• Brutnák Royal Guardians

Brutnák Royal Guardians

Brutnák lékařský je výborný přírůstek do jakékoliv konopné zahrádky. Dokáže přidávat vitamíny a živiny do půdy a navíc pomáhá udržet některé škůdce na uzdě. A nezapomeňme, že také skvěle vypadá! Přidá trochu barvy do vaší konopné zahrady. Brutnák je prostě všeobecně užitečná rostlina!
 5.00/5 (4) Napsat recenzi
€ 0.99 No stock
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Brutnák lékařský (Borago officinalis) je další užitečný rostlinný společník, který má všeobecně prospěšné vlastnosti a taky krásně vypadá.

BRUTNÁK

Brutnák lékařský (Borago officinalis) je další užitečný rostlinný společník, který má všeobecně prospěšné vlastnosti a taky krásně vypadá. Má hvězdicovité květy levandulové barvy a kvete po celý rok. Mladé listy a květy jsou jedlé a přidávají se do salátů. Pálivé květy jsou skvělé pokud se přidají jako koření k hranolkům, kterým dodají tajný šmrnc. Prosím buďte ale s jeho používáním opatrní, těhotné ženy by jej neměli jíst.

Brutnák je celkem odolný a bude růst ve většině podmínkách. Zlepšuje zdraví konopných rostlin jelikož obohacuje půdu vitaminy a minerály. Pokud chcete, můžete jej použít i s jinými rostlinami, jahody jej doslova milují a budou dvojnásobně chutné a šťavnaté. Malé květy přitahují včely a dravé vosičky, které odeženou či uloví nevítané návštěvníky jako jsou například různé housenky a larvy molic.

Brutnák obsahuje ideální obsah minerálů, takže jej můžete použít jako zelený či suchý mulč. Jakmile začnou být listy staré a začnou uvadat tak je utrhněte, nastříhejte a posypte jej kolem vašich dalších rostlin. Brutnák je bohatý na draslík, vápník a vitamin C. Zlepšuje také kvalitu kompostu kvůli jeho obsahu minerálů a vitaminů. Vaše konopné rostliny jistě ocení přírodní draslík a vápník, který Brutnák postupně uvolňuje a přispěje tak ke zdravému růstu vašich rostlin.


  By J. C. on 29/Jan/2020 :
  (5)

  Title : Plantas
  Comment : Crescem Rápido

  By A. R. on 31/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Mignone et pas chère
  Comment : Un peu de bleu dans un monde de brutes.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.