• Lemon Skunk

Lemon Skunk

aka Lemon Skunk OG

Lemon Skunk je i po desetiletích, kdy se poprvé objevil na scéně, titánem konopného světa. A to díky jeho nepřekonatelnému svěžímu citronovému aroma, vyváženým účinkům a vynikajícím růstovým vlastnostem. Kupte si semena Lemon Skunk od RQS a začněte doma pěstovat originální kmen Skunk ještě dnes.
(1) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
Výprodej!
Sleva!
€ 23.00

€ 23.00 (--1%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Odrůda Lemon Skunk: Celosvětově známý hybrid

Jen málokteré jméno ve světě konopí vzbuzuje takový zájem jako Skunk. Genetika Skunk, jejíž počátky sahají až do 70. let minulého století, si získala trvalé místo v srdcích pěstitelů. A to právem! Kdopak by si nezamiloval jejich intenzivní vůni, hvězdnou sílu a výjimečně robustní genetiku? S odolnou odrůdou Lemon Skunk vyšlechtěnou našimi odborníky si nyní můžete doma vypěstovat štiplavou, svěží trávu Skunk s minimálním úsilím.

Vynikající kříženec Skunk #1 a Citral

Lemon Skunk kombinuje klasickou genetiku všemocného Skunku #1 (vytvořeného zesnulým a skvělým Nevillem Schoenmakerem) a Citralu - oblíbeného holandského hybridu, který si dodnes drží stabilní místo v legendárních coffeeshopech. Výsledkem je vyvážený hybrid s rovnoměrným rozdělením genů indiky a sativy, komplexním aroma a uklidňujícím opojením, které se rozprostře do všech koutů vaší mysli a napříč všemi svaly v těle.

Účinky a chuť kmene Lemon Skunk

Nadrťte dlouhé, husté květy Lemon Skunk a uvítají vás prvotní tóny čerstvé limonády a citrusových bonbónů, po nichž okamžitě následují jemné tóny citronových květů, vlhké země, mechu a černého pepře. Lemon Skunk, který obsahuje zhruba 19 % THC a exotický terpenový profil, jemuž dominují limonen, karyofylen a myrcen, nabízí mnohem víc než jen skvělou vůni a chuť. Během několika minut po prvním šluku si všimnete, že tento silný hybrid zasahuje do vzdálených koutů vaší mysli a těla a navozuje uklidňující stav štěstí a blaženosti. Vychutnejte si ji po práci, ve společnosti nebo o líných víkendech - vůně a chuť citronového skunku vás nikdy nezklame.

Pěstování feminizovaných semen Lemon Skunk

Lemon Skunk je věrná svému dědictví, je odolná a snadno se pěstuje. V interiéru můžete očekávat, že z těchto silných semen vyrostou robustní rostliny měřící až 120 cm, které dosáhnou zralosti již po 8-9 týdnech kvetení a poskytnou bohatou úrodu až 650 g/m². Venku se našim semenům Lemon Skunk daří stejně dobře, rostliny dosahují maximální výšky 150 cm a sklizně dosahují začátkem září. Venku očekávejte výnosy až 675 g/rostlinu, rychlý růst a velkou odolnost vůči škůdcům bez ohledu na to, kde ji budete pěstovat. Na co ještě čekáte? Vypěstujte si doma originální konopnou odrůdu Lemon Skunk již nyní.

Lemon Skunk data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Skunk 1 x Citral
THC: 19%
CBD: Nízký
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec září
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 120 - 150 cm
Yield Indoor: 600 - 650 gr/m2
Yield Outdoor: 625 - 675 gr/plant
Účinek: Dlouhodobé, Kreativní, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Chuť: Citrusová, Limetka, Ovocná, Skunková
Klima: Krátké Léto


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.