• Síť na ScrOG

Síť na ScrOG

Vylepšete své výnosy s pomocí Sítě na ScrOG od Royal Queen Seeds. Naše sítě jsou kompatibilní s dvěma různými verzemi tyčí a pěstitelé si mohou sami vystřihnout rozměr, který jim vyhovuje. Síť snadno natáhnete a umístíte s pomocí dvou plastových háčků a poté už stačí pouze proplétat větve skrze síť a zvýšit tak výnosy bez ohledu na to, jak veliký prostor pro pěstování máte.
Vyberte průměru
  • 15-18 mm
  • 19-22 mm
Výprodej!
Sleva!
€ 7.00

€ 7.00 vč. DPH (-0%)

Nakupte a vyhrajte 7 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Síť na ScrOG: Screen of Green snadno a rychle

Existuje mnoho způsobů pěstování konopí. Nicméně metoda screen of green - zkráceně ScrOG, je jedna z nejlepších technik, kterou můžete maximalizovat výnosy. Ať už pěstujete v malém stanu a nebo máte k dispozici velkou pěstírnu, metoda ScrOG vám pomůže dosáhnout těch nejlepších možných výsledků.

Síť na ScrOG od Royal Queen Seeds je tím nejdůležitějším vybavením, pokud chcete použít tuto metodu k maximalizaci výnosů. Tato síť zvládne pokrýt prostor o rozměrech 120 x 120 cm a pěstitelé mohou použít několik sítí k pokrytí celé pěstírny a nebo vystřihnout menší rozměr za účelem pokrytí jedné rostliny. Síť se dá vystřihnout jednoduše nůžkami.

Další důležitou věcí pro pěstování s metodou ScrOG jsou tyče, které udržují síť bezpečně umístěnou a odolnou. Naše síť je k dispozici ve dvou různých provedeních, pro tyče o průměru 15–18 mm a pro tyče o průměru 19–22mm.

K přichycení sítě k tyčím použijte plastové háčky a máte hotovo. Pak už stačí pouze proplétat větve vašich rostlin skrze síť a vytvořit tak horizontální síť, která obdrží stejné množství světla a zvládne tak vyprodukovat perfektní palice.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.