Brutnák Royal Guardians

Brutnák lékařský je výborný přírůstek do jakékoliv konopné zahrádky. Dokáže přidávat vitamíny a živiny do půdy a navíc pomáhá udržet některé škůdce na uzdě. A nezapomeňme, že také skvěle vypadá! Přidá trochu barvy do vaší konopné zahrady. Brutnák je prostě všeobecně užitečná rostlina!
€ 0.99 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Brutnák lékařský (Borago officinalis) je další užitečný rostlinný společník, který má všeobecně prospěšné vlastnosti a taky krásně vypadá.

BRUTNÁK

Brutnák lékařský (Borago officinalis) je další užitečný rostlinný společník, který má všeobecně prospěšné vlastnosti a taky krásně vypadá. Má hvězdicovité květy levandulové barvy a kvete po celý rok. Mladé listy a květy jsou jedlé a přidávají se do salátů. Pálivé květy jsou skvělé pokud se přidají jako koření k hranolkům, kterým dodají tajný šmrnc. Prosím buďte ale s jeho používáním opatrní, těhotné ženy by jej neměli jíst.

Brutnák je celkem odolný a bude růst ve většině podmínkách. Zlepšuje zdraví konopných rostlin jelikož obohacuje půdu vitaminy a minerály. Pokud chcete, můžete jej použít i s jinými rostlinami, jahody jej doslova milují a budou dvojnásobně chutné a šťavnaté. Malé květy přitahují včely a dravé vosičky, které odeženou či uloví nevítané návštěvníky jako jsou například různé housenky a larvy molic.

Brutnák obsahuje ideální obsah minerálů, takže jej můžete použít jako zelený či suchý mulč. Jakmile začnou být listy staré a začnou uvadat tak je utrhněte, nastříhejte a posypte jej kolem vašich dalších rostlin. Brutnák je bohatý na draslík, vápník a vitamin C. Zlepšuje také kvalitu kompostu kvůli jeho obsahu minerálů a vitaminů. Vaše konopné rostliny jistě ocení přírodní draslík a vápník, který Brutnák postupně uvolňuje a přispěje tak ke zdravému růstu vašich rostlin.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili