBerry Automatic
- Pěstitelský Deník Blue Cheese Auto
- Purple Punch Automatic Pěstitelský Deník
- Triple G Automatic Pěstitelský Deník
- Pěstitelský Deník Do-Si-Dos Automatic
- Pěstitelský Deník Green Gelato Automatic
- Pěstitelský Deník Haze Berry Automatic
- Pěstitelský Deník Purple Queen Automatic
- Pěstitelský Deník Cookies Gelato Automatic
- Pěstitelský Deník Sherbet Queen Automatic
- Pěstitelský Deník Sweet Skunk Automatic
- Pěstitelský Deník Medusa F1
- Pěstitelské metody
-
Tipy a triky pro pěstování konopí
- Anatomie Konopné Rostliny
- Skladování semínek
- Kolik Slunce Potřebují Venkovní Konopné Rostliny?
- Jak kontrolovat a předejít vytahování u konopných rostlin
- Jak A Kdy Přesadit Vaše Konopné Rostliny
- Moje konopné rostliny jsou příliš vysoké: Co s tím?
- Měli byste si dělat starosti ohledně červených či fialových stonků?
- Co dělat, když vaše indoorové konopí nezačne kvést
- Jak ochránit vaše konopné rostliny před tepelným stresem
- Jak poznat, zda jsou vaše samičí konopné rostliny opylené
- Pěstování Lékařského Konopí
- Promývání Palic: Jak vyčistit vaše konopí
Nejlepší Rostlinní Společníci Pro Vaši Konopnou Zahrádku
V našem článku se dozvíte, jak můžete využívat rostlinné společníky k pěstování konopí na vaší zahradě.
Obsah:
Rostlinní společníci jsou přírodní cestou, kterou můžete ochránit své konopné rostliny před invazí škůdců a také před některými onemocněními. Tyto rostliny jsou také schopné přilákat užitečný hmyz do vaší zahrady.
Pokud tyto rostliny zasadíte mezi vaše konopí, mohou pomoci zabránit propuknutí plísně, která by mohla zdecimovat vaši úrodu. Mnoho druhů rostlin také může pomoci zlepšit zdravotní stav a strukturu půdy, ve které pěstujete a také mohou pomoci fixovat dusík z atmosféry.
Nejenže rostlinní společníci mohou ochránit vaše konopí, ale také mohou přispět ke zlepšení zdravotního stavu celé vaší zahrady. Tyto rostliny jsou schopné přilákat opylovače, což může pomoci i vašemu záhonku se zeleninou. Některé rostlinné společníky lze i sklidit a využít jako bylinky či koření do různých pokrmů.
Rožec
Rožec plstnatý růstem připomíná koberec. Tato rychle rostoucí rostlina se rychle rozšíří po celém záhonu a slouží jako krycí plodina. Tato rostlina pomáhá zadržet vlhkost a chrání půdní mikroorganismy před vlivem UV záření.
Semínka rožce můžete zasadit přímo do půdy na začátku jara a nemusíte je půdou přikrýt. Snažte se je zasadit do dobře propustného média a na záhon, který má hodně slunce. Této rostlině se nejlépe daří na jižních či západních stanovištích. Rožec toleruje širokou škálu pH, nicméně konopí preferuje pH mezi hodnotami 6,0 a 7,0.
Semínka rožce vyklíčí po 14 - 21 dnech. Poté, co se semenáčky pořádně zakoření, tak je vyplejte tak, aby mezi každou rostlinou bylo 20 cm místa. Rožec dosáhne dospělosti po 40 dnech a nejvýše vyroste do výšky 25 cm. Rožec začíná kvést počátkem léta a má malé květy, které nejsou větší než 2 cm na šířku a které mají lehké a sladké aroma.
Po dokvetení můžete rožec posekat. Posekanou rostlinu můžete použít jako mulč a nebo ji zkompostovat. Rožec je vytrvalá bylina a kořeny dokážou přežít až teploty dosahující -20°C a tudíž s největší pravděpodobností vyroste i na přes rok.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Využijte jej jako pokrývku záhonů.
- Kdy: Únor
Slunečnice
Tyto obrovské rostliny přidají každé zahradě na kráse. Slunečnice dokážou vyrůst až do výšky 3 metrů a mají krásné a obrovské žluté květy. Tyto rostliny pomůžou ochránit vaše konopí před mšicemi, slimáky, šneky a molicemi.
Semínka slunečnice vysejte přímo do půdy či kvetináčů. Nejlépe se jim daří ve vlhké a dobře propustné půdě a na stanovišti s dostatkem slunce, které je chráněno před silným větrem. Slunečnice vypouštějí do půdy alelopatické chemikálie, které inhibují růst okolních rostlin. Slunečnice tak můžete použít jako bariéru.
Po vyklíčení semenáčků jim udělejte prostor kolem 60 cm. Slunečnice začínají kvést mezi 60-95 dny od vyklíčení. Jakmile se květy naplní semínky, tak máte dvě možnosti. Buď můžete tato semínka sklidit a sníst je a nebo je zanechte na slunečnici k přilákání ptáků, kteří také pomohou s kontrolou hmyzí populace. Slunečnice nemají žádnou distinktivní vůni.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Využijte slunečnice k tvorbě bariér, větrolamů či stínu na kraji vaší zahrady nebo v blízkosti květináčů.
- Kdy: Březen
Měsíček
Měsíček lékařský - Calendula officinalis - vytváří nádherné, sytě oranžové květy a aromatické listy. Tyto květy jsou skvělé k přilákání mšic, díky čemu si nebudou všímat vašich konopných rostlin. Měsíček roste opravdu rychle a může být jednoletý či dvouletý. Daří se mu v průběhu celé sezóny, dokud nepřijdou první mrazíky. Měsíček toleruje špatnou kvalitu půdy, ale preferuje dobře propustné půdy, které jsou sypké.
Semínka vysejte přímo do záhonů a nebo květináčů na konci jara. Mezi menšími rostlinami nechte 20 cm rozestupy. V případě, že chcete větší rostliny, tak rozestupy nechte 30 cm. Měsíček vyroste do výšky až 50 cm, preferuje polostín a vede se mu dobře ve stínu jiných rostlin.
Květy sklízejte postupně v průběhu sezóny, jelikož rostlina bude přinucena jich produkovat více. Ze sklizených květů můžete vyrobit vlastní balzámy či extrakty.
Měsíček dokáže svou vůní přilákat užitečný hmyz na vaši zahradu, ale také dovede odpudit škůdce, jako je například Můra zelná, která si ráda pochutnává na konopných rostlinách.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysaďte jej mezi konopí v doporučeném rozestupu. Umístěte 1 - 2 rostliny v květináčích vedle konopí.
- Kdy: Únor - Duben
Vojtěška
Vojtěška se velice snadno pěstuje a dokáže vylepšit kvalitu vaší půdy. Jedná se o spolehlivou a užitečnou rostlinu do vaší zahrádky. Jelikož se jedná o luštěninu, tak díky symbióze s půdními bakteriemi je schopná vázat vzdušný dusík do půdy a zlepšit tak kvalitu vaší půdy. Pokud si chcete být stoprocentně jistí, že vojtěška bude dělat to, co jí jde nejlépe, tak před vysetím naočkujte semínka vojtěšky právě těmito bakteriemi.
Vojtěška je také schopná zlepšit průtok vody ve vašem médiu a udrží tak kořenový systém hydratovaný a zlepší tak turgor vašich rostlin. Vojtěška je vytrvalá bylina, která má hluboký kořenový systém a je schopná v průběhu let zlepšit kvalitu vaší půdy.
Vojtěška zapouští kořeny velice rychle a tudíž stačí rozset semínka na povrch záhonů. V chladnějších oblastech vysévejte na jaře (duben až květen), v teplých regionech můžete vyset již na podzim. Semínka vyklíčí během deseti dnů. Nezapomeňte mezi jednotlivými rostlinami udělat dostatečné rozestupy.
Vojtěška preferuje teplejší klima a je vysoce odolná vůči suchu. Daří se jí na stanovišti s plným sluncem a preferuje lehce kyselé až neutrální půdy. Klíčky vojtěšky jsou ideální ingrediencí do salátů a obsahují mnoho vitamínů a minerálů.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysejte ji jako krycí plodinu do vašich záhonů a květináčů.
- Kdy: Duben - Červenec
Červený jetel
Tato vytrvalá a keřovitá rostlina také spolupracuje s bakteriemi, které vážou dusík do půdy ze vzduchu, ve kterém je obsažené velké množství tohoto prvku. Díky jetelu můžete mít silné, zdravé a obrovské konopné rostliny.
Červený jetel má krásně růžovo-červené květy, které přilákají do vaší zahrady mnoho opylovačů. V chladných oblastech jej vysejte na počátku jara, v teplejších oblastech můžete již na podzim. Semínka vysejte 1 cm hluboko a 5 cm od sebe do propustných půd s lehce kyselým pH. Červený jetel vyžaduje stanoviště s dostatkem slunce a nejlépe se mu daří na kraji záhonů a vedle květináčů s konopím.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysejte jej přímo do květináčů či záhonů jako živý mulč.
- Kdy: Duben
Kerblík
Kerblík je skvělou kulinářskou bylinkou, která pomůže se škodlivým hmyzem. Kerblík svou jemnou vůní přitahuje mšice, které si díky tomu nevšímají vašeho konopí.
Kerblík vysejte přímo do půdy s kompostem a to již v březnu. Semínka vyklíčí již za jeden týden a brzy se z nich stanou semenáčky. Mezi jednotlivými rostlinami udělejte 30 cm rozestupy. Kerblík toleruje přímé slunce i polostín a preferuje neustále vlhkou půdu.
Kerblík neustále vypouští nová semínka a často zaroste celý záhon. Pokud tomuto chcete zabránit, tak odstraňujte květy. Lístky kerblíku můžete sklízet již za 9 týdnů a jsou skvělé v salátech a k rybám.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Zasaďte jej do jednotlivých květináčů a umístěte jej vedle vašeho konopí či jej vysejte do vyvýšených záhonů nebo skleníků.
- Kdy: Březen - Srpen
Bílý jetel
Bílý jetel je žijícím mulčem, který zadržuje vlhkost a zvyšuje dostupnost dusíku v půdě. Tato plazivá vytrvalá bylina si proklestí cestu skrze záhony bez jakýchkoliv problémů.
Kromě zlepšení kvality půdy, bílý jetel také zabraňuje v růstu plevelu a vy se tak nebudete muset tolik zabývat pletím. Semínka můžete zaočkovat bakteriemi, díky čemuž si zajistíte fixaci vzdušného dusíku do vaší půdy. Semínka vysejte na začátku jara a to ideálně do lehce kyselé půdy bohaté na fosfor a draslík. Bílý jetel preferuje slunné stanoviště.
Jetel udržujte neustále vlhký. Můžete k tomu použít jednoduchý kapátkový zavlažovací systém.
Jetel má krásné bílé a růžové květy, které sladce voní a kvete mezi květnem a říjnem. Tyto krásné květy přitahují motýly a včely. Malé množství listů a květů se skvěle hodí do salátů či jako příloha ke kuřeti.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Využijte jej jako žijící mulč kolem vašeho konopí. Skvěle se jim daří s konopím, které je zasazené ve velkých látkových květináčích.
- Kdy: Březen - Duben
Máta peprná
Máta roste velice snadno a rychle a tudíž budete mít dostatek práce s jejím pletím. Z tohoto důvodu je lepší pěstovat mátu v květináčích. Její silné aroma pomáhá odpudit škůdce jako jsou mravenci, blechy, mšice a dokonce i myši. Máta také pomůže zamaskovat zápach vašeho konopí.
Semínka máty vysejte na začátku jara a v průběhu celé sezóny budete moci sklízet veliké množství listů. Máta má ráda bohatou a propustnou půdu a preferuje stanoviště na slunci či v polostínu. Máta vyklíčí asi za 10 - 16 dní od vysetí a kvete na konci léta.
Po vykvetení ji zkraťte. Tato vytrvalá bylina vám bude poskytovat své listy, které jsou ideální na čaj, po mnoho let.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysejte do samostatných květináčů.
- Kdy: Únor - Červen
Levandule
Levandule má mnoho aromatických květů v krásné fialové barvě. Tyto nádherné rostliny jsou skvělým lákadlem pro mnoho hmyzích škůdců, díky čemuž ochrání vaše konopí. Kromě toho ale levandule přitahují i mnoho opylovačů.
Levandule preferuje teplé, středomořské prostředí, ale může vyrůst i na chladnějším severu. Zasaďte ji do bohaté půdy s dostatkem humusu a její semínka přikryjte jemným vermakulitem. Semínka ponechte v teplotě mezi 21 - 25°C a po pár dnech byste měli vidět první klíčky. Přesaďte je do záhonů či do květináčů s propustnou půdou a umístěte je na co nejvíce slunné místo. Mezi jednotlivými rostlinami zanechte 30 cm rozestupy.
Na konci sezóny můžete sklidit levandulové květy, usušit je a vyrobit z nich chutný a uklidňující čaj.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysaďte ji na kraje záhonů a nebo do květináčů, které umístěte vedle vašeho konopí.
- Kdy: Únor - Červenec
Koriandr
Tato rychle rostoucí a všestranná bylina je skvělým zdrojem chutí ve vaší zahradě. Kromě toho koriandr produkuje silné aroma, které odpuzuje škůdce a přitahuje užitečné druhy hmyzu.
Mandelinky či mšice se velice rády vyhnou vaší konopné zahrádce a raději se pustí za koriandrem. Parazitické vosičky mají vůni koriandru rády a pomohou v boji proti škůdcům.
Jelikož se jedná o delikátní rostlinu, koriandr není vhodné přesazovat. Raději jej vysejte do finálního květináče či do záhonu do hloubky 1 cm. Koriandr se vysazuje mezi dubnem a červencem a preferuje slunné stanoviště. Semínka vyklíčí po 12 - 21 dnech a mezi jednotlivými rostlinami udělejte 25 cm rozestupy.
Koriandr lze sklidit za 60-75 dní od vysetí. Je skvělý do polévek a společně s konopným máslem vám zadělá na skvělé odpoledne.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Zasaďte jej do záhonu k vašemu konopí a nebo do květináčů.
- Kdy: Březen
Heřmánek
Krásná, aromatická a funkční. Kdo by nechtěl tuto krásnou rostlinu vedle svého konopí? Heřmánek se velice snadno pěstuje a na místě, kam jej vysadíte, vyroste i další rok.
Heřmánek vysejte přímo na hranice záhonů a nebo do velkých květináčů vedle vašeho konopí. Tato bylinka zvýší produkci esenciálních olejů a turgor blízkých rostlin. Její aroma také dovede odhánět otravné mouchy a komáry.
Semínka vysejte přímo do dobře propustné půdy, která je na slunném stanovišti. Heřmánek můžete vyset v dubnu a vyklíčí za 20-30 dní. Mezi jednotlivými rostlinami udělejte 15 cm mezery.
Heřmánkové květy a listy jsou skvělé pro výrobu chutného a uklidňujícího čaje a také se jedná o skvělou ingredienci do domácí micelární vody.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Pěstujte jej na kraji záhonu či u vstupu do skleníku.
- Kdy: Vysejte jej vevnitř 6 týdnů před posledním mrazivým dnem.
Řebříček
Řebříček má nádherné koruny plné bílých květů. Jedná se o skvělého rostlinného společníka, ale pouze jeho vzhled je dostatečný důvod k tomu, proč jej pěstovat na vaší zahradě.
Říká se, že řebříček dovede zvýšit produkci esenciálních olejů u okolních rostlin. I když se nejspíše jedná jen o mýtus, tato rostlina může pomoci s plným genetickým potenciálem vašeho konopí. Řebříček přitahuje mnoho užitečných druhů hmyzu, který si hravě poradí se mšicemi.
Semínka vysejte do dobře propustné půdy na relativně suchém stanovišti, které je na přímém slunci. Řebříček nemá rád vlhkou půdu a nebude na ní dobře růst. Řebříček vyklíčí 21 dnů po vysetí a mezi jednotlivými rostlinami udělejte 60 cm rozestupy. Na konci sezóny můžete z řebříčku udělat dobrý čaj.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysejte jej přímo vedle konopí. Tyto dvě rostliny si dobře rozumí.
- Kdy: Vysejte jej 8 týdnů před posledním mrazivým dnem
Kopr
Kopr je velice chutná bylinka, která se skvěle hodí pro ochucení kuřecího masa, polévek, salátů a nakládaných okurek. Bez ohledu na to, zda pěstujete konopí, kopr je skvělou bylinkou do jakékoli zahrady.
Tato rostlina vypadá opravdu nádherně, když se jí daří a roste mezi jednotlivými konopnými rostlinami. Kopr poskytuje ochranu před některými housenkami a sviluškami.
Kopr můžete vysát přímo do půdy po posledním mrazíku. V chladnějších oblastech jej vysaďte do hloubky 1 cm a mezi jednotlivými rostlinami udělejte 30 cm místo. V teplejších klimatech jej můžete vyset na záhon s dobře propustnou a bohatou půdou. Snažte se jej pěstovat na slunném stanovišti, ale dbejte na to, aby půda byla vlhká. Pokud bude mít suchou půdu, tak může začít předčasně kvést. Listy kopru můžete začít sklízet po 7 týdnech od vysetí a můžete je přidat do salátů a polévek.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vedle a nebo mezi konopnými rostlinami.
- Kdy: Březen - Červenec
Meduňka
Meduňka lékařská (Mellissa officinalis) je vytrvalá bylinka, která má všestranné využití a zimu přežívá díky svým odolným kořenům.
Tato bylinka se řadí mezi hluchavkovité a je schopná přilákat do vaší zahrady mnoho opylovačů, díky čemu budete mít spoustu zeleniny. Tato bylinka je také schopná odpuzovat komáry, díky čemu je daleko jednodušší se po večerech starat o vaši zahrádku.
Meduňka roste velice agresivně a nedělá jí problém zarůst celý záhon. Pokud se tomuto chcete vyhnout, tak ji vysaďte do květináčů. Semínka jemně přikryjte zeminou s kompostem. Mezi jednotlivými rostlinami udělejte 30 cm rozestupy. Meduňka preferuje stanoviště na slunci či v polostínu.
Listy můžete sklízet v průběhu celé sezóny a udělat z nich osvěžující a chutný čaj. Pokud chcete podpořit více vegetativního růstu, tak ustřihněte jakékoliv květy.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Meduňku vysaďte do jednotlivých květináčů, které umístěte vedle vašich konopných rostlin.
- Kdy: Březen - Květen
Bazalka
Bazalka je asi nejaromatičtější bylinkou (pokud nepočítáme konopí) a hodí se skvěle do salátů, na pizzu či k těstovinám.
Stejně jako u konopí, lidé často bazalku nejprve ucítí a až poté ji spatří. Tato rostlina zaplní okolní prostor silnou vůní, která odhání škůdce, jako jsou mšice či chřestovníček. Bazalka také dovede přilákat mnoho opylovačů, kteří zlepší rozmanitost vaší zahrady.
Semínka vysejte do velkých květináčů s dobře propustnou půdou. Umístěte je na slunné místo. Semínka vyklíčí asi během následujících 20 dnů. Bazalka preferuje lehce kyselou půdu a spíše suché podmínky. Rostliny můžete zastřihávat a listy můžete sklízet v průběhu celé sezóny.
Jak ji využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: V květináčích ji umístěte vedle konopných rostlin. Bazalka v kombinaci s koprem může pravděpodobně zvýšit produkci terpenů.
- Kdy: Únor - Červen
Brutnák
Brutnák je bohatým zdrojem živin pro lidi i rostliny. Jeho krásně modré květy jsou plné nektaru, který pomůže prosperovat místní včelí populaci. Na konci sezóny můžete brutnák nasekat a přidat jej do kompostu. Vysoký obsah vápníku a draslíku zaručí, že se vaše rostliny budou mít skvěle.
Brutnáku se daří na plném slunci a má rád dostatek místa. Semínka vysejte v březnu do velkých květináčů a mezi každou rostlinou udělejte 30 cm rozestupy. Pravidelně jej zalévejte, jelikož si moc nerozumí se suchem. Jeho listy chutnají po okurce a můžete je pravidelně sklízet a přidávat do osvěžujících letních nápojů.
Jak jej využít ve vaší konopné zahrádce:
- Kde: Vysaďte jej vedle vašeho konopí. Dovede přilákat prospěšný hmyz.
- Kdy: Březen - Květen
Jak klíčit?
Pěstujte konopí s RQS
Příručka k Pěstování Hledač Tématu
- Pěstování konopí krok za krokem
- Základy pěstování konopí
- Výběr semínek
- Jak vyklíčit semínka
- Vegetativní fáze konopí
- Konopí a fáze kvetení
- Sklízení konopí
- Zastřihnutí, sušení a zrání
- Výběr květináče a substrátu
-
Pěstování v indooru
- Kompletní Přehled Pěstování Konopí v Indooru
- Tipy Pro Pěstování Konopí: Jak Nastavit Indoorové Osvětlení
- Kolik Konopných Rostlin Lze Pěstovat Na Jednom Metru Čtverečním?
- Indoorové Pěstování Konopí: Relativní Vlhkost a Teplota Vzduchu
- Návod Na Hydroponické Pěstování Konopí
- Mikropěstování Konopí: Vypěstujte Skvělou Trávu v Malém Prostoru
- Pěstování v outdooru
-
Jak pěstovat samonakvétací konopí
- Naučte Se Jak Pěstovat Samonakétací Odrůdy Týden Za Týdnem
- Jak Dosáhnout Největší Sklizně Se Samonakvétacím Konopím
- Nejlepší Půda Pro Pěstování Samonakvétacího Konopí
- Perfektní Světelné Cykly Pro Samonakvétací Konopí
- Tipy pro pěstování samonakvétacího konopí v indooru
- Tipy pro pěstování samonakvétacího konopí v outdooru
- Výživa a pH při pěstování konopí
- Problémy při pěstování konopí: Výživa
-
Problémy při pěstování konopí: Růst
- Klíčení Konopných Semínek - Průvodce řešením problémů
- Jak Se Vypořádat s Pythiem (Hniloba Kořenů) u Konopných Rostlin
- Pomalý růst konopných rostlin a co s tím můžete udělat
- Jak předcházet a napravit protáhlé stonky u konopných semenáčků
- Zalévání Konopných Rostlin: Jak Vyrešit Nadbytek či Nedostatek Vody
- Co si představit pod pojmy Samec, Samice a Hermafrodit
- Identifikace a léčba běžných onemocnění konopí
- Jak oživit nemocnou Konopnou rostlinu
- Jak se vyhnout tvorbě plísní během sušení a zrání
- Jak Předejít a Vyléčit Suché Konopné Listy
- Co Vám Mohou Prozradit Konopné Listy
- Žluté Konopné Listy
-
Pěstitelské Deníky
- Pěstování Odrůdy HulkBerry Automatic
- Pěstitelský Deník Blue Cheese Auto
- Purple Punch Automatic Pěstitelský Deník
- Triple G Automatic Pěstitelský Deník
- Pěstitelský Deník Do-Si-Dos Automatic
- Pěstitelský Deník Green Gelato Automatic
- Pěstitelský Deník Haze Berry Automatic
- Pěstitelský Deník Purple Queen Automatic
- Pěstitelský Deník Cookies Gelato Automatic
- Pěstitelský Deník Sherbet Queen Automatic
- Pěstitelský Deník Sweet Skunk Automatic
- Pěstitelský Deník Medusa F1
- Pěstitelské metody
-
Tipy a triky pro pěstování konopí
- Anatomie Konopné Rostliny
- Skladování semínek
- Kolik Slunce Potřebují Venkovní Konopné Rostliny?
- Jak kontrolovat a předejít vytahování u konopných rostlin
- Jak A Kdy Přesadit Vaše Konopné Rostliny
- Moje konopné rostliny jsou příliš vysoké: Co s tím?
- Měli byste si dělat starosti ohledně červených či fialových stonků?
- Co dělat, když vaše indoorové konopí nezačne kvést
- Jak ochránit vaše konopné rostliny před tepelným stresem
- Jak poznat, zda jsou vaše samičí konopné rostliny opylené
- Pěstování Lékařského Konopí
- Promývání Palic: Jak vyčistit vaše konopí
Kategorie
Jak klíčit?
Pěstujte konopí s RQS